De UEFA Women's Cup 2004/05 was de vierde editie van de UEFA Women's Cup. Het toernooi werd gewonnen door 1. FFC Turbine Potsdam die in de finale Djurgårdens IF/Älvsjö over twee wedstrijden met 5-1 versloeg. De winnaar van 2003 en 2004, Umeå IK, werd in de kwartfinale door Djurgårdens IF/Älvsjö uitgeschakeld.
Snelle feiten Regio, Confederatie ...
Sluiten
Dit seizoen namen er 42 landskampioen en de titelverdediger deel. In de eerste ronde namen 36 clubs deel die in negen groepen, die in toernooi vorm bij een van de deelnemende clubs werden afgerond, speelden en waarvan de groepswinnaar zich plaatste voor de tweede ronde. De negen groepswinnaars en zeven vrijgestelde clubs, de titelverdediger Umeå IK, 1. FFC Turbine Potsdam, Djurgårdens IF/Älvsjö, Arsenal LFC, Torres Terra Sarda (die de plaats van het failliete FC Foroni Verona innam), Trondheims-Ørn SK en Brøndby IF, speelden de tweede ronde in vier groepen die ook in toernooi vorm bij een van de deelnemende clubs werden afgerond en de nummers één en twee plaatsen zich voor de knock-outfase.
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
20-07-2004 | SK Slavia Praag | 4-0 | MSK Žiar nad Hronom |
Alma KTZH | 5-1 | FC Super Sport Sofia |
22-07-2004 | SK Slavia Praag | 3-0 | FC Super Sport Sofia |
MSK Žiar nad Hronom | 0-4 | Alma KTZH |
24-07-2004 | Alma KTZH | 2-1 | SK Slavia Praag |
FC Super Sport Sofia | 2-2 | MSK Žiar nad Hronom |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
20-07-2004 | FC Voronezj | 13-0 | KFF Sciponjat |
Gömrükcü Bakoe | 3-0 | Gintra Universitetas |
22-07-2004 | KFF Sciponjat | 1-13 | Gömrükcü Bakoe |
FC Voronezj | 11-0 | Gintra Universitetas |
24-07-2004 | Gömrükcü Bakoe | 0-3 | FC Voronezj |
Gintra Universitetas | 1-0 | KFF Sciponjat |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
20-07-2004 | FC Bobruichanka | 2-0 | FC Codru Anenii Noi |
Viktoria Budapest | 4-0 | Pärnu JK |
22-07-2004 | FC Codru Anenii Noi | 1-1 | Viktoria Budapest |
FC Bobruichanka | 2-1 | Pärnu JK |
24-07-2004 | Viktoria Budapest | 1-3 | FC Bobruichanka |
Pärnu JK | 1-5 | FC Codru Anenii Noi |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
20-07-2004 | Ter Leede | 0-1 | KR Reykjavik |
Malmin PS Helsinki | 1-2 | ZNK Krka Novo Mesto |
22-07-2004 | KR Reykjavik | 3-1 | Malmin PS Helsinki |
Ter Leede | 2-0 | ZNK Krka Novo Mesto |
24-07-2004 | ZNK Krka Novo Mesto | 2-1 | KR Reykjavik |
Malmin PS Helsinki | 1-1 | Ter Leede |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
20-07-2004 | Hibernian Edinburgh | 5-0 | ZNK Maksimir |
ZFK Niš | 4-1 | KFC Rapide Wezemaal |
22-07-2004 | ZFK Niš | 2-0 | ZNK Maksimir |
KFC Rapide Wezemaal | 2-3 | Hibernian Edinburgh |
24-07-2004 | Hibernian Edinburgh | 1-4 | ZFK Niš |
ZNK Maksimir | 0-2 | KFC Rapide Wezemaal |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
20-07-2004 | Metalist Charkov | 2-1 | KÍ Klaksvík |
