Veidne:2022. gada Latvijas Kausa izslēgšanas spēles
From Wikipedia, the free encyclopedia
1. posma 1. kārta | 1. posma 2. kārta | 2. posma 1. kārta | 2. posma 2. kārta | Astoņdaļfināli | Ceturtdaļfināli | Pusfināli | Fināls | |||||||||||||||||||||||||||||||
FK Sigulda | 2 p | AFA Olaine | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Olaine/FK Union | 2 | Grobiņas SC/LFS | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Sigulda | 0 | Grobiņas SC/LFS | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mārupes SC | 5 | FK Smiltene/BJSS | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mārupes SC | 3 | Grobiņas SC/LFS | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Smiltene/BJSS | 3 p | FK Liepāja | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Lielupe | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Madona Kvarcs | 2 p | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Madona Kvarcs | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rēzekne | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rēzekne | 1 | Grobiņas SC/LFS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Skanstes SK | 2 | Skanstes SK | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Skanstes SK | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK PPK/Betsafe | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Pļaviņas DM | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK PPK/Betsafe | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Skanstes SK | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jēkabpils SC | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Priekuļi | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Riga United | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Priekuļi | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Limbaži | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Aliance | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Limbaži | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Limbaži | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jēkabpils SC | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jēkabpils SC | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Ķekava/Auda | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jēkabpils SC | 1 p | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Dinamo Rīga | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SK Kengaroos | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Varakļāni | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SK Kengaroos | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FC Gauja | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SK Kengaroos | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Futbola Parks/LSPA | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Alberts | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Futbola Parks/LSPA | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Futbola Parks/LSPA | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FS Jelgava | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Beitar | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Staiceles Bebri | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Beitar | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FS Jelgava | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DSVK Traktors | 4 | FS Jelgava | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
ASK Kadaga | 3 | JDFS Alberts | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
DSVK Traktors | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
JFK Daugava | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
JFK Daugava | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
JDFS Alberts | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
JDFS Alberts | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Leevon Saldus | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
JFC Jelgava | 2 | Leevon Saldus | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Cēsis | 0 | JFC Jelgava | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
JFC Jelgava | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Babītes SK | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FS Jelgava | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Metta | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Valka | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gulbenes BJSS | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gulbenes BJSS | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Salaspils | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Upesciema Warriors | 0 | FK Salaspils | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Dobele Allegro | 3 | Augšdaugavas NSS | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Dobele Allegro | 3 | FK Salaspils | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bauska/Mēmele | 0 | FK Metta | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Dobele Allegro | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Augšdaugavas NSS | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Augšdaugavas NSS | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ogre United | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Augšdaugavas NSS | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Jūrnieks | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SK Supernova | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Tukums 2000 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Tukums 2000 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
RFS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
RFS | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Spartaks | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Riga FC | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Valmiera FC | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Valmiera FC | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Auda | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Auda | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
BFC Daugavpils | 1 |