Georgië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk.
Snelle feiten Land, IOC-landcode ...
Sluiten
Meer informatie Medaille, Naam ...
Sluiten
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
Meer informatie Sport, Mannen ...
Sluiten
Atletiek
Loopnummers
- Vrouwen
Meer informatie atlete, onderdeel ...
atlete |
onderdeel |
voorronde |
series |
herkansingen |
halve finale |
finale |
tijd |
rang |
tijd |
rang |
tijd |
rang |
tijd |
rang |
tijd |
rang |
Lika Kharchilava |
100 m |
|
|
|
|
n.v.t. |
|
|
|
|
Sluiten
Boksen
- Mannen
Meer informatie atleet, onderdeel ...
atleet |
onderdeel |
eerste ronde |
tweede ronde |
kwartfinale |
halve finale |
finale |
rang |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
Lasha Guruli |
lichtgewicht |
|
|
|
|
|
|
Georgii Kushitashvili |
zwaargewicht |
|
|
|
|
|
|
Sluiten
Gewichtheffen
- Mannen
Meer informatie atleet, onderdeel ...
atleet |
onderdeel |
trekken |
stoten |
totaal |
rang |
score |
rang |
score |
rang |
Shota Mishvelidze |
-61 kg |
|
|
|
|
|
|
Irakli Chkheidze |
-102 kg |
|
|
|
|
|
|
Lasja Talachadze |
+102 kg |
|
|
|
|
|
|
Sluiten
Gymnastiek
Trampoline
- Vrouwen
Meer informatie atlete, onderdeel ...
atlete |
onderdeel |
kwalificaties |
finale |
score |
rang |
score |
rang |
Luba Golovina |
trampoline |
|
|
|
|
Sluiten
Judo
- Mannen
Meer informatie atleet, onderdeel ...
atleet |
onderdeel |
eerste ronde |
tweede ronde |
derde ronde |
kwartfinale |
halve finale |
herkansing |
finale / BM |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang |
Giorgi Sardalashvili |
−60 kg |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vazha Margvelashvili |
−66 kg |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lasha Shavdatuashvili |
−73 kg |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tato Grigalashvili |
−81 kg |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lasha Bekauri |
−90 kg |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ilia Sulamanidze |
−100 kg |
|
|
|
|
|
|
|
|
Guram Tushishvili |
+100 kg |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sluiten
- Vrouwen
Meer informatie atlete, onderdeel ...
atlete |
onderdeel |
eerste ronde |
tweede ronde |
derde ronde |
kwartfinale |
halve finale |
herkansing |
finale / BM |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang |
Eteri Liparteliani |
−57 kg |
|
|
|
|
|
|
|
Eter Askilashvili |
−63 kg |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophio Somkhishvili |
+78 kg |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sluiten
- Gemengd
Meer informatie atleten, onderdeel ...
atleten |
onderdeel |
eerste ronde |
tweede ronde |
derde ronde |
kwartfinale |
halve finale |
herkansing |
finale / BM |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang |
|
team |
|
|
|
|
|
|
|
Sluiten
Schermen
- Mannen
Meer informatie atleet, onderdeel ...
atleet |
onderdeel |
eerste ronde |
tweede ronde |
derde ronde |
kwartfinale |
halve finale |
finale / BM |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang |
Sandro Bazadze |
sabel |
|
|
|
|
|
|
|
Sluiten
Schietsport
- Vrouwen
Meer informatie atleet, onderdeel ...
atleet |
onderdeel |
kwalificaties |
finale |
punten |
rang |
punten |
rang |
Nino Salukvadze |
25 m pistool |
|
|
|
|
Sluiten
Worstelen
Grieks-Romeinse stijl
- Mannen
Meer informatie atleet, onderdeel ...
atleet |
onderdeel |
eerste ronde |
kwartfinale |
halve finale |
herkansing |
finale / BM |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang |
Ramaz Zoidze |
−67 kg |
|
|
|
|
|
|
Lasha Gobadze |
−87 kg |
|
|
|
|
|
|
Robert Kobliashvili |
−97 kg |
|
|
|
|
|
|
Sluiten
Vrije stijl
- Mannen
Meer informatie atlete, onderdeel ...
atlete |
onderdeel |
eerste ronde |
kwartfinale |
halve finale |
herkansing |
finale / BM |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang |
Goderdzi Dzebisashvili |
−65 kg |
|
|
|
|
|
|
Vladimeri Gamkrelidze |
−86 kg |
|
|
|
|
|
|
Givi Matcharashvili |
−97 kg |
|
|
|
|
|
|
Geno Petriashvili |
−125 kg |
|
|
|
|
|
|
Sluiten
Zwemmen
- Mannen
Meer informatie Atleet, Onderdeel ...
Atleet |
Onderdeel |
Series |
Halve finale |
Finale |
Tijd |
Rang |
Tijd |
Rang |
Tijd |
Rang |
Noe Pantskhava |
100 m rugslag |
56,46 |
41 |
Niet geplaatst |
Sluiten
- Vrouwen
Meer informatie atlete, onderdeel ...
atlete |
onderdeel |
series |
halve finale |
finale |
tijd |
rang |
tijd |
rang |
tijd |
rang |
Ana Nizharadze |
100 m vlinderslag |
|
|
|
|
|
|
Sluiten