Loading AI tools
Van Wikipedia, de vrije encyclopedie
Nieuw-Zeeland nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.
Nieuw-Zeeland op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Nieuw-Zeeland | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | NZL | |||||||||||||||||||||
NOC | New Zealand Olympic Committee externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Nieuw-Zeeland op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1908* · 1912* · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 met Australië als Australazië | ||||||||||||||||||||||
Nieuw-Zeeland op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
sport | mannen | vrouwen | totaal |
---|---|---|---|
Atletiek | 8 | 5 | 13 |
Boksen | 1 | 0 | 1 |
Gewichtheffen | 2 | 3 | 5 |
Golf | 1 | 1 | 2 |
Gymnastiek | 2 | 1 | 3 |
Hockey | 16 | 16 | 32 |
Kanovaren | 3 | 5 | 8 |
Karate | 0 | 1 | 1 |
Paardensport | 5 | 1 | 6 |
Roeien | 15 | 15 | 30 |
Rugby | 13 | 13 | 26 |
Schietsport | 0 | 2 | 2 |
Schoonspringen | 1 | 0 | 1 |
Surfen | 1 | 1 | 2 |
Taekwondo | 1 | 0 | 1 |
Tennis | 2 | 0 | 2 |
Triatlon | 2 | 2 | 4 |
Voetbal | 22 | 22 | 44 |
Wielersport | 12 | 8 | 20 |
Zeilen | 7 | 3 | 10 |
Zwemmen | 2 | 5 | 7 |
totaal | 116 | 104 | 220 |
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Sam Tanner | 1500m | 3.43,22 | 9 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Nick Willis | 3.36,88 | 7 q | n.v.t. | 3.35,41 | 9 | niet geplaatst | |||
Quentin Rew | 50 km snelwandelen | n.v.t. | 3:57.33 | 16 | |||||
Malcolm Hicks | marathon | n.v.t. | 2:23.12 | 63 | |||||
Zane Robertson | n.v.t. | 2:17.04 | 35 |
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Jacko Gill | kogelstoten | 20,96 | 9 q | 20,71 | 9 |
Tom Walsh | 21,49 | 2 Q | 22,47 | ||
Hamish Kerr | hoogspringen | 2,28 | 4 q | 2,30 | 10 |
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Valerie Adams | kogelstoten | 18,83 | 6 Q | 19,62 | |
Maddi Wesche | 18,65 | 11 q | 18,98 | 6 | |
Lauren Bruce | kogelslingeren | 67,71 | 23 | niet geplaatst | |
Julia Ratcliffe | 73,20 | 6 q | 72,69 | 9 |
atlete | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Cameron McTaggart | -81 kg | 140 | 13 | 175 | 11 | 315 | 11 |
David Liti | +109 kg | 178 | 9 | 236 | 3 | 414 | 5 |
atlete | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Kanah Andrews-Nahu | -87 kg | 94 | 13 | 112 | 13 | 206 | 13 |
Laurel Hubbard | +87 kg | no mark | DNF |
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | totaal | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | score | score | score | score | par | rang | ||
Ryan Fox | mannen | 70 | 72 | 73 | 64 | 279 | -5 | 42 |
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | totaal | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | score | score | score | score | par | rang | ||
Lydia Ko | vrouwen | 70 | 67 | 66 | 65 | 269 | -16 |
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
Bart Deurloo | meerkamp | 13,433 | 12,466 | 12,600 | 13,766 | 14,433 | 11,366 | 78,064 | 52 | niet geplaatst |
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
routine 1 | routine 2 | totale score | rang | score | rang | ||
Dylan Schmidt | trampoline | 52,451 | 59,705 | 112,120 | 3 Q | 60,675 |
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
routine 1 | routine 2 | totale score | rang | score | rang | ||
Maddie Davidson | trampoline | 47,870 | 45,270 | 93,140 | 10 | niet geplaatst |
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
David Brydon Dane Lett Nicholas Ross Jacob Smith Sam Lane Jared Panchia Nicholas Woods Leon Hayward Kane Russell Blair Tarrant Dylan Thomas Sean Findley Shea McAleese Stephen Jenness Hugo Inglis George Muir Steve Edwards Nicholas Wilson | mannen | 9 | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Australië | 5 | 4 | 1 | 0 | 22 | 9 | +13 | 13 |
