№ п/п
Фото
П. І. Б.
Рід військ
Бобринецький район :
1
Індик Іван Степанович
20.04 . 1945
морська піхота
стрілець , старшина II статті
1917 Витязівка
26.03 . 1944 Миколаїв
2
Осадчий Денис Матвійович
28.04 . 1945
командир бригади , полковник
25.10 . 1899 Витязівка
14.10 . 1944 Сент-Петерсва , Угорщина
3
Сербулов Володимир Федорович
13.09 . 1944
командир роти , старший лейтенант
25.04 . 1921 Бобринець
????Луганськ
Вільшанський район :
4
Балицький Леонід Маркович
10.01 . 1944
Бронетанкові війська
механік-водій , старший сержант
25.05 . 1917 Бузникувате
04.06 . 1990 Балта
5
Луценко Онуфрій Максимович
13.09 . 1944 № 4404
командир полку , підполковник
25.06 . 1908 Сухий Ташлик
19.03 . 1977 Черкаси
6
Телішевський Михайло Захарович
24.08 . 1943
Авіація
заступник командира ескадрильї , капітан
1915 Вовча Балка
07.05 . 1943 Кубань
7
Топольников Микола Микитович
17.11 . 1943 № 2174
Артилерія
командир взводу , лейтенант
01.12 . 1918 Калмазове
21.04 . 1988 Підгородна
Гайворонський район :
8
Балицький Григорій Васильович
07.03 . 1943 № 974
Партизани і підпільники
командир партизанського загону
12.03 . 1906 Берестяги
06.12 . 1989 Кіровоград
9
Костюк Федір Семенович
31.05 . 1945
Бронетанкові війська
командир роти , старший лейтенант
08.12 . 1922 Могильне
Гайворон
10
Осатюк Дмитро Іванович
10.02 . 1943 № 559
Бронетанкові війська
командир роти , лейтенант
08.11 . 1917 Могильне
25.05 . 1999 Кіровоград
Голованівський район :
11
Каневський Олександр Денисович
03.06 . 1944 № 3878
Бронетанкові війська
командир взводу , молодший лейтенант
27.08 . 1923 Маринопіль
19.03 . 2005 Київ
12
Лановенко Марко Трохимович
15.05 . 1946 № 9059
Авіація
командир ескадрильї , майор
30.03 . 1912 Надеждівка
15.11 . 2005 Москва
Добровеличківський район :
13
Бондар Володимир Павлович
23.05 . 1945
Артилерія
командир гармати , старший сержант
13.07 . 1913 Богодарівка
15.01 . 1992 Усть-Лабінськ
14
Іщенко Василь Каленикович
27.06 . 1945
Авіація
командир ескадрильї , майор
01.01 . 1919 Трояни
03.07 . 2004 Москва
15
Лев Борис Давидович
16.10 . 1943 № 1237
командир полку , підполковник
17.04 . 1911 Тишківка
01.11 . 1971 Москва
16
Мацієвич Василь Антонович
14.02 . 1943 № 560
Авіація
командир ескадрильї , капітан
13.04 . 1913 Піщаний Брід
06.09 . 1981 Ленінград
17
Усенко Іван Романович
27.06 . 1945 № 5903
командир розрахунку, молодший сержант
24.01 . 1924 Тишківка
1998 Кіровоград
18
Шемендюк Петро Семенович
24.08 . 1943 № 1745
Авіація
заступник командира ескадрильї , старший лейтенант
29.06 . 1916 Липняжка
19.07 . 2001 Херсон
Долинський район :
19
Задорожний Михайло Гнатович
15.05 . 1946 №
Артилерія
командир дивізіону , капітан
01.08 . 1920 Порфирівка
28.01 . 2004 Дніпропетровськ
20
Іванченко Андрій Федорович
29.06 . 1945
Артилерія
