Przebieg trasy |
|
S10 |
Szczecin, Lubieszyn PL-D S3E65 Świnoujście, Legnica Zielona Góra, Gorzów Wlkp. A6E28 Kołbaskowo PL-D, Berlin |
10 |
Piła, Bydgoszcz, Płońsk 22 Wałcz, Chojnice, Elbląg 11 Poznań, Bytom |
|
|
|
Województwo zachodniopomorskie |
Powiat stargardzki Gmina wiejska Stargard |
|
(0) |
Stargard Wschód S10 |
|
(0,7) |
Święte |
|
(0,9) |
most |
|
(1,1) |
Strachocin |
|
|
|
Gmina miejska Stargard |
20 |
Stargard ulica Bydgoska |
|
(2,3) |
przejazd pod linią 202 |
|
(2,4) |
ul. Graniczna |
|
(2,5) |
ul. Rzemieślnicza |
|
(2,7) |
Stacja paliw Orlen |
|
(3,0) |
ul. Jesionowa |
|
(3,8) |
ul. Robotnicza |
|
(3,9) |
ul. M. Skłodowskiej-Curie 20106 ul. Kazimierza Wielkiego Obwodnica Staromiejska 106 |
106 |
Pyrzyce 119S3E65 Gorzów Wlkp. |
|
|
|
20 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie odcinek wspólny z 106 |
|
(4,4) |
ul. Ochronna |
|
(4,5) |
ul. B. Chrobrego ul. Świętopełka ul. Gdańska 20106 |
|
|
|
20 |
ulica Gdańska odcinek wspólny z 106 |
|
(4,6) |
ul. Gdańska |
|
(4,7) |
ul. Grunwaldzka |
|
(4,8) |
ul. Kilińskiego ul. Łąkowa |
|
(4,9) |
ul. Źródlana |
|
(4,9) |
most nad Młynówką |
|
(5,0) |
ul. Łąkowa |
|
(5,1) |
ul. Łąkowa |
|
(5,3) |
ul. Szosa Maszewska 106 |
106 |
Nowogard, Rzewnowo 107 Kamień Pomorski |
|
|
|
20 |
ulica Gdyńska |
|
(5,4) |
ul. Rolnicza |
|
(5,8) |
ul. Grudziądzka |
|
|
|
Gmina wiejska Marianowo |
|
(13,5) |
Gogolewo |
|
(14) |
most nad Krąpielą |
|
(14,2) |
Dalewo |
|
(19,6) |
Dzwonowo |
|
|
|
Gmina miejsko-wiejska Chociwel |
|
(23,9) |
Lisowo 142 |
142 |
Szczecin 6E28 Goleniów 3E65 Świnoujście |
|
|
|
|
|
przejazd pod Belinką |
|
(25,2) |
przejazd kolejowy przez 202 |
|
(25,6) |
Radomyśl |
|
|
|
20 |
Chociwel ulica Henryka Dąbrowskiego |
|
(27,8) |
ul. Graniczna |
|
(27,9) |
ul. Studzianki |
|
(28,2) |
ul. Warszawska |
|
(28,4) |
ul. Szkolna |
|
|
|
20 |
ulica Armii Krajowej |
|
(28,5) |
ul. Mała |
|
(28,6) |
ul. Mała |
|
(28,7) |
ul. J Słowackiego |
|
(28,7) |
most nad Krąpielą |
|
(28,8) |
ul. Parkowa |
|
(28,9) |
ul. Lipowa |
|
(28,9) |
ul. Zachodnia |
|
(29,0) |
ul. Dworcowa 144 |
144 |
Nowogard |
|
|
|
|
(29,1) |
ul. Zwycięzców |
|
(29,2) |
ul. Wolności |
|
(29,3) |
ul. Wojska Polskiego |
|
(29,5) |
ul. Jana Pawła II |
|
(29,7) |
ul. Wolności |
|
(29,8) |
