nemzeti eredmények a XVIII. nyári olimpiai játékokon From Wikipedia, the free encyclopedia
A Szovjetunió a japán Tokióban megrendezett 1964. évi nyári olimpiai játékok egyik részt vevő nemzete volt. Az országot az olimpián 19 sportágban 317 sportoló képviselte, akik összesen 96 érmet szereztek.
A Szovjetunió az olimpiai játékokon | |||||
A Szovjetunió zászlaja | |||||
NOB-országkód: URS | |||||
OOB | Szovjet Olimpiai Bizottság | ||||
1964. évi nyári olimpiai játékok Tokió | |||||
Versenyzők | 317 fő 19 sportágban | ||||
Zászlóvivő | |||||
Nyitóünnepség | Jurij Vlaszov | ||||
Érmek 2. helyezés |
| ||||
A Szovjetunió az olimpiai játékokon | |||||
Nyári olimpiai játékok: | |||||
Téli olimpiai játékok: | |||||
Más szereplések: Egyesített Csapat (1992), |
Érem | Versenyző | Sportág | Versenyszám |
---|---|---|---|
Arany | Valerij Brumel | Atlétika | Férfi magasugrás |
Arany | Ramuald Klim | Atlétika | Férfi kalapácsvetés |
Arany | Tamara Pressz | Atlétika | Női súlylökés |
Arany | Tamara Pressz | Atlétika | Női diszkoszvetés |
Arany | Irina Pressz | Atlétika | Női ötpróba |
Arany | Anatolij Koleszov | Birkózás | Kötöttfogás, 78 kg |
Arany | Alekszandr Medvegy | Birkózás | Szabadfogás, 97 kg |
Arany | Alekszandr Ivanyickij | Birkózás | Szabadfogás, +97 kg |
Arany | Vjacseszlav Ivanov | Evezés | Férfi egypárevezős |
Arany | Borisz Dubrovszkij Oleg Tyurin | Evezés | Férfi kétpárevezős |
Arany | Nyikolaj Csuzsikov Anatolij Grisin Vjacseszlav Jonov Volodimir Morozov | Kajak-kenu | Férfi kajak négyes 1000 m |
Arany | Andrej Himics Sztyepan Oscsepkov | Kajak-kenu | Férfi kenu kettes 1000 m |
Arany | Ljudmila Hvedoszjuk-Pinajeva | Kajak-kenu | Női kajak egyes 500 m |
Arany | Sztanyiszlav Sztyepaskin | Ökölvívás | Pehelysúly |
Arany | Borisz Lagutyin | Ökölvívás | Nagyváltósúly |
Arany | Valerij Popencsenko | Ökölvívás | Középsúly |
Arany | Viktor Minejev Аlbert Mokejev Igor Novikov | Öttusa | Csapat |
Arany | Nemzeti válogatott Ivans Bugajenkovs Nyikolaj Burobin Jurij Csesznokov Vazsa Kacsarava Valerij Kalacsihin Vitalij Kovalenko Sztanyiszlav Ljugajlo Georgij Mondzolevszkij Jurij Pojarkov Eduard Szibirjakov Jurij Vengerovszkij Dmitrij Voszkobojnyikov | Röplabda | Férfi |
Arany | Alekszej Vahonyin | Súlyemelés | 56 kg |
Arany | Rudolf Pljukfelgyer | Súlyemelés | 82,5 kg |
Arany | Vlagyimir Golovanov | Súlyemelés | 90 kg |
Arany | Leonyid Zsabotyinszkij | Súlyemelés | +90 kg |
Arany | Borisz Sahlin | Torna | Férfi nyújtó |
Arany | Larisza Latinyina | Torna | Női talaj |
Arany | Polina Asztahova | Torna | Női felemás korlát |
Arany | Polina Asztahova Ljudmila Gromova Larisza Latinyina Tamara Manyina Alena Valcseckaja Tamara Zamotajlova | Torna | Női csapat összetett |
Arany | Galina Prozumenscsikova | Úszás | Női 200 m mell |
Arany | Hrihorij Krissz | Vívás | Férfi párbajtőr, egyéni |
Arany | Mark Midler Jurij Sarov Jurij Sziszikin German Szvesnyikov Viktor Zsdanovics | Vívás | Férfi tőr, csapat |
Arany | Nugzar Aszatiani Umjar Mavlihanov Borisz Melnyikov Mark Rakita Jakov Rilszkij | Vívás | Férfi kard, csapat |
Ezüst | Oleg Fjodoszejev | Atlétika | Férfi hármasugrás |
Ezüst | Rein Aun | Atlétika | Férfi tízpróba |
Ezüst | Vlagyimir Trosztyanszkij | Birkózás | Kötöttfogás, 57 kg |
Ezüst | Roman Rurua | Birkózás | Kötöttfogás, 63 kg |
Ezüst | Anatolij Roscsin | Birkózás | Kötöttfogás, +97 kg |
Ezüst | Guram Szagaradze | Birkózás | Szabadfogás, 78 kg |
Ezüst | Imants Bodnieks Viktor Logunov | Kerékpározás | Férfi kétüléses tandem |
Ezüst | Nemzeti válogatott Armenak Alacsacsján Mikola Bahlej Vjacseszlav Hrinyin Juris Kalniņš Jurij Kornyejev Jānis Krūmiņš Jaak Lipso Levan Moszesvili Valdis Muižnieks Alekszandr Petrov Alekszandr Travin Gennagyij Volnov | Kosárlabda | Férfi |
Ezüst | Vilikton Barannyikov | Ökölvívás | Könnyűsúly |
Ezüst | Jevgenyij Frolov | Ökölvívás | Kisváltósúly |
Ezüst | Ričardas Tamulis | Ökölvívás | Váltósúly |
Ezüst | Alekszej Kiszeljov | Ökölvívás | Félnehézsúly |
Ezüst | Igor Novikov | Öttusa | Férfi egyéni |
Ezüst | Nemzeti válogatott Nyelli Abramova Astra Biltauere Ljudmila Buldakova Ljudmila Gurejeva Valentyina Kamenek-Vinogradova Marita Katuseva Nyinyel Lukanyina Valentyina Misak Inna Riszkal Tatyjana Roscsina Antonyina Rizsova Tamara Tyihonyina | Röplabda | Női |
Ezüst | Sota Kveliasvili | Sportlövészet | Szabadpuska, összetett (300 m) |
Ezüst | Pāvels Seničevs | Sportlövészet | Trap |
Ezüst | Vlagyimir Kaplunov | Súlyemelés | 67,5 kg |
Ezüst | Viktor Kurencov | Súlyemelés | 75 kg |
Ezüst | Jurij Vlaszov | Súlyemelés | +90 kg |
Ezüst | Viktor Liszickij | Torna | Férfi talaj |
Ezüst | Viktor Liszickij | Torna | Férfi ugrás |
Ezüst | Jurij Tyitov | Torna | Férfi nyújtó |
Ezüst | Viktor Liszickij | Torna | Férfi egyéni összetett |
Ezüst | Borisz Sahlin | Torna | Férfi egyéni összetett |
Ezüst | Jurij Capenko Szergej Gyiomidov Viktor Leontyjev Viktor Liszickij Borisz Sahlin Jurij Tyitov | Torna | Férfi csapat összetett |
Ezüst | Polina Asztahova | Torna | Női talaj |
Ezüst | Larisza Latinyina | Torna | Női ugrás |
Ezüst | Tamara Manyina | Torna | Női gerenda |
Ezüst | Larisza Latinyina | Torna | Női egyéni összetett |
Ezüst | Georgij Prokopenko | Úszás | Férfi 200 m mell |
Ezüst | Galina Gorohova Valentyina Prudszkova Valentyina Rasztvorova Ljudmila Sisova Taccjana Szamuszenka | Vívás | Női tőr, csapat |
Bronz | Anatolij Mihajlov | Atlétika | Férfi 110 m gát |
Bronz | Ivan Beljaev | Atlétika | Férfi 3000 m akadály |
Bronz | Vlagyimir Golubnyicsij | Atlétika | Férfi 20 km gyaloglás |
Bronz | Igor Tyer-Ovaneszjan | Atlétika | Férfi távolugrás |
Bronz | Viktor Kravcsenko | Atlétika | Férfi hármasugrás |
Bronz | Jānis Lūsis | Atlétika | Férfi gerelyhajítás |
Bronz | Taiszija Csencsik | Atlétika | Női magasugrás |
Bronz | Tatyjana Scselkanova | Atlétika | Női távolugrás |
Bronz | Galina Zibina | Atlétika | Női súlylökés |