командир взводу , старший лейтенант
15.07 . 1904 Долинська
06.03 . 1945 Яко, Угорщина
21
Лядський Тимофій Сергійович
23.02 . 1945 № 2286
Авіація
командир ескадрильї , гвардії капітан
28.02 . 1913 Долинська
19.03 . 1995 Вітебськ
22
Олексієнко Олександр Минович
24.03 . 1945 № 7247
командир розрахунку, старший сержант
15.03 . 1924 Суходільське
05.12 . 1945 Кривий Ріг
23
Шевченко Іван Маркович
27.06 . 1945 № 7822
командир відділення , сержант
07.07 . 1924 Лаврівка
. . 2006 Кривий Ріг
Знам'янський район :
24
Ананьєв Іван Федорович
24.03 . 1945
кулеметник , рядовий
1910 Знам'янка
21.11 . 1944 Батина , Угорщина
25
Гуренко Кузьма Йосипович
24.03 . 1945
стрілець , єфрейтор
1909 Дмитрівка
21.08 . 1944 Єрмоклія , Молдова
26
Євплов Іван Гаврилович
31.05 . 1945 №
командир батальйону , майор
16.05 . 1920 Дмитрівка
Ростов-на-Дону
27
Кива Олексій Минович
07.04 . 1940 № 505
політрук
23.03 . 1915 Мошорине
25.03 . 1945 Сак , Угорщина
28
Кобець Федір Семенович
28.04 . 1943 № 1085
Бронетанкові війська
командир роти , старший лейтенант
17.12 . 1913 Мошорине
03.05 . 1986 Москва
29
Крюченко Володимир Пилипович
10.04 . 1945 №
кулеметник , рядовий
07.01 . 1926 Трепівка
11.11 . 1993 Київ
30
Лінник Павло Дмитрович
20.06 . 1942
розвідник , єфрейтор
1916 Макариха
19.01 . 1944 Веселий Кут
31
Маляренко Михайло Софронович
15.05 . 1946 № 8981
Артилерія
навідник , рядовий
30.09 . 1918 Мошорине
13.09 . 1985 Сочі
32
Осадчий Олександр Петрович
27.06 . 1945 № 6598
Авіація
командир дивізії , генерал-майор
09.06 . 1907 Знам'янка
03.03 . 1981 Київ
33
Філоненко Петро Євдокимович
10.01 . 1944 №
Інженерні війська
заступник командира батальйону , капітан
1912 Знам'янка
10.04 . 1971 Кишинів
Кіровоградський район :
34
Аристархов Дмитро Аврамович
24.03 . 1945 № 6439
командир взводу , старший лейтенант
10.11 . 1923 Аджамка
Нижній Новгород
35
Галушкін Василь Максимович
17.10 . 1943 № 1553
стрілець , рядовий
08.03 . 1925 Зінов'євськ
05.01 . 1979 Кіровоград
36
Говоров Федір Іванович
09.02 . 1944
командир взводу , старший лейтенант
24.06 . 1919 Підгайці
23.10 . 1943 Чернігів
37
Гончар Григорій Мойсейович
10.04 . 1945 № 7279
командир роти , старший лейтенант
31.05 . 1916 Єлисаветград
17.12 . 1998 Івано-Франківськ
38
Коваль Іван Іванович
15.01 . 1940 № 206
Бронетанкові війська
командир танка , лейтенант
27.05 . 1910 Лелеківка
23.12 . 1996 Кіровоград
39
Куроп'ятников Григорій Олександрович
24.07 . 1943 № 1050
ВМФ СРСР
командир відділення , старшина II статті
24.01 . 1921 Єлисаветград
26.02 . 1982 Кіровоград
40
Литвинов Микола Юхимович
17.10 . 1943 № 8268
Артилерія
командир взводу , молодший лейтенант
1917 Підгайці
30.08 . 1977 Кіровоград
41
Луньов Павло Федорович
22.07 . 1943 № 3749
Артилерія
командир батареї , старший лейтенант
