A pécsi 36-os jelzésű autóbusz a Belvárost köti össze a rókusdombi városrésszel és Báliccsal. A vasútállomástól indul, Zsolnay-szobor - Kórház tér útvonalon halad a bálicsi forduló felé. Mivel a vonalon igen meredek szakaszok és szűk utcák vannak, csak szóló busz közlekedhet. A járat 30 perc alatt ér vissza a Főpályaudvarra.
Gyors adatok
36-os jelzésű autóbuszvonal |
|
|
36-os busz a Főpályaudvarnál |
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Üzemi adatok |
Jellege: | alapjárat |
Település: | Pécs |
Üzemeltető: | Tüke Busz Zrt. |
Járművek: | szóló buszok |
Végállomások |
Induló állomás: | Főpályaudvar |
Érkező állomás: | Bálicstető |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | 4,2 | 4,1 | Megállóhelyek (db): | 12 | 12 | Menetidő (perc): | 15 | 14 |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 5.13–7.52 12.58–17.04 | – | kedd: | 5.13–7.52 12.58–17.04 | – | szerda: | 5.13–7.52 12.58–17.04 | – | csütörtök: | 5.13–7.52 12.58–17.04 | – | péntek: | 5.13–7.52 12.58–17.04 | – | szombat: | – | – | vasárnap: | – | – |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 7+7, 8+8 | 0 | kedd: | 7+7, 8+8 | 0 | szerda: | 7+7, 8+8 | 0 | csütörtök: | 7+7, 8+8 | 0 | péntek: | 7+7, 8+8 | 0 | szombat: | 0 | 0 | vasárnap: | 0 | 0 |
|
Kapcsolódó vonalak |
Vonalcsalád: | 37, 46, 47 |
Hálózat: | Pécs tömegközlekedése |
menetrendi tájékoztató |
Bezárás