From Wikipedia, the free encyclopedia
2022 m. pasaulio vandens sporto čempionatas – 19-asis geriausių pasaulio vandens sporto šakų sportininkų čempionatas, kuris vyko birželio 18 d. – liepos 3 d. Vengrijos sostinėje Budapešte.
XIX Pasaulio vandens sporto čempionatas | |
---|---|
Data | 2022 m. birželio 18 d. – liepos 3 d. |
Vieta | Budapeštas ( Vengrija) |
Rungčių skaičius | Šuoliai į vandenį: 13 Atviras vanduo: 7 Plaukimas: 42 Sinchroninis plaukimas: 19 Vandensvydis: 2 |
Lygis | Profesionalai suaugusieji |
Prieš | 2019 Kvandžu |
Po | 2023 Fukuoka |
Reaguojant į 2022 m. Rusijos invazija į Ukrainą, čempionate neleista startuoti atletams iš Rusijos ir Baltarusijos.[1]
Iš čempionato programos pašalintos ekstramalių šuolių į vandenį rungtys.
* Šeimininkai (Vengrija)
Vieta | Šalys | Auksas | Sidabras | Bronza | Iš viso |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jungtinės Amerikos Valstijos | 18 | 14 | 17 | 49 |
2 | Kinija | 18 | 2 | 8 | 28 |
3 | Italija | 9 | 7 | 6 | 22 |
4 | Australija | 6 | 9 | 4 | 19 |
5 | Kanada | 3 | 5 | 6 | 14 |
6 | Japonija | 2 | 8 | 3 | 13 |
7 | Prancūzija | 2 | 7 | 2 | 11 |
8 | Ukraina | 2 | 6 | 2 | 10 |
9 | Vokietija | 2 | 5 | 3 | 10 |
10 | Vengrija* | 2 | 2 | 1 | 5 |
11 | Švedija | 2 | 2 | 0 | 4 |
12 | Brazilija | 2 | 1 | 2 | 5 |
13 | Rumunija | 2 | 0 | 0 | 2 |
14 | Didžioji Britanija | 1 | 4 | 6 | 11 |
15 | Nyderlandai | 1 | 1 | 3 | 5 |
16 | Ispanija | 1 | 0 | 1 | 2 |
Lietuva | 1 | 0 | 1 | 2 | |
18 | Lenkija | 0 | 1 | 1 | 2 |
19 | Pietų Korėja | 0 | 1 | 0 | 1 |
20 | Graikija | 0 | 0 | 3 | 3 |
21 | Austrija | 0 | 0 | 2 | 2 |
Malaizija | 0 | 0 | 2 | 2 | |
23 | Pietų Afrikos Respublika | 0 | 0 | 1 | 1 |
Iš viso (šalių skaičius: 23) | 74 | 75 | 74 | 223 |
Rungtis | Auksas | Sidabras | Bronza | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Vyrų 1 m tramplinas | Wang Zongyuan Kinija | 493.30 | Jack Laugher Didžioji Britanija | 426.95 | Li Shixin Australija | 395.40 |
Vyrų 3 m tramplinas | Wang Zongyuan Kinija | 561.95 | Cao Yuan Kinija | 492.85 | Jack Laugher Didžioji Britanija | 473.30 |
Vyrų 10 m platforma | Yang Jian Kinija | 515.55 | Rikuto Tamai Japonija | 488.00 | Yang Hao Kinija | 485.45 |
Vyrų sinchroninis 3 m tramplinas | Kinija Cao Yuan Wang Zongyuan | 459.18 | Didžioji Britanija Anthony Harding Jack Laugher | 451.71 | Vokietija Timo Barthel Lars Rüdiger | 406.44 |
Vyrų sinchroninis 10 m platforma | Kinija Yang Hao Lian Junjie | 467.79 | Didžioji Britanija Matty Lee Noah Williams | 427.71 | Kanada Rylan Wiens Nathan Zsombor-Murray | 417.12 |
Moterų 1 m tramplinas | Li Yajie Kinija | 300.85 | Sarah Bacon Jungtinės Amerikos Valstijos | 276.65 | Mia Vallée Kanada | 276.60 |
Moterų 3 m tramplinas | Chen Yiwen Kinija | 366.90 | Mia Vallée Kanada | 329.00 | Chang Yani Kinija | 325.85 |
Moterų 10 m platforma | Chen Yuxi Kinija | 417.25 | Quan Hongchan Kinija | 416.95 | Pandelela Rinong Malaizija | 338.58 |