Bronz | Jelena Gorcsakova | Atlétika | Női gerelyhajítás |
Bronz | Galina Bisztrova | Atlétika | Női ötpróba |
Bronz | David Gvanceladze | Birkózás | Kötöttfogás, 70 kg |
Bronz | Ajdin Ibragimov | Birkózás | Szabadfogás, 57 kg |
Bronz | Nodar Hohasvili | Birkózás | Szabadfogás, 63 kg |
Bronz | Ārons Boguļubovs | Cselgáncs | Könnyűsúly |
Bronz | Oleg Sztyepanov | Cselgáncs | Könnyűsúly |
Bronz | Parnaoz Csikviladze | Cselgáncs | Nehézsúly |
Bronz | Anzor Kiknadze | Cselgáncs | Nehézsúly |
Bronz | Jevgenyij Penyajev | Kajak-kenu | Férfi kenu egyes 1000 m |
Bronz | Szergej Filatov | Lovaglás | Egyéni díjlovaglás |
Bronz | Szergej Filatov Ivan Kalita Ivan Kizimov | Lovaglás | Csapat díjlovaglás |
Bronz | Galina Аlekszejeva | Műugrás | Női egyéni toronyugrás |
Bronz | Sztanyiszlav Szorokin | Ökölvívás | Légsúly |
Bronz | Vagyim Jemeljanov | Ökölvívás | Nehézsúly |
Bronz | Albert Mokejev | Öttusa | Férfi egyéni |
Bronz | Borisz Sahlin | Torna | Férfi gyűrű |
Bronz | Jurij Capenko | Torna | Férfi lólengés |
Bronz | Larisza Latinyina | Torna | Női felemás korlát |
Bronz | Larisza Latinyina | Torna | Női gerenda |
Bronz | Polina Asztahova | Torna | Női egyéni összetett |
Bronz | Szvetlana Babanyina | Úszás | Női 200 m mell |
Bronz | Szvetlana Babanyina Natalja Bisztrova Tatyjana Gyevjatova Natalja Usztyinova Tatyjana Szaveljeva | Úszás | Női 4 × 100 m vegyes váltó |
Bronz | Guram Kosztava | Vívás | Férfi párbajtőr, egyéni |
Bronz | Umjar Mavlihanov | Vívás | Férfi kard, egyéni |
Bronz | Nemzeti válogatott Viktor Agejev Zenon Bortkevics Igor Grabovszkij Borisz Grisin Eduard Jegorov Nyikolaj Kalasnyikov Nyikolaj Kuznyecov Vlagyimir Kuznyecov Leonyid Oszipov Borisz Popov Vlagyimir Szemjonov | Vízilabda | Férfi |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Guszman Koszanov | 100 m | 10,94 | 5. | 54.* | kiesett | |||||||
Edvīns Ozoliņš | 10,52 | 3. | 9.* | 10,48 | 5. | 13. | kiesett | |||||
200 m | 21,32 | 3. | 15. | 21,47 | 5. | 14.* | kiesett | |||||
Borys Savchuk | kizárták | kiesett | ||||||||||
Boris Zubov | 21,46 | 3. | 23. | 21,86 | 6. | 26. | kiesett | |||||
Vadim Arkhipchuk | 400 m | 47,70 | 3. | 34. | 47,9 | 8. | 27. | kiesett | ||||
Viktor Bychkov | 47,32 | 5. | 25. | 47,91 | 7. | 28. | kiesett | |||||
Hryhoriy Sverbetov | 47,37 | 4. | 27. | 48,0 | 8. | 29.** | kiesett | |||||
Valery Bulyshev | 800 m | 1:48,6 | 3. | 3. | 1:47,5 | 5. | 11.* | kiesett | ||||
Abram Kryvosheiev | 1:49,5 | 4. | 12.* | 1:47,5 | 6. | 11.* | kiesett | |||||
Rein Tölp | 1:50,0 | 4. | 21.* | 1:49,1 | 5. | 18. | kiesett | |||||
Ivan Belytskiy | 1500 m | 3:46,7 | 8. | 19.* | kiesett | |||||||
Stepan Baidiuk | 5000 m | 14:00,2 | 3. | 12. | 14:11,2 | 10. | ||||||
Kęstutis Orentas | 13:54,0 | 5. | 8. | kiesett | ||||||||
Nikolay Dutov | 13:50,6 | 3. | 3. | 13:53,8 | 7. | |||||||
10 000 m | nem ért célba | |||||||||||
Pjotr Bolotnyikov | 30:52,8 | 25. | ||||||||||
Leonid Ivanov | 28:53,2 | 5. | ||||||||||
Valentin Chistyakov | 110 m gát | 14,75 | 3. | 23. | kizárták | kiesett | ||||||
Aleksandr Kontarev | 14,26 | 2. | 6.** | 14,27 | 6. | 12. | kiesett | |||||
Anatolij Mihajlov | 14,13 | 1. | 1. | 13,90 | 1. | 1. | 13,78 | |||||
Vasyl Anisimov | 400 m gát | 51,72 | 2. | 13. | 50,72 | 4. | 7. | 51,1 | 7. | |||
Imants Kukličs | 53,3 | 8. | 27. | kiesett | ||||||||
Edvīns Zāģeris | 51,59 | 4. | 10. | 52,2 | 7. | 14. | kiesett | |||||
Adolfas Aleksejūnas | 3000 m akadály | 8:31,8 | 1. | 1. | 8:39,0 | 7. | ||||||
Ivan Beljaev | 8:42,0 | 2. | 8. | 8:33,8 | ||||||||
Lazar Naroditsky | 8:43,0 | 5. | 10. | kiesett | ||||||||
Nikolay Abramov | Maraton | 2:27:09 | 26. | |||||||||
Viktor Baykov | nem ért célba | |||||||||||
Nikolay Tikhomirov | 2:26:07 | 22. | ||||||||||
Vlagyimir Golubnyicsij | 20 km gyaloglás | 1:31:59 | ||||||||||
Boris Khrolovich | 1:32:45 | 7. | ||||||||||
Gennady Solodov | 1:32:33 | 5. | ||||||||||
Gennady Agapov | 50 km gyaloglás | 4:24:34 | 12. | |||||||||
Yevgeny Lyungin | 4:32:01 | 18. | ||||||||||
Anatoly Vedyakov | 4:19:55 | 7. | ||||||||||
Edvīns Ozoliņš Boris Zubov Guszman Koszanov Borys Savchuk | 4 × 100 m váltó | 40,19 | 3. | 8. | 39,70 | 4. | 7. | 39,50 | 5. | |||
Hryhoriy Sverbetov Viktor Bychkov Vasyl Anisimov Vadim Arkhipchuk | 4 × 400 m váltó | 3:07,4 | 2. | 7. | 3:05,9 | 7. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Valerij Brumel | Magasugrás | 206 cm | 11. | 218 cm | |
Robert Savlakadze | 206 cm | 1.* | 214 cm | 5. | |
Valeriy Skvortsov | 206 cm | 3.** | 206 cm | 14. | |
Hennadiy Bleznitsov | Rúdugrás | 460 cm | 1.** | 495 cm | 5. |
Sergey Dyomin | 460 cm | 12. | 440 cm | 15.** | |
Igor Feld | 460 cm | 4.*** | 480 cm | 9. | |
Leonid Barkovskiy | Távolugrás | 739 cm | 15. | kiesett | |
Igor Tyer-Oveneszjan | 778 cm | 3. | 799 cm | ||
Antanas Vaupšas | 743 cm | 15. | kiesett | ||
Oleg Fjodoszejev | Hármasugrás | 15,87 m | 9. | 16,58 m | |
Viktor Kravcsenko | 15,81 m | 11.* | 16,57 m | ||
Vitold Krejer | 15,56 m | 15. | kiesett | ||
Nikolay Karasyov | Súlylökés | 17,83 m | 12. | 18,86 m | 6. |
Viktor Lipsnis | 18,90 m | 3. | 18,11 m | 10. | |
Adolfas Varanauskas | 17,86 m | 10. | 18,41 m | 8. | |
Kim Bukhantsov | Diszkoszvetés | 54,94 m | 11. | 54,38 m | 9. |
Viktor Kompaniyets | 57,40 m | 4. | 51,96 m | 12. | |
Vladimir Trusenyov | 53,81 m | 12. | 54,78 m | 8. | |
Yury Bakarinov | Kalapácsvetés | 63,86 m | 12. | 66,72 m | 5. |
Ramuald Klim | 67,10 m | 3. | 69,74 m | ||
Yury Nikulin | 65,64 m | 5. | 67,69 m | 4. | |
Viktor Aksonov | Gerelyhajítás | 69,46 m | 17. | kiesett | |
Vlagyimir Kuznyecov | 75,01 m | 4. | 74,26 m | 8. | |
Jānis Lūsis | 73,48 m | 7. | 80,57 m |
Versenyző | Versenyszám | 100 m | Távolugrás | Súlylökés | Magasugrás | 400 m | 110 m gát | Diszkoszvetés | Rúdugrás | Gerelyhajítás | 1500 m | Végeredmény | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Idő | Pont | Idő | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Idő | Pont | Pont | Helyezés | ||
