Loading AI tools
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Superliga ukraińska w piłce siatkowej mężczyzn 2022/2023 (oficjalna nazwa: Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд «Суперліга-Будінвест» сезону 2022/2023 років, Czempionat Ukrajiny z wołejbołu sered czołowiczych komand «Superliha-Budynwest» sezonu 2022/2023 rokiw) − 32. sezon mistrzostw Ukrainy w piłce siatkowej zorganizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej Ukrainy (PVLU). Zainaugurowany został 22 września 2022 roku.
W Superlidze w sezonie 2022/2023 uczestniczyło 8 drużyn. Do najwyższej klasy rozgrywkowej z wyższej ligi dołączył klub Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol. W rozgrywkach nie uczestniczył Barkom-Każany Lwów, który otrzymał zgodę na grę w PlusLidze. W miejsce seniorskiej drużyny wystartował młodzieżowy zespół Barkomu z zawodnikami reprezentacji Ukrainy U-18.
Superliga składała się z fazy zasadniczej, fazy play-off oraz meczów o miejsca 5-8. W fazie zasadniczej drużyny rozegrały ze sobą po trzy mecze. Wszystkie drużyny awansowały do fazy play-off. Faza play-off składała się z ćwierćfinałów, półfinałów, meczów o 3. miejsce i finałów. Przegrani w ćwierćfinałach grali o miejsca 5-8.
Po raz pierwszy mistrzem Ukrainy został Prometej Dnipro, który w finałach fazy play-off pokonał Epicentr-Podolany Horodok[1]. Trzecie miejsce zajął klub Jurydyczna akademіja Charków[2]. Nagrodę MVP mistrzostw Ukrainy otrzymał Dmytro Szapował[3].
Ze względu na trwającą inwazję Rosji na Ukrainę wszystkie mecze odbywały się bez udziału publiczności w Pałacu Sportu "Małeńkyj Paryż" (zwanym również Areną PVLU) w miejscowości Hodyliw w rejonie czerniowieckim[4][5].
Sponsorem tytularnym rozgrywek było przedsiębiorstwo Budinwest.
Superliga w sezonie 2022/2023 składała się z fazy zasadniczej, fazy play-off oraz meczów o miejsca 5-8[6][7].
W fazie zasadniczej 8 drużyn rozegrało ze sobą po trzy spotkania. Miejsce zajęte w fazie zasadniczej decydowało o rozstawieniu poszczególnych zespołów w fazie play-off.
Faza play-off składała się z ćwierćfinałów, półfinałów i finałów.
Ćwierćfinały
Pary ćwierćfinałowe powstały na podstawie miejsc zajętych przez poszczególne drużyny w fazie zasadniczej według klucza: 1-8; 2-7; 3-6; 4-5. Rywalizacja toczyła się do dwóch wygranych meczów. Zwycięzcy w parach awansowali do półfinałów, przegrani natomiast grali o miejsca 5-8.
Półfinały
Pary półfinałowe powstały na podstawie miejsc z fazy zasadniczej, tj. pierwszą parę utworzyła drużyna, która w fazie zasadniczej zajęła najwyższe miejsce spośród drużyn uczestniczących w półfinałach oraz ta, która zajęła najniższe miejsce, drugą parę – dwa pozostałe zespoły. Rywalizacja toczyła się do dwóch wygranych meczów. Zwycięzcy w parach awansowali do finałów fazy play-off, przegrani natomiast grali o 3. miejsce.
Mecze o 3. miejsce
O 3. miejsce grali przegrani w parach półfinałowych. Rywalizacja toczyła się do trzech zwycięstw.
Finały
O mistrzostwo grali zwycięzcy w parach półfinałowych. Rywalizacja toczyła się do trzech zwycięstw.
Drużyny, które odpadły w ćwierćfinałach fazy play-off, rozegrały ze sobą po jednym meczu. Pozycja w tabeli po rozegraniu wszystkich meczów decydowała o ostatecznym miejscu w klasyfikacji końcowej, tj. ta drużyna, która zajęła 1. miejsce w tabeli, zakończyła sezon na 5. miejscu itd.
Zespół, który w klasyfikacji końcowej zajął 8. miejsce, trafił do baraży, w których rywalizował z drugą drużyną wyższej ligi do trzech wygranych meczów. Zwycięzca baraży zapewnił sobie udział w Superlidze w sezonie 2023/2024.
