Loading AI tools
спортивний сезон З Вікіпедії, вільної енциклопедії
Чемпіонат України з легкої атлетики 2017 серед дорослих був проведений 5-8 липня в Кропивницькому на стадіоні «Зірка»[1][2][3].
Чемпіонат України з легкої атлетики 2017 | |
---|---|
Загальна інформація | |
Місто | Кропивницький |
Країни-учасниці | 4 |
Кількість атлетів | 521 |
Відкриття | 5 липня |
Закриття | 8 липня |
Арена | Зірка |
Крім основного чемпіонату в Кропивницькому, протягом року в різних містах України були також проведені чемпіонати України в окремих дисциплінах легкої атлетики серед дорослих спортсменів.
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Метання диска (зимовий) |
Микита Нестеренко Дніпропетровська область | 63,77 | Олексій Семенов Донецька область | 57,38 | Іван Панасюк Тернопільська область | 56,23 |
Метання молота (зимовий) |
Андрій Мартинюк Черкаська область | 68,06 | Петро Вівчарук Рівненська область | 58,77 | Євген Полухін Донецька область | 49,70 |
Метання списа (зимовий) |
Олександр Ничипорчук Київ | 77,37 | Олександр Чехлатий Харківська область | 70,17 | Микола Калюш Рівненська область | 69,89 |
10000 метрів | Дмитро Лашин Київська область | 29.15,41 | Роман Романенко Дніпропетровська область | 29.16,28 | Єгор Жуков Донецька область | 29.34,64 |
Десятиборство | Василь Іваницький Львівська область | 7624 | Руслан Малогловець Дніпропетровська область | 7210 | Валентин Олійник Одеська область | 6643 |
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Метання диска (зимовий) |
Наталія Семенова Донецька область | 58,01 | Вікторія Клочко Дніпропетровська область | 56,07 | Наталія Урсуленко Херсонська область | 46,57 |
Метання молота (зимовий) |
Ірина Климець Волинська область | 68,50 | Наталія Золотухіна Черкаська область | 60,88 | Лідія Провозіна Черкаська область | 56,93 |
Метання списа (зимовий) |
Ганна Гацько-Федусова Запорізька область | 58,81 | Тетяна Фетіскіна Київ | 54,09 | Тамара Євдокимова Львівська область | 44,48 |
10000 метрів | Вікторія Калюжна Донецька область | 33.35,96 | Юлія Шматенко Харківська область | 33.57,73 | Ольга Котовська Рівненська область | 34.06,66 |
Семиборство | Дарина Слобода Київська область | 5986 | Рімма Гордієнко Дніпропетровська область | 5737 | Ася Бардіс Харківська область | 5148 |
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Ходьба 20 кілометрів (зимовий) |
Назар Коваленко Київська область | 1:22.57 | Іван Лосев Київська область | 1:23.24 | Олексій Казанін Волинська область | 1:24.03 |
Ходьба 20 кілометрів | Руслан Дмитренко Донецька область | 1:22.35 | Андрій Ковенко Вінницька область | 1:25.36 | Валерій Літанюк Івано-Франківська область | 1:26.12 |
Ходьба 35 кілометрів (зимовий) |
Ігор Главан Сумська область | 2:31.40 | Іван Банзерук Волинська область | 2:32.23 | Мар'ян Закальницький Київська область | 2:34.56 |
Ходьба 50 кілометрів | Андрій Гречковський Київська область | 4:01.14 | Ігор Сахарук Волинська область | 4:01.58 | Валерій Літанюк Івано-Франківська область | 4:03.55 |
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Ходьба 20 кілометрів (зимовий) |
Надія Боровська Волинська область | 1:31.44 | Інна Кашина Сумська область | 1:33.49 | Олена Мізернюк Волинська область | 1:35.25 |
Ходьба 20 кілометрів | Валентина Мирончук Волинська область | 1:35.22 | Аліна Цвілій Київська область | 1:37.13 | Тамара Гаврилюк Житомирська область | 1:37.28 |
Ходьба 50 кілометрів | Христина Юдкіна Івано-Франківська область | 4:32.14 | Ксенія Радько Сумська область | 4:34.49 | Василина Вітовщик Волинська область | 4:37.55 |
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Крос 2 км | Володимир Киц Київська область | 5.30 | Юрій Кіщенко Одеська область | 5.31 | Богдан-Іван Городиський Львівська область | 5.34 |