2 | India | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 13 | +2 | 12 |
3 | Argentinië | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 11 | -1 | 7 |
4 | Spanje | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 10 | -1 | 5 |
5 | Nieuw-Zeeland | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 16 | -5 | 4 |
6 | Japan | 5 | 0 | 1 | 4 | 10 | 18 | -8 | 1 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
24 juli 2021 | 10:00 | 03:00 | Nieuw-Zeeland | 2 - 3 | India | ||
25 juli 2021 | 20:45 | 13:45 | Spanje | 3 - 4 | Nieuw-Zeeland | ||
27 juli 2021 | 11:45 | 04:45 | Japan | 2 - 2 | Nieuw-Zeeland | ||
28 juli 2021 | 21:45 | 14:45 | Australië | 4 - 2 | Nieuw-Zeeland | ||
30 juli 2021 | 19:00 | 12:00 | Argentinië | 4 - 1 | Nieuw-Zeeland | ||
kwartfinale | niet geplaatst | ||||||
halve finale | niet geplaatst | ||||||
finale | niet geplaatst | ||||||
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Tarryn Davey Olivia Shannon Olivia Merry Frances Davies Hope Ralph Julia King Ella Gunson Sam Charlton Graco O'Hanlon Elizabeth Thompson Stephanie Dichkins Tessa Jopp Megan Hull Katie Doar Rose Keddell Kelsey Smith Holly Pearson Stacey Michelsen | vrouwen | 8 | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Australië | 5 | 4 | 1 | 0 | 22 | 9 | +13 | 13 |
2 | India | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 13 | +2 | 12 |
3 | Argentinië | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 11 | -1 | 7 |
4 | Spanje | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 10 | -1 | 5 |
5 | Nieuw-Zeeland | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 16 | -5 | 4 |
6 | Japan | 5 | 0 | 1 | 4 | 10 | 18 | -8 | 1 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
25 juli 2021 | 12:15 | 05:15 | Nieuw-Zeeland | 3 - 0 | Argentinië | ||
26 juli 2021 | 20:45 | 13:45 | Japan | 1 - 2 | Nieuw-Zeeland | ||
28 juli 2021 | 11:45 | 04:45 | Nieuw-Zeeland | 1 - 2 | Spanje | ||
29 juli 2021 | 21:15 | 14:15 | Nieuw-Zeeland | 0 - 1 | Australië | ||
31 juli 2021 | 09:30 | 02:30 | China | 3 - 2 | Nieuw-Zeeland | ||
kwartfinale | 2 augustus 2021 | 18:30 | 11:30 | Nederland | 3 - 0 | Nieuw-Zeeland | |
halve finale | niet geplaatst | ||||||
finale | niet geplaatst | ||||||
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | |||
Callum Gilbert | K-1 slalom | 151,85 | 23 | 101,15 | 20 | 101,15 | 23 | niet geplaatst |
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Luuka Jones | C-1 slalom | 116,55 | 8 | 115,19 | 9 | 115,19 | 11 Q | 130,39 | 13 | niet geplaatst | |
K-1 slalom | 110,22 | 10 | 101,72 | 3 | 101,72 | 3 Q | 108,97 | 5 Q | 110,67 | 6 |
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Max Brown Kurtis Imrie |
K-2 1000 m | 3.17,210 | 4 KF | 3.10,220 | 2 HF | 3.17,684 | 2 FA | 3.17,267 | 5 |
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Lisa Carrington | K-1 200 m | 40,715 | 1 HF | bye | 38,127 | 1 FA | 38,120 | ||
K-1 500 m | 1.48,463 | 1 HF | bye | 1.51,680 | 1 FA | 1.51,216 | |||
Caitlin Regal | 1.50,297 | 3 HF | bye | 1.53,495 | 3 FB | 1.53,681 | 9 | ||
Lisa Carrington Caitlin Regal |
K-1 500 m | 1.43,836 | 1 HF | bye | 1.36,724 | 1 FA | 1.35,785 | ||
Teneale Hatton Alicia Hoskin |
1.49,832 | 4 KF | 1.50,507 | 4 HF | 1.44,119 | 8 FB | 1.41,121 | 14 | |
Lisa Carrington Teneale Hatton Alicia Hoskin Caitlin Regal |
K-4 500 m | 1.33,959 | 2 HF | bye | 1.36,293 | 2 FA | 1.37,168 | 4 |
Atleet | Onderdeel | Eliminatie | Ranking | Finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Tegenstander Resultaat |
Rang | ||
Andrea Anacan | vrouwen | 23,62 | 5 | niet geplaatst |
Met Melissa Galloway had Nieuw-Zeeland ook een selectie voor de dressuurwedstrijd. Kort voor de start van de Olympische Spelen trok ze zich terug uit de wedstrijd, ze gaf de verstoorde voorbereidingen door Covid-19 en de Brexit op als reden voor de terugtrekking.
