№ п/п
Фото
П. І. Б.
Рід військ
Арбузинський район :
1
Величко Володимир Сидорович
03.06 . 1944
Артилерія
командир роти , старший лейтенант
1922 Новокрасне
29.10 . 1944 Чехословаччина
2
Орел Степан Федорович
31.05 . 1945
стрілець , рядовий
1913 Благодатне
17.03 . 1945 Хенендорф
3
Торжинський Іван Олексійович
24.03 . 1945 № 5957
Бронетанкові війська
командир роти , капітан
22.12 . 1915 Арбузинка
02.08 . 2000 Одеса
Баштанський район :
4
Агеєв Леонід Миколайович
25.03 . 1943 № 832
Авіація
штурман ескадрильї , старший лейтенант
24.02 . 1921 Баштанка
15.11 . 2005 Люберці
5
Бондаренко Іван Антонович
03.06 . 1944
командир полку , майор
1914 Шевченко
26.03 . 1944 Арбузинка
6
Будюк Микола Васильович
24.03 . 1945
Артилерія
командир батареї , капітан
1920 Новомар'ївка
13.10 . 1944 Пільвгиніні , Литва
7
Гребенюк Микита Андрійович
20.04 . 1945 № 5897
заступник командира відділення , старшина II статті
21.09 . 1918 Мар'янівка
17.02 . 1995 Миколаїв
8
Григор'єв Іван Якович
27.02 . 1945 №
командир взводу , лейтенант
20.05 . 1924 Новоолександрівка
Тула
9
Желізний Микола Якович
31.05 . 1945 № 6712
командир батальйону , майор
09.05 . 1910 Баштанка
19.05 . 1974 Вінниця
10
Лебідь Григорій Юхимович
10.01 . 1944 №
Інженерні війська
командир взводу , лейтенант
25.12 . 1911 Лук'янівка
Лук'янівка
11
Летучий Олександр Якович
19.05 . 1940 № 464
Авіація
помічник командира ескадрильї , старший лейтенант
25.11 . 1908 Добре
06.07 . 2002 Пушкін
12
Павлов Іван Михайлович
23.02 . 1945 № 4894
Авіація
командир ланки , лейтенант
18.06 . 1918 Явкине
30.05 . 1981 Умань
13
Пєгов Григорій Іванович
24.03 . 1945 № 8587
Бронетанкові війська
командир взводу , молодший лейтенант
28.03 . 1919 Привільне
Одеса
14
Федоров Борис Васильович
24.12 . 1943 № 2618
Артилерія
командир дивізіону , капітан
25.10 . 1914 Новоєгорівка
26.05 . 1974 Рівне
Березанський район :
15
Кручених Саустьян Петрович
24.07 . 1943 № 865
Авіація
командир ескадрильї , майор
18.12 . 1909 Анатолівка
14.12 . 1975 Одеса
16
Пенакі Зиновій Федорович
24.12 . 1943 № 2313
Артилерія
розвідник батареї , сержант
07.11 . 1923 Вікторівка
03.12 . 1995 Одеса
17
Чернобай Андрій Петрович
22.02 . 1943 № 815
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
29.07 . 1917 Андрієво-Зорине
21.03 . 1988 Санкт-Петербург
Березнегуватський район :
18
Веденко Віктор Антонович
23.07 . 1944
командир роти , лейтенант
22.10 . 1910 Висунськ
26.06 . 1944 Оболь
19
Скорий Іван Антонович
01.11 . 1943 № 1305
командир батальйону , капітан
12.02 . 1912 Тетянівка
05.03 . 1980 Люберці
20
Чепурний Микола Миронович
31.08 . 1941 № 358
командир батальйону , старший лейтенант
27.12 . 1905 Перша Михайлівка
19.09 . 1964 Бєльов
21
Щербина Микола Гаврилович
22.08 . 1944 № 4508
Авіація
штурман полку , капітан
01.04 . 1919 Яковлівка
