Loading AI tools
Van Wikipedia, de vrije encyclopedie
Tijdens de Olympische Winterspelen van 2010, die in Vancouver (Canada) werden gehouden, nam Canada voor de eenentwintigste keer deel aan de Winterspelen.
Canada op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Canada | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | CAN | |||||||||||||||||||||
NOC | Canadian Olympic Committee externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Winterspelen 2010 in Vancouver | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Canada op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Canada op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Robbie Dixon | Afdaling (m) | DNF | DNF |
Super G (m) | DNF | DNF | |
Reuzenslalom (m) | 24e | 2.40,98 (+3,15) — 1.19,20+1.21,78 | |
Erik Guay | Afdaling (m) | 5e | 1.54,64 (+0,33) |
Super G (m) | 5e | 1.30,68 (+0,34) | |
Reuzenslalom (m) | 16e | 2.39,63 (+1,80) — 1.19,38+1.20,55 | |
Jan Hudec | Afdaling (m) | 25e | 1.56,19 (+1,88) |
Super G (m) | 23e | 1.32,09 (+1,75) | |
Manuel Osborne-Paradis | Afdaling (m) | 17e | 1.55,44 (+1,13) |
Super G (m) | DNF | DNF | |
Michael Janyk | Supercombinatie (m) | 30e | 2.51,58 (+6,66) — 1.59,75+55,00 |
Slalom (m) | 13e | 1.41,09 (+1,77) — 49,18+51,91 | |
Louis-Pierre Helie | Supercombinatie (m) | 30e | 2.51,58 (+6,66) — 1.56,58+55,00 |
Tyler Nella | Supercombinatie (m) | 32e | 2.52,65 (+7,73) — 1.56,60+56,05 |
Ryan Semple | Supercombinatie (m) | 15e | 2.48,26 (+3,34) — 1.56,13+52,13 |
Brad Spence | Reuzenslalom (m) | 42e | 2.46,24 (+8,41) — 1.20,61+1.25,63 |
Slalom (m) | DNF | DNF | |
Patrick Biggs | Reuzenslalom (m) | 35e | 2.44,83 (+7,00) — 1.21,71 +1.23,12 |
Jeffrey Frisch | Reuzenslalom (m) | DNS | DNS |
Julien Cousineau | Slalom (m) | 8e | 1.40,66 (+1,34) — 49,59+51,07 |
Trevor White | Slalom (m) | 31e | 1.47,17 (+7,85) — 49,53+57,64 |
Shona Rubens | Supercombinatie (v) | 12e | 2.12,58 (+3,44)— 1.26,90+45,68 |
Afdaling (v) | 21e | 1.48,53 (+4,34) | |
Super G (v) | DNF | DNF | |
Reuzenslalom (v) | 28e | 2.30,25 (+3,14)— 1.17,38+1.12,87 | |
Emily Brydon | Supercombinatie (v) | 14e | 2.12,76 (+3,62)— 1.26,49+46,27 |
Afdaling (v) | 16e | 1.47,88 (+3,69) | |
Super G (v) | DNF | DNF | |
Britt Janyk | Reuzenslalom (v) | 25e | 2.29,79 (+2,68)— 1.18,13+1.11,66 |
Afdaling (v) | 6e | 1.46,21 (+2,02) | |
Super G (v) | 17e | 1.22,89 (+2,75) | |
Georgia Simmerling | Supercombinatie (v) | DNS | DNS |
Afdaling (v) | DNS | DNS | |
Super G (v) | 27e | 1.25,21 (+5,07) | |
Erin Mielzynski | Slalom (v) | 20e | 1.46,09 (+3,20)— 52,60+53,49 |
Brigitte Acton | Slalom (v) | 17e | 1.45,93 (+3,04)— 52,11+53,82 |
Marie-Michele Gagnon | Reuzenslalom (v) | 21e | 2.28,89 (+1,78)— 1.17,41+1.11,48 |
Slalom (v) | 31e | 1.49,51 (+6,62)— 55,64+53,87 | |