ul. Kamienna |
|
(30,1) |
ul. Robotnicza |
|
(30,2) |
ul. Partyzantów |
|
(30,3) |
ul. Młyńska |
|
(30,4) |
ul. Kołat |
|
(30,5) |
ul. Fabryczna |
|
|
|
|
(31,0) |
Lublino |
|
(32,6) |
most nad Dobra |
|
|
|
Powiat łobeski Gmina miejsko-wiejska Węgorzyno |
20 |
Węgorzyno ulica Strzelecka |
|
(46,0) |
rondo |
|
(46,3) |
ul. Łąkowa |
|
(46,5) |
ul. Podgórna 151 ul. Grunwaldzka 15120 |
151 |
Recz, Gorzów Wlkp. |
|
|
|
20 |
ulica Grunwaldzka odcinek wspólny z 151 |
|
(46,6) |
ul. 2 Marca |
|
(46,7) |
ul. Rynek 20 |
151 |
Łobez, Świdwin |
|
|
|
20 |
ulica Rynek |
|
(46,8) |
ul. ks. Sosnowskiego |
|
|
|
20 |
ulica Drawska |
|
(47,0) |
ul. Pionierów |
|
(47,2) |
ul. Sikorskiego |
|
(47,6) |
ul. Południowa |
|
|
|
|
(52,4) |
Wiewiecko |
|
(53,4) |
Pilchówko |
|
(55,5) |
Ginawa |
|
(59,5) |
most nad Jeziorem Czaple |
|
|
|
Powiat drawski Gmina miejsko wiejska Drawsko Pom. |
|
(60,6) |
Woliczno |
|
(63,5) |
skrzyżowanie Jankowo |
|
|
|
20 |
Drawsko Pomorskie ulica Starogrodzka |
|
(63,9) |
dworzec kolejowy Jankowo Pomorskie |
|
(64) |
przejazd kolejowy przez 210 |
|
|
65,0ul. Podmiejska 175 |
175 |
Kalisz Pom., Choszczno |
|
|
|
|
(65,2) |
ul. Wielkopolska |
|
(65,4) |
ul. Mazurska |
|
(65,5) |
Stacja paliw Orlen |
|
(65,6) |
ul. Łowicka |
|
(65,8) |
ul. Pomorska |
|
(65,9) |
ul. Kaszubska |
|
(66,0) |
ul. Warmińska |
|
(66,1) |
ul. Śląska |
|
(66,3) |
ul. Seminaryjna |
|
(66,4) |
ul. Marynarska |
|
|
|
20 |
plac Gdański |
|
(66,5) |
ul. Gdyńska 20 ul. gen. W. Sikorskiego |
|
|
|
20 |
ulica Gdyńska |
|
(66,7) |
ul. Toruńska 20 ul. Gdyńska 148 |
148 |
Starogard Łobeski, Łobez |
|
|
|
20 |
ulica Toruńska |
|
(66,8) |
ul. Grunwaldzka |
|
(66,9) |
ul. Królewiecka |
|
(67,0) |
ul. Obrońców Westerplatte |
|
(67,2) |
ul. Kosynierów |
|
(67,3) |
ul. J. Słowackiego |
|
(67,4) |
rondo im. Armii Krajowej ul. Wywiórskiego ul. 11 Pułku Piechoty 20173 |
173 |
Połczyn-Zdrój |
|
|
|
20 |
ulica 11 Pułku Piechoty |
|
(67,6) |
ul. Kosynierów |
|
(67,7) |
ul. T. Kościuszki |
|
(67,8) |
ul. Królewiecka |
|
(67,9) |
plac Bałtycki |
|
(68,0) |
ul. Słowiańska |
|
(68,1) |
ul. Grunwaldzka |
|
(68,2) |
ul. Zamkowa |
|
(68,3) |
ul. Wodna ul. Bednarska |
|
(68,4) |
ul. Jagiellońska |
|
(68,4) |
most nad Drawą |
|
(68,5) |
ul. Boczna |
|
(68,6) |
