Loading AI tools
сезон футбольного турніру З Вікіпедії, вільної енциклопедії
Кубок Англії з футболу 1966—1967 — 86-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вп'яте титул здобув Тоттенгем Готспур.
Кубок Англії 1966—1967 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Тоттенгем Готспур (5-й раз) |
Віцечемпіон | Челсі |
Статистика | |
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
26 листопада | Енфілд | 6:0 | Чешем Юнайтед |
26 листопада | Ашфорд Таун | 4:1 | Кембридж Сіті |
26 листопада | Честер Сіті | 2:5 | Мідлсбро |
26 листопада | Дарлінгтон | 0:0 | Стокпорт Каунті |
29 листопада Перегравання | Стокпорт Каунті | 1:1 | Дарлінгтон |
5 грудня Перегравання | Дарлінгтон | 4:2 | Стокпорт Каунті |
26 листопада | Горшем | 0:3 | Свіндон Таун |
26 листопада | Борнмут | 3:0 | Велтон Роверс |
26 листопада | Бат Сіті | 1:0 | Саттон Юнайтед |
26 листопада | Грантем | 2:1 | Вімблдон |
26 листопада | Рочдейл | 1:3 | Барроу |
26 листопада | Вотфорд | 1:0 | Саутенд Юнайтед |
26 листопада | Йовіл Таун | 1:3 | Оксфорд Юнайтед |
26 листопада | Волсолл | 2:0 | Сент-Ніотс Таун |
26 листопада | Фолкстоун | 2:2 | Свонсі Сіті |
29 листопада Перегравання | Свонсі Сіті | 7:2 | Стокпорт Каунті |
26 листопада | Джиллінгем | 4:1 | Тамворт |
26 листопада | Кру Александра | 1:1 | Грімсбі Таун |
30 листопада Перегравання | Грімсбі Таун | 0:1 | Кру Александра |
26 листопада | Лінкольн Сіті | 3:4 | Сканторп Юнайтед |
26 листопада | Гейнсборо Триніті | 0:1 | Колчестер Юнайтед |
26 листопада | Шрусбері Таун | 5:2 | Гартліпул Юнайтед |
26 листопада | Рексем | 3:2 | Честерфілд |
26 листопада | Бішоп Окленд | 1:1 | Блайт Спартанс |
30 листопада Перегравання | Блайт Спартанс | 0:0 | Бішоп Окленд |
5 грудня Перегравання | Бішоп Окленд | 3:3 | Блайт Спартанс |
8 грудня Перегравання | Блайт Спартанс | 1:4 | Бішоп Окленд |
26 листопада | Транмер Роверз | 1:1 | Віган Атлетік |
28 листопада Перегравання | Віган Атлетік | 0:1 | Транмер Роверз |
26 листопада | Вікем Вондерерз | 1:1 | Бедфорд Таун |
30 листопада Перегравання | Бедфорд Таун | 3:3 | Вікем Вондерерз |
5 грудня Перегравання | Вікем Вондерерз | 1:1 | Бедфорд Таун |
8 грудня Перегравання | Бедфорд Таун | 3:2 | Вікем Вондерерз |
26 листопада | Оксфорд Юнайтед | 2:2 | Бристоль Роверз |
29 листопада Перегравання | Бристоль Роверз | 4:0 | Оксфорд Юнайтед |
26 листопада | Квінз Парк Рейнджерс | 3:2 | Пул Таун |
26 листопада | Барнслі | 3:1 | Саутпорт |
26 листопада | Брентфорд | 1:0 | Челмсфорд Сіті |
26 листопада | Бредфорд Сіті | 1:2 | Порт Вейл |
26 листопада | Олдем Атлетік | 3:1 | Ноттс Каунті |
26 листопада | Бредфорд Парк-Авеню | 3:2 | Віттон Альбіон |
26 листопада | Ексетер Сіті | 1:1 | Лутон Таун |
1 грудня Перегравання | Лутон Таун | 2:0 | Ексетер Сіті |
26 листопада | Менсфілд Таун | 4:1 | Бангор Сіті |
26 листопада | Галіфакс Таун | 2:2 | Донкастер Роверз |
29 листопада Перегравання | Донкастер Роверз | 1:3 | Галіфакс Таун |
26 листопада | Ньюпорт Каунті | 1:2 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
26 листопада | Вілдстоун | 0:2 | Нанітон Боро |
26 листопада | Йорк Сіті | 0:0 | Моркем |
30 листопада Перегравання | Моркем | 1:1 | Йорк Сіті |
8 грудня Перегравання | Йорк Сіті | 1:0 | Моркем |
26 листопада | Олдершот | 2:1 | Торкі Юнайтед |
26 листопада | Пітерборо Юнайтед | 4:1 | Герефорд Юнайтед |
26 листопада | Саут Шилдс | 1:4 | Воркінгтон |
26 листопада | Гендон | 1:3 | Редінг |
26 листопада | Лейтон Орієнт | 2:1 | Лоустофт Таун |
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
7 січня | Енфілд | 2:4 | Вотфорд |
7 січня | Барроу | 2:1 | Транмер Роверз |
7 січня | Бат Сіті | 0:5 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
7 січня | Грантем | 0:4 | Олдем Атлетік |