Marie-Pier Prefontaine | Reuzenslalom (v) | 29e | 2.30,51 (+3,40)— 1.18,01+1.12,50 |
Anna Goodman | Slalom (v) | 19e | 1.46,04 (+3,15) — 53,01+53,03 |
DNF = Niet aangekomen
DNS = Niet gestart
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jean Philippe Leguellec | 10 km sprint (m) | 6e | 24.57,6 (+0.49,8) pen.: 1 (0 + 1) |
12,5 km achtervolging (m) | 11e | 34.51,9 (+1.13,5) pen.: 2 (0 + 1 + 0 + 1) | |
20 km individueel (m) | 13e | 50.47,1 (+2.24,6) pen.: 2 (0 + 1 + 1 + 0) | |
15 km massastart (m) | 30e | 39.18,5 (+3.42,8) pen.: 7 (0 + 4 + 0 + 3) | |
Robin Clegg Marc-André Bédard Brendan Green Jean-Philippe Leguellec | 4×7,5 km estafette (m) | 10e | 1:24.50,7 (+3.12,6) pen.: 0 (0+3 0+4) 20.16,4 (0+0 0+1) 21.11,6 (0+1 0+1) 22.12,0 (0+2 0+1) 21.10,7 0+0 0+1) |
Rosanna Crawford | 7,5 km sprint (v) | 72e | 23.04,6 (+3.09,0) pen.: 0 (0 + 0) |
15 km individueel (v) | 76e | 49.22,1 (+8.29,3) pen.: 4 (1 + 2 + 0 + 1) | |
Megan Imrie | 7,5 km sprint (v) | 76e | 23.17,0 (+3.21,4) pen.: 3 (1 + 2) |
15 km individueel (v) | 62e | 47.05,8 (+6.13,0) pen.: 4 (2 + 1 + 0 + 1) | |
Zina Kocher | 7,5 km sprint (v) | 65e | 22.35,8 (+2.40,2) pen.: 3 (1 + 2) |
15 km individueel (v) | 72e | 48.19,3 (+7.26,5) pen.: 6 (1 + 0 + 0 + 5) | |
Megan Tandy | 7,5 km sprint (v) | 46e | 22.07,7 (+2.12,1) pen.: 0 (0 + 0) |
10 km achtervolging (v) | 36e | 34.02,2 (+3.46,2) pen.: 1 (1 + 0 + 0 + 0) | |
15 km individueel (v) | 50e | 46.04,3 (+5.11,5) pen.: 3 (1 + 1 + 0 + 1) | |
Megan Imrie Zina Kocher Rosanna Crawford Megan Tandy | 4×6 km estafette (v) | 15e | 1:14.25,5 (+4.49,2) pen.:1 (1+7 0+5) 18.18,9 (0+1 0+3) 18.04,9 (0+2 0+1) 19.50,9 (1+3 0+0) 18.10,8 (0+1 0+1) |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Pierre Lueders Jesse Lumsden | tweemansbob (m) | 5e | 3.27,87 (51,94 / 52,12 / 51,87 / 51,94) |
Lyndon Rush Lascelles Brown | 15e | 3.30,46 (51,67 / 54,70 / 51,93 / 52,16) | |
Lyndon Rush David Bissett Lascelles Brown Chris le Bihan | viermansbob (m) | 3.24,85 (51,12 /51,03 / 51,24 / 51,46) | |
Pierre Lueders Justin Kripps Neville Wright Jesse Lumsden | 5e | 3.25,60 (51,27 /51,29 / 51,50 / 51,54) | |
Kaillie Humphries Heather Moyse | tweemansbob (v) | 3.32,28 (53,19 / 53,01 / 52,85 / 53,23) | |
Helen Upperton Shelley-Ann Brown | 3.33,13 (53,28 / 53,05 / 53,29 / 53,78) |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Adam Enright Benjamin Hebert Marc Kennedy Kevin Martin John Morris | mannen | Groepsfase: 7- 6 Noorwegen | |
Cheryl Bernard Susan O'Connor Carolyn Darbyshire Cori Bartel Kristie Moore | vrouwen | Groepsfase: 5-4 Zwitserland |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Kyle Nissen | aerials (m) | 5e | 239,31 ptn (126,92 + 112,39) kwalificatie: 9e - 233,71 ptn (123,75 + 109,96) |