Superliga 2022/2023 | |||
---|---|---|---|
PDL | Epicentr-Podolany Horodok | 1 | Ch |
PRO | Prometej Dnipro | 3 | Ch |
ŻYT | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 4 | |
JUA | Jurydyczna akademіja Charków | 5 | |
RES | WK Reszetyliwka | 6 | |
WIN | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 7 | |
DTA | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | — | |
U-18 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | — | |
Oznaczenia:
|
Uwagi:
Gospodarz \ Gość1 | PDL | PRO | ŻYT | JUA | RES | WIN | DTA | U-18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Epicentr-Podolany Horodok | - | 3:1 | 3:0 | 1:3 | 3:1 | 3:0 | 3:0 | 3:0 |
Prometej Dnipro | 0:3 | - | 3:0 | 3:1 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3:0 |
Żytyczi-Polissia Żytomierz | 0:3 | 0:3 | - | 1:3 | 3:1 | 3:2 | 3:1 | 3:0 |
Jurydyczna akademіja Charków | 0:3 | 0:3 | 1:3 | - | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 |
WK Reszetyliwka | 0:3 | 0:3 | 1:3 | 1:3 | - | 1:3 | 3:0 | 3:1 |
WK MCHP-Winnica-SZWSM | 0:3 | 0:3 | 3:2 | 0:3 | 3:1 | - | 3:1 | 3:0 |
Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 0:3 | 0:3 | 1:3 | 1:3 | 3:0 | 0:3 | - | 2:3 |
Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 1:3 | 0:3 | 3:2 | 0:3 | 2:3 | 0:3 | 2:3 | - |
Gospodarz \ Gość1 | PDL | PRO | ŻYT | JUA | RES | WIN | DTA | U-18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Epicentr-Podolany Horodok | - | - | - | 3:0 | 3:1 | - | 3:0 | 3:0 |
Prometej Dnipro | 2:3 | - | 3:1 | 3:1 | - | - | - | 3:0 |
Żytyczi-Polissia Żytomierz | 1:3 | - | - | - | 3:0 | 3:2 | - | - |
Jurydyczna akademіja Charków | - | - | 3:0 | - | 2:3 | 2:3 | 1:3 | - |
WK Reszetyliwka | - | 0:3 | - | - | - | - | 3:0 | 3:1 |
WK MCHP-Winnica-SZWSM | 1:3 | 0:3 | - | - | 1:3 | - | - | - |
Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | - | 0:3 | 2:3 | - | - | 1:3 | - | 3:2 |
Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | - | - | 0:3 | 2:3 | - | 1:3 | - | - |
Źródło: PVLU – Data Project (ukr. • ang.)
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:
zwycięstwo gospodarzy 3:0 lub 3:1
zwycięstwo gospodarzy 3:2
zwycięstwo gości 3:0 lub 3:1
zwycięstwo gości 3:2
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość |
---|---|---|---|---|
1. KOLEJKA | ||||
22.09.2022 | 16:00 | Prometej Dnipro | 3:0 (25:17, 25:18, 25:17) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
22.09.2022 | 19:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 2:3 (25:23, 22:25, 19:25, 25:18, 18:20) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
23.09.2022 | 16:00 | WK Reszetyliwka | 3:0 (25:22, 25:15, 25:18) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
23.09.2022 | 19:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 0:3 (22:25, 22:25, 15:25) | Epicentr-Podolany Horodok |
24.09.2022 | 12:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 0:3 (19:25, 17:25, 17:25) | Prometej Dnipro |
24.09.2022 | 15:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 0:3 (21:25, 30:32, 20:25) | Jurydyczna akademіja Charków |
25.09.2022 | 12:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:1 (25:17, 26:28, 25:18, 25:11) | WK Reszetyliwka |
25.09.2022 | 15:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 1:3 (25:21, 23:25, 26:28, 23:25) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
2. KOLEJKA | ||||
04.10.2022 | 16:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (25:22, 25:20, 25:22) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
04.10.2022 | 19:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 0:3 (23:25, 17:25, 21:25) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
05.10.2022 | 16:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 3:2 (23:25, 25:14, 23:25, 25:14, 15:10) | WK Reszetyliwka |
05.10.2022 | 19:00 | Prometej Dnipro | 3:0 (25:17, 25:21, 25:14) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
06.10.2022 | 16:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 0:3 (21:25, 26:28, 19:25) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
06.10.2022 | 19:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (25:12, 25:19, 25:20) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
07.10.2022 | 16:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 3:1 (25:17, 19:25, 25:23, 25:19) | WK Reszetyliwka |
07.10.2022 | 19:00 | Prometej Dnipro | 3:1 (25:10, 25:15, 24:26, 25:13) | Jurydyczna akademіja Charków |
08.10.2022 | 12:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 0:3 (16:25, 15:25, 24:26) | Epicentr-Podolany Horodok |
08.10.2022 | 15:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 2:3 (25:16, 25:22, 34:36, 19:25, 8:15) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
09.10.2022 | 12:00 | WK Reszetyliwka | 0:3 (16:25, 13:25, 15:25) | Prometej Dnipro |