Rein Aun | Tízpróba | 10,9 | 828 | 722 cm | 865 | 13,82 m | 717 | 193 cm | 796 | 48,8 | 861 | 15,9 | 757 | 44,19 m | 766 | 420 cm | 859 | 59,06 m | 750 | 4:22,3 | 643 | 7842 | |
Vaszilij Kuznyecov | 10,9 | 828 | 698 cm | 816 | 14,06 m | 732 | 170 cm | 588 | 49,5 | 829 | 14,9 | 859 | 43,81 m | 759 | 440 cm | 909 | 67,87 m | 855 | 5:02,5 | 394 | 7569 | 7. | |
Mykhailo Storozhenko | 11,0 | 804 | 722 cm | 865 | 16,37 m | 868 | 184 cm | 716 | 53,6 | 655 | 15,0 | 848 | 43,20 m | 747 | 400 cm | 807 | 59,10 m | 750 | 5:00,7 | 404 | 7464 | 8. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Renāte Lāce | 100 m | 11,70 | 3. | 12. | 11,6 | 3. | 12.* | 11,76 | 6. | 10. | kiesett | |
Galina Popova | 11,82 | 3. | 16. | 11,54 | 3. | 11. | 11,83 | 5. | 12. | kiesett | ||
Galina Gayda | 11,94 | 4. | 20. | 12,0 | 7. | 25.** | kiesett | |||||
200 m | 24,45 | 3. | 18. | kiesett | ||||||||
Ljudmila Szamotyoszova | 23,86 | 1. | 4. | 23,74 | 2. | 4. | 23,59 | 5. | ||||
Mariya Itkina | 400 m | 54,99 | 1. | 6. | 53,50 | 2. | 3. | 54,6 | 5. | |||
Laine Erik | 800 m | 2:08,3 | 3. | 6. | 2:04,7 | 3. | 4. | 2:05,1 | 6. | |||
Vera Mukhanova | 2:08,8 | 4. | 11. | 2:04,8 | 5. | 6. | kiesett | |||||
Zoya Skobtsova | 2:08,6 | 3. | 9. | 2:07,4 | 6. | 13. | kiesett | |||||
Galina Bisztrova | 80 m gát | 10,96 | 2. | 14. | 10,89 | 6. | 10. | kiesett | ||||
Irina Pressz | 10,77 | 1. | 6. | 10,85 | 3. | 8. | 10,62 | 4. | ||||
Tatyjana Taliseva | 10,92 | 3. | 11. | 10,98 | 6. | 12. | kiesett | |||||
Galina Gayda Renāte Lāce Ljudmila Szamotyoszova Galina Popova | 4 × 100 m váltó | 44,98 | 3. | 4. | 44,44 | 4. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Taiszija Csencsik | Magasugrás | 170 cm | 10. | 178 cm | |
Galina Kostenko | 165 cm | 16.* | kiesett | ||
Aida Chuyko | Távolugrás | 600 cm | 16. | 613 cm | 11. |
Tatyjana Scselkanova | 632 cm | 6.* | 642 cm | ||
Tatyjana Taliseva | 608 cm | 12. | 618 cm | 10. | |
Irina Pressz | Súlylökés | 15,67 m | 4. | 16,71 m | 6. |
Galina Zibina | 15,17 m | 11. | 17,45 m | ||
Tamara Pressz | 16,57 m | 1. | 18,14 m | ||
Diszkoszvetés | 50,28 m | 13. | 57,27 m | ||
Yevgeniya Kuznetsova | 52,44 m | 7. | 55,17 m | 5. | |
Nyina Ponomarjova | 50,18 m | 14. | 52,48 m | 11. | |
Jelena Gorcsakova | Gerelyhajítás | 62,40 m | 1. | 57,06 m | |
Birutė Kalėdienė | 50,84 m | 8. | 56,31 m | 4. | |
Elvīra Ozoliņa | 56,38 m | 2. | 54,81 m | 5. |
* - egy másik versenyzővel azonos időt/eredményt ért el
** - két másik versenyzővel azonos időt/eredményt ért el
*** - öt másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | 1. forduló | 2. forduló | 3. forduló | 4. forduló | 5. forduló | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Armais Sayadov | 52 kg | Vaszíliosz Ganótisz (GRE) 1-3 | Hanahara Cutomu (JPN) 3-1 | Ignazio Fabra (ITA) 3-1 | kiesett | kiesett | helyezetlen | |
Vlagyimir Trosztyanszkij | 57 kg | Ünver Beşergil (TUR) 1-3 | Bishambar Singh (IND) 1-3 | Bernard Knitter (POL) 1-3 | Jiří Švec (TCH) 2-2 | Ion Cernea (ROU) 1-3 | Hozott eredmény Ion Cernea (ROU) 1-3 | |
Roman Rurua | 63 kg | Kazimierz Macioch (POL) 1-3 | Müzahir Sille (TUR) kétvállas | Svend Skrydstrup (DEN) 1-3 | Joseph Mewis (BEL) 1-3 | Szakurama Kódzsi (JPN) 1-3 | 1. mérkőzés Polyák Imre (HUN) 2-2 | |
David Gvanceladze | 70 kg | Franz Schmitt (EUA) 1-3 | Kazım Ayvaz (TUR) 3-1 | Stevan Horvat (YUG) 1-3 | erőnyerő | Eero Tapio (FIN) 1-3 | 1. mérkőzés Valeriu Bularcă (ROU) 3-1 2. mérkőzés Fudzsita Tokuaki (JPN) 1-3 Hozott eredmény Kazım Ayvaz (TUR) 3-1 | |
Anatolij Koleszov | 78 kg | Sin Dongi ( ) (KOR) 1-3 | Ion Ţăranu (ROU) 2-2 | Kiril Petkov (BUL) 2-2 | René Schiermeyer (FRA) kétvállas | Bertil Nyström (SWE) 2-2 | 1. mérkőzés Bolesław Dubicki (POL) 1-3 Hozott eredmény Kiril Petkov (BUL) 2-2 Hozott eredmény Bertil Nyström (SWE) 2-2 | |
Valentyin Olenyik | 87 kg | Gheorghe Popovici (ROU) 2-2 | Czesław Kwieciński (POL) 1-3 | Lothar Metz (EUA) 1-3 | Wayne Baughman (USA) 1-3 | Branislav Simić (YUG) 2-2 | kiesett | 4. |
Rost'om Abashidze | 97 kg | Petar Cucić (YUG) 2-2 | Kiss Ferenc (HUN) 1-3 | Per Svensson (SWE) 2-2 | Peter Jutzeler (SUI) 1-3 | kiesett | 5. | |
Anatolij Roscsin | +97 kg | Taisto Kangasniemi (FIN) kétvállas | Petr Kment (TCH) 1-3 | Ştefan Stîngu (ROU) kétvállas | Ragnar Svensson (SWE) 1-3 | Wilfried Dietrich (EUA) 1-3 | 1. mérkőzés Kozma István (HUN) 2-2 Hozott eredmény Wilfried Dietrich (EUA) 1-3 |
Versenyző | Versenyszám | 1. forduló | 2. forduló | 3. forduló | 4. forduló | 5. forduló | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Ali Aliyev | 52 kg | Gheorghe Ţapalagă (ROU) 1-3 | Gray Simons (USA) 2-2 | Chimedbazaryn Damdinsharav (MGL) 1-3 | Malwa Singh (IND) kétvállas | Josida Josikacu (JPN) 3-1 | kiesett | 4. |
Ajdin Ibragimov | 57 kg | Moises López (MEX) 1-3 | Koji Hirabayashi (CAN) 1-3 | Pekka Alanen (FIN) kétvállas | erőnyerő | Cshö Jonggil ( ) (KOR) 1-3 | 1. mérkőzés Uetake Jódzsiró (JPN) 3-1 2. mérkőzés Hüseyin Akbaş (TUR) 3-1 | |
Nodar Hohasvili | 63 kg | Muhammad Akhtar (PAK) 1-3 | Hayrullah Şahinkaya (TUR) 1-3 | Tauno Jaskari (FIN) 1-3 | Bobby Douglas (USA) 1-3 | Ebrahim Szeifpour (IRI) 1-3 | 1. mérkőzés Sztancso Ivanov (BUL) 2-2 2. mérkőzés Vatanabe Oszamu (JPN) 3-1 | |
Zarbeg Beriashvili | 70 kg | Mahmut Atalay (TUR) 3-1 | Muhammed Bashir (PAK) 1-3 | Udey Chand (IND) 1-3 | Enyu Valcsev (BUL) 1-3 | kiesett | 6. | |
Guram Szagaradze | 78 kg | Job Mayo (PHI) kétvállas | Shakar Khan Shakar (AFG) kétvállas | Philip Oberlander (CAN) 1-3 | Madho Singh (IND) 1-3 | İsmail Oğan (TUR) 2-2 | 1. mérkőzés Mohammad Ali Szanatkaran (IRI) 2-2 Hozott eredmény İsmail Oğan (TUR) 2-2 | |
Sota Lomidze | 87 kg | Prodan Gardzsev (BUL) 2-2 | Rudolf Kobelt (SUI) 1-3 | Hasan Güngör (TUR) 3-1 | kiesett | helyezetlen | ||