Moterų sinchroninis 3 m tramplinas | Kinija Chang Yani Chen Yiwen | 343.14 | Japonija Rin Kaneto Sayaka Mikami | 303.00 | Australija Maddison Keeney Anabelle Smith | 294.12 |
Moterų sinchroninis 10 m platforma | Kinija Chen Yuxi Quan Hongchan | 368.40 | Jungtinės Amerikos Valstijos Delaney Schnell Katrina Young | 299.40 | Malaizija Nur Dhabitah Sabri Pandelela Rinong | 298.68 |
Mišrus sinchroninis 3 m tramplinas | Kinija Zhu Zifeng Lin Shan | 324.15 | Italija Matteo Santoro Chiara Pellacani | 293.55 | Didžioji Britanija James Heatly Grace Reid | 287.61 |
Mišrus sinchroninis 10 m platforma | Kinija Duan Yu Ren Qian | 341.16 | Ukraina Sofiya Lyskun Oleksii Sereda | 317.01 | Jungtinės Amerikos Valstijos Delaney Schnell Carson Tyler | 315.90 |
Mišri komanda | Kinija Quan Hongchan Bai Yuming | 391.40 | Prancūzija Jade Gillet Alexis Jandard | 358.50 | Didžioji Britanija Andrea Spendolini-Sirieix James Heatly | 357.60 |
Rungtis | Auksas | Sidabras | Bronza | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Vyrų 5 km | Florian Wellbrock Vokietija | 52:48.8 | Gregorio Paltrinieri Italija | 52:52.7 | Mykhailo Romanchuk Ukraina | 53:13.9 |
Vyrų 10 km | Gregorio Paltrinieri Italija | 1:50:56.8 | Domenico Acerenza Italija | 1:50:58.2 | Florian Wellbrock Vokietija | 1:51:11.2 |
Vyrų 25 km | Dario Verani Italija | 5:02:21.5 | Axel Reymond Prancūzija | 5:02:22.7 | Péter Gálicz Vengrija | 5:02:35.4 |
Moterų 5 km | Ana Marcela Cunha Brazilija | 57:52.9 | Aurélie Muller Prancūzija | 57:53.8 | Giulia Gabbrielleschi Italija | 57:54.9 |
Moterų 10 km | Sharon van Rouwendaal Nyderlandai | 2:02:29.2 | Leonie Beck Vokietija | 2:02:29.7 | Ana Marcela Cunha Brazilija | 2:02:30.7 |
Moterų 25 km | Ana Marcela Cunha Brazilija | 5:24:15.0 | Lea Boy Vokietija | 5:24:15.2 | Sharon van Rouwendaal Nyderlandai | 5:24:15.3 |
Mišri komanda | Vokietija Lea Boy Oliver Klemet Leonie Beck Florian Wellbrock | 1:04:40.5 | Vengrija Réka Rohács Anna Olasz Dávid Betlehem Kristóf Rasovszky | 1:04:43.0 | Italija Ginevra Taddeucci Giulia Gabbrielleschi Domenico Acerenza Gregorio Paltrinieri | 1:04:43.0 |
Rungtis | Auksas | Sidabras | Bronza |
---|---|---|---|
Vyrai | Ispanija | Italija | Graikija |
Moterys | Jungtinės Amerikos Valstijos | Vengrija | Nyderlandai |
Rungtis | Auksas | Sidabras | Bronza | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Solo - techninė programa | Yukiko Inui Japonija | 92.8662 | Marta Fiedina Ukraina | 91.9555 | Evangelia Platanioti Graikija | 89.5110 |
Solo - laisvoji programa | Yukiko Inui Japonija | 95.3667 | Marta Fiedina Ukraina | 93.8000 | Evangelia Platanioti Graikija | 91.7667 |
Duetai - techninė programa | Kinija Wang Liuyi Wang Qianyi | 93.7536 | Ukraina Maryna Aleksiiva Vladyslava Aleksiiva | 91.8617 | Austrija Anna-Maria Alexandri Eirini-Marina Alexandri | 91.2622 |
