Mistrzostwa Europy w biathlonie w 2017 odbyły się w dniach 23–31 stycznia w polskich Dusznikach-Zdroju .
Start
Ten artykuł od 2017-11 wymaga uzupełnienia informacji.
Szybkie fakty Data, Gospodarz ...
Zamknij
Wśród seniorów rozegrane zostały trzy konkurencje męskie oraz trzy żeńskie. W zawodach seniorskich w 2015 zniesiony został limit wieku. Wcześniej w kategorii seniorów mogli startować zawodnicy do 26. roku życia[1] . Oprócz tradycyjnej sztafety mieszanej po raz drugi w historii mistrzostw zostały rozegrane zawody pojedynczej sztafety mieszanej.
Mężczyźni
Bieg indywidualny
Krasimir Anew
„Ceremonia kwiatowa”
Więcej informacji Pozycja, Zawodnik ...
Pozycja
Zawodnik
Reprezentacja
Pudła
Wynik
Strata
Aleksandr Łoginow Rosja 0+1+0+0 49:54,3 —
Krasimir Anew Bułgaria 0+0+0+0 50:05,7 +11,4
Aleksiej Slepow Rosja 0+0+0+0 50:47,9 +53,6
4. Jurij Szopin Rosja 0+1+0+0 50:56,6 +1:02,3
5. Aleksiej Wołkow Rosja 0+0+0+1 51:29,9 +1:35,6
6. Dmitrij Małyszko Rosja 0+1+0+0 51:42,8 +1:48,5
7. Siarhiej Baczarnikau Białoruś 0+1+0+0 51:48,5 +1:53,2
8. Tobias Arwidson Szwecja 0+0+0+0 51:51,4 +1:57,1
9. Erlend Bjøntegaard Norwegia 0+1+1+0 51:51,5 +1:57,2
10. Émilien Jacquelin Francja 0+0+0+1 51:59,8 +2:05,5
. ... ... ... ... ...
43. Grzegorz Guzik Polska 1+2+0+0 55:02,4 +5:08,1
44. Łukasz Szczurek Polska 0+0+0+2 55:17,2 +5:22,9
84. Tomasz Zięba Polska 0+3+0+1 59:26,9 +9:32,6
85. Andrzej Nędza-Kubiniec Polska 1+2+0+4 59:48,5 +9:54,2
111. Tomasz Jurczak Polska 4+3+2+5 1:10:13,7 +20:19,4
Zamknij
Sprint
Władimir Iliew
„Ceremonia kwiatowa”
Podium
Więcej informacji Pozycja, Zawodnik ...
Pozycja
Zawodnik
Reprezentacja
Pudła
Wynik
Strata
Władimir Iliew Bułgaria 0+1 24:26,9 —
Aleksandr Łoginow Rosja 0+0 24:31,8 +4,9
Krasimir Anew Bułgaria 0+0 24:43,6 +16,7
4. Andrejs Rastorgujevs Łotwa 0+2 24:44,2 +17,6
5. Aleksiej Wołkow Rosja 0+0 24:55,0 +28,1
6. Tomáš Krupčík Czechy 0+0 24:55,7 +28,8
7. Philipp Nawrath Niemcy 1+0 24:58,6 +31,7
8. Vetle Sjåstad Christiansen Norwegia 0+0 25:08,4 +41,5
9. Aristide Begue Francja 0+0 24:08,7 +41,8
10. Fredrik Gjesbakk Norwegia 0+1 25:11,4 +44,5
. ... ... ... ... ...
62. Łukasz Szczurek Polska 1+0 26:49,4 +2:22,5
83. Tomasz Zięba Polska 0+1 27:30,5 +3:03,6
87. Andrzej Nędza-Kubiniec Polska 1+1 27:41,5 +3:14,6
91. Grzegorz Guzik Polska 4+2 27:51,3 +3:24,4
DNS Mateusz Janik Polska - - -
DNS Tomasz Jurczak Polska - - -
Zamknij
Bieg pościgowy
Jewgienij Garaniczew
Więcej informacji Pozycja, Zawodnik ...