08.08 . 1918 Завадівка
????Кишинів
42
Маринський Іван Антонович
29.06 . 1945 №
командир відділення , старший сержант
29.07 . 1912 Аджамка
14.05 . 1992 Аджамка
43
Перекрестов Григорій Никифорович
08.09 . 1945 № 6151
Генералітет
командир корпусу , генерал-майор
17.01 . 1904 Масляниківка
13.07 . 1992 Воронеж
44
Повіренний Олександр Васильович
20.12 . 1943 №
Артилерія
навідник , сержант
25.08 . 1919 Кропивницький
14.10 . 1981 Оренбург
45
Таран Григорій Олексійович
05.11 . 1944 № 4511
Авіація
командир полку , капітан
18.10 . 1912 Підгайці
11.11 . 1948 Москва
46
Фісанович Ізраїль Ілліч
03.04 . 1942 № 658
ВМФ СРСР
командир підводного човна , капітан-лейтенант
23.11 . 1914 Єлисаветград
19.09 . 1944 Північне море
Компаніївський район :
47
Берестовенко Михайло Порфирович
21.07 . 1944 № 3821
командир взводу , лейтенант
19.10 . 1921 Бузова
05.07 . 1979 Вільнюс
Маловисківський район :
48
Велигін Петро Володимирович
16.05 . 1944
Інженерні війська
сапер , рядовий
1923 Злинка
13.04 . 1944 Геройське
49
Жердій Євген Миколайович
05.11 . 1942
Авіація
командир ланки , лейтенант
05.04 . 1918 Велика Виска
14.06 . 1942 Моначинівка
50
Науменко Степан Іванович
12.05 . 1951 № 6634
Авіація
заступник командира ескадрильї , майор
07.01 . 1920 Злинка
20.11 . 2004 Подольськ
51
Орлов Олександр Гнатович
31.05 . 1945 № 6707
Артилерія
командир батареї , старший лейтенант
26.05 . 1918 Велика Виска
26.03 . 1994 Бєлгород
52
Сухомлин Іван Мусійович
26.04 . 1971 № 11400
Авіація
льотчик-випробувач , полковник
19.05 . 1911 Мала Виска
28.08 . 1993 Роднікі
Новгородківський район :
53
Кобилянський Іван Олександрович
27.03 . 1942 № 645
Авіація
стрілець-бомбардир , сержант
04.07 . 1921 Верблюжка
22.04 . 1945 Краків
54
Кравцов Іван Савелійович
22.07 . 1944 № 4018
Авіація
командир ланки , старший лейтенант
19.02 . 1914 Новгородка
29.01 . 2005 Геленджик
55
Кравченко Володимир Ілліч
27.02 . 1945 № 5764
Бронетанкові війська
командир взводу , лейтенант
05.03 . 1920 Новомиколаївка
13.05 . 2011 Дубна
56
Невпряга Микола Тимофійович
24.03 . 1945 № 4879
командир відділення , рядовий
25.12 . 1925 Новгородка
Новомосковськ
57
Семенов Дмитро Іванович
24.03 . 1945 № 4749
Артилерія
командир дивізіону , майор
21.10 . 1913 Новгородка
06.05 . 2006 Кіровоград
58
Труд Андрій Іванович
13.04 . 1944 № 4090
Авіація
заступник командира ескадрильї , лейтенант
20.08 . 1921 Інгуло-Кам'янка
27.07 . 1999 Суми
59
Уманський Терентій Хомич
29.10 . 1943 № 1860
командир дивізії , полковник
23.12 . 1906 Верблюжка
17.03 . 1992 Київ
Новоархангельський район :
60
Вербовський Іван Устимович
27.06 . 1945 № 8696
санінструктор , старшина
07.11 . 1910 Іванівка
12.10 . 1978 Тирасполь
61
Гришко Павло Савич
28.04 . 1945
командир взводу , лейтенант
22.12 . 1916 Небелівка