ruiter | paard | onderdeel | dressuur | cross-country | springen | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kwalificatie | finale | ||||||||||||
strafpunten | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | |||
Jesse Campbell | Diachello | individueel | 30,10 | 15 | 14,40 | 44,50 | 27 | 0,40 | 44,90 | 22 Q | 9,60 | 54,50 | 22 |
Jonelle Price | Grovine de Reve | 30,70 | 17 | 2,00 | 32,70 | 12 | 0,00 | 32,70 | 9 Q | 9,20 | 41,90 | 11 | |
Tim Price | Vitali | 25,60 | 5 | 1,20 | 26,80 | 4 | 12,00 | 38,80 | 16 Q | 21,60 | 60,40 | 25 | |
Jesse Campbell Jonelle Price Tim Price |
zie hierboven | team | 86,40 | 3 | 17,60 | 104,0 | 4 | 12,40 | 116,40 | 5 | n.v.t. |
Oorspronkelijk zou Sharn Wordley aantreden voor de jumping, maar hij gaf op door een blessure bij zijn paard. Hierdoor kon Uma O'Neill deel uit maken van het Nieuw-Zeelandse team, waardoor Tom Tarver-Priebe en Popeye de reserveplaats kregen toegewezen. Een dag voor de teamcompetitie werd er nog een wijziging doorgevoerd in het team.
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | tijd | rang | |||
Bruce Goodin | Danny V | individueel | 13 | 57 | niet geplaatst | ||
Daniel Meech | Cinca | 2 | 30 Q | EL | |||
Uma O'Neill | Clockwise of Greenhill Z | 17 | 64 | niet geplaatst | |||
Bruce Goodin Tom Tarver-Priebe Daniel Meech |
Danny V Popeye Cinca |
team | 39 | 14 | niet geplaatst |
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Jordan Parry | skiff | 7:04,45 | 2 KF | bye | 7.18,48 | 4 HC/D | 6.57,70 | 1 FC | 6.55,55 | 13 | |
Chris Harris Jack Lopas |
dubbel-twee | 6.12,05 | 3 HA/B | bye | n.v.t. | 6.26,08 | 4 FB | 6.15,51 | 8 | ||
Chris Harris Brook Robertson |
twee-zonder | 6.56,53 | 3 HA/B | bye | n.v.t. | 6.41,46 | 6 FB | 6.38,30 | 12 | ||
Tom Mackintosh Hamish Bond Tom Murray Michael Brake Dan Williamson Phillip Wilson Shaun Kirkham Matt Macdonald Sam Bosworth (s) |
acht | 5.32,11 | 2 H | 5.22,04 | FA | n.v.t. | 5.24,64 |
atlete | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Emma Twigg | skiff | 7.35,22 | 1 KF | bye | 7.54,96 | 1 HA/B | 7.20,70 | 1 FA | 7.13,97 OR | ||
Brooke Donoghue Hannah Osborne |
dubbel-twee | 6:53.62 | 1 HA/B | bye | n.v.t. | 7.09,05 | 2 FA | 6.44,82 | |||
Kerri Gowler Grace Prendergast |
twee-zonder | 7.19,08 | 1 HA/B | bye | n.v.t. | 6.47,41 WR | 1 FA | 6.50,19 | |||
Olivia Loe Eve MacFarlane Georgia Nugent-O'Leary Ruby Tew |
dubbel-vier | 6.25,23 | 5 H | 6.39,91 | 3 FB | n.v.t. | 6.29,00 | 8 | |||
Ella Greenslade Emma Dyke Lucy Spoors Kelsey Bevan Grace Prendergast Kerri Gowler Beth Ross Jackie Gowler Caleb Shepherd (s) |
acht | 6:07.65 | 1 FA | bye | n.v.t. | 6.00,04 |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Scott Curry Tim Mikkelson Tone Ng Shiu Etene Nanai-Seturo Dylan Collier Ngarohi McGarvey-Black Amanaki Nicole Andrew Knewstubb Regan Ware Kurt Baker Joe Webber Sione Molia William Warbrick | mannen | zie onder |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Nieuw-Zeeland | 3 | 3 | 0 | 0 | 99 | 31 | +68 | 9 |