Pozycja
Zawodnik
Reprezentacja
Pudła
Wynik
Strata
Aleksandr Łoginow Rosja 0+0+0+1 31:46,2 —
Jewgienij Garaniczew Rosja 0+0+1+0 32:14,0 +27,8
Andrejs Rastorgujevs Łotwa 0+1+1+2 32:45,7 +59,5
4. Aleksiej Wołkow Rosja 0+0+0+1 32:47,8 +1:01,6
5. Krasimir Anew Bułgaria 0+1+1+0 31:14,8 +1:28,6
6. Vetle Sjåstad Christiansen Norwegia 0+0+0+2 31:17,6 +1:31,4
7. Fredrik Gjesbakk Norwegia 1+0+0+1 31:17,9 +1:31,7
8. Tomáš Krupčík Czechy 1+1+1+0 31:20,2 +1:34,0
9. David Komatz Austria 0+0+1+0 31:22,4 +1:36,2
10. Philipp Nawrath Niemcy 0+0+2+1 31:23,6 +1:37,4
Zamknij
Kobiety
Bieg indywidualny
Irina Starych (62) i Darja Wirołajnen
„Ceremonia kwiatowa”
Więcej informacji Pozycja, Zawodniczka ...
Pozycja
Zawodniczka
Reprezentacja
Pudła
Wynik
Strata
Irina Starych Rosja 0+0+0+0 44:24,7 —
Swietłana Slepcowa Rosja 0+1+0+0 45:28,5 +1:03,8
Anastasija Merkuszyna Ukraina 0+1+0+0 45:29,7 +1:05,0
4. Elisabeth Högberg Szwecja 0+0+0+0 46:02,6 +1:37,9
5. Swietłana Mironowa Rosja 0+0+1+1 46:06,2 +1:41,5
6. Karolin Horchler Niemcy 0+0+0+0 46:06,5 +1:41,8
7. Baiba Bendika Łotwa 1+0+0+0 46:53,6 +2:28,9
8. Olga Jakuszowa Rosja 1+0+0+1 47:45,0 +3:20,3
9. Darja Wirołajnen Rosja 0+2+1+0 47:54,6 +3:29,9
10. Magdalena Gwizdoń Polska 0+0+1+1 47:55,4 +3:30,7
. ... ... ... ... ...
27. Anna Mąka Polska 1+0+0+1 50:30,0 +6:05,3
35. Krystyna Guzik Polska 1+1+1+3 51:45,2 +7:20,5
36. Kinga Mitoraj Polska 2+1+0+2 51:58,2 +7:33,5
57. Karolina Pitoń Polska 2+0+2+2 54:16,3 +9:51,6
77. Dominika Bielecka Polska 2+3+2+3 59:37,7 +15:13,0
Zamknij
Sprint
Julija Dżima
„Ceremonia kwiatowa”
Konferencja prasowa: Julija Dżima
Więcej informacji Pozycja, Zawodniczka ...
Pozycja
Zawodniczka
Reprezentacja
Pudła
Wynik
Strata
Julija Dżima Ukraina 0+0 21:02,3 —
Swietłana Slepcowa Rosja 0+0 21:29,3 +27,0
Irina Starych Rosja 0+1 21:40,1 +37,8
4. Nadine Horchler Niemcy 0+0 21:44,5 +42,2
5. Denise Herrmann Niemcy 0+2 21:50,0 +47,7
6. Magdalena Gwizdoń Polska 0+1 21:52,1 +49,8
7. Veronika Vítková Czechy 1+1 21:56,2 +53,9
8. Darja Wirołajnen Rosja 1+1 22:00,1 +57,8
9. Anna Nikulina Rosja 0+0 22:06,7 +1:04,4
10. Marion Rønning Huber Norwegia 0+0 22:08,1 +1:05,8
. ... ... ... ... ...