Duetai - laisvoji programa | Kinija Wang Liuyi Wang Qianyi | 95.5667 | Ukraina Maryna Aleksiiva Vladyslava Aleksiiva | 94.1667 | Austrija Anna-Maria Alexandri Eirini-Marina Alexandri | 92.8000 |
Komandos - techninė programa | Kinija Chang Hao Feng Yu Wang Ciyue Wang Liuyi Wang Qianyi Xiang Binxuan Xiao Yanning Zhang Yayi | 94.7202 | Japonija Moka Fujii Moe Higa Moeka Kijima Tomoka Sato Akane Yanagisawa Mashiro Yasunaga Megumu Yoshida Rie Yoshida | 92.2261 | Italija Domiziana Cavanna Linda Cerruti Costanza Di Camillo Costanza Ferro Gemma Galli Marta Iacoacci Marta Murru Enrica Piccoli | 91.0191 |
Komandos - laisvoji programa | Kinija Chang Hao Feng Yu Wang Ciyue Wang Liuyi Wang Qianyi Xiang Binxuan Xiao Yanning Zhang Yayi | 96.7000 | Ukraina Maryna Aleksiiva Vladyslava Aleksiiva Olesia Derevianchenko Marta Fiedina Veronika Hryshko Sofiia Matsiievska Anhelina Ovchynnikova Valeriya Tyshchenko | 95.0000 | Japonija Moka Fujii Moe Higa Moeka Kijima Tomoka Sato Hikari Suzuki Akane Yanagisawa Mashiro Yasunaga [Megumu Yoshida]] | 93.1333 |
Specialioji komandų programa | Ukraina Maryna Aleksiiva Vladyslava Aleksiiva Olesia Derevianchenko Marta Fiedina Veronika Hryshko Sofiia Matsiievska Daria Moshynska Anhelina Ovchynnikova Anastasiia Shmonina Valeriya Tyshchenko | 95.0333 | Italija Domiziana Cavanna Linda Cerruti Constanza di Camillo Costanza Ferro Gemma Galli Marta Iacoacci Marta Murru Enrica Piccoli Federica Sala Francesca Zunino | 92.2667 | Ispanija Cristina Arámbula Abril Conesa Berta Ferreras Emma Garcia Mireia Hernández Meritxell Mas Alisa Ozhogina Paula Ramírez Iris Tió Blanca Toledano | 91.9333 |
Laisvosios programos kombinacija | Ukraina Maryna Aleksiiva Vladyslava Aleksiiva Olesia Derevianchenko Marta Fiedina Veronika Hryshko Sofiia Matsiievska Daria Moshynska Anhelina Ovchynnikova Anastasiia Shmonina Valeriya Tyshchenko | 95.0333 | Japonija Moka Fujii Moe Higa Asaka Hosokawa Yuka Kawase Moeka Kijima Hikari Suzuki Akane Yanagisawa Mashiro Yasunaga Megumu Yoshida Rie Yoshida | 93.5667 | Italija Domiziana Cavanna Linda Cerruti Constanza di Camillo Costanza Ferro Gemma Galli Marta Iacoacci Marta Murru Enrica Piccoli Federica Sala Francesca Zunino | 92.0333 |
Mišrūs duetai - laisvoji programa | Italija Giorgio Minisini Lucrezia Ruggiero | 90.9667 | Japonija Tomoka Sato Yotaro Sato | 89.7333 | Kinija Shi Haoyu Zhang Yiyao | 88.4000 |
Mišrūs duetai - techninė programa | Italija Giorgio Minisini Lucrezia Ruggiero | 89.2685 | Japonija Tomoka Sato Yotaro Sato | 86.5939 | Kinija Shi Haoyu Zhang Yiyao | 86.4425 |
Rungtis | Auksas | Sidabras | Bronza | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Vyrų 50 m laisvu stiliumi | Ben Proud Didžioji Britanija | 21.32 | Michael Andrew Jungtinės Amerikos Valstijos | 21.41 | Maxime Grousset Prancūzija | 21.57 |