2 | Argentinië | 3 | 2 | 0 | 1 | 99 | 54 | +45 | 7 |
3 | Australië | 3 | 1 | 0 | 2 | 73 | 48 | +25 | 5 |
4 | Zuid-Korea | 3 | 0 | 0 | 3 | 10 | 148 | -138 | 3 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
26 juli 2021 | 10:00 | 03:00 | Nieuw-Zeeland | 50 - 5 | Zuid-Korea | ||
26 juli 2021 | 17:30 | 10:30 | Nieuw-Zeeland | 35 - 14 | Argentinië | ||
27 juli 2021 | 10:30 | 03:30 | Nieuw-Zeeland | 14 - 12 | Australië | ||
kwartfinale | 27 juli 2021 | 17:30 | 10:30 | Nieuw-Zeeland | 29 - 7 | Groot-Brittannië | |
halve finale | 28 juli 2021 | 11:00 | 03:00 | Nieuw-Zeeland | 29 - 7 | Groot-Brittannië | |
Finale | 28 juli 2021 | 18:00 | 11:00 | Nieuw-Zeeland | 12 - 27 | Fiji | |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Alena Saili Ruby Tui Stacey Fluher Gayle Broughton Risi Pouri-Lane Theresa Fitzpatrick Michaela Blyde Tyla Nathan-Wong Shiray Kaka Sarah Hirini Portia Woodman Kelly Brazier | vrouwen | zie onder |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Nieuw-Zeeland | 3 | 3 | 0 | 0 | 88 | 28 | +60 | 9 |
2 | Groot-Brittannië | 3 | 2 | 0 | 1 | 66 | 38 | +28 | 7 |
3 | Russische ploeg | 3 | 1 | 0 | 2 | 47 | 59 | -12 | 5 |
4 | Kenia | 3 | 0 | 0 | 3 | 19 | 95 | -76 | 3 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
29 juli 2021 | 11:30 | 04:30 | Nieuw-Zeeland | 29 - 7 | Kenia | ||
29 juli 2021 | 18:30 | 11:30 | Nieuw-Zeeland | 26 - 21 | Groot-Brittannië | ||
30 juli 2021 | 13:00 | 06:00 | Nieuw-Zeeland | 33' - 0 | Russische ploeg | ||
kwartfinale | 30 juli 2021 | 17:30 | 10:30 | Nieuw-Zeeland | 36 - 0 | Russische ploeg | |
halve finale | 31 juli 2021 | 11:00 | 03:00 | Nieuw-Zeeland | 22 - 17 | Fiji | |
Finale | 31 juli 2021 | 18:00 | 11:00 | Nieuw-Zeeland | 26 - 12 | Frankrijk | |
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Chloe Tipple | skeet | 108 | 27 | niet geplaatst | |
Natalie Rooney | trap | 117 | 10 | niet geplaatst |
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
Anton Down-Jenkins | 3 m plank | 394,45 | 16 Q | 424,80 | 8 Q | 415,60 | 8 |
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Billy Stairmand | surfen | 9,97 | 3 | 11,34 | 3 Q | Ferreira V 9,67 - 14,54 |
niet geplaatst |
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Ella Williams | surfen | 9,70 | 2 Q | bye | Hennessy V 7,73 - 12,00 |
niet geplaatst |
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Marcus Daniell Michael Venus |
dubbelspel | n.v.t. | Gerasimov / Ivashka W 6-3, 7-6 |
Koolhof / Rojer W W/O |
Cabal / Farah W 6-3, 3-6, [10-7] |
Čilić / Dodig V 2-6, 2-6 |
Krajicek / Sandgren W 7-6, 6-2 |
Atleet | Evenement | Zwemmen (250 m) | Rang 1 | Fietsen (7 km) | Rang 2 | Lopen (1.5 km) | Totaal Groeps tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ainsley Thorpe | Mixed relay | 3.51 | 10.33 | 7.06 | 1.26.53 | 12 | ||
Tayler Reid | 3.56 | 9.49 | 5.49 | |||||
Nicole van der Kaay | 4.39 | 10.47 | 6.20 | |||||