ul. Boczna ul. Pocztowa 20 |
|
|
|
20 |
ulica Pocztowa |
|
(68,7) |
ul. J. Piłsudskiego 20 |
|
|
|
20 |
ulica Józefa Piłsudskiego |
|
(68,8) |
plac L. Kuczerawego |
|
(68,9) |
ul. Łąkowa |
|
(69,0) |
ul. Polna |
|
(69,1) |
ul. Brzozowa |
|
(69,2) |
ul. Spokojna ul. B. Chrobrego |
|
|
|
20 |
plac Elizy Orzeszkowej |
|
(69,3) |
ul. Dworcowa |
|
|
|
20 |
ulica Złocieniecka |
|
(69,5) |
ul. S. Moniuszki |
|
(69,6) |
ul. Sadowa |
|
(69,7) |
ul. Kaliska |
|
|
|
|
(73,6) |
Suliszewo |
|
|
|
Gmina miejsko-wiejska Złocieniec |
|
(77,3) |
Rzęśnica |
|
|
|
20 |
Złocieniec ulica Drawska |
|
(80,8) |
ul. Kolejowa |
|
(80,9) |
przejazd kolejowy przez 210 |
|
(81,0) |
ul. Brzozowa |
|
(81,2) |
ul. Spacerowa |
|
(81,4) |
ul. Miła ul. Spokojna |
|
(81,6) |
ul. F. Chopina |
|
(81,7) |
ul. S. Żeromskiego |
|
(81,9) |
ul. Mirosławiecka ul. 5 Marca 20 |
|
|
|
20 |
ulica 5 Marca |
|
(82,0) |
przejazd kolejowy przez 210 |
|
(82,1) |
ul. Dworcowa 20 |
20 |
ulica Dworcowa |
|
(82,2) |
ul. A. Mickiewicza 20 |
|
|
|
20 |
ulica Adama Mickiewicza |
|
(82,3) |
ul. Gliniasta |
|
(82,4) |
ul. S. Okrzei |
|
(82,6) |
ul. Włókiennicza ul. 3 Pułku Piechoty |
|
(82,7) |
rondo ul. Czaplinecka 20 ul. J. Piłsudskiego ul. Gospodarcza ul. I Dywizji Woj. Polskiego |
|
|
|
20 |
ulica Czaplinecka |
|
(82,8) |
ul. Jaśminowa |
|
(82,9) |
ul. Kwiatowa |
|
(83,0) |
ul. Tkacka |
|
(83,1) |
plac 650-lecia |
|
(83,2) |
ul. Wyzwolenia |
|
(83,3) |
ul. Racławicka |
|
(83,4) |
ul. Zwycięstwa |
|
(83,9) |
ul. Pszczelarska |
|
(84,0) |
ul. Myśliwska |
|
(84,1) |
ul. Myśliwska |
|
(84,4) |
ul. Czwartaków |
|
|
|
Gmina miejsko-wiejska Czaplinek |
|
(91,6) |
Siemczyno |
|
(94,3) |
Chmielewo |
|
(95,7) |
Niwka |
|
|
|
20 |
Czaplinek ulica Złocieniecka |
|
(97,9) |
ul. Komunalna |
|
(98,2) |
ul. Kamienna |
|
(98,3) |
ul. Jeziorna |
|
(98,5) |
ul. Jeziorna |
|
(98,6) |
ul. Pławieńska 177 |
177 |
Mirosławiec, Człopa, Wieleń |
|
|
|
|
(98,6) |
ul. Zbożowa |
|
(98,7) |
rondo plac 3-go Marca ul. Wałecka 163 ul.H. Dąbrowskiego 20163 ul. Długa |
163 |
Wałcz 10 Piła, Bydgoszcz 22 Gorzów Wlkp., Elbląg |
|
|
|
20 |
ulica Henryka Dąbrowskiego odcinek wspólny z 163 |
|
|
ul. gen. W. Sikorskiego |
|
(98,9) |
ul. S. Moniuszki |
|
(99,0) |
ul. Leśników |
|
|
most nad rzeką |
|
|
|