7 січня | Волсолл | 3:1 | Джиллінгем |
7 січня | Кру Александра | 2:1 | Дарлінгтон |
7 січня | Мідлсбро | 1:1 | Йорк Сіті |
11 січня Перегравання | Йорк Сіті | 0:0 | Мідлсбро |
16 січня Перегравання | Мідлсбро | 4:1 | Йорк Сіті |
7 січня | Шрусбері Таун | 5:1 | Рексем |
7 січня | Бішоп Окленд | 0:0 | Галіфакс Таун |
10 січня Перегравання | Галіфакс Таун | 7:0 | Бішоп Окленд |
7 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 2:0 | Борнмут |
7 січня | Барнслі | 1:1 | Порт Вейл |
16 січня Перегравання | Порт Вейл | 1:3 | Барнслі |
7 січня | Бристоль Роверз | 3:2 | Лутон Таун |
7 січня | Менсфілд Таун | 2:1 | Сканторп Юнайтед |
7 січня | Колчестер Юнайтед | 0:3 | Пітерборо Юнайтед |
7 січня | Нанітон Боро | 2:0 | Свонсі Сіті |
7 січня | Лейтон Орієнт | 0:0 | Брентфорд |
10 січня Перегравання | Брентфорд | 3:1 | Лейтон Орієнт |
10 січня | Свіндон Таун | 5:0 | Ашфорд Таун |
11 січня | Бредфорд Парк-Авеню | 3:1 | Воркінгтон |
11 січня | Оксфорд Юнайтед | 1:1 | Бедфорд Таун |
16 січня Перегравання | Бедфорд Таун | 1:0 | Оксфорд Юнайтед |
16 січня | Олдершот | 1:0 | Редінг |
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
18 лютого | Бристоль Сіті | 1:0 | Саутгемптон |
18 лютого | Ліверпуль | 1:0 | Астон Вілла |
18 лютого | Ноттінгем Форест | 3:0 | Ньюкасл Юнайтед |
18 лютого | Шеффілд Венсдей | 4:0 | Менсфілд Таун |
18 лютого | Болтон Вондерерз | 0:0 | Арсенал |
22 лютого Перегравання | Арсенал | 3:0 | Болтон Вондерерз |
18 лютого | Вулвергемптон Вондерерз | 1:1 | Евертон |
21 лютого Перегравання | Евертон | 3:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
18 лютого | Сандерленд | 7:1 | Пітерборо Юнайтед |
18 лютого | Свіндон Таун | 2:1 | Бері |
18 лютого | Іпсвіч Таун | 2:0 | Карлайл Юнайтед |
18 лютого | Тоттенгем Готспур | 3:1 | Портсмут |
18 лютого | Фулгем | 1:1 | Шеффілд Юнайтед |
1 березня Перегравання | Шеффілд Юнайтед | 3:1 | Фулгем |
18 лютого | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:1 | Челсі |
22 лютого Перегравання | Челсі | 4:0 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
18 лютого | Манчестер Юнайтед | 1:2 | Норвіч Сіті |
18 лютого | Кардіфф Сіті | 1:1 | Манчестер Сіті |
22 лютого Перегравання | Манчестер Сіті | 3:1 | Кардіфф Сіті |
18 лютого | Лідс Юнайтед | 5:0 | Вест-Бромвіч Альбіон |
18 лютого | Ротергем Юнайтед | 0:0 | Бірмінгем Сіті |
21 лютого Перегравання | Бірмінгем Сіті | 2:1 | Ротергем Юнайтед |
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 березня | Ноттінгем Форест | 0:0 | Свіндон Таун |
14 березня Перегравання | Свіндон Таун | 1:1 | Ноттінгем Форест |
20 березня Перегравання | Ноттінгем Форест | 3:0 | Свіндон Таун |
11 березня | Сандерленд | 1:1 | Лідс Юнайтед |
15 березня Перегравання | Лідс Юнайтед | 1:1 | Сандерленд |
20 березня Перегравання | Сандерленд | 1:2 | Лідс Юнайтед |
11 березня | Евертон | 1:0 | Ліверпуль |
11 березня | Тоттенгем Готспур | 1:0 | Бристоль Сіті |
11 березня | Манчестер Сіті | 1:1 | Іпсвіч Таун |
14 березня Перегравання | Іпсвіч Таун | 0:3 | Манчестер Сіті |
11 березня | Норвіч Сіті | 1:3 | Шеффілд Венсдей |
11 березня | Челсі | 2:0 | Шеффілд Юнайтед |
11 березня | Бірмінгем Сіті | 1:0 | Арсенал |
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
8 квітня | Ноттінгем Форест | 3:2 | Евертон |
8 квітня | Челсі | 1:0 | Шеффілд Венсдей |
8 квітня | Лідс Юнайтед | 1:0 | Манчестер Сіті |
8 квітня | Бірмінгем Сіті | 1:1 | Тоттенгем Готспур |
12 квітня Перегравання | Тоттенгем Готспур | 6:0 | Бірмінгем Сіті |
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
29 квітня | Тоттенгем Готспур | 2:1 | Ноттінгем Форест |
29 квітня | Челсі | 1:0 | Лідс Юнайтед |
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.