14.12 . 1944 Алаг , Угорщина
62
Крамаренко Андрій Макарович
10.04 . 1945 №
командир роти , старший лейтенант
16.05 . 1918 Кам'янече
30.04 . 1965 Київ
63
Сливка Антон Романович
04.02 . 1944 № 3128
Авіація
командир ланки , старший лейтенант
09.08 . 1918 Підвисоке
01.11 . 1992 Москва
Новомиргородський район :
64
Ковачевич Аркадій Федорович
01.05 . 1943 № 956
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
03.05 . 1919 Новомиргород
28.11 . 2010 Моніно
65
Кочерга Павло Євтихійович
13.11 . 1943 № 2246
командир роти , лейтенант
28.03 . 1911 Миколаївка
21.11 . 1982 Нововознесенка
66
Ткаченко Василь Іванович
27.06 . 1945 №
командир батальйону , капітан
10.07 . 1921 Бровкове
19.06 . 1996 Ленінград
67
Тургель Михайло Миколайович
19.03 . 1944 № 2259
ад'ютант батальйону , старший лейтенант
05.12 . 1909 Новомиргород
20.03 . 1975 Ленінград
68
Шаповалов Опанас Опанасович
31.05 . 1945 №
Артилерія
командир полку , підполковник
05.05 . 1908 Новомиргород
27.09 . 1978 Харків
Новоукраїнський район :
69
Байбаренко Григорій Миколайович
29.10 . 1943 № 2008
Інженерні війська
командир відділення , старший сержант
03.05 . 1919 Ганнівка
28.04 . 1996 Черкаси
70
Іщенко Іван Митрофанович
22.07 . 1944 № 4136
командир відділення , сержант
20.05 . 1912 Новоподимка
17.01 . 1979 Уфа
71
Колісниченко Василь Єфремович
14.02 . 1943
Авіація
пілот , молодший лейтенант
04.04 . 1915 Кропивницьке
01.07 . 1942 Воронеж
72
Кувіка Іван Іванович
15.01 . 1944 № 2932
Інженерні війська
інженер полку , капітан
21.05 . 1919 Рівне
02.05 . 1982 Ленінград
73
Різниченко Семен Федорович
24.03 . 1945
командир полку , підполковник
1911 Новомиколаївка
07.12 . 1944 Кишинів
74
Тарасенко Іван Іванович
31.03 . 1943
стрілець , рядовий
27.09 . 1923 Іванівка
15.01 . 1943 Красновка
75
Ткаченко Володимир Матвійович
06.04 . 1945 № 5174
Генералітет
заступник командуючого армією, генерал-майор
02.01 . 1903 Помічна
13.05 . 1983 Київ
76
Філіпенко Леонід Миколайович
19.04 . 1945 №
командир батальйону , капітан
05.03 . 1914 Варварівка
27.01 . 2012 Вітебськ
77
Чорноморець Володимир Данилович
15.01 . 1944
розвідник , рядовий
1924 Караказелівка
30.11 . 1943 Автюцевичі
Олександрівський район :
78
Антонов Антон Антонович
13.09 . 1944
кулеметник , рядовий
1919 Родниківка
13.04 . 1944 Ташлик
79
Євтушенко Никифор Тимофійович
19.08 . 1944 № 4098
Авіація
штурман полку , капітан
07.02 . 1917 Стара Осота
05.09 . 2002 Москва
80
Корнер Віктор Дмитрович
14.09 . 1945 № 7128
ВМФ СРСР
командир монітора , капітан III рангу
20.01 . 1912 Івангород
12.05 . 1984 Санкт-Петербург
81
Німенко Степан Олексійович
18.08 . 1945 №
Авіація
заступник командира полку , майор
19.12 . 1911 Красносілля
11.06 . 1983 Тамбов
82
Павловський Федір Кирилович
15.01 . 1944
комсорг батальйону , лейтенант
