Broadway-Seventh Avenue Line
spoorlijn in Verenigde Staten van Amerika / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De IRT Broadway-Seventh Avenue Line, ook bekend als de Seventh Avenue Line, is een lijn (of beter gezegd traject) van de metro van New York. Het is een van de lijnen van de A Division. De lijn is aangelegd door de IRT. De hoofdlijn loopt van South Ferry in Lower Manhattan noordwaarts naar Van Cortlandt Park-242nd Street in de wijk Riverdale (Bronx). Een aparte aftakking, de Brooklyn Branch, maakt de verbinding met Brooklyn door de Clark Street Tunnel onder de East River en loopt tot het station Court Street-Borough Hall. De route maakt deel uit van de lijnen 1, 2 en 3.
A Division | Manhattan: 42nd St · Lenox Av · Lexington Av Manhattan/Bronx: Broadway–7th Av Bronx: Dyre Av · Jerome Av · Pelham · White Plains Rd Manhattan/Queens: Flushing Brooklyn: Eastern Parkway · New Lots · Nostrand Av |
B Division | Manhattan: 63rd St · Broadway · Manhattan Bridge · Nassau St · 2nd Av · 6th Av · 8th Av Manhattan/Bronx: Concourse Queens: Archer Av · Astoria · Rockaway · Rockaway Park Manhattan/Queens: Queens Blvd Brooklyn/Queens: Jamaica · Crosstown · Fulton St · Myrtle Av Brooklyn: Culver · 4th Av · Brighton · Franklin Av · Sea Beach · West End Manhattan/Brooklyn: Canarsie |
Voormalig: | 2nd Av · 3rd Av · 6th Av · 9th Av · 3rd Av · 5th Av · Brooklyn Bridge · Culver · ENY Loop · Fulton St · Lexington Av · Culver (surface) · West End (surface) · World's Fair |
Verbindingen: | Chrystie St · 60th St |
Gepland: | Worth St |
Snelle feiten Traject ...
Sluiten