20 |
aleja 7 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty odcinek wspólny z 163 |
|
(99,5) |
ul. Szczecinecka 20163171 |
163 |
Białogard, Kołobrzeg |
171 |
Barwice, Bobolice |
|
|
|
Powiat szczecinecki Gmina miejsko-wiejska Borne Sulinowo |
|
(110,6) |
Łubowo |
|
(113,5) |
przejazd pod linią 210 |
|
(117,5) |
Piława |
|
(119,9) |
Silnowo |
|
(124,6) |
Śmiadowo |
|
(126,3) |
Krągi |
|
(128,8) |
Jeleń |
|
(130,7) |
Przyjezierze |
|
|
|
Gmina wiejska Szczecinek |
|
(133,2) |
Jelenino |
|
(136,2) |
Sitno |
|
(proj) |
obwodnica Szczecinka |
|
(139,4) |
przejazd pod linią 210 |
|
|
|
Gmina miejska Szczecinek |
20 |
Szczecinek ulica Szczecińska |
|
(139,8) |
ul. S. Staszica |
|
(140,1) |
ul. Słoneczna |
|
(140,3) |
ul. Chojnicka |
|
(140,6) |
ul. Gdańska 20 ul. Miła |
|
|
|
20 |
ulica Gdańska |
|
(140,7) |
ul. Miła |
|
(140,8) |
ul. Toruńska |
|
(140,9) |
ul. Czaplinecka |
|
(141,0) |
ul. Poznańska |
|
(141,1) |
rondo W. Osińskiego ul. Dworcowa ul. Pilska ul. gen. W. Sikorskiego 20 |
|
|
|
20 |
ulica gen. W. Sikorskiego |
|
(141,3) |
ul. Grudziądzka ul. 28 Lutego |
|
(141,6) |
ul. Wiśniowa |
|
(141,8) |
ul. Warszawska |
|
(142,0) |
rondo Söderhamn ul. Armii Krajowej |
|
|
|
20 |
ulica Słowiańska |
|
(142,2) |
ul. Artyleryjska |
|
(142,4) |
ul. Wiejska ul. Pomorska |
|
(142,5) |
ul. Łódzka |
|
(142,6) |
ul. dr. G. Matusewicza |
|
(142,7) |
ul. H. Sienkiewicza |
|
(142,8) |
ul. M. Kopernika ul. K. Szymanowskiego |
|
|
|
20 |
ulica Władysława Cieślaka |
|
(142,9) |
Stacja paliw Statoil |
|
(142,9) |
ul. Kwiatowa |
|
(143,2) |
rondo Księdza Jana Lisa ul. Lipowa, ul. Słupska 20 ul. G. Narutowicza |
|
|
|
20 |
ulica Słupska |
|
(143,3) |
ul. Słupska |
|
(143,7) |
przejazd kolejowy przez 404 |
|
(144,0) |
ul. Rybacka |
|
(144,3) |
ul. B. Prusa |
|
(144,3) |
Węzeł Szczecinek Śródmieście S11 |
|
(145,2) |
ul. K. Baczyńskiego |
|
(145,5) |
Stacja paliw PKN Orlen |
|
|
|
Gmina wiejska Szczecinek |
|
(146,1) |
Marcelin |
|
(150,6) |
Gwda Wielka |
|
(151,2) |
most nad Gwdą |
|
(151,7) |
Gwda Mała 201 |
201 |
Czarne, Barkowo 22 Człuchów, Chojnice, Elbląg |
|
|
|
Gmina miejsko-wiejska Biały Bór |
|
(161,8) |
Drzonowo |
|
(163,3) |
Przybrda |
|
(163,9) |
most nad Gnilcem |
|
(165,6) |
Biała |
|
|
|
20 |
Biały Bór ulica Szczecińska |