16. Monika Hojnisz Polska 0+1 22:20,0 +1:17,7
34. Krystyna Guzik Polska 1+3 23:18,6 +2:16,3
35. Karolina Pitoń Polska 1+0 23:22,0 +2:19,7
57. Kinga Mitoraj Polska 1+2 24:10,9 +3:08,6
71. Anna Mąka Polska 0+4 25:12,1 +4:09,8
Zamknij
Bieg pościgowy
Przygotowanie do startu
Medaliści
Więcej informacji Pozycja, Zawodniczka ...
Pozycja
Zawodniczka
Reprezentacja
Pudła
Wynik
Strata
Irina Starych Rosja 0+0+0+0
30:04,4
Julija Dżima Ukraina 0+0+1+1
30:24,2 +19,8
Swietłana Slepcowa Rosja 0+1+0+0
30:36,5 +32,1
4. Veronika Vítková Czechy 0+1+1+0
30:52,2 +47,8
5. Swietłana Mironowa Rosja 0+1+1+1
31:34,0 +1:29,6
6. Monika Hojnisz Polska 0+0+0+1
31:34,2 +1:29,8
7. Darja Wirołajnen Rosja 1+1+2+0
31:43,0 +1:38,6
8. Anna Nikulina Rosja 0+0+1+1
32:06,1 +2:01,7
9. Nadine Horchler Niemcy 0+2+0+1
32:12,0 +2:07,6
10. Ivona Fialková Słowacja 0+0+2+1 32:13,0 +2:08,6
. ... ... ... ... ...
15. Magdalena Gwizdoń Polska 2+0+1+2
33:04,9 +3:00,5
41. Kinga Mitoraj Polska 0+0+1+2 36:03,9 +5:59,5
LAP (49.) Karolina Pitoń Polska 2+2+2
DNS Krystyna Guzik Polska
Zamknij
Pojedyncza sztafeta mieszana
Więcej informacji Pozycja, Zawodniczka/Zawodnik ...
Zamknij
Sztafeta mieszana
Więcej informacji Pozycja, Zawodniczka/Zawodnik ...
Pozycja
Zawodniczka/Zawodnik
Pudła
Wynik
Strata
Rosja
Irina Starych Swietłana Slepcowa Aleksiej Wołkow Aleksandr Łoginow
0+4 0+2
0+0 0+1 0+0 0+1 0+1 0+0 0+3 0+0
1:12:26,0 —
Norwegia
Karoline Erdal Marion Rønning Huber Erlend Bjøntegaard Fredrik Gjesbakk
0+4 0+5
0+0 0+2 0+0 0+1 0+3 0+1 0+1 0+1
1:13:02,4 +36,4
Ukraina
Anastasija Merkuszyna Julija Dżima Ołeksandr Żyrnyj Rusłan Tkałenko
0+3 1+3
0+1 0+0 0+2 1+3 0+0 0+0 0+0 0+0
1:13:03,1 +37,1
4. Bułgaria
0+5 0+6
0+0 0+1 0+2 0+1 0+0 0+1 0+3 0+3
1:13:42,4 +1:16,4
5. Czechy
0+4 0+7
0+2 0+0 0+0 0+3 0+1 0+1 0+1 0+3
1:13:43,4 +1:17,4
6. Niemcy
0+4 1+7
0+3 0+2 0+0 0+2 0+1 1+3 0+0 0+0
1:14:05,7 +1:39,7
7. Austria
0+0 0+4
0+0 0+0 0+0 0+2 0+0 0+1 0+0 0+1
1:14:06,0 +1:40,0
8. Słowacja
0+7 0+4
0+3 0+0 0+2 0+3 0+2 0+0 0+0 0+1
1:14:21,3 +1:55,3
9. Białoruś
0+3 1+5
0+0 0+1 0+2 1+3 0+0 0+0 0+1 0+1
1:14:48,0 +2:22,0
10. Szwecja
0+1 2+7
0+1 0+1 0+0 0+0 0+0 2+3 0+0 1+3
1:15:05,5 +2:39,5
... ... ... ... ...
13. Polska
Anna Mąka Karolina Pitoń Łukasz Szczurek Andrzej Nędza-Kubiniec
0+2 1+5
0+0 0+0 0+0 1+3 0+1 0+1 0+1 0+1
1:16:41,1 +4:15,1
Zamknij