09.10.2022 | 15:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 1:3 (16:25, 25:23, 22:25, 22:25) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
3. KOLEJKA | ||||
20.10.2022 | 19:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 0:3 (21:25, 23:25, 17:25) | Prometej Dnipro |
21.10.2022 | 16:00 | WK Reszetyliwka | 3:1 (25:19, 23:25, 25:22, 25:18) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
21.10.2022 | 19:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 3:2 (18:25, 17:25, 25:22, 25:21, 15:10) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
22.10.2022 | 12:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 1:3 (25:17, 22:25, 23:25, 18:25) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
23.10.2022 | 12:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 3:1 (25:20, 16:25, 25:20, 25:19) | WK Reszetyliwka |
23.10.2022 | 15:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 3:2 (25:22, 19:25, 25:23, 26:28, 15:11) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
4. KOLEJKA | ||||
02.11.2022 | 19:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 1:3 (26:28, 20:25, 25:20, 22:25) | Jurydyczna akademіja Charków |
03.11.2022 | 16:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 3:0 (25:14, 25:21, 25:21) | Jurydyczna akademіja Charków |
03.11.2022 | 19:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 0:3 (28:30, 18:25, 14:25) | Prometej Dnipro |
04.11.2022 | 16:00 | WK Reszetyliwka | 0:3 (27:29, 21:25, 17:25) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
04.11.2022 | 19:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 0:3 (22:25, 19:25, 16:25) | Epicentr-Podolany Horodok |
05.11.2022 | 12:00 | Prometej Dnipro | 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
05.11.2022 | 15:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 3:0 (25:23, 25:19, 25:20) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
06.11.2022 | 12:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (25:23, 25:20, 25:19) | WK Reszetyliwka |
06.11.2022 | 15:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 1:3 (25:19, 22:25, 14:25, 15:25) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
5. KOLEJKA | ||||
22.11.2022 | 16:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 3:1 (25:18, 25:17, 23:25, 25:19) | WK Reszetyliwka |
22.11.2022 | 19:00 | Prometej Dnipro | 3:0 (25:19, 25:22, 25:20) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
23.11.2022 | 16:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:1 (24:26, 25:17, 25:10, 25:17) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
23.11.2022 | 19:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 1:3 (26:24, 16:25, 24:26, 17:25) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
24.11.2022 | 16:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 3:1 (27:29, 25:22, 25:11, 25:18) | WK Reszetyliwka |
24.11.2022 | 19:00 | Prometej Dnipro | 3:0 (25:21, 26:24, 25:20) | Jurydyczna akademіja Charków |
25.11.2022 | 16:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 0:3 (19:25, 12:25, 25:27) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
25.11.2022 | 19:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (25:20, 25:18, 25:14) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
26.11.2022 | 12:00 | WK Reszetyliwka | 0:3 (17:25, 14:25, 18:25) | Prometej Dnipro |
26.11.2022 | 15:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 3:1 (25:21, 28:26, 23:25, 27:25) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
27.11.2022 | 12:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 3:2 (25:22, 21:25, 20:25, 25:21, 15:12) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
27.11.2022 | 15:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 0:3 (19:25, 22:25, 20:25) | Epicentr-Podolany Horodok |
6. KOLEJKA | ||||
07.12.2022 | 19:00 | Prometej Dnipro | 0:3 (20:25, 28:30, 19:25) | Epicentr-Podolany Horodok |
08.12.2022 | 16:00 | WK Reszetyliwka | 3:2 (25:23, 25:10, 17:25, 24:26, 15:13) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
08.12.2022 | 19:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 2:3 (15:25, 25:18, 25:19, 23:25, 12:15) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
09.12.2022 | 16:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 0:3 (15:25, 17:25, 22:25) | Prometej Dnipro |
09.12.2022 | 19:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (25:15, 25:18, 25:20) | Jurydyczna akademіja Charków |
10.12.2022 | 12:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 3:1 (27:25, 23:25, 25:16, 25:21) | WK Reszetyliwka |
10.12.2022 | 15:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 0:3 (19:25, 14:25, 20:25) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
11.12.2022 | 12:00 | Prometej Dnipro | 1:3 (25:23, 17:25, 20:25, 19:25) | Epicentr-Podolany Horodok |
11.12.2022 | 15:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 3:1 (25:22, 25:16, 18:25, 26:24) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