02.03 . 1921 Соснівка
06.10 . 1943 Комарин
83
Цупренков Степан Григорович
15.05 . 1946 № 8248
Бронетанкові війська
командир взводу , лейтенант
14.11 . 1922 Кримки
24.04 . 1991 Харків
Олександрійський район :
84
Балаханов Дмитро Олександрович
26.01 . 1940
комісар полку , батальйонний комісар
07.11 . 1904 Нова Прага
12.12 . 1939 Салвоярве
85
Барвінський Олексій Дмитрович
24.12 . 1943 № 4224
Артилерія
командир взводу , лейтенант
04.04 . 1924 Занфірівка
14.07 . 1999 Ялта
86
Бондаренко Іван Максимович
24.03 . 1945 №
командир батальйону , капітан
30.03 . 1918 Нова Прага
Дніпропетровськ
87
Горобець Степан Христофорович
05.05 . 1942
Бронетанкові війська
командир танка , молодший лейтенант
08.02 . 1913 Долинське
08.02 . 1942 Братково
88
Дидишко Олександр Іванович
11.04 . 1940 №
Артилерія
командир дивізіону , капітан
01.07 . 1911 Попельнасте
05.02 . 1944 Городок
89
Єдкін Віктор Дмитрович
18.08 . 1945 №
Авіація
штурман полку , майор
21.06 . 1919 Олександрія
17.05 . 1993 Одеса
90
Жежеря Олександр Юхимович
18.08 . 1945
командир розрахунку , сержант
30.05 . 1910 Олександрівка
13.08 . 1944 Канемлоти , Польща
91
Захарченко Михайло Дмитрович
18.08 . 1945 № 8644
Авіація
командир полку , підполковник
13.11 . 1910 Ялинівка
24.04 . 1983 Київ
92
Калиниченко Григорій Мартинович
16.10 . 1943
командир роти , лейтенант
13.03 . 1903 Попельнасте
30.09 . 1943 Оташів
93
Кошовий Петро Кирилович
16.05 . 1944 № 359819.04 . 1945 № 43/II
Генералітет
командир корпусу , генерал-майор
21.12 . 1904 Олександрія
30.08 . 1976 Москва
94
Очеретько Іван Данилович
29.10 . 1943 №
командир роти , старший лейтенант
15.09 . 1908 Попельнасте
01.02 . 1989 Олександрія
95
Попов Леонід Іванович
11.10 . 1980 № 1144622.05 . 1981 № ??/II
Авіація
льотчик-космонавт , підполковник
31.08 . 1945 Олександрія
Москва
96
Турчин Василь Федорович
31.05 . 1945 №
командир розрахунку , сержант
05.07 . 1922 Нова Прага
03.11 . 1980 Калінінград
97
Чередниченко Іван Антонович
15.05 . 1946
заступник командира полку , майор
10.09 . 1910 Піщаний Брід
27.03 . 1945 Штаргард
98
Якименко Іван Родіонович
24.03 . 1945 №
командир батальйону , капітан
13.03 . 1903 Куколівка
07.09 . 1971 Куколівка
Онуфріївський район :
99
Гаврилов Кузьма Антонович
10.01 . 1944 № 3579
Війська зв'язку
телефоніст , рядовий
05.09 . 1922 Зибкове
11.09 . 1997 Нижній Новгород
100
Овчаренко Іван Тихонович
10.01 . 1944
командир батальйону , капітан
29.12 . 1909 Калачівка
21.10 . 1943 Київська область
101
Онопа Микола Савелійович
29.06 . 1945 № 4972
помічник командира взводу , старшина
18.11 . 1913 Василівка
17.02 . 1962 Павлиш
102
Пасічник Артем Спиридонович
07.04 . 1940
Авіація
комісар ескадрильї , старший політрук
31.12 . 1914 Байдакове
11.03 . 1940 Горєлово
103
Шашло Тимофій Максимович