Steve Omischl | aerials (m) | 8e | 233,66 ptn (112,39 + 121,27) kwalificatie: 8e - 233,88 ptn (116,15 + 117,73) |
Warren Shouldice | aerials (m) | 10e | 223,30 ptn (94,03 + 129,27) kwalificatie: 6e - 235,93 ptn (122,79 + 113,14) |
Alexandre Bilodeau | moguls (m) | 26.75 ptn kwalificatie: 5e - 24.53 ptn | |
Maxime Gingras | moguls (m) | 11e | 24.13 ptn kwalificatie: 9e - 24.26 ptn |
Vincent Marquis | moguls (m) | 4e | 25.88 ptn kwalificatie: 6e - 24.37 ptn |
Pierre-Alexandre Rousseau | moguls (m) | 5e | 25.83 ptn kwalificatie: 17e - 23.19 ptn |
Davey Barr | ski cross (m) | 6e | kwalificatie: 25e (1.14,98) achtste finale: 2e kwartfinale: 2e halve finale: 3e kleine finale: 2e |
Christopher Del Bosco | ski cross (m) | 4e | kwalificatie: 2e (1.12,89) achtste finale: 1e kwartfinale: 1e halve finale: 2e finale: 4e |
Stanley Hayer | ski cross (m) | 10e | kwalificatie: 10e (1.13,74) achtste finale: 2e kwartfinale: 4e - uitgeschakeld |
Veronika Bauer | aerials (v) | 15e | kwalificatie: 15e - uitgeschakeld: 160,46 ptn (94,47 + 65,99) |
Chloe Dufour-Lapointe | moguls (v) | 5e | 23.87 ptn kwalificatie: 19e - 21.01 ptn |
Jennifer Heil | moguls (v) | 25.69 ptn kwalificatie: 8e - 23.77 ptn | |
Kristi Richards | moguls (v) | 20e | 4.36 ptn kwalificatie: 23e - uitgeschakeld: 19.87 ptn |
Ashleigh McIvor | ski cross (v) | kwalificatie: 2e (1.17,17) achtste finale: 1e kwartfinale: 1e halve finale: 2e finale: 1e | |
Julia Murray | ski cross (v) | 12e | kwalificatie: 14e (1.19,54) achtste finale: 2e kwartfinale: 4e - uitgeschakeld |
Danielle Poleschuk | ski cross (v) | 19e | kwalificatie: 10e (1.19,02) achtste finale: 3e - uitgeschakeld |
Kelsey Serwa | ski cross (v) | 5e | kwalificatie: 4e (1.17,94) achtste finale: 1e kwartfinale: 1e halve finale: 3e kleine finale: 1e |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Roberto Luongo (Vancouver Canucks) |
mannen | Groep A: 8- 0 Noorwegen 3- 2 (np) Zwitserland 3- 5 Verenigde Staten Kwalificatieronde: 8- 2 Duitsland Kwartfinale: 7- 3 Rusland Halve finale: 3- 2 Slowakije Finale: 3- 2 (nv) Verenigde Staten | |
Charline Labonté (McGill University) |
vrouwen | Groep A: 18- 0 Slowakije 10- 1 Zwitserland 13- 1 Zweden Halve finale: 5- 0 Finland Finale: 2- 0 Verenigde Staten |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Patrick Chan | mannen | 5e | 241.42. korte kür: 81.12, vrije kür: 160.09 |
Vaughn Chipeur | 23e | 170.92 korte kür: 57.22, vrije kür: 113.70 | |
Joannie Rochette | vrouwen | 202.64 korte kür: 71.36, vrije kür: 131.28 | |
Cynthia Phaneuf | 12e | 156.62 korte kür: 57.16, vrije kür: 99.46 | |
Jessica Dube Bryce Davison | paren | 6e | 187.11 korte kür: 65.36, vrije kür: 121.75 |
Anabelle Langlois Cody Hay | 9e | 179.97 korte kür: 64.20, vrije kür: 115.77 | |
Tessa Virtue Scott Moir | ijsdansen | 221.57 verplichte dans: 42.74, originele dans: 68.41, vrije dans: 110.42 | |
