A pécsi 36Y jelzésű autóbusz a Belvárost és rókusdombi városrészt, illetve Bálicsot kötötte össze. A Főpályaudvartól indult, Zsolnay-szobor – Kórház tér útvonalon érte el a bálicsi fordulót, ahonnan a 37-es busz vonalán érkezett vissza a Főpályaudvarra. Mivel a vonalon igen meredek szakaszok és szűk utcán vannak, csak szóló busz közlekedett rajta.
Gyors adatok
„36Y” jelzésű autóbuszvonal |
|
|
Történeti adatok |
Státusz: | megszűnt |
Üzemi adatok |
Jellege: | elágazójárat |
Település: | Pécs |
Üzemeltető: | Tüke Busz Zrt. |
Járművek: | szóló buszok |
Végállomások |
Induló állomás: | Főpályaudvar |
Érkező állomás: | Bálicstető |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | | – | Megállóhelyek (db): | 30 | – | Menetidő (perc): | 39 | – |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 22.45–23.14 | 22.45–23.14 | kedd: | 22.45–23.14 | 22.45–23.14 | szerda: | 22.45–23.14 | 22.45–23.14 | csütörtök: | 22.45–23.14 | 22.45–23.14 | péntek: | 22.45–23.14 | 22.45–23.14 | szombat: | 4.30–4.49 22.45–23.14 | 4.30–4.49 22.45–23.14 | vasárnap: | 4.30–4.49 22.45–23.14 | 4.30–4.49 22.45–23.14 |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 1 | 1 | kedd: | 1 | 1 | szerda: | 1 | 1 | csütörtök: | 1 | 1 | péntek: | 1 | 1 | szombat: | 2 | 2 | vasárnap: | 2 | 2 |
|
Kapcsolódó vonalak |
Hálózat: | Pécs tömegközlekedése |
menetrendi tájékoztató |
Bezárás