Alekszandr Medvegy | 97 kg | Balló Ferenc (ROU) kétvállas | Lennart Eriksson (SWE) 1-3 | Ahmet Ayık (TUR) 2-2 | erőnyerő | Peter Jutzeler (SUI) kétvállas | 1. mérkőzés Szaid Musztafov (BUL) kétvállas Hozott eredmény Ahmet Ayık (TUR) 2-2 | |
Alekszandr Ivanyickij | +97 kg | Tserendonoin Sanjaa (MGL) kétvállas | Larry Kristoff (USA) 1-3 | Reznák János (HUN) kétvállas | Ştefan Stîngu (ROU) 1-3 | 3. mérkőzés Ljutvi Ahmedov (BUL) 2-2 |
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Ārons Boguļubovs | Könnyűsúly | 8. csoport Nguyễn Văn Bình (VIE) GY Eiam Harssarungsri (THA) GY | 1. | Pak Cshongszam ( ) (KOR) GY | Eric Hänni (SUI) V | kiesett | |
Oleg Sztyepanov | 3. csoport Brian Dalton (AUS) GY Szo Szangcshol ( ) (KOR) GY | 1. | Csang Ven-ku ( ) (ROC) GY | Nakatani Takehide (JPN) V | kiesett | ||
Parnaoz Csikviladze | Nehézsúly | 2. csoport George Harris (USA) GY Anthony Sweeney (GBR) GY | 1. | erőnyerő | Doug Rogers (CAN) V | kiesett | |
Anzor Kiknadze | 3. csoport Herbert Niemann (EUA) GY Job Gouweleeuw (NED) GY | 1. | erőnyerő | Inokuma Iszao (JPN) V | kiesett |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Döntő | Helyezés | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Vjacseszlav Ivanov | Egypárevezős | 7:53,55 | 2. | 7:31,76 | 1. | A | 8:22,51 | 1. | |
Oleg Tyurin Borisz Dubrovszkij | Kétpárevezős | 6:51,03 | 1. | erőnyerő | A | 7:10,66 | 1. | ||
Oleg Golovanov Valentyin Borejko | Kormányos nélküli kettes | 7:37,35 | 4. | 7:42,54 | 4. | kiesett | helyezetlen | ||
Nikolay Safronov Leonid Rakovshchik Igor Rudakov (kormányos) | Kormányos kettes | 7:53,15 | 2. | 7:19,64 | 1. | A | 8:24,85 | 4. | 4. |
Celestinas Jucys Eugenijus Levickas Jonas Motiejūnas Anatolij Szassz | Kormányos nélküli négyes | 6:40,12 | 2. | 6:37,86 | 2. | B | 6:22,03 | 1. | 7. |
Anatoliy Tkachuk Vitaly Kurdchenko Boris Kuzmin Vladimir Yevseyev Anatoly Luzgin (kormányos) | Kormányos négyes | 6:45,35 | 1. | erőnyerő | A | 7:16,05 | 5. | 5. | |
Juozas Jagelavičius Yury Suslin Petras Karla Vytautas Briedis Vlagyimir Szterlik Zigmas Jukna Antanas Bagdonavičius Ričardas Vaitkevičius Jurij Lorencszon (kormányos) | Nyolcas | 6:06,15 | 1. | erőnyerő | A | 6:30,69 | 5. | 5. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Helyezés | ||
Igor Piszarev | Kajak egyes 1000 m | 4:11,91 | 3. | erőnyerő | 4:09,95 | 3. | 4:07,67 | 9. | |
Erik Kalugin Ibragim Khasanov | Kajak kettes 1000 m | 3:44,66 | 4. | 3:50,20 | 1. | 3:46,43 | 2. | 3:44,19 | 7. |
Nyikolaj Csuzsikov Anatolij Grisin Vjacseszlav Jonov Volodimir Morozov | Kajak négyes 1000 m | 3:18,24 | 2. | erőnyerő | 3:24,26 | 1. | 4:14,67 | ||
Jevgenyij Penyajev | Kenu egyes 1000 m | 4:41,06 | 1. | erőnyerő | 4:38,31 | ||||
Andrej Himics Sztyepan Oscsepkov | Kenu kettes 1000 m | 4:08,05 | 1. | erőnyerő | 4:04,64 |
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Jurij Melihov | Mezőnyverseny | 4:39:51,81 (+0:00,18) | 60. |
Anatoly Olizarenko | 4:39:51,80 (+0:00,17) | 56. | |
Alekszej Petrov | 4:39:51,81 (+0:00,18) | 62. | |
Gaynan Saydkhuzhin | 4:39:51,77 (+0:00,14) | 41. | |
Jurij Melihov Anatoly Olizarenko Alekszej Petrov Gaynan Saydkhuzhin | Csapat időfutam | 2:28:26,48 (+01:55,29) | 5. |
Versenyző | Versenyszám | 1. forduló | Vigaszág selejtező | Vigaszág döntő | Nyolcaddöntő | Vigaszág selejtező | Vigaszág döntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfelek Győztes idő |
Hely. | Ellenfelek Győztes idő |
Hely. | Ellenfél Győztes idő |
Hely. | Ellenfelek Győztes idő |
Hely. | Ellenfelek Győztes idő |
Hely. | Ellenfél Győztes idő |
Hely. | Ellenfél Győztes idő |
Ellenfél Győztes idő |
Ellenfél Győztes idő | |||
Valery Khitrov | Férfi egyéni | Christopher Church (GBR) Arie de Graaf (NED) 11,54 | 1. | Zbysław Zając (POL) Giovanni Pettenella (ITA) 12,06 | 2. | Ivan Kučírek (TCH) Peder Pedersen (DEN) 11,45 | 1. | Pierre Trentin (FRA) 11,88 | 2. | kiesett | helyezetlen | ||||||
Omar Phakadze | Willi Fuggerer (EUA) Peder Pedersen (DEN) 12,26 | 1. | Mario Vanegas (COL) Pierre Trentin (FRA) 12,07 | 2. | Thomas Harrison (AUS) Szató Kacuhiko (JPN) 11,70 | 1. | Giovanni Pettenella (ITA) 11,71 | 2. | kiesett | helyezetlen |
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Viktor Logunov | Férfi egyéni | 1:11,36 | 9. |
Versenyző | Versenyszám | 1. forduló | Vigaszág selejtező | Vigaszág döntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Győztes idő |
Ellenfél Győztes idő |
Hely. | Ellenfelek Győztes idő |
Hely. | Ellenfél Győztes idő |
Ellenfél Győztes idő |
Ellenfél Győztes idő | |||
Imants Bodnieks Viktor Logunov | Férfi kétüléses | Csehszlovákia (TCH) Karel Paar Karel Štark 10,67 | Ausztrália (AUS) Joey Browne Daryl Perkins 10,58, 10,70 | Hollandia (NED) Arie de Graaf Piet van der Touw 10,78, 10,65 | Olaszország (ITA) Angelo Damiano Sergio Bianchetto 10,80, 10,85, 10,75 |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Idő |
Saját idő | Hely. | Ellenfél Idő |
Saját idő | Hely. | Ellenfél Idő |
Saját idő | Hely. | Ellenfél Idő |
Saját idő | |||
Sztanyiszlav Moszkvin | Férfi egyéni | Robert Varga (FRA) 5:14,57 | 5:05,67 | 1. | Tiemen Groen (NED) 4:59,59 | 5:02,27 | 2. | kiesett | 5. | ||||
Leonyid Kolumbet Dzintars Lācis Sztanyiszlav Moszkvin Sergey Tereshchenkov | Férfi csapat | Franciaország (FRA) Christian Cuch Joseph Pare Jacques Suire Robert Varga 4:50,62 | 4:43,76 | 2. | Hollandia (NED) Henk Cornelisse Gerard Koel Jaap Oudkerk Cor Schuuring 4:40,41 | 4:41,70 | 2. | kiesett | 5. |
Szovjet férfi kosárlabdacsapat-játékoskeret | |
---|---|
|
|
Bejutott az elődöntőbe | |
Helyosztó az 5–8. helyért | |
Helyosztó a 9–12. helyért | |
Helyosztó a 13–16. helyért |
Csapat | M | Gy | V | P+ | P– | Pk |
---|---|---|---|---|---|---|
Szovjetunió (URS) | 7 | 7 | 0 | 562 | 424 | +138 |
Puerto Rico (PUR) | 7 | 5 | 2 | 493 | 454 | +39 |
Lengyelország (POL) | 7 | 4 | 3 | 467 | 448 | +19 |
Olaszország (ITA) | 7 | 4 | 3 | 495 | 480 | +15 |
Mexikó (MEX) | 7 | 3 | 4 | 485 | 514 | –29 |