21.11 . 1952 Пушкін
Веселинівський район :
22
Зуб Микола Антонович
13.04 . 1944
Авіація
командир полку , підполковник
1911 Покровка
22.07 . 1943 Слуцьк
23
Степанов Михайло Карпович
24.03 . 1945 № 7327
Повітряно-десантні війська
командир роти , молодший лейтенант
15.09 . 1912 Колосівка
25.05 . 1962 Кіровоград
Вітовський район :
24
Андреєв Андрій Іванович
08.05 . 1965
рибалка , провідник десанту К. Ольшанського
19.12 . 1913 Жовтневе
26.03 . 1944 Миколаїв
25
Баклан Андрій Якович
23.11 . 1942 № 755
Авіація
командир ланки , старший лейтенант
23.07 . 1917 Калинівка
20.05 . 1985 Псков
26
Бутков Леонтій Анисифорович
16.05 . 1944 №
командир роти , старший лейтенант
1907 Бармашове
16.11 . 1975 Москва
27
Козленко Петро Олексійович
15.05 . 1946 № 7042
Авіація
штурман ескадрильї , капітан
07.06 . 1916 Жовтневе
15.03 . 1989 Москва
28
Моторний Іван Порфирович
28.01 . 1943 № 695
Авіація
командир полку , капітан
29.08 . 1918 Мішково-Погорілове
11.07 . 1973 Рига
29
Шапар Григорій Іванович
21.09 . 1943
Артилерія
командир взводу , молодший лейтенант
15.03 . 1922 Новомиколаївка
07.07 . 1943 Покровка
30
Шаповаленко Семен Тихонович
23.03 . 1942
командир взводу , старшина
17.09 . 1913 Калинівка
07.02 . 1942 Степанівка
Вознесенський район :
31
Артеменко Анатолій Павлович
27.06 . 1945 № 6589
Авіація
командир ескадрильї , капітан
19.12 . 1918 Прибужани
Москва
32
Кольчак Яків Харитонович
02.08 . 1941 № 3180
Артилерія
навідник гармати , рядовий
25.12 . 1918 Ракове
07.03 . 1955 Воронівка
33
Кордонський Шика Абрамович
04.10 . 1990 № 11631
Авіація
штурман ескадрильї , капітан
17.10 . 1915 Вознесенськ
28.09 . 1943 Констанца
34
Коршунович Сергій Григорович
05.11 . 1944 № 5060
ВМФ СРСР
командир дивізіону торпедних катерів , капітан II рангу
20.10 . 1912 Таборівка
19.12 . 1964 Севастополь
35
Самбуров Іван Михайлович
20.12 . 1943
Інженерні війська
водолаз -понтонер , рядовий
1905 Білоусівка
05.10 . 1943 Радянське
36
Свірьопкін Павло Михайлович
27.02 . 1945 № 5151
Бронетанкові війська
командир батальйону , майор
22.01 . 1914 Дорошівка
19.04 . 1965 Київ
Врадіївський район :
37
Гончаренко Олег Мойсейович
23.09 . 1944 № 4662
Артилерія
командир дивізіону , капітан
21.01 . 1922 Біляєве
Волгоград
38
Дяченко Дарія Григорівна
01.07 . 1958
Партизани і підпільники
учасниця «Партизанської Іскри»
02.04 . 1924 Кумарі
02.04 . 1944 Тирасполь
39
Гросул Іван Тимофійович
18.09 . 1943 № 1732
Авіація
заступник командира ескадрильї , капітан
10.03 . 1920 хутір Воровського
07.04 . 1972 Сочі
40
Лебеденко Микита Федотович
08.09 . 1945 № 1967
Генералітет
командир корпусу , генерал-лейтенант
28.05 . 1899 Чайківка
16.06 . 1956 Москва
41
Невзгодов Андрій Іванович
24.01 . 1944
командир роти , молодший лейтенант
1919 Новомиколаївське
19.10 . 1943 Бородаївка
42