Крос 10 км | Єгор Жуков Донецька область | 30.00 | Артем Казбан Дніпропетровська область | 30.05 | Дмитро Сірук Рівненська область | 30.06 |
Гірський біг (вгору-вниз) |
Сергій Расчупкін Закарпатська область | 56.55 | Олександр Ченікало Львівська область | 57.11 | Вадим Рогозовський Київ | 57.55 |
Гірський біг (довга дистанція) |
Сергій Попов Київ | 4:22.00 | Володимир Крицкалюк Івано-Франківська область | 4:45.07 | Сергій Расчупкін Закарпатська область | 4:46.14 |
Трейл | Сергій Попов Київ | 7:36.13 | Володимир Крицкалюк Івано-Франківська область | 8:00.28 | Сергій Сапіга Тернопільська область | 8:00.33 |
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Крос 2 км | Вікторія Погорєльська Харківська область | 6.11 | Наталія Батрак Харківська область | 6.17 | Любов Суховірська Хмельницька область | 6.19 |
Крос 8 км | Вікторія Калюжна Донецька область | 26.38 | Вікторія Погорєльська Харківська область | 26.58 | Олена Сердюк Харківська область | 27.03 |
Гірський біг (вгору-вниз) |
Яна Нагорна Сумська область | 49.44 | Людмила Шелест Сумська область | 52.12 | Марія Радько Сумська область | 58.38 |
Гірський біг (довга дистанція) |
Ірина Войтович Волинська область | 6:13.25 | Христина Братасюк Київ | 6:13.25 | Анастасія Данилюк Волинська область | 6:28.21 |
Трейл | Христина Братасюк Київ | 9:30.17 | Аліса Діхтенко Київ | 9:49.08 | Дар'я Боднар Львівська область | 10:56.45 |
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 миля | Володимир Киц Київська область | 4.40 | Станіслав Маслов Київська область | 4.42 | Олег Озарко Івано-Франківська область | 4.42 |
10 кілометрів | Дмитро Сірук Рівненська область | 30.27 | Юрій Русюк Волинська область | 30.36 | Руслан Савчук Полтавська область | 30.49 |
Напівмарафон | Роман Романенко Дніпропетровська область | 1:05.41 | Ігор Порозов Хмельницька область | 1:05.44 | Руслан Крамарюк Чернівецька область | 1:10.31 |
Марафон | Артем Піддубний Донецька область | 2:21.47 | Анатолій Бондаренко Дніпропетровська область | 2:29.51 | Роман Гаврилюк Закарпатська область | 2:31.02 |
12-годинний біг | Андрій Шимко Запорізька область | 111,943 км | Артур Мамедов Одеська область | 103,451 км | Сергій Остаповець Вінницька область | 100,176 км |
Добовий біг | Андрій Ткачук Закарпатська область | 218,625 км | Дмитро Міхєєв Дніпропетровська область | 189,691 км | Андрій Терпяк Закарпатська область | 169,757 км |
48-годинний біг | Михайло Український Запорізька область | 283,227 км | Дмитро Міхєєв Дніпропетровська область | 256,063 км | Андрій Терпяк Закарпатська область | 230,221 км |
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 миля | Марія Шаталова Житомирська область | 5.43 | Олена Китиця Миколаївська область | 5.47 | Олена Борисюк Волинська область | 6.40 |
10 кілометрів | Ольга Котовська Рівненська область | 33.45 | Марина Немченко Харківська область | 34.24 | Вікторія Хапіліна Рівненська область | 34.28 |
Напівмарафон | Софія Яремчук Львівська область | 1:15.05 | Віра Овчарук Вінницька область | 1:16.20 | Катерина Карманенко Рівненська область | 1:17.11 |
Марафон | Оксана Юрчук Хмельницька область | 2:51.28 | Людмила Шелест Сумська область | 3:10.06 | не вручалась | |
12-годинний біг | Тетяна Остапенко Полтавська область | 63,848 км | Тетяна Артеменко Київ | 62,711 км | Наталія Мокрицька Херсонська область | 57,532 км |
Добовий біг | Юлія Старосельська Харківська область | 129,105 км | Лариса Лабарткава Львівська область | 122,059 км | Олена Калутова Київська область | 121,312 км |
48-годинний біг | Юлія Старосельська Харківська область | 212,167 км | Світлана Кумар Вінницька область | 204,197 км | Світлана Іпатко Київська область | 185,131 км |
Легка атлетика України здійснювала вебтрансляцію основного чемпіонату (5-8 липня) на власному YouTube-каналі.
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.