Japán (JPN) | 7 | 3 | 4 | 421 | 428 | –7 |
Magyarország (HUN) | 7 | 2 | 5 | 407 | 469 | –62 |
Kanada (CAN) | 7 | 0 | 7 | 408 | 521 | –113 |
1964. október 11. 19:00 |
Szovjetunió (URS) | 87 – 52 | Kanada (CAN) | |
(37–17) |
1964. október 12. 19:00 |
Szovjetunió (URS) | 87 – 76 | Mexikó (MEX) | |
(37–28) |
1964. október 13. 16:00 |
Szovjetunió (URS) | 84 – 42 | Magyarország (HUN) | |
(38–18) |
1964. október 14. 9:00 |
Szovjetunió (URS) | 82 – 63 | Puerto Rico (PUR) | |
(43–28) |
1964. október 16. 17:30 |
Szovjetunió (URS) | 72 – 59 | Japán (JPN) | |
(33–28) |
1964. október 17. 12:00 |
Szovjetunió (URS) | 74 – 65 | Lengyelország (POL) | |
(38–25) |
1964. október 18. 19:00 |
Szovjetunió (URS) | 76 – 67 | Olaszország (ITA) | |
(40–32) |
1964. október 21. 20:00 |
Szovjetunió (URS) | 53 – 47 | Brazília (BRA) | |
(22–19) |
1964. október 23. 20:00 |
Egyesült Államok (USA) | 73 – 59 | Szovjetunió (URS) | |
(39–31) |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Szovjetunió (URS) |
Versenyző | Ló | Versenyszám | Selejtező | Döntő | Végeredmény | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | |||
Szergej Filatov | Absent | Egyéni | 847,0 | 4. | 639,0 | 1. | 1486,0 | |
Ivan Kalita | Moar | 706,0 | 15. | kiesett | 706,0 | 15. | ||
Ivan Kizimov | Ikhor | 758,0 | 10. | kiesett | 758,0 | 10. | ||
Szergej Filatov Ivan Kalita Ivan Kizimov | Absent Moar Ikhor | Csapat | 2311,0 |
Versenyző | Ló | Versenyszám | 1. forduló | 2. forduló | Összesen | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | |||
Andrey Favorsky | Manevr | Egyéni | 22,25 | 26. | nem ért célba | helyezetlen | ||
Aleksandr Purtov | Svecha | 56,25 | 40. | 12,50 | 13. | 68,75 | 36. | |
Ivan Semyonov | Sibiryak | 24,50 | 29. | 27,00 | 35. | 51,50 | 28. | |
Andrey Favorsky Aleksandr Purtov Ivan Semyonov | Manevr Svecha Sibiryak | Csapat | 103,00 | 11. | 110,75 | 11. | 213,75 | 11. |
Versenyző | Ló | Versenyszám | Díjlovaglás | Tereplovaglás | Díjugratás | Végeredmény | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bünt. | Hely. | Bünt. | Hely. | Bünt. | Hely. | Bünt. | Helyezés | |||
Pavel Deyev | Satrap | Egyéni | -61,33 | 24. | 69,20 | 18. | -40,00 | 32. | -32,13 | 21. |
German Gazyumov | Gran | -57,33 | 17. | 80,80 | 14. | 0,00 | 1. | 23,47 | 10. | |
Boris Konkov | Rumb | -63,67 | 28. | 53,20 | 21. | -0,50 | 12. | -10,97 | 19. | |
Saybattal Mursalimov | Dzhigit | -50,67 | 9. | 6,80 | 27. | -10,00 | 13. | -53,87 | 26. | |
Pavel Deyev German Gazyumov Boris Konkov | Satrap Gran Rumb | Csapat | -169,33 | 6. | 203,20 | 6. | -50,50 | 8. | -19,63 | 5. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Boris P'oluliakhi | Egyéni műugrás | 92,94 | 5. | 138,64 | 6. |
Mikhail Safonov | 94,06 | 4. | 134,00 | 7. | |
Vlagyimir Vaszin | 91,24 | 7. | 133,48 | 8. | |
Igor Lobanov | Egyéni toronyugrás | 91,22 | 12. | kiesett | |
Viktor Palagin | 94,77 | 2. | 143,77 | 5. | |
Viktor Pogozhev | 90,73 | 13. | kiesett |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Sztanyiszlav Szorokin | Légsúly | Bawa Maung (BIR) kizárták | John McCluskey (GBR) RSC | Cso Donggi ( ) (KOR) kizárták | Artur Olech (POL) visszalépett | kiesett | ||
Oleg Grigorjev | Harmatsúly | Török Gyula (HUN) RSC | Franco Zurlo (ITA) 5-0 | Juan Fabila (MEX) 2-3 | kiesett | 5. | ||
Sztanyiszlav Sztyepaskin | Pehelysúly | José Alonso Nieves (PUR) RSC | Hszü Hung-csin ( ) (ROC) RSC | Constantin Crudu (ROU) RSC | Heinz Schulz (EUA) KO | Anthony Villanueva (PHI) 3-2 | ||
Vilikton Barannyikov | Könnyűsúly | erőnyerő | Luis Zuniga (CHI) 4-1 | Adrian Blair (AUS) 5-0 | Kajdi János (HUN) RSC | Jim McCourt (IRL) 3-2 | Józef Grudzień (POL) 0-5 | |
Jevgenyij Frolov | Kisváltósúly | erőnyerő | Brian Maunsell (NZL) RSC | Charles Ellis (USA) 3-2 | Vladimír Kučera (TCH) visszalépett | Habib Galhia (TUN) 5-0 | Jerzy Kulej (POL) 0-5 | |
Ričardas Tamulis | Váltósúly | erőnyerő | Bruno Guse (EUA) 5-0 | Ernest Mabwa (UGA) 5-0 | Pertti Purhonen (FIN) 5-0 | Marian Kasprzyk (POL) 1-4 | ||
Borisz Lagutyin | Nagyváltósúly | Paul Hogh (EUA) 5-0 | José Roberto Chirino (ARG) kizárták | Eddie Davies (GHA) feladta | Józef Grzesiak (POL) 4-1 | Joseph Gonzales (FRA) 4-1 | ||
Valerij Popencsenko | Középsúly | erőnyerő | Sultan Mahmoud (PAK) RSC | Joe Darkey (GHA) 5-0 | Tadeusz Walasek (POL) KO | Emil Schulz (EUA) RSC | ||
Alekszej Kiszeljov | Félnehézsúly | Gheorghe Negrea (ROU) 5-0 | Robert Christopherson (USA) 5-0 | František Poláček (TCH) 5-0 | Zbigniew Pietrzykowski (POL) 4-1 | Cosimo Pinto (ITA) 2-3 | ||
Vagyim Jemeljanov | Nehézsúly | Władysław Jędrzejewski (POL) RSC | Santiago Lovell (ARG) KO | Joe Frazier (USA) RSC | kiesett |
Szovjet férfi röplabdacsapat-játékoskeret | |
---|---|
|
|
1964. október 17. 19:15 |
Szovjetunió (URS) | 3 – 0 | Magyarország (HUN) | |
---|---|---|---|---|
(15–9, 15–13, 15–11) |
Mérkőzések | Szettek | Pontok | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Helyezés | Csapat | Pont | Gy | V | Sz+ | Sz– | SzA | P+ | P– | PA |
Arany | Szovjetunió (URS) | 17 | 8 | 1 | 25 | 5 | 5,000 | 415 | 279 | 1,487 |
Ezüst | Csehszlovákia (TCH) | 17 | 8 | 1 | 26 | 10 | 2,600 | 486 | 399 | 1,218 |
Bronz | Japán (JPN) | 16 | 7 | 2 | 22 | 12 | 1,833 | 475 | 372 | 1,277 |
4. | Románia (ROU) | 15 | 6 | 3 | 19 | 15 | 1,267 | 432 | 394 | 1,096 |
5. | Bulgária (BUL) | 14 | 5 | 4 | 20 | 16 | 1,250 | 464 | 429 | 1,082 |
6. | Magyarország (HUN) | 13 | 4 | 5 | 18 | 18 | 1,000 | 449 | 466 | 0,964 |
7. | Brazília (BRA) | 12 | 3 | 6 | 13 | 23 | 0,565 | 410 | 474 | 0,865 |
8. | Hollandia (NED) | 11 | 2 | 7 | 11 | 24 | 0,458 | 378 | 482 | 0,784 |
9. | Egyesült Államok (USA) | 11 | 2 | 7 | 10 | 23 | 0,435 | 360 | 450 | 0,800 |
10. | Dél-Korea (KOR) | 9 | 0 | 9 | 9 | 27 | 0,333 | 376 | 500 | 0,752 |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Szovjetunió (URS) |
Szovjet női röplabdacsapat-játékoskeret | |
---|---|
|
|