Vyrų 100 m laisvu stiliumi | David Popovici Rumunija | 47.58 | Maxime Grousset Prancūzija | 47.64 | Joshua Liendo Kanada | 47.71 |
Vyrų 200 m laisvu stiliumi | David Popovici Rumunija | 1:43.21 PJR, NR |
Hwang Sun-woo Pietų Korėja | 1:44.47 NR |
Tom Dean Didžioji Britanija | 1:44.98 |
Vyrų 400 m laisvu stiliumi | Elijah Winnington Australija | 3:41.22 | Lukas Märtens Vokietija | 3:42.85 | Guilherme Costa Brazilija | 3:43.31 |
Vyrų 800 m laisvu stiliumi | Robert Finke Jungtinės Amerikos Valstijos | 7:39.36 RR |
Florian Wellbrock Vokietija | 7:39.63 NR |
Mykhailo Romanchuk Ukraina | 7:40.05 NR |
Vyrų 1500 m laisvu stiliumi | Gregorio Paltrinieri Italija | 14:32.80 CR, ER |
Bobby Finke Jungtinės Amerikos Valstijos | 14:36.70 AM |
Florian Wellbrock Vokietija | 14:36.94 |
Vyrų 50 m nugara | Justin Ress Jungtinės Amerikos Valstijos | 24.12 | Hunter Armstrong Jungtinės Amerikos Valstijos | 24.14 | Ksawery Masiuk Lenkija | 24.49 |
Vyrų 100 m nugara | Thomas Ceccon Italija | 51.60 PR |
Ryan Murphy Jungtinės Amerikos Valstijos | 51.97 | Hunter Armstrong Jungtinės Amerikos Valstijos | 51.98 |
Vyrų 200 m nugara | Ryan Murphy Jungtinės Amerikos Valstijos | 1:54.52 | Luke Greenbank Didžioji Britanija | 1:55.16 | Shaine Casas Jungtinės Amerikos Valstijos | 1:55.35 |
Vyrų 50 m krūtine | Nic Fink Jungtinės Amerikos Valstijos | 26.45 NR |
Nicolò Martinenghi Italija | 26.48 | Michael Andrew Jungtinės Amerikos Valstijos | 26.72 |
Vyrų 100 m krūtine | Nicolò Martinenghi Italija | 58.26 NR |
Arno Kamminga Nyderlandai | 58.62 | Nic Fink Jungtinės Amerikos Valstijos | 58.65 |
Vyrų 200 m krūtine | Zac Stubblety-Cook Australija | 2:07.07 | Yu Hanaguruma Japonija Erik Persson Švedija | 2:08.38 | Neapdovanota | |
Vyrų 50 m peteliške | Caeleb Dressel Jungtinės Amerikos Valstijos | 22.57 | Nicholas Santos Brazilija | 22.78 | Michael Andrew Jungtinės Amerikos Valstijos | 22.79 |
Vyrų 100 m peteliške | Kristóf Milák Vengrija | 50.14 | Naoki Mizunuma Japonija | 50.94 | Joshua Liendo Kanada | 50.97 |
Vyrų 200 m peteliške | Kristóf Milák Vengrija | 1:50.34 PR |
Léon Marchand Prancūzija | 1:53.37 NR |
Tomoru Honda Japonija | 1:53.61 |
Vyrų 200 m kompleksinis | Léon Marchand Prancūzija | 1:55.22 NR |
Carson Foster Jungtinės Amerikos Valstijos | 1:55.71 | Daiya Seto Japonija | 1:56.22 |
Vyrų 400 m kompleksinis | Léon Marchand Prancūzija | 4:04.28 ČR, ER |
Carson Foster Jungtinės Amerikos Valstijos | 4:06.56 | Chase Kalisz Jungtinės Amerikos Valstijos | 4:07.47 |
Vyrų 4×100 m laisvo stiliaus estafetė | Jungtinės Amerikos Valstijos Caeleb Dressel (47.67) Ryan Held (46.99) Justin Ress (47.48) Brooks Curry (47.20) Hunter Armstrong | 3:09.34 | Australija William Yang (48.41) Matthew Temple (48.17) Jack Cartwright (47.62) Kyle Chalmers (46.60) | 3:10.80 | Italija Alessandro Miressi (48.38) Thomas Ceccon (47.57) Lorenzo Zazzeri (47.35) Manuel Frigo (47.65) | 3:10.95 |