Сиваченко Василь Григорович
24.03 . 1945
кулеметник , рядовий
17.06 . 1902 Сирове
18.12 . 1944 Тар
43
Чумак Дмитро Михайлович
24.03 . 1945
Артилерія
розвідник , єфрейтор
10.02 . 1913 Сирове
11.07 . 1944 Утена
Доманівський район :
44
Грабовенко Максим Іванович
24.12 . 1943 №
Артилерія
навідник гармати , молодший сержант
11.08 . 1923 Маринівка
12.11 . 1980 Новоолексіївка
45
Дорош Юрій Порфирович
27.02 . 1945 № 5617
командир відділення , сержант
02.05 . 1924 Прибужжя
16.04 . 1992 Андрієво-Іванівка
46
Кирток Микола Наумович
27.06 . 1945 № 6579
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
06.12 . 1920 Маринівка
Москва
47
Лихий Іван Миколайович
16.05 . 1944
командир батальйону , капітан
1914 Новоселівка
04.11 . 1943 Сімферополь
48
Твердохлібов Арсеній Савелійович
16.10 . 1943 №
Артилерія
командир обслуги , старшина
20.01 . 1914 Новоселівка
1952 Самара
Казанківський район :
49
Вишневецький Костянтин Григорович
24.08 . 1943 № 1134
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
08.06 . 1914 Новоданилівка
30.05 . 1944 Львів
50
Михлик Василь Ілліч
23.02 . 1945 № 593629.06 . 1945 №
Авіація
штурман полку , капітан
29.12 . 1922 Олександрівка
29.12 . 1996 Москва
51
Мирович Анатолій Іванович
29.06 . 1945 № 7478
Авіація
заступник командира ескадрильї , капітан
19.06 . 1914 Казанка
20.03 . 1976 Моніно
Кривоозерський район :
52
Бодня Василь Григорович
27.06 . 1945 № 7825
помічник командира взводу , сержант
10.08 . 1923 Луканівка
Сирове
53
Голімбієвський Олексій Опанасович
01.07 . 1944 № 3935
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
04.06 . 1919 Велика Мечетня
24.01 . 1971 Луцьк
54
Єремеєв Борис Романович
31.05 . 1945 № 6715
Бронетанкові війська
командир бригади , генерал-майор
23.12 . 1903 Михалкове
21.03 . 1995 Київ
55
Петровський Костянтин Остапович
19.04 . 1945 № 7200
Бронетанкові війська
командир бригади , полковник
14.04 . 1907 Леніне
26.07 . 1991 Львів
місто Миколаїв :
56
Андреєв Пилип Михайлович
03.06 . 1944
командир роти , старший лейтенант
1913 Миколаїв
26.03 . 1944 Олександрівка
57
Бубер Леонід Ілліч
07.04 . 1940 № 137
командир роти , лейтенант
19.12 . 1916 Миколаїв
07.09 . 2005 Москва
58
Гречишніков Василь Олексійович
13.08 . 1941 №
Авіація
командир ескадрильї , капітан
05.12 . 1912 Миколаїв
24.10 . 1941 Санкт-Петербург
59
Гурський Микола Васильович
20.12 . 1943 № 1517
Інженерні війська
механік -регулювальник , сержант
03.02 . 1913 Миколаїв
29.09 . 1983 Одеса
60
Дмитрієв Микола Павлович
13.08 . 1941 № 1265
Авіація
командир ескадрильї , капітан
25.11 . 1917 Миколаїв
01.08 . 1945 Прага
61
Єгипко Микола Павлович
22.02 . 1939 № 117
ВМФ СРСР
командир підводного човна , капітан II рангу
09.11 . 1903 Миколаїв
06.07 . 1985 Санкт-Петербург
62
Казачинський Костянтин Васильович
14.09 . 1945 № 7141
ВМФ СРСР