Mérkőzések | Szettek | Pontok | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Helyezés | Csapat | Pont | Gy | V | Sz+ | Sz– | SzA | P+ | P– | PA |
Arany | Japán (JPN) | 10 | 5 | 0 | 15 | 1 | 15,000 | 238 | 93 | 2,559 |
Ezüst | Szovjetunió (URS) | 9 | 4 | 1 | 12 | 3 | 4,000 | 212 | 97 | 2,186 |
Bronz | Lengyelország (POL) | 8 | 3 | 2 | 10 | 6 | 1,667 | 180 | 162 | 1,111 |
4. | Románia (ROU) | 7 | 2 | 3 | 6 | 9 | 0,667 | 140 | 172 | 0,814 |
5. | Egyesült Államok (USA) | 6 | 1 | 4 | 3 | 12 | 0,250 | 98 | 213 | 0,460 |
6. | Dél-Korea (KOR) | 5 | 0 | 5 | 0 | 15 | 0,000 | 94 | 225 | 0,418 |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Szovjetunió (URS) |
Versenyző | Versenyszám | Pont | Helyezés |
---|---|---|---|
Igor Bakalov | Gyorstüzelő pisztoly | 588 | 7. |
Alekszandr Zabelin | 584 | 16. | |
Yevgeny Rasskazov | Szabadpisztoly | 541 | 21. |
Albert Udachin | 545 | 11. | |
Vladimir Chuyan | Sportpuska, fekvő | 590 | 20. |
Sportpuska, összetett | 1141 | 11. | |
Viktor Samburkin | 1142 | 9. | |
Sportpuska, fekvő | 590 | 21. | |
Aleksandrs Gerasimjonoks | Szabadpuska, összetett (300 m) | 1135 | 4. |
Sota Kveliasvili | 1144 | ||
Szergej Kalinyin | Trap | 187 | 22. |
Pāvels Seničevs | 194 |
Versenyző | Versenyszám | Nyomás | Szakítás | Lökés | Összesen | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||||
Alekszej Vahonyin | 56 kg | 110,0 | 2. | 105,0 | 3. | 142,5 | 1. | 357,5 | |
Vlagyimir Kaplunov | 67,5 kg | 140,0 | 1. | 127,5 | 2. | 165,0 | 1. | 432,5 | |
Viktor Kurencov | 75 kg | 135,0 | 2. | 130,0 | 4. | 175,0 | 2. | 440,0 | |
Rudolf Pljukfelgyer | 82,5 kg | 150,0 | 3. | 142,5 | 1. | 182,5 | 2. | 475,0 | |
Vlagyimir Golovanov | 90 kg | 165,0 | 1. | 142,5 | 1. | 180,0 | 2. | 487,5 | |
Jurij Vlaszov | +90 kg | 197,5 | 1. | 162,5 | 3. | 210,0 | 2. | 570,0 | |
Leonyid Zsabotyinszkij | 187,5 | 2. | 167,5 | 1. | 217,5 | 1. | 572,5 |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Helyezés | Pontszám | Helyezés | ||
Jurij Capenko | Talaj | 19,20 | 4. | 18,850 | 6. |
Ugrás | 19,05 | 24. | kiesett | ||
Korlát | 19,05 | 14. | kiesett | ||
Nyújtó | 19,00 | 17. | kiesett | ||
Gyűrű | 19,00 | 14. | kiesett | ||
Lólengés | 19,10 | 5. | 19,200 | ||
Egyéni összetett | 114,40 | 11.* | |||
Szergej Gyiomidov | Talaj | 19,10 | 9. | kiesett | |
Ugrás | 19,25 | 9. | kiesett | ||
Korlát | 19,35 | 5. | 19,225 | 4. | |
Nyújtó | 18,90 | 21. | kiesett | ||
Gyűrű | 18,85 | 16. | kiesett | ||
Lólengés | 18,75 | 14. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 114,20 | 14. | |||
Viktor Leontyjev | Talaj | 19,20 | 4. | 19,200 | 4. |
Ugrás | 18,95 | 30. | kiesett | ||
Korlát | 19,15 | 10. | kiesett | ||
Nyújtó | 19,20 | 10. | kiesett | ||
Gyűrű | 19,30 | 6. | 19,350 | 4. | |
Lólengés | 18,70 | 17. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 114,50 | 10. | |||
Viktor Liszickij | Talaj | 19,30 | 2. | 19,350 | * |
Ugrás | 19,50 | 1. | 19,325 | ||
Korlát | 19,50 | 2. | 19,200 | 5. | |
Nyújtó | 19,25 | 6. | 19,325 | 4. | |
Gyűrű | 19,10 | 9. | kiesett | ||
Lólengés | 18,75 | 14. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 115,40 | ** | |||
Borisz Sahlin | Talaj | 18,95 | 14. | kiesett | |
Ugrás | 19,35 | 4. | 19,200 | 5. | |
Korlát | 19,25 | 9. | kiesett | ||
Nyújtó | 19,55 | 1. | 19,625 | ||
Gyűrű | 19,40 | 4. | 19,400 | ||
Lólengés | 18,90 | 7. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 115,40 | ** | |||
Jurij Tyitov | Talaj | 18,70 | 26. | kiesett | |
Ugrás | 19,25 | 9. | kiesett | ||
Korlát | 19,05 | 14. | kiesett | ||
Nyújtó | 19,50 | 2. | 19,550 | ||
Gyűrű | 19,25 | 7. | kiesett | ||
Lólengés | 18,60 | 25. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 114,35 | 13. | |||
Jurij Capenko Szergej Gyiomidov Viktor Leontyjev Viktor Liszickij Borisz Sahlin Jurij Tyitov | Csapat összetett | 575,45 |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Helyezés | Pontszám | Helyezés | ||
Polina Asztahova | Talaj | 19,400 | 2. | 19,500 | |
Ugrás | 19,032 | 7. | kiesett | ||
Felemás korlát | 19,333 | 2. | 19,332 | ||
Gerenda | 19,200 | 5. | 19,366 | 4. | |
Egyéni összetett | 76,965 | ||||
Ljudmila Gromova | Talaj | 18,866 | 16. | kiesett | |
Ugrás | 18,800 | 22. | kiesett | ||
Felemás korlát | 18,033 | 54. | kiesett | ||
Gerenda | 18,699 | 22. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 74,398 | 30. | |||
Larisza Latinyina | Talaj | 19,466 | 1. | 19,599 | |
Ugrás | 19,166 | 5. | 19,283 | * | |
Felemás korlát | 19,133 | 4. | 19,199 | ||
Gerenda | 19,233 | 3. | 19,382 | ||
Egyéni összetett | 76,998 | ||||
Tamara Manyina | Talaj | 18,966 | 10. | kiesett | |
Ugrás | 18,766 | 26. | kiesett | ||
Felemás korlát | 19,399 | 37. | kiesett | ||
Gerenda | 19,266 | 2. | 19,399 | ||
Egyéni összetett | 75,397 | 14.* | |||
Alena Valcseckaja | Talaj | 18,933 | 13. | kiesett | |
Ugrás | 19,233 | 3. | 19,149 | 5. | |
Felemás korlát | 18,633 | 24. | kiesett | ||
Gerenda | 18,966 | 7. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 75,765 | 8. | |||
Tamara Zamotajlova | Talaj | 18,833 | 18. | kiesett | |
Ugrás | 18,766 | 26. | kiesett | ||
Felemás korlát | 19,066 | 6. | 17,833 | 6. | |
Gerenda | 18,733 | 17. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 75,398 | 13. | |||
Polina Asztahova Ljudmila Gromova Larisza Latinyina Tamara Manyina Alena Valcseckaja Tamara Zamotajlova | Csapat összetett | 380,890 |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
** - két másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Viktor Semchenkov | 100 m gyors | 56,2 | 3. | 28.** | kiesett | ||||
Vladimir Shuvalov | 55,9 | 5. | 24. | 55,8 | 5. | 17. | kiesett | ||
Yury Sumtsov | 56,3 | 4. | 31.** | kiesett | |||||
Szemjon Belic-Gejman | 400 m gyors | 4:19,4 | 2. | 4. | 4:21,4 | 8. | |||
Yevgeny Novikov | 4:30,0 | 3. | 23.* | kiesett | |||||
Aleksandr Paramonov | 4:34,0 | 4. | 31. | kiesett | |||||
Viktor Mazanov | 200 m hát | 2:16,8 | 2. | 8. | 2:15,4 | 3. | 5. | 2:15,9 | 6. |