|
(170,7) |
ul. św. Huberta |
|
(170,9) |
ul. Leśna |
|
(171,0) |
ul. Wysoki Kamień |
|
(171,1) |
ul. Tamka 2025 ul. Bobolicka 25 |
25 |
Bobolice 11 Koszalin, Kołobrzeg |
|
|
|
20 |
ulica Tamka odcinek wspólny z 25 |
|
(171,2) |
ul. Rynek |
|
(171,3) |
ul. Czujna ul. Słupska 20 |
|
|
|
20 |
ul. Słupska odcinek wspólny z 25 |
|
(171,4) |
ul. Rynek |
|
(171,5) |
ul. Jeziorna |
|
(171,5) |
most nad Białą |
|
(171,6) |
ul. Podgórna |
|
(171,6) |
ul. Polna |
|
(171,7) |
ul. Sądowa |
|
(171,8) |
ul. Sosnowa |
|
(171,9) |
ul. Jana Pawła II ul. Górna |
|
(172,0) |
Stacja paliw Orlen |
|
(172,1) |
rondo ul. Kwiatowa, ul. Dworcowa 25 ul. Słupska20 |
25 |
Człuchów, Bydgoszcz 10 Toruń, Płońsk |
|
|
|
20 |
ul. Słupska |
|
(172,4) |
ul. Słoneczna ul. ks. B. Hrynyka |
|
(172,5) |
ul. Słoneczna |
|
(172,7) |
ul. Topolowa |
|
|
|
|
(174,4) |
Dalkowo |
|
(175,5) |
most nad Czernicą |
|
(175,6) |
Trzebiele |
|
|
|
Województwo pomorskie |
Powiat bytowski Gmina miejsko-wiejska Miastko |
|
(177,8) |
Łąkoć |
|
(178,7) |
Węglewo |
|
(181,2) |
Miłocice |
|
(183,6) |
Wołcza Mała |
|
(185,0) |
Pasieka |
|
|
|
20 |
Miastko ulica Kazimierza Wielkiego |
|
(185,3) |
ul. Jodłowa |
|
(185,9) |
ul. Klonowa ul. Kazimierza Wielkiego |
|
(186,5) |
przejazd kolejowy przez 405 |
|
(186,6) |
ul. Małopolska |
|
(186,7) |
ul. gen. S. Maczka |
|
(186,8) |
ul. Podhalańska |
|
(186,9) |
ul. Kujawska |
|
(187,0) |
ul. gen. W. Sikorskiego ul. Pomorska |
|
(187,3) |
ul. Zielona |
|
(187,4) |
rondo ul. Koszalińska 206 |
206 |
Koszalin |
|
|
|
|
(187,6) |
ul. A. Mickiewicza ul. Armii Krajowej |
|
|
|
20 |
ulica Armii Krajowej |
|
(187,7) |
ul. Rybacka |
|
(187,9) |
rondo Jana Pawła II al. Królowej Jadwigi |
|
(188,0) |
ul. Konstytucji 3 Maja |
|
(188,1) |
most nad Studnicą |
|
(188,2) |
rondo ul. Długa 20 ul. Szewska 21 |
21 |
Słupsk, Ustka 6E28 Koszalin, Lębork |
|
|
|
20 |
ulica Długa |
|
(188,3) |
ul. M. Konopnickiej |
|
(188,5) |
ul. Konstytucji 3 Maja |
|
(188,7) |
ul. Kowalska |
|
|
|
20 |
ulica Kowalska |
|
(188,8) |
ul. Kowalska |
|
|
|
|
(191,6) |
Przęsin |
|
(196,3) |
Zadry |
|
(200,8) |
Piaszczyna |
|
(204,2) |
Głodowo |
|
|
|
Gmina wiejska Tuchomie |
|
(207,8) |
Kramarzyny |
|
(213,7) |
Dalekie |
|
(215,3) |
Chocimierz |
|
(217,2) |