Vanessa Crone Paul Poirier | 14e | 164.60 verplichte dans: 31.14, originele dans: 48.17, vrije dans: 85.29 |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ivan Babikov | 15 km vrije stijl (m) | 8e | 34.30,0 (+53,7) |
30 km achtervolging (m) | 5e | 1:15.20,5 (+9,1) | |
50 km klassiek (m) | 33e | 2:10.50,2 (+5.14,7) | |
Drew Goldsack | sprint (m) | kw. | kwalificatie: 3.44,28 (+9,71) 40e; |
George Grey | 15 km vrije stijl (m) | 29e | 35.13,0 (+1.36,7) |
30 km achtervolging (m) | 8e | 1:15.32,0 (+20,6) | |
50 km klassiek (m) | 18e | 2:06.18,1 (+42,6) | |
Alex Harvey | 15 km vrije stijl (m) | 21e | 34,55,6 (+1.19,3) |
30 km achtervolging (m) | 9e | 1:15.43,0 (+31,6) | |
50 km klassiek (m) | 32e | 2:10.49,9 (+5.14,4) | |
Gordon Jewett | 15 km vrije stijl (m) | 52e | 36.17,9 (+2.41,4) |
Devon Kershaw | sprint (m) | KF | kwalificatie: 3.40,50 (+5,93) 24e; kwartfinale-2: 3.39,9 (5e) |
30 km achtervolging (m) | 16e | 1:16.23,6 (+1.12,2) | |
50 km klassiek (m) | 5e | 2:05.37,1 (+1,6) | |
Stefan Kuhn | sprint (m) | KF | kwalificatie: 3.38,35 (+3,78) 10e; kwartfinale-1: 3.37,4 (3e) |
Brent McMurtry | sprint (m) | kw. | kwalificatie: 3.45,02 (+10,45) 41e; |
Devon Kershaw Alex Harvey | teamsprint (m) | 4e | halve finale-1: 18.49,2 (4e); finale: 19.07,3 (+6,3) |
Team Canada: Devon Kershaw Alex Harvey Ivan Babikov George Grey | 4× 10 km (m) | 7e | 1:47.03,2 (+1.57,8) 28.23,8 28.21,3 24.56,9 25.44,6 |
Chandra Crawford | sprint (v) | KF | kwalificatie: 3.47,25 (+9,20) 18e; kwartfinale-5: 3.50,0 (+13,5) |
Daria Gaiazova | sprint (v) | KF | 3.46,97 (+8,92) 17e; kwartfinale-2: 3.44,4 (5e) |
15 km achtervolging (v) | 47e | 44.35,9 (+4.37,8) | |
Perianne Jones | sprint (v) | 41e | 3.54,27 (+16,22) 41e |
15 km achtervolging (v) | 57e | 45.48,7 (+5.50,6) | |
Sara Renner | sprint (v) | 34e | 3.51,79 (+13,74) 34e |
15 km achtervolging (v) | 10e | 41.37,9 (+1.39,9) | |
30 km klassiek (v) | 16e | 1:34.04,2 (+3.30,5) | |
Madeleine Williams | 10 km vrije stijl (v) | 51e | 27.43,6 (+2.45,2) |
15 km achtervolging (v) | 41e | 44.11,2 (+4.13,1) | |
30 km klassiek (v) | 46e | 1:42.33,7 (+12.00,0) | |
Daria Gaiazova Sara Renner | teamsprint (v) | 7e | halve finale-2: 18.54,9 (4e); finale: 18.51,8 (+48,1) |
Team Canada: Daria Gaiazova Perianne Jones Chandra Crawford Madeleine Williams | 4× 5 km (v) | 16e | 1:00.05,0 (+4.45,5) 15.35,8 16.14,7 14.17,7 13.56,8 |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jason Myslicki | gundersen normale schans (m) | 45e | schansspringen: 87,0 m - 93,0 p (43e + 2.50) langlaufen: 30.10,7 |
gundersen grote schans (m) | 44e | schansspringen: 99,5 m - 69,3p (42e + 3.51) langlaufen: 30.53,9 |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Samuel Edney | mannen | 7e | 3.14,840 (48,754 / 48,793 / 48,920 / 48,373) |