Vlagyimir Koszinszkij | 200 m mell | 2:35,6 | 2. | 10. | 2:33,5 | 4. | 8. | 2:38,1 | 8. |
Georgij Prokopenko | 2:30,3 | 2. | 2. | 2:29,7 | 2. | 2. | 2:28,2 | ||
Aleksandr Tutakayev | 2:36,9 | 3. | 14. | 2:30,5 | 3. | 3. | 2:31,0 | 4. | |
Oleg Fotin | 200 m pillangó | 2:17,3 | 3. | 17.* | kiesett | ||||
Valentin Kuzmin | 2:15,5 | 3. | 12.* | 2:11,9 | 4. | 6. | 2:11,3 | 5. | |
Viktor Mazanov Vladimir Shuvalov Viktor Semchenkov Yury Sumtsov Vladimir Berezin | 4 × 100 m gyorsváltó | 3:41,8 | 4. | 5. | 3:42,1 | 6. | |||
Szemjon Belic-Gejman Vladimir Berezin Aleksandr Paramonov Yevgeny Novikov | 4 × 200 m gyorsváltó | 8:14,5 | 3. | 5. | 8:15,1 | 7. | |||
Viktor Mazanov Georgij Prokopenko Valentin Kuzmin Vladimir Shuvalov Aleksandr Tutakayev Viktor Semchenkov | 4 × 100 m vegyes váltó | 4:07,6 | 3. | 4. | 4:04,2 | 4. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Natalja Usztyinova | 100 m gyors | 1:04,2 | 3. | 20.* | kiesett | ||||
Natalja Bisztrova | 1:04,0 | 4. | 19. | kiesett | |||||
400 m gyors | 5:05,0 | 4. | 19. | kiesett | |||||
Nataliya Mikhaylova | 5:08,0 | 5. | 25. | kiesett | |||||
100 m hát | 1:11,4 | 4. | 12.* | kiesett | |||||
Tatyjana Szaveljeva | 1:11,8 | 5. | 15.* | kiesett | |||||
Szvetlana Babanyina | 200 m mell | 2:48,3 | 1. | 1. | 2:48,6 | ||||
Galina Prozumenscsikova | 2:49,0 | 2. | 4. | 2:46,4 | |||||
Tatyjana Gyevjatova | 100 m pillangó | 1:11,1 | 5. | 17. | kiesett | ||||
Valentyna Yakovleva | 1:11,2 | 3. | 18.** | kiesett | |||||
Tatyjana Szaveljeva Szvetlana Babanyina Tatyjana Gyevjatova Natalja Usztyinova Natalja Bisztrova | 4 × 100 m vegyes váltó | 4:39,1 | 1. | 1. | 4:39,2 |
* - egy másik versenyzővel azonos időt ért el
** - két másik versenyzővel azonos időt ért el
Versenyző | Versenyszám | Futam | Pontszám | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||
Aleksander Tšutšelov | Finn dingi | (205) | 415 | 297 | 1142 | 389 | 389 | 1142 | 3774 | 12. |
Tyimir Pinyegin Fjodor Sutkov | Csillaghajó | 854 | 1331 | (101) | 632 | 331 | 729 | 428 | 4305 | 5. |
Viktor Pilchin Aleksandr Shelkovnikov | Repülő hollandi | 578 | 309 | (101) | 821 | 423 | 821 | 1423 | 4375 | 5. |
Konstantin Aleksandrov Konstantin Melgunov Valentin Zamotaykin | 5,5 méteres | 236 | 217 | 277 | 432 | (198) | 236 | 198 | 1596 | 13. |
Lev Alekseyev Valery Nikolin Yury Shavrin | Sárkányhajó | 685 | 508 | 1162 | 560 | 618 | 463 | (384) | 3996 | 9. |
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. kör | 2. kör | 3. kör | 4. kör | 5. kör | ||||||
Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Mark Midler | Tőr, egyéni | D. csoport Jürgen Brecht (EUA) 5-4 Szabó Sándor (HUN) 5-4 Nasser Madani (IRI) 5-2 Emilio Echeverry (COL) 5-1 Robert Foxcroft (CAN) 5-2 | 1. | B. csoport Bill Hoskyns (GBR) 5-3 Egon Franke (POL) 5-4 Tabucsi Kazuhiko (JPN) 5-2 Moustafa Soheim (RAU) 5-3 Michael Ryan (IRL) 5-3 | 1. | erőnyerő | Szabó Sándor (HUN) 8-10 | kiesett | 9. | |
German Szvesnyikov | A. csoport Jean-Claude Magnan (FRA) 5-2 Herbert Cohen (USA) 5-2 Mohamed Gamil El-Kalyoubi (RAU) 5-1 David McKenzie (AUS) 5-2 Han Mjongszok ( ) (KOR) 5-1 | 1. | A. csoport Witold Woyda (POL) 5-4 Mario Curletto (ITA) 5-4 Gyuricza József (HUN) 5-1 Alexander Leckie (GBR) 5-2 Ion Drîmbă (ROU) 1-5 | 1. | erőnyerő | Bill Hoskyns (GBR) 8-10 | kiesett | 9. | ||
Viktor Zsdanovics | I. csoport Tănase Mureșanu (ROU) 3-5 Albert Axelrod (USA) 2-5 Dieter Schmitt (EUA) 5-4 Kim Mansik ( ) (KOR) 5-4 Adolfo Bisellach (ARG) 5-2 | 4. | C. csoport Roland Losert (AUT) 5-3 Dieter Schmitt (EUA) 5-4 Haukler István (ROU) 5-3 Mohamed Gamil El-Kalyoubi (RAU) 1-5 Nicola Granieri (ITA) 1-5 | 3. | Jürgen Brecht (EUA) 10-6 | Kamuti Jenő (HUN) 9-10 | kiesett | 9. | ||
Bruno Habārovs | Párbajtőr, egyéni | A. csoport Hans Lagerwall (SWE) 5-4 Claudio Polledri (SUI) 5-3 John Humphreys (AUS) 5-2 Zelmar Casco (ARG) 5-4 Kim Mansik ( ) (KOR) 5-1 Ronnie Theseira (MAS) 5-3 Roland Losert (AUT) 0-5 | 2. | D. csoport Bohdan Gonsior (POL) 1-5 Rudolf Trost (AUT) 2-5 Nemere Zoltán (HUN) 3-5 Dietrich Hecke (EUA) 3-5 Ókava Heizaburo (JPN) 5-0 Claudio Polledri (SUI) 5-4 | 5. | kiesett | helyezetlen | |||
Guram Kosztava | C. csoport Peter Jacobs (GBR) 3-5 Henryk Nielaba (POL) 0-5 Orvar Lindwall (SWE) 5-3 John Bouchier-Hayes (IRL) 5-3 Joseph Gemayel (LIB) 5-3 Francisco Serp (ARG) 5-4 Bizhan Zarnegar (IRI) 5-0 | 3. | E. csoport Roland Losert (AUT) 2-5 Claude Bourquard (FRA) 2-5 Orvar Lindwall (SWE) 5-2 Haukler István (ROU) 5-2 Michel Saykali (LIB) 5-4 | 3. | Michel Steininger (SUI) 10-5 | Roland Losert (AUT) 10-9 | Orvar Lindwall (SWE) 10-3 | Bill Hoskyns (GBR) 3-5 Hrihorij Krissz (URS) 5-2 Gianluigi Saccaro (ITA) 4-5 Rájátszás: A bronzéremért Gianluigi Saccaro (ITA) 5-0 | ||
Hrihorij Krissz | B. csoport Paul Gnaier (EUA) 5-3 Yves Dreyfus (FRA) 5-4 Hassan El-Said (LIB) 5-1 Ókava Heizaburo (JPN) 5-5 René Van Den Driessche (BEL) 5-2 Trần Văn Xuan (VIE) 5-1 Michael Ryan (IRL) 5-0 | 1. | B. csoport Bill Hoskyns (GBR) 5-2 Göran Abrahamsson (SWE) 5-3 Kausz István (HUN) 5-4 Yves Dreyfus (FRA) 5-0 Alberto Pellegrino (ITA) 5-5 David Micahnik (USA) 2-5 | 1. | erőnyerő | Göran Abrahamsson (SWE) 10-9 | Bohdan Gonsior (POL) 10-3 | Bill Hoskyns (GBR) 5-5 Gianluigi Saccaro (ITA) 5-1 Guram Kosztava (URS) 2-5 Rájátszás: Az aranyéremért Bill Hoskyns (GBR) 5-2 | ||
Umjar Mavlihanov | Kard, egyéni | H. csoport Tănase Mureșanu (ROU) 3-5 Pézsa Tibor (HUN) 5-4 Alberto Lanteri (ARG) 5-2 John Andru (CAN) 5-2 Les Tornallyay (AUS) 5-3 Humberto Posada (COL) 5-1 | 2. | B. csoport Jerzy Pawłowski (POL) 1-5 Jacques Lefèvre (FRA) 5-2 Ion Drîmbă (ROU) 5-0 Jürgen Theuerkauff (EUA) 5-3 Sibata Szeidzsi (JPN) 5-2 Alexander Leckie (GBR) 5-0 Kovács Attila (HUN) 1-5 | 2. | Bakonyi Péter (HUN) 10-9 | Emil Ochyra (POL) 10-9 | Pézsa Tibor (HUN) 5-3 Jakov Rilszkij (URS) 2-5 Claude Arabo (FRA) 2-5 Rájátszás: A bronzéremért Jakov Rilszkij (URS) 5-3 | ||