командир дивізіону торпедних катерів , капітан III рангу
25.01 . 1912 Миколаїв
27.04 . 1994 Санкт-Петербург
63
Карабут Іван Лаврентійович
04.02 . 1944 № 2188
Авіація
командир ескадрильї , капітан
11.06 . 1914 Миколаїв
03.09 . 1944 Остроленка
64
Кирилов Микола Павлович
31.05 . 1944 № 3792
морська піхота
командир взводу морської піхоти , молодший лейтенант
20.02 . 1914 Миколаїв
21.08 . 1993 Миколаїв
65
Колесников Пімен Григорович
18.08 . 1945 № 8744
Авіація
штурман дивізії , майор
24.07 . 1906 Миколаїв
26.11 . 1996 Мінськ
66
Матаков Василь Миколайович
04.03 . 1942 № 668
Авіація
заступник командира ескадрильї , капітан
31.12 . 1919 Миколаїв
05.03 . 1991 Москва
67
Павлов Василь Васильович
01.03 . 1945
Бронетанкові війська
командир батальйону , майор
1917 Миколаїв
01.03 . 1945 Кальмар
68
Петрова Галина Костянтинівна
17.11 . 1943 №
морська піхота
медсестра батальйону морської піхоти , головний старшина
09.09 . 1920 Миколаїв
04.12 . 1943 Керч
69
Півнюк Микола Володимирович
30.01 . 1943 № 805
Авіація
командир ланки , старший лейтенант
05.09 . 1917 Миколаїв
30.10 . 1976 Понінка
70
Поярков Володимир Олександрович
09.10 . 1943 №
Артилерія
командир батареї , гвардії старший лейтенант
01.02 . 1920 Миколаїв
10.09 . 1955 Одеса
71
Сухоненко Дмитро Йосипович
22.02 . 1944 № 2678
командир роти , лейтенант
07.11 . 1903 Миколаїв
02.01 . 1953 Миколаїв
72
Чернавін Володимир Миколайович
18.02 . 1981 № 11451
Генералітет
командувач Північним флотом , адмірал
22.04 . 1928 Миколаїв
Москва
Миколаївський район :
73
Воронін Василь Андрійович
15.01 . 1944 №
командир батальйону , майор
28.12 . 1916 Велика Корениха
06.11 . 1944 Вайнеде
Новобузький район :
74
Мар'яновський Мойсей Фроїмович
24.03 . 1945 № 5943
Бронетанкові війська
заступник командира батальйону , капітан
25.10 . 1919 Новий Буг
12.08 . 2005 Москва
75
Москаленко Михайло Іларіонович
01.11 . 1943
Артилерія
командир взводу , лейтенант
08.11 . 1919 Вільне Запоріжжя
26.09 . 1943 Зелений Гай
76
Цибулько Василь Федосійович
23.10 . 1942
морська піхота
стрілець батальйону морської піхоти , червонофлотець
1920 Новий Буг
07.11 . 1941 Севастополь
77
Яшин Микола Іванович
24.03 . 1945
командир взводу , старший лейтенант
23.02 . 1922 Малий Став
28.06 . 1944 Могильов
Новоодеський район :
78
Вернигоренко Іван Григорович
18.05 . 1943 №
командир відділення , старший сержант
19.09 . 1918 Новомихайлівка
26.01 . 1984 Таранівка
79
Доній Захар Панасович
11.04 . 1940 № 340
Артилерія
командир відділення , старший сержант
21.01 . 1914 Підлісне
06.08 . 1941 Марганець
80
Киба Григорій Костянтинович
24.03 . 1945 №
командир відділення , старший сержант
05.09 . 1923 Піски
13.09 . 1973 Піски
81
Куроп'ятник Дмитро Григорович
15.01 . 1944 №
командир відділення , сержант
24.05 . 1911 Костянтинівка
07.07 . 1981 Ребріха