7. KOLEJKA | ||||
18.01.2023 | 16:00 | Prometej Dnipro | 3:0 (25:22, 25:15, 25:13) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
18.01.2023 | 19:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 2:3 (25:21, 25:22, 20:25, 23:25, 12:15) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
19.01.2023 | 16:00 | WK Reszetyliwka | 3:0 (25:12, 25:17, 25:19) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
19.01.2023 | 19:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 1:3 (15:25, 26:24, 18:25, 17:25) | Epicentr-Podolany Horodok |
20.01.2023 | 16:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 2:3 (15:25, 25:19, 27:25, 22:25, 9:15) | Jurydyczna akademіja Charków |
20.01.2023 | 19:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 0:3 (21:25, 21:25, 22:25) | Prometej Dnipro |
21.01.2023 | 12:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:1 (25:19, 25:14, 22:25, 25:15) | WK Reszetyliwka |
21.01.2023 | 15:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 2:3 (22:25, 17:25, 25:23, 25:19, 13:15) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
8. KOLEJKA | ||||
31.01.2023 | 15:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 2:3 (25:13, 17:25, 25:17, 29:31, 11:15) | WK Reszetyliwka |
31.01.2023 | 19:00 | Prometej Dnipro | 3:1 (18:25, 25:21, 25:22, 25:20) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
01.02.2023 | 16:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (25:18, 25:19, 25:15) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
01.02.2023 | 19:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 1:3 (22:25, 17:25, 25:17, 16:25) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
02.02.2023 | 16:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 3:0 (25:14, 25:21, 25:18) | WK Reszetyliwka |
02.02.2023 | 19:00 | Prometej Dnipro | 3:1 (25:21, 26:28, 25:19, 25:19) | Jurydyczna akademіja Charków |
03.02.2023 | 16:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 1:3 (18:25, 21:25, 25:23, 18:25) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
03.02.2023 | 19:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (25:21, 25:16, 25:15) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
04.02.2023 | 12:00 | WK Reszetyliwka | 0:3 (25:27, 17:25, 20:25) | Prometej Dnipro |
04.02.2023 | 15:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 3:0 (30:28, 25:19, 25:22) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
05.02.2023 | 12:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 1:3 (16:25, 18:25, 25:18, 19:25) | Epicentr-Podolany Horodok |
05.02.2023 | 15:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 3:2 (23:25, 25:21, 27:25, 13:25, 15:11) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
9. KOLEJKA | ||||
16.02.2023 | 16:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 0:3 (18:25, 19:25, 16:25) | Prometej Dnipro |
16.02.2023 | 19:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (25:20, 25:17, 25:17) | Jurydyczna akademіja Charków |
17.02.2023 | 16:00 | WK Reszetyliwka | 3:1 (25:17, 27:25, 21:25, 25:22) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
17.02.2023 | 19:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 3:2 (25:18, 16:25, 21:25, 25:20, 15:13) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
18.02.2023 | 12:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 1:3 (16:25, 25:19, 17:25, 21:25) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
18.02.2023 | 15:00 | Prometej Dnipro | 2:3 (25:19, 25:21, 22:25, 18:25, 11:15) | Epicentr-Podolany Horodok |
19.02.2023 | 12:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 1:3 (23:25, 25:18, 23:25, 24:26) | WK Reszetyliwka |
19.02.2023 | 15:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 0:3 (23:25, 17:25, 26:28) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Rodzaj wyniku | Sety | Małe punkty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | 3:0 | wyg. | zdob. | ||||||||||||||
1 | Epicentr-Podolany Horodok | 21 | 59 | 13 | 61 | 1766 | |||||||||||
2 | Prometej Dnipro | 21 | 55 | 15 | 57 | 1675 | |||||||||||
3 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 21 | 32 | 3 | 40 | 1792 | |||||||||||
4 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 21 | 32 | 3 | 39 | 1764 | |||||||||||
5 | Jurydyczna akademіja Charków | 21 | 28 | 3 | 38 | 1802 | |||||||||||
6 | WK Reszetyliwka | 21 | 20 | 2 | 30 | 1631 | |||||||||||
7 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 21 | 15 | 1 | 24 | 1597 | |||||||||||
8 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 21 | 11 | 1 | 21 | 1619 |
Źródło: PVLU – Data Project (ukr. • ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba wygranych meczów; 2. liczba zdobytych punktów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów; 5. bilans w bezpośrednich spotkaniach.