Jeff Christie | 9e | 3.15,823 (48,881 / 48,904 / 49,308 / 48,730) | |
Ian Cockerline | 20e | 3.16,243 (49,033 / 49,132 / 49,297 / 48,781) | |
Regan Lauscher | vrouwen | 15e | 2.49,021 (42,368 / 42,289 / 42,211 / 42,153) |
Alex Gough | 18e | 2.49,391 (42,275 / 42,411 / 42,346 / 42,359) | |
Meaghan Simister | 25e | 2.50,470 (42,524 / 42,497 / 42,787 / 42,662) | |
Chris Moffat Mike Moffat | dubbel | 7e | 1.23,398 (41,675 / 41,723) |
Tristan Walker Justin Snith | 15e | 1.24,220 (41,100 / 42,120) |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Denny Morrison | 1000 m (m) | 13e | 1.10,30 (+1,36) |
1500 m (m) | 9e | 1.46,93 (+1,38) | |
5000 m (m) | 18 | 6.33,78 (+19,11) | |
Kyle Parrott | 500 m (m) | 21e | 71,344 (+1,52) (35,577 + 35,767) |
1000 m (m) | 24e | 1.10,89 (+1,95) | |
1500 m (m) | 37e | 1.52,67 (+7,10) | |
Jamie Gregg | 500 m (m) | 8e | 70,26 (+0,44) (35,142 + 35,126) |
Jeremy Wotherspoon | 500 m (m) | 9e | 70,282 (+0,46) (35,09 + 35,188) |
1000 m (m) | 14e | 1.10,35 (+1,41) | |
Mike Ireland | 500 m (m) | 16e | 70,63 (+0,81) (35,38 + 35,253) |
Francois-Olivier Roberge | 1000 m (m) | 20e | 1.10,75 (+1,81) |
Mathieu Giroux | 1500 m (m) | 14e | 1.47,62 (+2,05) |
Lucas Makowsky | 1500 m (m) | 19e | 1.48,61 (+3,04) |
5000 m (m) | 13e | 6.28,71 (+14,11) | |
Mathieu Giroux Lucas Makowsky Denny Morrison | ploegenachtervolging | KF tijd: 3.42,39, gewonnen van Italië HF tijd: 3.42,22, gewonnen van Noorwegen F tijd: 3.41,37, gewonnen van Verenigde Staten | |
Anastasia Bucsis | 500 m (v) | 34e | 79,755 (39,879 + 39,876) |
Shannon Rempel | 500 m (v) | 27e | 78,824 (39,351 + 39,473) |
1000 m (v) | 21e | 1.18,174 | |
Christine Nesbitt | 500 m (v) | 10e | 77,575 (38,881 + 38,694) |
1000 m (v) | 1.16,56 | ||
1500 m (v) | 6e | 1.58,33 | |
Brittany Schussler | 1000 m (v) | 25e | 1.18,31 |
1500 m (v) | 35e | 2.04,47 | |
Kristina Groves | 1000 m (v) | 4e | 1.16,78 |
1500 m (v) | 1.57,14 | ||
3000 m (v) | 4.04,84 | ||
5000 m (v) | 6e | 7.04,57 | |
Cindy Klassen | 1500 m (v) | 21e | 2.00,67 |
3000 m (v) | 14e | 4.15,53 | |
5000 m (v) | 12e | 7.22,09 | |
Clara Hughes | 3000 m (v) | 5e | 4.06,01 |
5000 m (v) | |||
Kristina Groves Christine Nesbitt Brittany Schussler | ploegenachtervolging (v) | 5e | kwartfinale: 3.02,24, verloor van Verenigde Staten 5e/6e plaats: 3.01,41, won van Nederland |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
MacKenzie Boyd-Clowes | normale schans ind. (m) | 54e | kwalificatie: 44e — uitgeschakeld: 105 p. (92,5 m) |
grote schans ind. (m) | 55e | kwalificatie: 45e — uitgeschakeld: 83,8 p. (111,0 m) | |
Eric Mitchell | normale schans ind. (m) | 59e | kwalificatie: 49e — uitgeschakeld: 98,5 p. (89,0 m) |
grote schans ind. (m) | 61e | kwalificatie: 51e — uitgeschakeld: 47,4 p. (93,0 m) | |
