A kecskeméti 21-es jelzésű autóbusz a Vasútállomástól indul, feltárja a Széchenyivárost, majd a Nagykörúton végighaladva érkezik vissza a Vasútállomás végállomáshoz. A járatot a Kecskeméti Közlekedési Központ megrendelésére az Inter Tan-Ker Zrt. üzemelteti.
Gyors adatok
21-es jelzésű autóbuszvonal |
|
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Korábban: | K (körjárat), 21-1 |
Más néven: | körjárat |
Üzemi adatok |
Jellege: | körjárat |
Település: | Kecskemét |
Üzemeltető: | Inter Tan-Ker Zrt. |
Járműtelep: | Paul Lechler utcai telephely |
Végállomások |
Végállomás: | Noszlopy Gáspár park |
Útvonaladatok |
Vonalhossz: | 8,0 km |
Megállóhelyek: | 18 db |
Menetidő: | 23 perc |
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 5.30–19.23 | 5.30–18.23 | kedd: | 5.30–19.23 | 5.30–18.23 | szerda: | 5.30–19.23 | 5.30–18.23 | csütörtök: | 5.30–19.23 | 5.30–18.23 | péntek: | 5.30–19.23 | 5.30–18.23 | szombat: | 6.00–20.23 | 6.00–20.23 | vasárnap: | 6.00–20.23 | 6.00–20.23 |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 31 | 27 | kedd: | 31 | 27 | szerda: | 31 | 27 | csütörtök: | 31 | 27 | péntek: | 31 | 27 | szombat: | 17 | 17 | vasárnap: | 17 | 17 |
|
Kapcsolódó vonalak |
Hálózat: | Kecskemét tömegközlekedése |
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram |
|
|
Vasútállomás vá. |
|
|
|
|
|
Kada Elek utca |
|
|
Víztorony |
|
|
Budai kapu |
|
|
Adóhivatal |
|
|
Hőközpont |
|
|
Erzsébet körút |
|
|
Aradi Vértanúk tere |
|
|
Mezei utca |
|
|
Planetárium |
|
|
Szultán utca |
|
|
SZTK |
|
|
Rákóczi iskola |
|
|
Nyíri úti kórház |
|
|
Mária körút |
|
|
Bányai Gimnázium |
|
|
Széchenyi körút |
|
Bezárás