Punktacja: 3:0 i 3:1 – 3 pkt; 3:2 – 2 pkt; 2:3 – 1 pkt; 1:3 i 0:3 – 0 pkt
Ćwierćfinały | Półfinały | Finały | |||||||||||||||||||
1 | Epicentr-Podolany Horodok | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
8 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||
1 | Epicentr-Podolany Horodok | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
5 | Jurydyczna akademіja Charków | 0 | 0 | ||||||||||||||||||
4 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 0 | 3 | 1 | |||||||||||||||||
5 | Jurydyczna akademіja Charków | 3 | 1 | 3 | |||||||||||||||||
1 | Epicentr-Podolany Horodok | 3 | 2 | 2 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Prometej Dnipro | 1 | 3 | 3 | 3 | ||||||||||||||||
3 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
6 | WK Reszetyliwka | 1 | 0 | ||||||||||||||||||
2 | Prometej Dnipro | 3 | 3 | Mecze o 3. miejsce | |||||||||||||||||
3 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 0 | 0 | ||||||||||||||||||
2 | Prometej Dnipro | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
3 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||||
7 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 0 | 1 | ||||||||||||||||||
5 | Jurydyczna akademіja Charków | 1 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
(do dwóch zwycięstw)
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość |
---|---|---|---|---|
(8) Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | ||||
07.03.2023 | 17:00 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 0:3 (23:25, 17:25, 15:25) | Epicentr-Podolany Horodok |
09.03.2023 | 17:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (25:14, 25:14, 25:20) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
(7) Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | ||||
07.03.2023 | 20:00 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 0:3 (18:25, 17:25, 11:25) | Prometej Dnipro |
09.03.2023 | 20:00 | Prometej Dnipro | 3:1 (21:25, 25:22, 25:21, 25:21) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
(6) WK Reszetyliwka | ||||
08.03.2023 | 17:00 | WK Reszetyliwka | 1:3 (25:17, 22:25, 15:25, 21:25) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
10.03.2023 | 17:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 3:0 (25:22, 25:22, 25:20) | WK Reszetyliwka |
(5) Jurydyczna akademіja Charków | ||||
08.03.2023 | 20:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 3:0 (25:21, 25:23, 25:20) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
10.03.2023 | 20:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 3:1 (16:25, 25:20, 25:21, 29:27) | Jurydyczna akademіja Charków |
12.03.2023 | 13:00 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 1:3 (23:25, 18:25, 25:17, 17:25) | Jurydyczna akademіja Charków |
(do dwóch zwycięstw)
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość |
---|---|---|---|---|
(5) Jurydyczna akademіja Charków | ||||
21.03.2023 | 19:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:0 (26:24, 25:22, 25:13) | Jurydyczna akademіja Charków |
23.03.2023 | 19:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 0:3 (24:26, 15:25, 20:25) | Epicentr-Podolany Horodok |
(3) Żytyczi-Polissia Żytomierz | ||||
22.03.2023 | 19:00 | Prometej Dnipro | 3:0 (25:12, 25:13, 25:17) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
24.03.2023 | 19:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 0:3 (21:25, 15:25, 27:29) | Prometej Dnipro |
(do trzech zwycięstw)
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość |
---|---|---|---|---|