Hayden Wilde | 4.21 | 9.29 | 5.41 |
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Michael Woud Winston Reid Liberato Cacace Nando Pijnaker Michael Boxall Clayton Lewis Elijah Just Joe Bell Chris Wood Marko Stamenic Joe Champness Callum McCowatt Jamie Searle George Stanger Dane Ingham Gianni Stensness Callan Elliot Ben Waine Matthew Garbett Sam Sutton Ben Old Alex Paulsen | mannen | kwartfinale | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Zuid-Korea | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 1 | +9 | 6 |
2 | Nieuw-Zeeland | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
3 | Roemenië | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 4 |
4 | Honduras | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
22 juli 2021 | 17:00 | 10:00 | Nieuw-Zeeland | 1 - 0 | Zuid-Korea | ||
25 juli 2021 | 17:00 | 10:00 | Nieuw-Zeeland | 2 - 3 | Honduras | ||
28 juli 2021 | 17:30 | 10:30 | Roemenië | 0 - 0 | Nieuw-Zeeland | ||
kwartfinale | 31 juli 2021 | 18:00 | 11:00 | Japan | 0 - 0 4 - 2 | Nieuw-Zeeland | |
halve finale | niet geplaatst | ||||||
finale | niet geplaatst | ||||||
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Erin Nayler Ria Percival Anna Green C. J. Bott Meikayla Moore Claudia Bunge Ali Riley Abby Erceg Gabi Rennie Annalie Longo Olivia Chance Betsy Hassett Paige Satchell Katie Bowen Daisy Cleverley Emma Rolston Hannah Wilkinson Anna Leat Elizabeth Anton Marisa van der Meer Michaela Robertson Victoria Esson | vrouwen | groepsfase | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Zweden | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 2 | +7 | 9 |
2 | Verenigde Staten | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | +2 | 4 |
3 | Australië | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4 |
4 | Nieuw-Zeeland | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 0 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
21 juli 2021 | 20:30 | 13:30 | Australië | 2 - 1 | Nieuw-Zeeland | ||
24 juli 2021 | 20:30 | 13:30 | Nieuw-Zeeland | 1 - 6 | Verenigde Staten | ||
27 juli 2021 | 17:00 | 10:00 | Nieuw-Zeeland | 0 - 2 | Zweden | ||
kwartfinale | niet geplaatst | ||||||
halve finale | niet geplaatst | ||||||
finale | niet geplaatst | ||||||
atleet | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | ronde 3 | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Sam Webster | sprint | 9,631 | 18 Q | Rudyk
W 10,099 |
n.v.t. | Vigier
W 9,845 |
n.v.t. | Levy
V +0,132 |
Vigier
V +0,101 |
niet geplaatst | |||
Ethan Mitchell | 9,705 | 24 Q | Hoogland
V +0,233 |
Awang
V +0,549 |
niet geplaatst |
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale 7/8 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd |
rang | tegenstander tijd |
rang | ||
Sam Dakin* Ethan Mitchell Sam Webster Callum Saunders |
teamsprint | 43,066 | 5 Q |
V 42,978 |
7 FD |
W 43,703 |
7 |
*Dakin werd in de finale vervangen door Saunders.
