|
|
lijn 515 000 van Saint-Nazaire vanaf 1941
|
|
|
lijn 515 000 van Saint-Nazaire tot 1941
|
|
|
T 1
|
|
430,4 |
Nantes voorheen Nantes-Orléans
|
|
|
Manufacture
|
|
|
Moutonnerie
|
|
|
aansluiting Segré, lijn 457 000 van Nantes-État
|
|
|
lijn 514 300 naar aansluiting Segré
|
|
|
T 1
|
|
|
lijn 519 000 naar Châteaubriant
|
|
|
lijn 515 000 naar Tours
|
|
|
lijn 457 000 naar Segré buiten gebruik
|
|
|
lijn 514 316 buiten gebruik
|
|
|
lijn van Nantes-Anjou opgebroken
|
|
2,1 |
Loire arm Madeleine
|
|
2,5 |
Loire arm Pirmil
|
|
2,9 |
Loire le Boireau
|
|
|
|
|
3,2 |
Saint-Sébastien-Pas-Enchantés
|
|
|
lijn naar Cholet opgebroken
|
|
5,3 |
Saint-Sébastien-Frêne-Rond
|
|
|
N844
|
|
|
|
|
|
Derichebourg
|
|
6,9 |
Vertou
|
|
10,6 |
La Chevrue
|
|
14,2 |
La Haie-Fouassière
|
|
|
|
|
18,3 |
Le Pallet
|
|
|
lijn naar Vallet opgebroken
|
|
20,2 |
Sèvre Nantaise
|
|
23,1 |
Gorges tot 2014
|
|
24,1 |
Gorges vanaf 2014
|
|
26,3 |
Clisson
|
|
|
lijn 527 000 naar Cholet
|
|
|
grens Loire-Atlantique - Vendée
|
|
38,8 |
Montaigu
|
|
|
tramlijn naar Luçon opgebroken
|
|
39,5 |
Maine
|
|
44,6 |
A83E3
|
|
48,5 |
L'Herbergement - Les Brouzils
|
|
57,5 |
Saint-Denis - Les Lucs
|
|
59,2 |
Boulogne
|
|
63,0 |
Belleville-Vendée
|
|
64,6 |
Vie
|
|
|
tramlijn van Legé opgebroken
|
|
|
tramlijn van Les Herbiers opgebroken
|
|
|
lijn 534 000 van Nantes-État opgebroken
|
|
75,1 |
lijn 525 000 van Tours
|
|
|
|
|
|
|
|
76,0 |
La Roche-sur-Yon
|
|
|
|
|
76,4 |
aansluiting Sables
|
|
|
lijn 525 000 naar Les Sables-d'Olonne
|
|
77,4 |
lijn 530 606 opgebroken
|
|
|
|
|
|
lijn 530 608 opgebroken
|
|
78,6 |
|
|
81,3 |
A87
|
|
81,5 |
Ornay
|
|
85,2 |
Nesmy
|
|
91,8 |
Les Courtesolles
|
|
|
tracé tot 1922
|
|
|
|
|
|
|
|
97,1 |
Champ-Saint-Père
|
|
|
tramlijn naar Talmont opgebroken
|
|
|
|
|
102,4 |
Lay
|
|
106,1 |
La Bretonnière
|
|
108,5 |
Les Magnils-Reigniers
|
|
|
tramlijn van Les Sables-d'Olonne opgebroken
|
|
113,0 |
Luçon
|
|
|
tramlijn naar Montaigu opgebroken
|
|
|
lijn 532 500 naar haven Luçon opgebroken
|
|
2,7 |
haven Luçon
|
|
|
tramlijn naar L’Aiguillon opgebroken
|
|
117,5 |
Sainte-Gemme - Pétré
|
|
123,7 |
Nalliers
|
|
129,6 |
Langon - Mouzeuil
|
|
137,0 |
Vendée
|
|
|
lijn 528 000 van Breuil-Barret opgebroken
|
|
|
|
|
137,5 |
Velluire
|
|
|
|
|
141,3 |
Vix
|
|
149,9 |
L'Île-d'Elle
|
|
150,6 |
kanaal van Vix
|
|
150,7 |
tegenkanaal van Booth
|
|
151,1 |
Sèvre Niortaise, grens Vendée - Charente-M.
|
|
|
lijn van Saint-Jean-d'Angély opgebroken
|
|
155,5 |
Marans
|
|
|
|
|
|
lijn 533 500 naar haven Marans opgebroken
|
|
1,4 |
haven Marans
|
|
157,3 |
kanaal van la Banche
|
|
157,5 |
kanaal van la Brune
|
|
158,7 |
kanaal Pénissière
|
|
161,2 |
kanaal van Andilly
|
|
163,5 |
Andilly - Saint-Ouen
|
|
168,0 |
Mouillepied
|
|
|
N11E3E601
|
|
172,2 |
Dompierre-sur-Mer
|
|
175,7 |
Rompsay
|
|
|
ZA de Quatre Chevaliers
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZI de Quatre Chevaliers
|
|
|
|
|
|
N137E602
|
|
178,5 |
lijn 539 000 van La Pallice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179,0 |
La Rochelle-Ville vanaf 1922
|
|
|
La Rochelle-PO tot 1922
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lijn 538 000 naar Saint-Benoît tot 1922
|
|
|
La Rochelle-Charentes tot 1878
|
|
|
Alstom
|
|
|
depot La Rochelle
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lijn 538 000 naar Saint-Benoît vanaf 1922
|
|
181,8 |
Aytré-les-Minimes
|
|
182,6 |
Aytré-Plage
|
|
185,0 |
Angoulins-sur-Mer
|
|
188,9 |
Châtelaillon
|
|
194,6 |
Le Marouillet
|
|
200,2 |
lijn 541 000 van La Fumée
|
|
|
|
|
200,3 |
Saint-Laurent - Fouras
|
|
|
|
|
203,0 |
kanaal van Charras
|
|
205,4 |
A837E602
|
|
|
|
|
208,2 |
Rochefort
|
|
|
Rochefort-PO
|
|
|
Bassin de commerce
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lijn 540 000 naar Aigrefeuille-le-Thou opg.
|
|
211,2 |
kanaal van Genouillé
|
|
|
L'Asturienne
|
|
|
|
|
|
Sica
|
|
|
|
|
214,6 |
Tonnay-Charente
|
|
|
|
|
218,4 |
aansluiting Chapus
|
|
218,7 |
Cabariot
|
|
|
lijn 542 000 naar Le Chapus opgebroken
|
|
221,8 |
Boutonne
|
|
225,4 |
Bords
|
|
228,2 |
L'Hopiteau-sur-Charente
|
|
230,2 |
A837E602
|
|
235,7 |
Saint-Savinien-sur-Charente
|
|
|
lijn 543 000 van Saint-Jean-d'Angély opgebroken
|
|
|
lijn van Saint-Porchaire opgebroken
|
|
242,6 |
Taillebourg
|
|
243,4 |
A10E5
|
|
246,6 |
Le Pontreau
|
|
|
lijn 500 000 van Chartres
|
|
|
aansluiting Niort
|
|
|
lijn van Burie opgebroken
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Technicentre van Saintes
|
|
|
|
|
491,6 |
Saintes
|
|
|
lijn naar La Cayenne / Jonzac opgebroken
|
|
491,8 |
lijn 544 000 naar Royan
|
|
|
lijn 500 000 naar Bordeaux-Saint-Jean |
|