KS AZS Wrocław | 2-1 | Cardiff City FC |
22-07-2004 | Metalist Charkov | 8-1 | Cardiff City FC |
KÍ Klaksvík | 1-5 | KS AZS Wrocław |
24-07-2004 | Cardiff City FC | 0-4 | KÍ Klaksvík |
KS AZS Wrocław | 2-0 | Metalist Charkov |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
20-07-2004 | Athletic Bilbao | 10-3 | Newtownabbey Strikers |
CFF Clujana Cluj | 0-0 | Maccabi Holon |
22-07-2004 | Athletic Bilbao | 1-1 | Maccabi Holon |
Newtownabbey Strikers | 0-3 | CFF Clujana Cluj |
24-07-2004 | CFF Clujana Cluj | 0-5 | Athletic Bilbao |
Maccabi Holon | 2-2 | Newtownabbey Strikers |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
20-07-2004 | FFC Zuchwil 05 | 4-0 | SFK 2000 Sarajevo |
AE Aegina | 7-0 | PAOK Ledra |
22-07-2004 | FFC Zuchwil 05 | 13-1 | PAOK Ledra |
SFK 2000 Sarajevo | 0-2 | AE Aegina |
24-07-2004 | PAOK Ledra | 0-5 | SFK 2000 Sarajevo |
AE Aegina | 1-0 | FFC Zuchwil 05 |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
20-07-2004 | Montpellier HSC | 5-0 | University College Dublin FC |
SU 1° Dezembro | 1-3 | SV Neulengbach |
22-07-2004 | Montpellier HSC | 7-0 | SV Neulengbach |
SU 1° Dezembro | 1-1 | University College Dublin FC |
24-07-2004 | SU 1° Dezembro | 0-1 | Montpellier HSC |
SV Neulengbach | 4-2 | University College Dublin FC |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
14-09-2004 | Umeå IK | 7-1 | ZNK Krka Novo Mesto |
ZFK Niš | 0-0 | FC Bobruichanka |
16-09-2004 | Umeå IK | 5-1 | FC Bobruichanka |
ZFK Niš | 2-0 | ZNK Krka Novo Mesto |
18-09-2004 | ZFK Niš | 0-8 | Umeå IK |
ZNK Krka Novo Mesto | 0-4 | FC Bobruichanka |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
14-09-2004 | Arsenal FC | 2-2 | Athletic Bilbao |
Djurgårdens IF/Älvsjö | 5-0 | AE Aegina |
16-09-2004 | AE Aegina | 1-7 | Arsenal FC |
Djurgårdens IF/Älvsjö | 3-2 | Athletic Bilbao |
18-09-2004 | Djurgårdens IF/Älvsjö | 0-1 | Arsenal FC |
Athletic Bilbao | 5-1 | AE Aegina |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
14-09-2004 | Torres Terra Sarda | 5-0 | KS AZS Wroclaw |
1. FFC Turbine Potsdam | 6-0 | Montpellier HSC |
16-09-2004 | Montpellier HSC | 1-2 | Torres Terra Sarda |
1. FFC Turbine Potsdam | 6-0 | KS AZS Wroclaw |
18-09-2004 | 1. FFC Turbine Potsdam | 7-5 | Torres Terra Sarda |
Montpellier HSC | 0-2 | KS AZS Wroclaw |
|
Sluiten
Meer informatie club, w - g - v ...
|
datum | thuisclub | uitslag | uitclub |
14-09-2004 | Trondheims-Ørn SK | 3-0 | Alma KTZH |
Brøndby IF | 1-1 | FC Voronezj |
16-09-2004 | Trondheims-Ørn SK | 1-1 | FC Voronezj |
Brøndby IF | 2-0 | Alma KTZH |
18-09-2004 | Trondheims-Ørn SK | 2-0 | Brøndby IF |
FC Voronezj | 4-1 | Alma KTZH |
|
Sluiten
Kwartfinale
Meer informatie club 1, 1e w ...
Sluiten
Halve finale
Meer informatie club 1, 1e w ...
Sluiten
Finale
De finale werd over twee wedstrijden gespeeld op 15 en 21 mei 2005.
Meer informatie club 1, 1e w ...
Sluiten