Okręg wyborczy Great Grimsby powstał w 1295 r. i wysyłał do angielskiej , a następnie brytyjskiej , Izby Gmin dwóch deputowanych. Od 1831 r. Great Grimsby jest okręgiem jednomandatowym. Obejmuje miasto Grimsby w hrabstwie Humberside i okolice.
Deputowani w latach 1295–1660
1584–1585: William Wray
1601–1604: Thomas Clinton
1604–1611: William Wray
1604–1611: George St Paul
1614: John Wray
1645–1648: William Wray
1654–1660: William Wray
Deputowani w latach 1660–1832
1660–1661: Edward King
1660–1661: William Wray
1661–1675: Gervase Holles
1661–1666: Adrian Scrope
1666–1667: Henry Belasyse
1667–1667: Philip Tyrwhitt
1667–1673: Frescheville Holles
1673–1685: William Broxholme
1675–1679: Christopher Wray
1679–1685: George Pelham
1685–1699: Edward Ayscough
1685–1690: Thomas Barnardiston
1690–1695: John Chaplin
1695–1701: Arthur Moore
1699–1701: Thomas Vyner
1701–1701: William Cotesworth
1701–1715: Arthur Moore
1702–1705: John Chaplin
1705–1710: William Cotesworth
1710–1713: Robert Vyner
1713–1715: William Cotesworth
1715–1721: Robert Chaplin
1715–1722: Joseph Banks
1721–1722: Arthur Moore
1722–1727: Benjamin Collyer
1722–1727: Charles Pelham
1727–1734: John Page
1727–1734: George Monson
1734–1741: Robert Sutton
1734–1747: Robert Knight
1741–1761: William Lock
1747–1761: John Gore
1761–1762: Henry Knight
1761–1780: Joseph Mellish
1762–1768: Robert Knight, 1. baron Luxborough
1768–1774: Anthony St Leger
1774–1780: Francis Evelyn Anderson
1780–1796: John Harrison
1780–1784: Francis Eyre
1784–1796: Dudley Long
1796–1803: Ayscoghe Boucherett
1796–1802: William Mellish
1802–1803: John Henry Loft
1803–1806: William Mellish
1803–1808: Charles Anderson-Pelham
1806–1807: George Anderson-Pelham
1807–1812: William Ellice
1808–1812: John Henry Loft
1812–1818: John Peter Grant
1812–1818: Robert Heron
1818–1820: John Fazakerley
1818–1826: Charles Tennyson
1820–1826: William Duncombe
1826–1831: Charles Wood , wigowie
1826–1830: George Heneage
1830–1831: George Harris
1831–1831: John Shelley
1831–1832: Henry Fitzroy
1831–1832: James St Clair-Erskine, lord Loughborough , torysi
Deputowani po 1832
1832–1835: William Maxfield , wigowie
1835–1852: Edward Heneage , wigowie
1852–1857: William Annesley, 4. hrabia Annesley , Partia Konserwatywna
1857–1862: Charles Anderson-Pelham, lord Worsley , Partia Liberalna
1862–1865: John Chapman , Partia Konserwatywna
1865–1868: John Fildes , Partia Liberalna
1868–1874: George Tomline , Partia Liberalna
1874–1877: John Chapman , Partia Konserwatywna
1877–1880: Alfred Watkin , Partia Liberalna
1880–1892: Edward Heneage , Partia Liberalna
1892–1893: Henri Josse , Partia Liberalna
1893–1895: Edward Heneage , Partia Liberalna
1895–1910: George Doughty , Partia Liberalna, od 1898 r. Liberalni Unioniści
1910–1910: Thomas Edward Wing , Partia Liberalna
1910–1914: George Doughty , Liberalni Unioniści
1914–1922: Thomas Tickler , Partia Konserwatywna
1922–1924: Tom Sutcliffe , Partia Konserwatywna
1924–1945: Walter Womersley , Partia Konserwatywna
1945–1959: Kenneth Younger , Partia Pracy
1959–1977: Anthony Crosland , Partia Pracy
1977–: Austin Mitchell , Partia Pracy