Vyrų 4×200 m laisvo stiliaus estafetė | Jungtinės Amerikos Valstijos Drew Kibler (1:45.54) Carson Foster (1:45.04) Trenton Julian (1:45.31) Kieran Smith (1:44.35) Trey Freeman[a] Coby Carrozza[a] | 7:00.24 | Australija Elijah Winnington (1:45.83) Zac Incerti (1:45.51) Samuel Short (1:46.44) Mack Horton (1:45.72) Brendon Smith[a] | 7:03.50 | Didžioji Britanija James Guy (1:46.31) Jacob Whittle (1:46.80) Joe Litchfield (1:47.36) Tom Dean (1:43.53) Matthew Richards[a] | 7:04.00 |
Vyrų 4×100 m kombinuota estafetė | Italija Thomas Ceccon (51.93) Nicolò Martinenghi (57.47) Federico Burdisso (50.63) Alessandro Miressi (47.48) Piero Codia[a] Lorenzo Zazzeri[a] | 3:27.51 =ER |
Jungtinės Amerikos Valstijos Ryan Murphy (52.51) Nic Fink (57.86) Michael Andrew (50.06) Ryan Held (47.36) Hunter Armstrong[a] Trenton Julian[a] Brooks Curry[a] | 3:27.79 | Didžioji Britanija Luke Greenbank (53.81) James Wilby (58.82) James Guy (51.23) Tom Dean (47.45) Jacob Peters[a] Lewis Burras[a] | 3:31.31 |
Moterų 50 m laisvu stiliumi | Sarah Sjöström Švedija | 23.98 | Katarzyna Wasick Lenkija | 24.18 | Meg Harris Australija Erika Brown Jungtinės Amerikos Valstijos | 24.38 |
Moterų 100 m laisvu stiliumi | Mollie O'Callaghan Australija | 52.67 | Sarah Sjöström Švedija | 52.80 | Torri Huske Jungtinės Amerikos Valstijos | 52.92 |
Moterų 200 m laisvu stiliumi | Yang Junxuan Kinija | 1:54.92 | Mollie O'Callaghan Australija | 1:55.22 | Tang Muhan Kinija | 1:56.25 |
Moterų 400 m laisvu stiliumi | Katie Ledecky Jungtinės Amerikos Valstijos | 3:58.15 ČR |
Summer McIntosh Kanada | 3:59.39 NR |
Leah Smith Jungtinės Amerikos Valstijos | 4:02.08 |
Moterų 800 m laisvu stiliumi | Katie Ledecky Jungtinės Amerikos Valstijos | 8:08.04 | Kiah Melverton Australija | 8:18.77 | Simona Quadarella Italija | 8:19.00 |
Moterų 1500 m laisvu stiliumi | Katie Ledecky Jungtinės Amerikos Valstijos | 15:30.15 | Katie Grimes Jungtinės Amerikos Valstijos | 15:44.89 | Lani Pallister Australija | 15:48.96 |
Moterų 50 m nugara | Kylie Masse Kanada | 27.31 | Katharine Berkoff Jungtinės Amerikos Valstijos | 27.39 | Analia Pigrée Prancūzija | 27.40 |
Moterų 100 m nugara | Regan Smith Jungtinės Amerikos Valstijos | 58.22 | Kylie Masse Kanada | 58.40 | Claire Curzan Jungtinės Amerikos Valstijos | 58.67 |
Moterų 200 m nugara | Kaylee McKeown Australija | 2:05.08 | Phoebe Bacon Jungtinės Amerikos Valstijos | 2:05.12 | Rhyan White Jungtinės Amerikos Valstijos | 2:06.96 |
Moterų 50 m krūtine | Rūta Meilutytė Lietuva | 29.70 | Benedetta Pilato Italija | 29.80 | Lara van Niekerk Pietų Afrikos Respublika | 29.90 |
Moterų 100 m krūtine | Benedetta Pilato Italija | 1:05.93 | Anna Elendt Vokietija | 1:05.98 | Rūta Meilutytė Lietuva | 1:06.02 |
Moterų 200 m krūtine | Lilly King Jungtinės Amerikos Valstijos | 2:22.41 | Jenna Strauch Australija | 2:23.04 | Kate Douglass Jungtinės Amerikos Valstijos | 2:23.20 |