Tuchomie |
|
|
|
Gmina miejsko-wiejska Bytów |
|
(224,2) |
Niezabyszewo |
|
|
|
20 |
Bytów Szosa Miastecka |
|
(229,6) |
ul. Leśna |
|
(229,9) |
rondo ul. Mjr H. Sucharskiego 212 |
212 |
Chojnice, Kamionka 22 Starogard Gd., Malbork, Elbląg 240 Tuchola, Świecie |
|
|
|
20 |
ulica Dworcowa odcinek wspólny z 212 |
|
(230,1) |
wiadukt nad 212237 |
|
|
dworzec kolejowy Bytów |
|
(230,3) |
ul. Dworcowa |
|
(230,4) |
rondo ul. Wolności 20 ul. I. Krasickiego ul. Dworcowa |
|
|
|
20 |
ulica Wolności odcinek wspólny z 212 |
|
(230,5) |
ul. H. Derdowskiego |
|
(230,6) |
most nad Bytową |
|
(230,6) |
ul. Kąpielowa |
|
(230,7) |
ul. Podzamcze |
|
(230,8) |
ul. 11 Listopada |
|
(230,9) |
ul. Rycerska |
|
(231,0) |
ul. 1 maja 20212 |
212 |
Osowo Lęborskie 214 Lębork, Łeba |
|
|
|
20 |
ulica 1 maja |
|
(231,1) |
ul. 11 Listopada |
|
(231,2) |
ul. Styp-Rekowskiego |
|
(231,5) |
ul. Kościuszki |
|
|
|
20 |
ulica Tadeusza Kościuszki |
|
(231,6) |
ul. Łąkowa |
|
|
|
|
(233,1) |
Mądrzechowo |
|
(236,4) |
Mokrzyn |
|
|
|
Gmina wiejska Studzienice |
|
(238,8) |
Łąkie |
|
(239,8) |
Półczenko |
|
(241,3) |
Półczno |
|
|
|
Gmina wiejska Parchowo |
|
(244,5) |
skrzyżowanie Nakla |
|
(249,2) |
Wygoda |
|
|
|
Powiat kościerski Gmina wiejska Kościerzyna |
|
(256,7) |
Korne 235 |
235 |
Brusy, Chojnice 212 Sępólno Krajeńskie 22 Człuchów, Gorzów Wlkp. |
|
(258,6) |
Łubiana |
|
(258,9) |
przejazd kolejowy przez 211 |
|
|
|
Gmina miejska Kościerzyna |
20 |
Obwodnica Kościerzyny |
|
|
Kościerzyna-Zachód ul. T. Kościuszki ul. Leśna |
|
|
wiadukt nad drogą lokalną Szarlota-Kościerzyna |
|
|
Kościerzyna-Południe 214 ul. Klasztorna ul. Chojnicka |
214 |
Kościerzyna-Centrum Lębork, Zblewo, Warlubie A1E75 91 Łódź, Katowice 22 Elbląg, Malbork, Starogard Gd. 16 Grudziądz, Olsztyn |
|
|
|
|
|
most nad Bibrową |
|
|
wiadukt nad ul. J. Matejki |
|
|
wiadukt nad 201233 |
|
|
przejazd pod ul. Towarową |
|
|
Kościerzyna-Wschód 221 ul. Przemysłowa |
221 |
Gdańsk-Orunia, Kolbudy Kościerzyna-Centrum 224 Tczew, Skarszewy 226233 Pruszcz Gdański |
|
|
|
Gmina wiejska Kościerzyna |
|
|
przejazd pod drogą lokalną Kościerzyna-Nowy Klincz |
|
|
Wieżyca (wjazd tylko od strony Gdyni) |
|
Kościerzyna-Centrum |
|
|
|
|
(268,7) |
Kościerska Huta |
|
(271,8) |
