A soproni 21-es jelzésű autóbusz Autóbusz-állomás és Ágfalvi úti lakótelep végállomások között közlekedik.
Gyors adatok
21-es jelzésű autóbuszvonal |
|
a vállalat logója |
|
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Üzemi adatok |
Település: | Sopron |
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. |
Járműtelep: | Somfalvi út |
Járművek: | Ikarus 263, Ikarus E95, Credo EC 11, Credo EC 12, Credo EN 12, Credo IC 11, Credo IC 12 |
Végállomások |
Induló állomás: | Autóbusz-állomás |
Érkező állomás: | Ágfalvi úti lakótelep |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | 3,2 | 3,5 | Megállóhelyek (db): | 6 | 6 | Menetidő (perc): | 10 | 9 |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 4.48–23.03 | 4.48–23.03 | kedd: | 4.48–23.03 | 4.48–23.03 | szerda: | 4.48–23.03 | 4.48–23.03 | csütörtök: | 4.48–23.03 | 4.48–23.03 | péntek: | 4.48–23.03 | 4.48–23.03 | szombat: | 5.08–23.03 | 5.08–23.03 | vasárnap: | 5.08–23.03 | 5.08–23.03 |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 22+24 | 21+23 | kedd: | 22+24 | 21+23 | szerda: | 22+24 | 21+23 | csütörtök: | 22+24 | 21+23 | péntek: | 22+24 | 21+23 | szombat: | 15+16 | 15+16 | vasárnap: | 12+13 | 12+13 |
|
Kapcsolódó vonalak |
Hálózat: | Sopron tömegközlekedése |
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram |
|
|
Autóbusz-állomás |
|
|
Táncsics utca, templom |
|
|
Kossuth Lajos utca, villanyóra |
|
|
Kossuth Lajos utca, Vadász utca |
|
|
Bánfalvi út, Falco kft. |
|
|
Ágfalvi út, Besenyő utca |
|
|
Öntöde utca |
|
|
Berkenye utca |
|
|
Ágfalvi úti lakótelep |
|
|
Ágfalva, szociális otthon |
|
|
Ágfalva, ABC áruház |
|
|
Ágfalva, hősi emlékmű |
|
|
Ágfalva, Patak utca |
|
|
Ágfalva, autóbusz-forduló |
|
Bezárás