|
|
aansl. Saint-Roch, lijn 311 000 van Longueau
|
|
0,0 |
Saint-Roch
|
|
|
aansluiting Prémontes
|
|
|
|
|
|
Saint-Roch goederenbundel
|
|
|
raccordement van Hotoie opgebroken
|
|
|
Selle
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Selle
|
|
|
lijn 311 000 naar Boulogne-Ville
|
|
|
lijn 305 000 naar Frévent
|
|
|
lijn naar Envermeu opgebroken
|
|
4,8 |
Pont-de-Metz
|
|
4,9 |
Selle
|
|
|
|
|
7,6 |
Saleux
|
|
|
|
|
8,3 |
A16
|
|
10,1 |
Vers
|
|
|
lijn 320 000 naar Saint-Omer-en-Chaussée opg.
|
|
|
|
|
|
DMS
|
|
|
|
|
12,2 |
Bacouel
|
|
19,2 |
Namps-Quevauvillers
|
|
24,3 |
tunnel van Famechon 480m
|
|
25,8 |
Famechon
|
|
30,3 |
Poix-de-Picardie
|
|
31,1 |
viaduct van Poix-de-Picardie 246m
|
|
37,4 |
Sainte-Segrée
|
|
|
grens Somme - Oise
|
|
44,1 |
Fouilloy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lijn van Ponthoile-Mollières opgebroken
|
|
|
|
|
|
lijn naar Feuquières-Broquiers opgebroken
|
|
|
|
|
47,7 |
Romescamps
|
|
|
|
|
|
Romescamps militair station
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lijn 325 000 van Le Tréport-Mers
|
|
50,4 |
|
|
|
|
|
50,8 |
Abancourt
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blargies-Nord militair station
|
|
|
lijn 325 000 naar Épinay - Villetaneuse
|
|
|
Blargies-Sud militair station
|
|
56,0 |
Formerie
|
|
|
lijn naar Milly-sur-Thérain opgebroken
|
|
|
|
|
|
grens Oise - Seine-Maritime
|
|
|
Formerie munitiestation
|
|
|
|
|
64,6 |
Gaillefontaine
|
|
70,2 |
raccordement van Serqueux-Nord
|
|
70,9 |
lijn 330 000 van Dieppe opgebroken
|
|
|
|
|
|
|
|
71,4 |
Serqueux
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lijn 330 000 naar Saint-Denis
|
|
|
lijn 345 300
|
|
|
lijn 344 000 naar Charleval opgebroken
|
|
80,4 |
Sommery
|
|
81,3 |
tunnel van Sommery 1488m
|
|
84,9 |
Mathonville-Neufbosc
|
|
|
|
|
89,2 |
lijn 349 000 van Saint-Saëns opgebroken
|
|
89,2 |
Montérolier-Buchy
|
|
|
|
|
89,4 |
lijn 354 000 naar Motteville
|
|
96,0 |
Longuerue-Vieux-Manoir
|
|
100,3 |
Morgny
|
|
105,9 |
Préaux-Isneauville
|
|
109,7 |
Saint-Martin-du-Vivier
|
|
112,2 |
Robec
|
|
112,8 |
Darnétal
|
|
|
N31
|
|
113,6 |
Aubette
|
|
|
lijn 340 000 van Paris Saint-Lazare
|
|
115,1 |
aansluiting Martainville, lijn 368 300
|
|
|
lijn 368 301
|
|
|
lijn 340 000 naar Le Havre
|
|
|
lijn 340 311
|
|
116,6 |
Rouen-Martainville
|
|
|
lijn 340 506 naar Rubis terminal |
|