82
Петраковський Анатолій Йосипович
21.03 . 1940 № 320
командир батальйону , капітан
28.12 . 1901 Нижня Софронівка
03.09 . 1969 Ростов-на-Дону
83
Сухацький Тихін Кіндратович
10.04 . 1945
командир полку , підполковник
01.11 . 1902 Островське
11.02 . 1945 Тарнобжег
Очаківський район :
84
Потьомкін Геннадій Федорович
04.06 . 1944
командир батальйону , капітан
23.05 . 1923 Очаків
18.10 . 1943 Одеса
85
Рачков Іван Ілліч
06.03 . 1945 № 5084
Авіація
штурман ланки , молодший лейтенант
08.03 . 1921 Іванівка
08.03 . 2001 Ялта
86
Смирнов Григорій Якович
24.03 . 1945 №
Інженерні війська
командир батальйону , майор
1913 Очаків
30.12 . 1990 Санкт-Петербург
Первомайський район :
87
Абрамович Абрам Григорович
03.11 . 1937 № 48
Бронетанкові війська
командир взводу , лейтенант
01.07 . 1910 Катеринка
10.07 . 1937 Брунете
88
Вахненко Олексій Якович
24.03 . 1945 № 7408
командир роти , старший лейтенант
28.11 . 1920 Лиса Гора
01.12 . 1980 Полтава
89
Головченко Володимир Терентійович
31.05 . 1945
Бронетанкові війська
командир взводу , старший лейтенант
16.11 . 1921 Степківка
22.03 . 1945 Нойдамм
90
Горбачевський Олександр Іванович
04.02 . 1944 № 3200
Авіація
командир ескадрильї , капітан
20.09 . 1918 Лукашівка
08.12 . 1989 Петрозаводськ
91
Гречаний Парфентій Карпович
01.07 . 1958
Партизани і підпільники
командир «Партизанської Іскри»
21.11 . 1924 Кримка
01.03 . 1943 Кримка
92
Драгомирецький Володимир Порфирович
06.11 . 1944 № 5285
Авіація
командир полку , майор
30.12 . 1914 Первомайськ
23.08 . 1979 Москва
93
Крижанівський Сава Полікарпович
15.01 . 1944 № 2638
командир взводу , сержант
19.12 . 1914 Довга Пристань
12.09 . 1970 Первомайськ
94
Лобов Яків Михайлович
24.04 . 1945
Бронетанкові війська
командир роти , старший лейтенант
19.02 . 1924 Первомайськ
31.01 . 1945 Нідеркірх
95
Моргуненко Володимир Степанович
01.07 . 1958
Партизани і підпільники
організатор «Партизанської Іскри»
12.10 . 1905 Катеринка
28.02 . 1943 Кримка
96
Паламарчук Георгій Михайлович
22.02 . 1944 № 3208
ВМФ СРСР
командир торпедного катеру , лейтенант
15.01 . 1919 Первомайськ
10.10 . 2007 Москва
97
Понамарчук Семен Трохимович
15.05 . 1945 №
Інженерні війська
командир відділення , старший сержант
22.07 . 1922 Катеринка
21.04 . 1984 Салькове
98
Черевичний Іван Іванович
31.03 . 1956 № 7807
Авіація
полярний льотчик
31.03 . 1909 Первомайськ
15.02 . 1971 Москва
99
Шелест Денис Андрійович
24.12 . 1943 № 2348
Артилерія
командир полку , майор
16.10 . 1906 Станіславчик
01.08 . 1979 Харків
100
Шкурко Макар Іванович
31.05 . 1945
командир відділення , сержант
17.09 . 1914 Степківка
29.04 . 1945 Кюстрин
Снігурівський район :
101
Мардар Михайло Олексійович
23.05 . 1945
заступник командира відділення , молодший сержант
20.11 . 1911 Афанасіївка
28.01 . 1945 Нови Сонч