A salgótarjáni 7A jelzésű autóbuszok a Helyi autóbusz-állomás és a Fáy András körút között közlekednek a Helyi Autóbusz-állomás - Kórház - Fáy András körút - Kórház - Helyi Autóbusz-állomás útvonalon. Menetideje 30 perc,[1] a vonalon szóló buszok közlekednek.
Gyors adatok
„7A” jelzésű autóbuszvonal Ikarus 415 típusú autóbusz a Kercseg úton (2018 )
a vállalat logója
Történeti adatok Státusz: aktív Első üzemnap: 1970 Üzemi adatok Jellege: alapjárat Település: Salgótarján Üzemeltető: Volánbusz Zrt. Járműtelep: Rákóczi út 137-139. Járművek: szóló buszok Végállomások Végállomás: Helyi autóbusz-állomás Útvonaladatok Vonalhossz: 10 km Megállóhelyek: 24 db Menetidő: 30 perc Járatadatok Üzemidő: tanévben tanszünetben hétfő: 5.00–21.35 5.00–21.35 kedd: 5.00–21.35 5.00–21.35 szerda: 5.00–21.35 5.00–21.35 csütörtök: 5.00–21.35 5.00–21.35 péntek: 5.00–21.35 5.00–21.35 szombat: 6.35–21.35 6.35–21.35 vasárnap: 6.35–21.35 6.35–21.35
Menetszám: tanévben tanszünetben hétfő: 13 13 kedd: 13 13 szerda: 13 13 csütörtök: 13 13 péntek: 13 13 szombat: 11 11 vasárnap: 11 11
Kapcsolódó vonalak Vonalcsalád: 7 , 7B , 7C , 27A Hálózat: Salgótarján tömegközlekedése menetrendi tájékoztató
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram
Sugár út 126.
Sugár út 96.
Sugár út 32.
Uzoni Péter Iskola
Újtelepi elágazó
Rózsafa út
Csokonai úti szakközépiskola
Volán telep
Helyi Autóbusz-állomás
Külső pályaudvar
Tűzhelygyár alsó
Tűzhelygyár
Megyeháza
Bem út
Fő tér
Füleki úti körforgalom
Szent Lázár Megyei Kórház
Rendelőintézet
Losonci út 61.
Kercseg út 35.
Fáy András körút 90.
Fáy András körút 20.
Kiskörúti elágazó
Bezárás