A miskolci 31Y-os buszjárat a Tiszai pályaudvar és az Avas városközpont között közlekedett, az avasi kilátó érintésével. A két állomás közti távot odafele 25, visszafele 18 perc alatt tette meg.
Gyors adatok
„31Y” jelzésű autóbuszvonal |
|
|
Történeti adatok |
Státusz: | megszűnt |
Első üzemnap: | 2014. június 16. |
Utolsó üzemnap: | 2015. június 14. |
Üzemi adatok |
Jellege: | betétjárat |
Település: | Miskolc |
Üzemeltető: | Miskolc Városi Közlekedési Zrt. |
Járművek: | MAN SG 263, Neoplan Centroliner N4522 |
Végállomások |
Induló állomás: | Tiszai pályaudvar |
Érkező állomás: | Avas városközpont |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | | | Megállóhelyek (db): | 19 | 11 | Menetidő (perc): | 25 | 18 |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 05:37-22:04 | 05:37-22:04 | kedd: | 05:37-22:04 | 05:37-22:04 | szerda: | 05:37-22:04 | 05:37-22:04 | csütörtök: | 05:37-22:04 | 05:37-22:04 | péntek: | 05:37-22:04 | 05:37-22:04 | szombat: | 05:35-22:04 | 05:35-22:04 | vasárnap: | 05:35-22:04 | 05:35-22:04 |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 23+23 | 23+23 | kedd: | 23+23 | 23+23 | szerda: | 23+23 | 23+23 | csütörtök: | 23+23 | 23+23 | péntek: | 23+23 | 23+23 | szombat: | 17+17 | 17+17 | vasárnap: | 22+22 | 22+22 |
|
Kapcsolódó vonalak |
Vonalcsalád: | 31 |
Hálózat: | Miskolc tömegközlekedése |
[nincs menetrendi tájékoztató] |
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram |
|
|
Avas városközpont |
|
|
Ifjúság útja |
|
|
|
|
|
Mednyánszky utca |
|
|
Hajós Alfréd utca |
|
|
Leszih Andor utca |
|
|
Avas kilátó |
|
|
Leszih Andor utca |
|
|
Hajós Alfréd utca |
|
|
Mednyánszky utca |
|
|
Ifjúság útja |
|
|
|
|
|
Szabadságharc utca |
|
|
Kazinczy Általános iskola |
|
|
Petneházy bérházak |
|
|
SZTK Rendelő |
|
|
Szigligeti tér |
|
|
Lévay József utca |
|
|
Vízügyi Igazgatóság |
|
|
Selyemrét |
|
|
Tiszai pályaudvar |
|
Bezárás