(5) Jurydyczna akademіja Charków | ||||
12.04.2023 | 19:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 1:3 (25:19, 23:25, 19:25, 20:25) | Jurydyczna akademіja Charków |
14.04.2023 | 19:00 | Jurydyczna akademіja Charków | 3:1 (25:23, 23:25, 25:22, 25:23) | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
20.04.2023 | 19:00 | Żytyczi-Polissia Żytomierz | 0:3 (23:25, 18:25, 19:25) | Jurydyczna akademіja Charków |
(do trzech zwycięstw)
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość |
---|---|---|---|---|
(2) Prometej Dnipro | ||||
11.04.2023 | 19:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 3:1 (18:25, 25:21, 25:23, 25:18) | Prometej Dnipro |
13.04.2023 | 19:00 | Prometej Dnipro | 3:2 (25:17, 20:25, 22:25, 25:22, 15:12) | Epicentr-Podolany Horodok |
21.04.2023 | 19:00 | Epicentr-Podolany Horodok | 2:3 (18:25, 25:19, 21:25, 25:19, 10:15) | Prometej Dnipro |
23.04.2023 | 13:00 | Prometej Dnipro | 3:2 (25:12, 13:25, 22:25, 25:22, 20:18) | Epicentr-Podolany Horodok |
Gospodarz \ Gość1 | WIN | RES | DTA | U-18 |
---|---|---|---|---|
WK MCHP-Winnica-SZWSM | - | 3:1 | 3:0 | 3:1 |
WK Reszetyliwka | - | - | 1:3 | 0:3 |
Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | - | - | - | 1:3 |
Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | - | - | - | - |
Źródło: PVLU – Data Project (ukr. • ang.)
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:
zwycięstwo gospodarzy 3:0 lub 3:1
zwycięstwo gospodarzy 3:2
zwycięstwo gości 3:0 lub 3:1
zwycięstwo gości 3:2
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość |
---|---|---|---|---|
1. KOLEJKA | ||||
03.04.2023 | 16:30 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 3:1 (23:25, 25:20, 25:17, 25:15) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
03.04.2023 | 19:30 | WK Reszetyliwka | 1:3 (19:25, 21:25, 25:21, 21:25) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
2. KOLEJKA | ||||
04.04.2023 | 16:30 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 3:1 (25:21, 22:25, 25:21, 25:16) | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
04.04.2023 | 19:30 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 3:1 (25:13, 19:25, 25:20, 25:23) | WK Reszetyliwka |
3. KOLEJKA | ||||
05.04.2023 | 16:30 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 0:3 (18:25, 29:31, 21:25) | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
05.04.2023 | 19:30 | WK Reszetyliwka | 0:3 (20:25, 14:25, 20:25) | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Rodzaj wyniku | Sety | Małe punkty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | 3:0 | wyg. | zdob. | ||||||||||||||
1 | WK MCHP-Winnica-SZWSM | 3 | 9 | 1 | 9 | 273 | |||||||||||
2 | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 | 3 | 6 | 1 | 7 | 249 | |||||||||||
3 | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol | 3 | 3 | 0 | 4 | 247 | |||||||||||
4 | WK Reszetyliwka | 3 | 0 | 0 | 2 | 221 |
Źródło: PVLU – Data Project (ukr. • ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba wygranych meczów; 2. liczba zdobytych punktów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów; 5. bilans w bezpośrednich spotkaniach.
Punktacja: 3:0 i 3:1 – 3 pkt; 3:2 – 2 pkt; 2:3 – 1 pkt; 1:3 i 0:3 – 0 pkt
Poz. | Drużyna |
---|---|
1. | Prometej Dnipro |
2. | Epicentr-Podolany Horodok |
3. | Jurydyczna akademіja Charków |
4. | Żytyczi-Polissia Żytomierz |
5. | WK MCHP-Winnica-SZWSM |
6. | Barkom-Reprezentacja Ukrainy U-18 |
7. | Policija ochorony-ZUNU-Dynamo Tarnopol |
8. | WK Reszetyliwka |
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.