Mark Rakita | E. csoport Jacques Lefèvre (FRA) 5-2 Funamizu Micujuki (JPN) 5-2 Dieter Wellmann (EUA) 5-3 Richard Oldcorn (GBR) 5-3 Bizhan Zarnegar (IRI) 5-1 Trần Văn Xuan (VIE) 5-1 | 1. | C. csoport Claude Arabo (FRA) 5-1 Walter Köstner (EUA) 5-3 Pierluigi Chicca (ITA) 5-1 Örley Tamás (USA) 5-3 Andrzej Piątkowski (POL) 5-3 Alberto Lanteri (ARG) 5-3 Kitao Teruhiro (JPN) 5-3 | 1. | Pézsa Tibor (HUN) 6-10 | kiesett | kiesett | 9. | ||
Jakov Rilszkij | A. csoport Ion Drîmbă (ROU) 5-4 Ignacio Posada (COL) 5-2 Rafael González (ARG) 5-1 Michael Ryan (IRL) 5-2 Pierluigi Chicca (ITA) 3-5 | 1. | A. csoport Pézsa Tibor (HUN) 5-4 Marcel Parent (FRA) 5-4 Wladimiro Calarese (ITA) 5-3 Keresztes Attila (USA) 5-1 Funamizu Micujuki (JPN) 5-2 Octavian Vintilă (ROU) 5-0 Dieter Wellmann (EUA) 4-5 | 1. | Jacques Lefèvre (FRA) 10-6 | Walter Köstner (EUA) 10-5 | Claude Arabo (FRA) 2-5 Pézsa Tibor (HUN) 4-5 Umjar Mavlihanov (URS) 5-2 Rájátszás: A bronzéremért Umjar Mavlihanov (URS) 3-5 | 4. | ||
Mark Midler Jurij Sarov Jurij Sziszikin German Szvesnyikov Viktor Zsdanovics | Tőr, csapat | D. csoport Irán (IRI) 10-0 Kolumbia (COL) 16-0 | 1. | Egyesült Német Csapat (EUA) 9-3 | Franciaország (FRA) 9-6 | Lengyelország (POL) 9-7 | ||||
Bruno Habārovs Guram Kosztava Hrihorij Krissz Alekszej Nyikancsikov Jurij Szmoljakov | Párbajtőr, csapat | A. csoport Argentína (ARG) 15-1 Libanon (LIB) 9-1 | 1. | erőnyerő | Magyarország (HUN) 4-8 | Az 5–6. helyért Egyesült Német Csapat (EUA) 3-8 | kiesett | 7. | ||
Nugzar Aszatiani Umjar Mavlihanov Borisz Melnyikov Mark Rakita Jakov Rilszkij | Kard, csapat | A. csoport Japán (JPN) 9-2 | 1. | Egyesült Államok (USA) 9-4 | Lengyelország (POL) 9-7 | Olaszország (ITA) 9-6 |
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. kör | 2. kör | 3. kör | 4. kör | ||||||
Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Galina Gorohova | Tőr, egyéni | D. csoport Szabó Orbán Olga (ROU) 4-2 Rosemarie Scherberger (EUA) 4-2 Shirley Netherway (GBR) 4-2 Takeucsi Josie (JPN) 4-3 Janice-Lee York-Romary (USA) 3-4 | 1. | D. csoport Ana Derșidan-Ene-Pascu (ROU) 4-2 Rejtő Ildikó (HUN) 4-2 Giovanna Masciotta (ITA) 4-1 Rosemarie Scherberger (EUA) 4-1 Kerstin Palm (SWE) 4-0 | 1. | María Romano (ARG) 8-4 | Giovanna Masciotta (ITA) 8-7 | Rejtő Ildikó (HUN) 0-4 Helga Mees (EUA) 3-4 Antonella Ragno (ITA) 3-4 | 4. |
Valentyina Prudszkova | F. csoport Heidi Schmid (EUA) 4-1 María Romano (ARG) 4-1 Annick Level (FRA) 4-2 Janet Wardell-Yerburgh (GBR) 4-0 Giovanna Masciotta (ITA) 1-4 | 1. | A. csoport Harriet King (USA) 1-4 Juhász Katalin (HUN) 2-4 Cathérine Rousselet-Ceretti (FRA) 1-4 Bruna Colombetti (ITA) 4-1 Mireya Rodríguez (CUB) 4-2 | 5. | kiesett | helyezetlen | |||
Valentyina Rasztvorova | E. csoport Mary Watts-Tobin (GBR) 4-1 Colette Flesch (LUX) 4-3 Janet Hopner (AUS) 4-3 Patricia Skinner (NRH) 4-0 Mireya Rodríguez (CUB) 4-0 Antonella Ragno (ITA) 3-4 | 2. | B. csoport Szabó Orbán Olga (ROU) 4-2 Dömölky Lídia (HUN) 4-3 Helga Mees (EUA) 4-1 Ginette Rossini (LUX) 3-4 Shirley Netherway (GBR) 4-0 | 2. | Rejtő Ildikó (HUN) 6-8 | kiesett | 9. | ||
Galina Gorohova Valentyina Prudszkova Valentyina Rasztvorova Ljudmila Sisova Taccjana Szamuszenka | Tőr, csapat | C. csoport Ausztrália (AUS) 13-3 Japán (JPN) 10-4 | 1. | Románia (ROU) 9-4 | Olaszország (ITA) 9-5 | Magyarország (HUN) 7-9 |
Szovjet férfi vízilabdacsapat-játékoskeret | |
---|---|
|
|
Bejutott az középdöntőbe | |
Kiesett |
Csapat | M | Gy | D | V | G+ | G– | Gk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szovjetunió (URS) | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 2 | +7 | 4 |
Egyesült Német Csapat (EUA) | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | +1 | 2 |
Ausztrália (AUS) | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | –8 | 0 |
1964. október 11. 16:30 |
Szovjetunió (URS) | 6 – 0 | Ausztrália (AUS) | |
(1–0, 1–0, 2–0, 2–0) | ||||
V. Kuznyecov, Szemjonov 2 |
1964. október 12. 11:10 |
Szovjetunió (URS) | 3 – 2 | Egyesült Német Csapat (EUA) | |
(1–2, 0–0, 1–0, 1–0) | ||||
Bortkevics 2 | Vohs 2 |
Bejutott a négyes döntőbe | |
Helyosztó az 5–8. helyért |
A táblázat tartalmazza a B csoportban lejátszott Szovjetunió – Egyesült Német Csapat 3–2-es eredményt.
Csapat | M | Gy | D | V | G+ | G– | Gk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szovjetunió (URS) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4 | +3 | 5 |
Olaszország (ITA) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 |
Románia (ROU) | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 | 10 | 0 | 3 |
Egyesült Német Csapat (EUA) | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 10 | –3 | 0 |
1964. október 14. 14:16 |
Olaszország (ITA) | 0 – 2 | Szovjetunió (URS) | |
(0–1, 0–1, 0–0, 0–0) | ||||
Ny. Kuznyecov, Szemjonov 1 |
1964. október 15. 18:50 |
Szovjetunió (URS) | 2 – 2 | Románia (ROU) | |
(0–0, 1–1, 1–0, 0–1) | ||||
Kalasnyikov, Agejev 1 | Zahan 2 |
1964. október 17. 19:30 |
Jugoszlávia (YUG) | 2 – 0 | Szovjetunió (URS) | |
(0–0, 0–0, 2–0, 0–0) | ||||
Janković 2 |
1964. október 18. 16:00 |
Szovjetunió (URS) | 2 – 5 | Magyarország (HUN) | |
(0–1, 2–0, 0–1, 0–3) | ||||
Kalasnyikov, Agejev 1 | Felkai, Dömötör 2 |
A táblázat tartalmazza a középdöntőben lejátszott Olaszország – Szovjetunió 0–2-es eredményt.
Csapat | M | Gy | D | V | G+ | G– | Gk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Magyarország (HUN) | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 7 | +5 | 5 |
Jugoszlávia (YUG) | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 5 | +3 | 5 |
Szovjetunió (URS) | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | –3 | 2 |
Olaszország (ITA) | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | –5 | 0 |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Szovjetunió (URS) |
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.