Kaliska Kościerskie |
|
(276,3) |
Kłobuczyno |
|
(280,3) |
skrzyżowanie Szymbark/Wieżyca |
|
Gołubie, Stężyca 214 Kartuzy, Lębork, Łeba |
|
|
|
Powiat kartuski Gmina wiejska Somonino |
|
(284,1) |
Starkowa Huta |
|
(284,9) |
Kaplica |
|
(286,1) |
Egiertowo 224 |
224 |
Skarszewy, Tczew 221 Gdańsk-Orunia, Kolbudy |
|
|
|
|
(286,4) |
Egiertowo 224 |
224 |
Kartuzy, Wejherowo |
|
|
|
|
(289,2) |
Hopowo |
|
(290,9) |
Wyczechowo |
|
(293,4) |
Borcz |
|
|
|
Gmina miejsko-wiejska Żukowo |
|
(296,5) |
Babi Dół |
|
(300,0) |
Glincz |
|
|
|
20 |
Żukowo ulica Kościerska |
|
(300,5) |
ul. Sosnowa |
|
(300,6) |
ul. Długa |
|
(301,2) |
ul. Kolejowa ul. Słoneczna |
|
(301,3) |
ul. Kościerska |
|
(301,4) |
przejazd kolejowy przez 229 |
|
(301,6) |
ul. 3 maja |
|
(302,2) |
most nad Radunią |
|
(302,5) |
rondo Norbertanek ul. Gdańska 21120 |
211 |
Kartuzy, Sierakowice 6E28 Słupsk, Koszalin, Lębork |
|
|
|
20 |
ulica Gdańska |
|
(302,7) |
rondo ul. Gdańska 7 ul. Gdyńska 20 |
7 |
Gdańsk, Elbląg, Warszawa 1E75 Łódź, Katowice 5E261 Bydgoszcz, Poznań 6E28 Pruszcz Gdański |
|
|
|
20 |
ulica Gdyńska |
|
(302,8) |
ul. Polna |
|
(303,0) |
ul. Polna |
|
(303,1) |
wiadukt nad 201 |
|
(303,1) |
ul. Królowej Jadwigi |
|
(303,4) |
ul. Armii Krajowej |
|
(303,6) |
ul. H. Derdowskiego |
|
(303,9) |
ul. Sienkiewicza |
|
(304,0) |
ul. Majkowskiego |
|
(304,1) |
ul. W. Witosa |
|
(304,3) |
ul. Siostry Faustyny |
|
(304,9) |
ul. Słoneczna ul. Górki |
|
(305,0) |
ul. Sobótki |
|
|
|
|
(306,0) |
Małkowo |
|
(307,1) |
skrzyżowanie Pępowo |
|
(308,2) |
Miszewo |
|
(310,2) |
Miszewko |
|
(311,6) |
Nowy Tuchom |
|
(313,0) |
Tuchom |
|
(315,7) |
rondo Chwaszczyno 218 |
218 |
Wejherowo, Krokowa |
218 |
Gdańsk (Osowa, Oliwa) |
|
|
|
|
(proj) |
przejazd pod Obwodnicą Metropolitalną Trójmiasta |
|
|
|
Miasto i Powiat Gdynia |
20 |
Gdynia ulica Chwaszczyńska |
|
(318,1) |
ul. Starochwaszczyńska |
|
(318,6) |
ul. Rdestowa ul. Krzemowa |
|
(318,8) |
ul. Chwaszczyńska |
|
(320) |
Gdynia-Wielki Kack Obwodnica Trójmiasta S6E28 ul. Chwaszczyńska 474 |
|
|
|
474 |
468 Sopot, Gdańsk-Wrzeszcz |
S7E28 |
Gdynia-Centrum, Gdynia-Chylonia, Port Gdynia 216 Puck, Władysławowo, Hel |
S6E28 |
Gdańsk, Pruszcz Gdański A1E75 Łódź, Katowice S5E261 Bydgoszcz, Poznań S7E77 Elbląg, Warszawa |
|