A 61-es busz egy salgótarjáni buszjárat, amely Zagyvaróna, Mátyás király út és Camping telep között közlekedik. Menetideje 20 perc, szóló és csuklós buszok vegyesen közlekednek
Gyors adatok
61-es jelzésű autóbuszvonal |
|
a vállalat logója |
|
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Korábban: | M6A |
Első üzemnap: | 1981. október 5.[1] |
Üzemi adatok |
Jellege: | alapjárat |
Település: | Salgótarján |
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. |
Járműtelep: | Rákóczi út 137-139. |
Járművek: | csuklós vagy szóló buszok |
Végállomások |
Induló állomás: | Zagyvaróna, Mátyás Király út |
Érkező állomás: | Camping telep |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | 6,4 | 6,4 | Megállóhelyek (db): | 17 | 17 | Menetidő (perc): | 20 | 20 |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 6.35–16.35 | 15.40 | kedd: | 6.35–16.35 | 15.40 | szerda: | 6.35–16.35 | 15.40 | csütörtök: | 6.35–16.35 | 15.40 | péntek: | 6.35–16.35 | 15.40 | szombat: | – | – | vasárnap: | – | – |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 3+2 | 1 | kedd: | 3+2 | 1 | szerda: | 3+2 | 1 | csütörtök: | 3+2 | 1 | péntek: | 3+2 | 1 | szombat: | – | – | vasárnap: | – | – |
|
Kapcsolódó vonalak |
Vonalcsalád: | 1, 6, 14, 36, 63, 63S |
Hálózat: | Salgótarján tömegközlekedése |
menetrendi tájékoztató |
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram |
|
|
Zagyvaróna, Mátyás király út |
|
|
Zagyvaróna, községháza |
|
|
Zagyvaróna, Sallai út |
|
|
Rónai elágazó |
|
|
Erőmű |
|
|
Tarjáni út 1. |
|
|
Pintértelep |
|
|
Köztemető |
|
|
Művésztelep |
|
|
Salgói kapu |
|
|
Kohász Művelődési Központ |
|
|
Acélgyári úti iskola |
|
|
Salgó út |
|
|
Kórház |
|
|
Rendelőintézet |
|
|
Élelmiszerbolt |
|
|
Béke-telep |
|
|
Beszterce-lakótelep |
|
|
Strandfürdő |
|
|
Camping telep |
|
Bezárás