|
|
|
|
Aliran Waterloo–Reading | ke Reading | |
|
|
|
|
Richmond |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aliran Waterloo–Reading | ke London Waterloo | |
|
|
|
|
Kew Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aliran Hounslow Loop | Chiswick │ Kew Bridge | |
|
|
|
|
Kew (1853–1866) |
|
|
|
|
Gunnersbury |
|
|
|
|
Aliran District melalui Earl's Court | (bekas barangan angkut/sambungan Super Outer Circle) | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Persimpangan South Acton |
|
|
|
|
bekas sambungan ke Acton Town |
|
|
|
|
South Acton |
|
|
|
|
bekas sambungan barangan angkut |
|
|
|
|
ke Hammersmith & Chiswick |
|
|
|
|
Acton Central |
|
|
|
|
Aliran utama Great Western main | Aliran Utama South Wales | |
|
|
|
|
Persimpangan Acton Wells |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ke West Coast dan Aliran Dudding Hill |
|
|
|
|
Aliran London Barat | ke Clapham Junction | |
|
|
|
|
landasan sisi Old Oak |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aliran Utama West Coast | melalui Watford Junction | |
|
|
|
|
Aliran Watford DC dan | Bakerloo (ke utara) | |
|
|
|
|
Willesden Junction |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ke Aliran Utama West Coast |
|
|
|
|
Aliran Watford DC dan | Bakerloo (ke selatan) | |
|
|
|
|
landasan sisi berpatah balik Kensal Green |
|
|
|
|
Kensal Green dan Harlesden |
|
|
|
|
Kensal Rise |
|
|
|
|
Brondesbury Park |
|
|
|
|
Brondesbury |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
West Hampstead |
|
|
|
|
Aliran Utama Midland | melalui Kentish Town | |
|
|
|
|
Thameslink |
|
|
|
|
Finchley Road & Frognal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hampstead Heath |
|
|
|
|
freight link |
|
|
|
|
Gospel Oak Aliran Gospel Oak ke Barking |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aliran Utama Midland |
|
|
|
|
Kentish Town West |
|
|
|
|
Aliran Utama West Coast ke Euston |
|
|
|
|
Aliran Watford DC ke Euston |
|
|
|
|
Primrose Hill |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Camden Road |
|
|
|
|
ke St Pancras |
|
|
|
|
Aliran Utama Midland | ke St Pancras | |
|
|
|
|
High Speed 1 | ke St. Pancras | |
|
|
|
|
Maiden Lane |
|
|
|
|
Aliran Utama East Coast | King's Cross │ Edinburgh | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caledonian Road & Barnsbury |
|
|
|
|
HS1 terus di bawah Aliran London Utara |
|
|
|
|
Highbury & Islington |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aliran Northern City |
|
|
|
|
ke Aliran Utama East Coast |
|
|
|
|
Canonbury |
|
|
|
|
Mildmay Park |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dalston Kingsland |
|
|
|
|
Dalston Junction Aliran London Timur | Cabang Bandar | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
selekoh Graham Road |
|
|
|
|
Aliran Lea Valleys |
|
|
|
|
Hackney Central |
|
|
|
|
Homerton |
|
|
|
|
High Speed 1 |
|
|
|
|
Victoria Park |
|
|
|
|
bekas North London Railway |
|
|
|
|
Hackney Wick |
|
|
|
|
Sungai Lea |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DLR ke Antarabangsa Stratford |
|
|
|
|
Stratford |
|
|
|
|
Aliran Utama Great Eastern |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
bekas aliran EC&TJR | ke North Woolwich | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stratford High Street |
|
|
|
|
Abbey Road |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
London, Tilbury and Southend Railway |
|
|
|
|
West Ham |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Star Lane |
|
|
|
|
DLR ke Bank or Tower Gateway |
|
|
|
|
Canning Town |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DLR dinaikkan pada laluan di Silvertown Tramway | dari Tidal Basin ke luar Pontoon Dock | |
|
|
|
|
Tidal Basin |
|
|
|
|
Royal Victoria |
|
|
|
|
Crossrail (dalam pembinaan) |
|
|
|
|
Custom House |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
West Silvertown ke Gallions |
|
|
|
|
Pontoon Dock |
|
|
|
|
Connaught tunnel (27 ch long) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silvertown Tramway merupakan aliran pertama EC&TJR |
|
|
|
|
Silvertown |
|
|
|
|
North Woolwich |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Crossrail | ke Abbey Wood (dalam pembinaan) | |
|
|
|
|
|
|
|
|