Trevor Morrice | normale schans ind. (m) (m) | 56e | kwalificatie: 46e — uitgeschakeld: 103,5 p. (92,0 m) |
grote schans ind. (m) | 59e | kwalificatie: 49e — uitgeschakeld: 73,8 p. (106,0 m) | |
Stefan Read | normale schans ind. (m) | 57e | kwalificatie: 47e — uitgeschakeld: 103 p. (91,5 m) |
grote schans ind. (m) | 46e | 71,6 p. (104,5,0 m en dnq) kwalificatie 36e — 102,9 p. (120,0 m) | |
Team MacKenzie Boyd-Clowes Trevor Morrice Eric Mitchell Stefan Read | grote schans team (m) | 12e | 294,6 punten, niet geplaatst voor de tweede ronde 72,0 p. (105,0 m.) 64,8 p. (101,0 m.) 66,6 p. (102,0 m.) 91,2 p. (114,0 m.) |
dnq: niet geplaatst voor de tweede ronde
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Guillaume Bastille | 1500 m (m) | 34e | vr5: gediskwalificeerd |
Charles Hamelin | 500 m (m) | vr4: 41,463 (1e), kf1: 40,770 (1e), hf1: 40,964 (1e), A-finale: 40,981 (1e) | |
1000 m (m) | 4e | vr1: 1.25,256 (1e), kf1: 1.25,300 (1e), hf2: 1.25,062 (2e), A-finale: 1.24,329 (4e) | |
1500 m (m) | 7e | vr2: 2.16,153 (2e), hf1: 2.11,225 (3e), B-finale: 2.18,243 (1e) | |
Francois Hamelin | 1000 m (m) | 5e | vr2: 1.25,714 (1e), kf4: 1.25,037 (2e), hf1: 1.45,324 (3e, adv), A-finale: 1.25,206 (5e) |
Olivier Jean | 500 m (m) | 9e | vr7: 41,737 (2e), kf3: 41,275 (2e), hf1: gediskwalificeerd |
1500 m (m) | 4e | vr1: 2.14,279 (1e), hf2: 2.32,358 (6e, adv), A-finale: 2.18,806 (4e) | |
Francois-Louis Tremblay | 500 m (m) | vr3: 41,397 (1e), kf4: 41,326 (1e), hf2: 41,515 (2e), A-finale: 46,366 (3e) | |
Guillaume Bastille Charles Hamelin Francois Hamelin Olivier Jean Francois-Louis Tremblay | 5000 m aflossing (m) | hf2: 6.43,610 (2e), A-finale: 6.44,224 (1e) | |
Jessica Gregg | 500 m (v) | 4e | vr4: 44,009 (2e), kf2: 43,956 (2e), hf1: 43,854 (1e), A-finale: 44,204 (4e) |
1000 m (v) | 6e | vr4: 1.32,565 (1e), kf2: 1.30,207 (2e), hf1: 1.33,139 (4e), B-finale: 1.32,333 (3e) | |
Valérie Maltais | 1500 m (v) | 14e | vr3: 2.30,321 (3e), hf3: 2.23,722 (5e) |
Kalyna Roberge | 500 m (v) | 6e | vr6: 44,254 (2e), kf1: 44,143 (2e), hf2: 43,633 (3e), B-finale: 44,824 (2e) |
1000 m (v) | 5e | vr2: 1.31,033 (1e), kf1: 1.30,769 (2e), hf2: 1.30,736 (3e), B-finale: 1.32,122 (2e) | |
1500 m (v) | 13e | vr4: 2.23,619 (2e), hf2: 2.47,998 (5e) | |
Marianne St-Gelais | 500 m (v) | vr2: 44,708 (1e), kf4: 44,316 (1e), hf2: 43,241 (2e), A-finale: 43,707 (2e) | |
Tania Vincent | 1000 m (v) | 17e | vr1: 1.37,561 (2e), kf3: gediskwalificeerd |
1500 m (v) | 8e | vr1: 2.24,100 (2e), hf1: 2.24,742 (2e), A-finale: 2.23,035 (8e) | |
Jessica Gregg Kalyna Roberge Marianne St-Gelais Tania Vincent | 3000 m aflossing (v) | hf2: 4.11,476 (2e), A-finale: 4.09,137 (2e) |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jon Montgomery | mannen | 3.29,73 (52,60 / 52,57 / 52,20 / 52,36) | |