atleet | onderdeel | ronde 1 | herkansing | kwartfinale | halve finale | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
Sam Webster | keirin | 5 | 3 | niet geplaatst | ||
Callum Saunders | 2 Q | n.v.t. | 5 | niet geplaatst |
atleet | onderdeel | rondespunten | sprinterspunten | totaal | rang |
---|---|---|---|---|---|
Campbell Stewart Corbin Strong |
koppelkoers | -20 | 3 | -17 | 11 |
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale 3/4 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag |
rang | tegenstander uitslag |
rang | ||
Aaron Gate Campbell Stewart Regan Gough Jordan Kerby |
ploegenachtervolging | 3:46,079 | 3 Q |
V 3:42,397 |
3 FB |
V OVL |
4 |
atleet | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
Campbell Stewart | omnium | 7 | 28 | 12 | 18 | 5 | 32 | 51 | 129 |
atlete | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | ronde 3 | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Ellesse Andrews | sprint | 10,563 | 11 Q | McCulloch
W 10,996 |
n.v.t. | Starikova
V +0,026 |
Bao
W 11,144 |
Mitchell
V +0,005 |
Starikova
V +0,007 |
niet geplaatst | |||
Kirstie James | 11,116 | 27 | niet geplaatst |
atlete | onderdeel | ronde 1 | herkansing | ronde 2 | ronde 3 | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
Ellesse Andrews | keirin | 4 | 1 Q | 2 Q | 2 FA |
atlete | onderdeel | rondespunten | sprinterspunten | totaal | rang |
---|---|---|---|---|---|
Jessie Hodges Rushlee Buchanan |
koppelkoers | -40 | 1 | -39 | 11 |
atlete | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale 7/8 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag |
rang | tegenstander uitslag |
rang | ||
Holly Edmondston Bryony Botha Kirstie James Jaime Nielsen Rushlee Buchanan |
ploegenachtervolging | 4:12,536 | 6 Q | V 4:10,223 |
7 FD | V 4:10,600 |
8 |
atlete | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
Holly Edmondston | omnium | 9 | 24 | 14 | 14 | 10 | 22 | 7 | 67 | 10 |
atlete | onderdeel | kwartfinale | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | uitslag | rang | ||
Rebecca Petch | race | 10 | 3 Q | 16 | 6 | niet geplaatst |
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Anton Cooper | mountainbike | 1:26:00
+0:46 |
6 |
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Patrick Bevin | wegwedstrijd | DNF | |
tijdrit | 57:24,29 | 10 | |
George Bennett | wegwedstrijd | 6:11:46 | 26 |
tijdrit | 1:00:28,39 | 25 |
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Sam Meech | Laser | 19 | 8 | 16 | 14 | 3 | 2 | 13 | 11 | 3 | n.v.t. | 20 | 109 | 10 | ||
Josh Junior | Finn | 10 | 3 | 7 | 8 | 5 | 1 | 4 | 8 | 1 | n.v.t. | 16 | 63 | 5 | ||
Paul Snow-Hansen Daniel Willcox |
470 | 6 | 2 | 7 | 1 | 5 | 7 | 8 | 6 | 3 | n.v.t. | 6 | 57 | 4 | ||
Peter Burling Blair Tuke |
49er | 3 | 7 | 2 | 10 | 1 | 3 | 6 | 2 | 5 | 2 | 11 | 6 | 58 |
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Alexandra Maloney Molly Meech |
49erFX | 16 | 5 | 12 | 4 | 4 | 8 | 3 | 18 | 6 | 20 | 6 | niet geplaatst | 102 | 12 |
atleten | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Micah Wilkinson Erica Dawson |
Nacra 17 | 11 | 12 | 13 | 11 | 8 | 12 | 15 | 9 | 17 | 8 | 12 | niet geplaatst | 130 | 12 |
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Zac Reid | 400 m vrije slag | 3.49,85 | 23 | n.v.t. | niet geplaatst | ||
800 m vrije slag | 7.53,06 NR | 18 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
Lewis Clareburt | 200 m wisselslag | 1.57,27 NR | 3 Q | 1.57,55 | 7 Q | 1.57,70 | 8 |
400 m wisselslag | 4.09,49 NR | 2 Q | n.v.t. | 4.11,22 | 7 |
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Ali Galyer | 100 m rugslag | 1.02,65 | 33 | niet geplaatst | |||
200 m rugslag | 2.15,16 | 24 | niet geplaatst | ||||
Erika Fairweather | 200 m vrije slag | 1.57,26 | 14 Q | 1.59,14 | 16 | niet geplaatst | |
400 m vrije slag | 4.02,28 NR | 4 Q | n.v.t. | 4.08,01 | 8 | ||
Eve Thomas | 800 m vrije slag | 8.32,51 | 18 | n.v.t. | niet geplaatst | ||
1500 m vrije slag | 16.29,66 | 26 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
Hayley McIntosh | 16.44,43 | 51 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
Carina Doyle Erika Fairweather Ali Galyer Eve Thomas |
4x200 m vrije slag | 8.06,16 | 12 | n.v.t. | niet geplaatst |
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.