Moterų 50 m peteliške | Sarah Sjöström Švedija | 24.95 | Mélanie Henique Prancūzija | 25.31 | Zhang Yufei Kinija | 25.32 |
Moterų 100 m peteliške | Torri Huske Jungtinės Amerikos Valstijos | 55.64 NR |
Marie Wattel Prancūzija | 56.14 NR |
Zhang Yufei Kinija | 56.41 |
Moterų 200 m peteliške | Summer McIntosh Kanada | 2:05.20 PJR, NR |
Hali Flickinger Jungtinės Amerikos Valstijos | 2:06.08 | Zhang Yufei Kinija | 2:06.32 |
Moterų 200 m kompleksinis | Alexandra Walsh Jungtinės Amerikos Valstijos | 2:07.13 | Kaylee McKeown Australija | 2:08.57 | Leah Hayes Jungtinės Amerikos Valstijos | 2:08.91 PJR |
Moterų 400 m kompleksinis | Summer McIntosh Kanada | 4:32.04 PJR |
Katie Grimes Jungtinės Amerikos Valstijos | 4:32.67 | Emma Weyant Jungtinės Amerikos Valstijos | 4:36.00 |
Moterų 4×100 m laisvu stiliumi estafetė | Australija Mollie O'Callaghan (52.70) Madison Wilson (52.60) Meg Harris (53.00) Shayna Jack (52.65) Leah Neale Brianna Throssell | 3:30.95 | Kanada Kayla Sanchez (53.45) Taylor Ruck (52.92) Maggie Mac Neil (53.27) Penny Oleksiak (52.51) Rebecca Smith Katerine Savard | 3:32.15 | Jungtinės Amerikos Valstijos Torri Huske (52.96) Erika Brown (53.30) Kate Douglass (53.61) Claire Curzan (52.71) Mallory Comerford Natalie Hinds | 3:32.58 |
Moterų 4×200 m laisvu stiliumi estafetė | Jungtinės Amerikos Valstijos Claire Weinstein (1:56.71) Leah Smith (1:56.47) Katie Ledecky (1:53.67) Bella Sims (1:54.60) Alexandra Walsh[b] Hali Flickinger[b] | 7:41.45 CR |
Australija Madison Wilson (1:56.74) Leah Neale (1:55.27) Kiah Melverton (1:55.91) Mollie O'Callaghan (1:55.94) Lani Pallister[b] Brianna Throssell[b] | 7:43.86 | Kanada Summer McIntosh (1:54.79) PJR Kayla Sanchez (1:57.39) Taylor Ruck (1:56.75) Penny Oleksiak (1:55.83) Mary-Sophie Harvey[b] Katerine Savard[b] Rebecca Smith[b] | 7:44.76 |
Moterų 4×100 m kombinuota estafetė | Jungtinės Amerikos Valstijos Regan Smith (58.40) Lilly King (1:05.89) Torri Huske (56.67) Claire Curzan (52.82) Rhyan White[b] Alexandra Walsh[b] Natalie Hinds[b] Erika Brown[b] | 3:53.78 | Australija Kaylee McKeown (58.77) Jenna Strauch (1:05.99) Brianna Throssell (57.19 Mollie O'Callaghan (52.30) Madison Wilson[b] | 3:54.25 | Kanada Kylie Masse (58.39) Rachel Nicol (1:07.17) Maggie Mac Neil (56.80) Penny Oleksiak (52.65) Ingrid Wilm[b] Kelsey Wog[b] Kayla Sanchez[b] | 3:55.01 |
Mišri 4×100 m laisvu stiliumi estafetė | Australija Jack Cartwright (48.12) Kyle Chalmers (46.98) Madison Wilson (52.25) Mollie O'Callaghan (52.03) Zac Incerti[c] William Yang[c] Meg Harris[c] Leah Neale[c] | 3:19.38 'PR |
Kanada Joshua Liendo (48.02) Javier Acevedo (47.96) Kayla Sanchez (52.52) Penny Oleksiak (52.11) Ruslan Gaziev[c] Taylor Ruck[c] Maggie Mac Neil[c] | 3:20.61 NR |