Jeff Pain | 9e | 3.31,86 (53,03 / 53,18 / 53,00 / 52,65) | |
Michael Douglas | dsq-3 | gediskwalificeerd (52,83 / 53,04 / dsq / -) | |
Mellisa Hollingsworth | vrouwen | 5e | 3.36,60 (54,18 / 54,17 / 53,81 / 54,44) |
Amy Gough | 7e | 3.37,01 (54,14 / 54,78 / 53,92 / 54,17) | |
Michelle Kelly | 13e | 3.40,79 (54,73 / 55,49 / 55,56 / 55,01) |
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Francois Boivin | cross (m) | 12e | kwalificatie: 15e (1.22,75) achtste finale: 1e kwartfinale: 4e - uitgeschakeld |
Robert Fagan | cross (m) | 5e | kwalificatie: 10e (1.21,87) achtste finale: 1e kwartfinale: 1e halve finale: 3e kleine finale: 1e |
Drew Neilson | cross (m) | 11e | kwalificatie: 11e (1.22,01) achtste finale: 2e kwartfinale: 4e - uitgeschakeld |
Mike Robertson | cross (m) | kwalificatie: 3e (1.20,15) achtste finale: 1e kwartfinale: 1e halve finale: 1e finale: 2e | |
Justin Lamoureux | halfpipe (m) | 7e | kwalificatie: 9e; 35,4 ptn (12,6 en 35,4) halve finale: 36,2 ptn (36,2 en 20,2) finale: 35,9 ptn (33,8 en 35,9) |
Brad Martin | halfpipe (m) | 23e | kwalificatie: 13e; 27,5 ptn (11,2 en 27,5) - uitgeschakeld |
Jeff Batchelor | halfpipe (m) | 32e | kwalificatie: 17e; 18,5 ptn (14,9 en 18,5) - uitgeschakeld |
Jasey-Jay Anderson | parallelreuzenslalom (m) | kwalificatie: 10e (1.17,97) achtste finale: gewonnen van Tyler Jewell ( USA) kwartfinale: gewonnen van Rok Flander ( SLO) halve finale: gewonnen van Stanislav Detkov ( RUS) finale: gewonnen van Benjamin Karl ( AUT) | |
Michael Lambert | parallelreuzenslalom (m) | 12e | kwalificatie: 6e (1.17,81) achtste finale: verloren van Stanislav Detkov ( RUS) - uitgeschakeld |
Matthew Morison | parallelreuzenslalom (m) | 11e | kwalificatie: 5e (1.17,69) achtste finale: verloren van Zan Kosir ( SLO) - uitgeschakeld |
Dominique Maltais | cross (v) | 20e | kwalificatie: 20e (1.45,56) - uitgeschakeld |
Maëlle Ricker | cross (v) | kwalificatie: 3e (1.25,45) kwartfinale: 1e halve finale: 1e finale: 1e | |
Mercedes Nicoll | halfpipe (v) | 6e | kwalificatie: 10e; 34,6 ptn (31,1 en 34,6) halve finale: 40,1 ptn (40,1 en 28,5) finale: 34,3 ptn (34,3 en 2,9) |
Sarah Conrad | halfpipe (v) | 18e | kwalificatie: 15e; 31,2 ptn (14,4 en 31,2) halve finale: 21,4 ptn (17,8 en 21,4) - uitgeschakeld |
Palmer Taylor | halfpipe (v) | 26e | kwalificatie: 26e; 13,7 ptn (12,9 en 13,7) - uitgeschakeld |
Caroline Calvé | parallelreuzenslalom (v) | 20e | kwalificatie: 20e (1.26,38) - uitgeschakeld |
Alexa Loo | parallelreuzenslalom (v) | 12e | kwalificatie: 9e (1.24,22) achtste finale: verloren van Anke Karstens ( GER) - uitgeschakeld |
Kimiko Zakreski | parallelreuzenslalom (v) | 29e | kwalificatie: 29e (dnf) - uitgeschakeld |
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.