20.11 . 1941 № 562
Бронетанкові війська
командир танка , старший сержант
21.02 . 1915 Куцеволівка
22.10 . 1989 Київ
Петрівський район :
104
Булда Степан Костянтинович
13.09 . 1944 №
кулеметник , рядовий
1912 Вовчанка
21.11 . 1965 Кривий Ріг
105
Галуган Олексій Іванович
10.04 . 1945 № 8613
командир роти , старший лейтенант
21.03 . 1912 Баштине
01.11 . 1948 Київ
106
Дригін Василь Михайлович
24.05 . 1943 № 997
Авіація
льотчик , капітан
08.03 . 1921 Чечеліївка
03.09 . 2009 Ростов-на-Дону
107
Онищенко Григорій Харлампійович
16.10 . 1943 № 1174
Артилерія
навідник гармати , молодший сержант
22.08 . 1913 Ганнівка
17.05 . 1945 Ганнівка
108
Погорілий Семен Олексійович
27.02 . 1945 №
Бронетанкові війська
командир взводу , лейтенант
15.02 . 1915 Новий Стародуб
10.03 . 1945 Альтдам
109
Ткаченко Платон Петрович
27.12 . 1941 № 574
Бронетанкові війська
командир танка , молодший сержант
1915 Федорівка
10.06 . 1944 Санкт-Петербург
110
Щур Феодосій Андрійович
22.02 . 1944 №
помічник командира взводу , старшина
1915 Малинівка
17.04 . 1954 Копєйськ
Світловодський район :
111
Дикий Михайло Прокопович
01.05 . 1943 № 909
Авіація
начальник повітряно-стрілецької служби, капітан
12.08 . 1917 Велика Андрусівка
30.03 . 1967 Вінниця
112
Конько Іван Кузьмич
13.09 . 1944
командир взводу , лейтенант
1919 Світловодськ
09.04 . 1944 Кадниця
113
Панченко Олексій Якович
29.10 . 1943
стрілець , рядовий
23.03 . 1907 Калантаїв
15.10 . 1943 Гута-Межигірська
114
Цимбал Андрій Калинович
02.05 . 1945 № 7495
Партизани і підпільники
командир батальйону , старший лейтенант
13.12 . 1916 Світловодськ
23.03 . 2006 Світловодськ
Ульяновський район :
115
Кулик Йосип Опанасович
23.09 . 1944 №
Інженерні війська
командир роти , старший лейтенант
08.03 . 1912 Йосипівка
. . 1998 Йошкар-Ола
116
Маніта Архип Самійлович
31.05 . 1945
командир відділення , сержант
14.10 . 1922 Лозувата
23.04 . 1945 Берлін
117
Охман Микола Петрович
06.04 . 1945 № 5861
командир бригади , полковник
22.12 . 1908 Великі Трояни
03.06 . 1977 Волгоград
118
Поворознюк Іван Семенович
03.06 . 1944
Бронетанкові війська
командир взвода , старший лейтенант
1920 Великі Трояни
07.08 . 1943 Веселухи
119
Червоній Логвин Данилович
06.04 . 1945 № 4808
Генералітет
командир дивізії , генерал-майор
16.10 . 1902 Грушка
29.01 . 1980 Запоріжжя
120
Яремчук Дмитро Онуфрійович
24.03 . 1945 № 5018
Бронетанкові війська
командир роти , лейтенант
06.11 . 1914 Станіславове
22.08 . 1955 Воронеж
Устинівський район :
121
Кияшко Віктор Іванович
10.04 . 1945 №
Артилерія
заступник навідника , сержант
22.04 . 1920 Устинівка
16.04 . 1945 Вроцлав
122
Мазуренко Олексій Юхимович
23.10 . 1942 № 75005.11 . 1944 № 33/II
Авіація
командир полку , підполковник
20.06 . 1917 Ленінка
11.03 . 2004 Санкт-Петербург