Jungtinės Amerikos Valstijos Ryan Held (47.93) Brooks Curry (47.72) Torri Huske (52.70) Claire Curzan (52.84) Drew Kibler[c] Erika Brown[c] Kate Douglass[c] | 3:21.09 |
Mišri 4×100 m kombinuotu stiliumi estafetė | Jungtinės Amerikos Valstijos Hunter Armstrong (52.14) Nic Fink (57.86) Torri Huske (56.17) Claire Curzan (52.62) Ryan Murphy[c] Lilly King[c] Michael Andrew[c] Erika Brown[c] | 3:38.79 | Australija Kaylee McKeown (58.66) Zac Stubblety-Cook (58.92) Matthew Temple (50.84) Shayna Jack (52.92) Isaac Cooper[c] Matthew Wilson[c] Brianna Throssell[c] Meg Harris[c] | 3:41.34 | Nyderlandai Kira Toussaint (59.72) Arno Kamminga (58.28) Nyls Korstanje (50.99) Marrit Steenbergen (52.55) | 3:41.54 |
Lietuvai plaukime atstovavo 7 sportininkai, 2 treneriai (Žilvinas Ovsiukas, Michailas Romanovskis), o Milda Šeibokaitė buvo atrinkta kaip viena iš 26-ių čempionate dalyvavusių plaukimo teisėjų.[2][3]
Sportininkas | Rungtis | Atranka | Pusfinalis | Finalas | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Laikas | Vieta | Laikas | Vieta | Laikas | Vieta | ||
Danas Rapšys | 200 m laisvu stiliumi | 1:46.70 | 8 Q | 1:46.82 | 14 | Nepasiekė | |
400 m laisvu stiliumi | 3:50.03 | 18 | N/A | Nepasiekė | |||
Andrius Šidlauskas | 50 m krūtine | 27.62 | 14 Q | 27.54 | 14 | Nepasiekė | |
100 m krūtine | 59.90 | 7 Q | 59.52 | 8 Q | 59.80 | 8 | |
200 m krūtine | 2:13.13 | 20 | Nepasiekė | ||||
Erikas Grigaitis | 100 m nugara | - | DSQ | Nepasiekė | |||
200 m nugara | 1:59.92 | 18 | Nepasiekė | ||||
Tomas Navikonis | 50 m laisvai | 22.92 | 49 | Nepasiekė | |||
100 m laisvai | 49.93 | 39 | Nepasiekė | ||||
Deividas Margevičius | 100 m peteliške | 53.44 | 37 | Nepasiekė | |||
Erikas Grigaitis Andrius Šidlauskas Deividas Margevičius Danas Rapšys |
4×100 m kombinuota estafetė | - | DSQ | N/A | Nepasiekė |
Sportininkas | Rungtis | Atranka | Pusfinalis | Finalas | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Laikas | Vieta | Laikas | Vieta | Laikas | Vieta | ||
Kotryna Teterevkova | 50 m krūtine | 31.40 | 22 | Nepasiekė | |||
100 m krūtine | 1:06.97 | 12 Q | 1:06.74 | 12 | Nepasiekė | ||
200 m krūtine | 2:24.79 | 3 Q | 2:23.66 | 3 Q | 2:23.90 | 5 | |
Rūta Meilutytė | 50 m krūtine | 31.02 | 16 Q | 29.97 | 2 Q | 29.70 | Auksas |
100 m krūtine | 1:06.71 | 9 Q | 1:06.04 | 4 Q | 1:06.02 | Bronza | |
50 m laisvai | 26.25 | 34 | Nepasiekė |
Sportininkas | Rungtis | Atranka | Finalas | ||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Vieta | Laikas | Vieta | ||
Erikas Grigaitis Kotryna Teterevkova Deividas Margevičius Rūta Meilutytė |
4×100 m kombinuota estafetė | - | DSQ | Nepasiekė |
Sportininkas | Rungtis | Atranka | Pusfinalis | Finalas | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Taškai | Vieta | Taškai | Vieta | Taškai | Vieta | ||
Sebastian Konecki | 1 m tramplinas | 257.50 | 41 | N/A | Nepasiekė |
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.