Przebieg trasy |
|
|
Wrocław Główny, Borek, Bielany Wrocławskie |
|
Sołtysowice, Długołęka |
|
|
|
Wrocław |
455 |
ul. Marii Curie-Skłodowskiej |
|
(0) |
rondo im. Ronalda Reagana |
|
|
ul. Cypriana Kamila Norwida |
|
|
ul. Ignacego Łukasiewicza |
|
|
ul. Tytusa Chałubińskiego |
|
|
ul. Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego/ul. Wybrzeże Ludwika Pasteura |
|
|
most Zwierzyniecki nad Starą Odrą (62 m) |
455 |
ul. Adama Mickiewicza |
|
(1) |
ul. Andrzeja Wajdy |
|
|
ul. Wystawowa/ul. Parkowa |
|
|
al. Dąbska |
|
|
ul. Mikołaja Kopernika |
|
|
al. Ignacego Jana Paderewskiego |
|
|
ul. 8 Maja |
|
|
ul. ks. Franciszka Salezego Jezierskiego |
|
|
ul. Bartosza Głowackiego |
|
|
ul. Cypriana Godebskiego |
|
|
ul. Jana Szaneckiego |
|
|
ul. gen. Józefa Sowińskiego |
|
|
ul. Monte Cassino |
|
(4) |
most Swojczycki nad Kanałem Powodziowym i Żeglugowym (42,5 m) |
455 |
ul. Swojczycka |
|
(5) |
ul. Marca Polo/ul. Monopolowa |
|
|
ul. Mydlana |
|
|
Stacja paliw Orlen |
|
|
ul. Krzysztofa Kolumba |
|
|
ul. Ferdynanda Magellana |
|
|
Stacja paliw Róża |
|
|
przejazd kolejowy przez linię 272 Jelcz Miłoszyce – Wrocław Osobowice |
|
|
ul. Ludowa |
|
|
rondo ul. Swojczycka/ul. Chałupnicza/ul. Miłoszycka |
|
|
most Strachociński nad Kanałem Powodziowym |
|
|
ul. Wilczycka |
455 |
ul. Strachocińska |
|
|
przejazd kolejowy przez linię 272 |
|
|
ul. Świętochłowicka |
|
|
ul. Mikołowska |
|
|
ul. Jana Zamoyskiego |
|
|
ul. Mieczysława Niedziałkowskiego |
|
|
ul. Jerzego Badury |
|
|
ul. Wołczyńska/ul. Zagrodnicza |
|
|
ul. Wieśniacza |
|
|
ul. Kmieca |
|
|
ul. Tatarakowa |
|
|
ul. Włościańska |
|
|
ul. Narciarska |
|
|
ul. Smocza |
|
|
ul. Wykładowa |
|
|
ul. Przy Torze |
|
|
ul. Strumykowa |
|
|
ul. Ubocze |
|
|
ul. Nadolicka |
|
|
ul. Wałowa/ul. Błotna |
|
|
ul. Leśna |
|
|
rondo im. Jerzego Popiełuszki 372 |
|
|
|
Nieciągłość drogi |
|
|
|
|
|
rondo Ułańskie w Łanach (Wsch. Obwodnica Wrocławia) 372 |
|
|
|
372 |
Siechnice, Żerniki Wrocławskie |
|
|
|
|
(16) |
przejazd pod wiaduktem kolejowym |
|
(17) |
Czernica |
|
(24) |
Jelcz Laskowice |
|
(32) |
Oława 396 |
|
|
|
396 |
Bierutów |
396 |
94, Gaj Oławski 346, Brzezimierz A4, Strzelin 3955 |