From Wikipedia, the free encyclopedia
2021.—2022. gada UEFA Eiropas konferences līgas sezona bija pirmā UEFA Eiropas konferences līgas, trešā līmeņa Eiropas futbola klubu turnīra, sezona. To organizēja UEFA. Sezona sākās ar pirmo kvalifikācijas kārtu 2021. gada 6. jūlijā. Kvalifikācijas spēles notika līdz 26. augustam. Grupu turnīrs sākās 2021. gada 16. septembrī, bet sezona noslēdzās 2022. gada 25. maijā ar finālu Arena Kombëtare stadionā Tirānā, Albānijā.[1]
2021.—2022. gada UEFA Eiropas konferences līgas sezona | |
---|---|
Arena Kombëtare stadions Tirānā, kur norisinājās fināls | |
Sporta veids | futbols |
Līga | UEFA Eiropas konferences līga |
Komandu skaits |
Pamatturnīrs: 32 + 8 Kopā: 136 + 45 |
Sezona | |
Čempioni | AS Roma (1. tituls) |
Finālisti | Feyenoord |
Rezultatīvākais |
Sirils Deserss (Feyenoord, 10 vārti) |
Par uzvarētājiem kļuva Itālijas kluba AS Roma futbolisti, kas finālā ar 1:0 pieveica Nīderlandes vienību Roterdamas "Feyenoord".
2021.—2022. gada UEFA Eiropas konferences līgas uzvarētāji varēja iegūt tiesības spēlēt 2022.—2023. gada UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, taču AS Roma komanda to jau bija nodrošinājusi pēc rezultātiem 2021.—2022. gada Itālijas A sērijā.
Posms | Kārta | Izlozes datums | Pirmā spēle | Otrā spēle |
---|---|---|---|---|
Kvalifikācija | 1. kvalifikācijas kārta | 2021. gada 15. jūnijs | 2021. gada 8. jūlijs | 2021. gada 15. jūlijs |
2. kvalifikācijas kārta | 2021. gada 16. jūnijs | 2021. gada 22. jūlijs | 2021. gada 29. jūlijs | |
3. kvalifikācijas kārta | 2021. gada 19. jūlijs | 2021. gada 5. augusts | 2021. gada 12. augusts | |
Izslēgšanas kārta | 2021. gada 2. augusts | 2021. gada 19. augusts | 2021. gada 26. augusts | |
Grupu turnīrs | 1. kārta | 2021. gada 27. augusts | 2021. gada 16. septembris | |
2. kārta | 2021. gada 30. septembris | |||
3. kārta | 2021. gada 21. oktobris | |||
4. kārta | 2021. gada 4. novembris | |||
5. kārta | 2021. gada 25. novembris | |||
6. kārta | 2021. gada 9. decembris | |||
Izslēgšanas spēles | 1/16 fināli | 2021. gada 13. decembris | 2022. gada 17. februāris | 2022. gada 24. februāris |
Astotdaļfināli | 2022. gada 25. februāris | 2022. gada 10. marts | 2022. gada 17. marts | |
Ceturtdaļfināli | 2022. gada 18. marts | 2022. gada 7. aprīlis | 2022. gada 14. aprīlis | |
Pusfināli | 2022. gada 28. aprīlis | 2022. gada 5. maijs | ||
Fināls | 2022. gada 25. maijs Arena Kombëtare, Tirāna |
1. kvalifikācijas kārtas izloze notika 2021. gada 15. jūnijā.[3]
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
FCI Levadia | 4–2 | St Joseph's | 3–1 | 1–1 |
Inter Turku | 1–3 | Puskás Akadémia | 1–1 | 0–2 |
Drita | 3–1 | Dečić | 2–1 | 1–0 |
Sūduva | 2–1 | Valmiera | 2–1 | 0–0 |
Birkirkara | 2–1 | La Fiorita | 1–0 | 1–1 |
Mons Calpe | 1–5 | FC Santa Coloma | 1–1 | 0–4 |
Velež Mostar | 4–2 | Coleraine | 2–1 | 2–1 |
Domžale | 2–1 | Swift Hesperange | 1–0 | 1–1 |
Shkupi | 3–1 | Llapi | 2–0 | 1–1 |
Tre Penne | 0–7 | Dinamo Batumi | 0–4 | 0–3 |
Partizani | 8–4 | Sfîntul Gheorghe | 5–2 | 3–2 |
Maribor | 2–0 | Urartu | 1–0 | 1–0 |
Podgorica | 1–3 | Laçi | 1–0 | 0–3 (pap.) |
Milsami Orhei | 1–0 | Sarajevo | 0–0 | 1–0 |
Noah | 1–5 | KuPS | 1–0 | 0–5 |
Žilina | 6–3 | Dila Gori | 5–1 | 1–2 |
FH | 3–1 | Sligo Rovers | 1–0 | 2–1 |
Paide Linnameeskond | 1–4 | Śląsk Wrocław | 1–2 | 0–2 |
RFS | 6–5 | KÍ | 2–3 | 4–2 (pap.) |
Bala Town | 0–2 | Larne | 0–1 | 0–1 |
Fehérvár | 1–3 | Ararat Yerevan | 1–1 | 0–2 |
Sutjeska | 2–1 | Gagra | 1–0 | 1–1 |
Sileks | 1–2 | Petrocub Hîncești | 1–1 | 0–1 |
Široki Brijeg | 3–4 | Vllaznia | 3–1 | 0–3 |
Stjarnan | 1–4 | Bohemians | 1–1 | 0–3 |
Glentoran | 1–3 | The New Saints | 1–1 | 0–2 |
Sant Julià | 1–1 (3–5 p) | Gżira United | 0–0 | 1–1 (pap.) |
Europa | 0–2 | Kauno Žalgiris | 0–0 | 0–2 |
Dundalk | 5–0 | Newtown | 4–0 | 1–0 |
Mosta | 3–4 | Spartak Trnava | 3–2 | 0–2 |
Liepāja | 5–2 | Struga | 1–1 | 4–1 |
Racing Luxembourg | 2–5 | Breiðablik | 2–3 | 0–2 |
Honka | 3–1 | NSÍ Runavík | 0–0 | 3–1 |
2. kvalifikācijas kārtas izloze notika 2021. gada 16. jūnijā.[4]
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
KuPS | 5–4 | Vorskla Poltava | 2–2 | 3–2 (pap.) |
FCSB | 2–2 (3–5 p) | Shakhter Karagandy | 1–0 | 1–2 (pap.) |
Arda | 0–6 | Hapoel Be'er Sheva | 0–2 | 0–4 |
Apollon Limassol | 3–5 | Žilina | 1–3 | 2–2 |
Čukarički | 2–0 | Sumgayit | 0–0 | 2–0 |
Sutjeska | 1–3 | Maccabi Tel Aviv | 0–0 | 1–3 |
Astana | 3–2 | Aris Thessaloniki | 2–0 | 1–2 (pap.) |
Petrocub Hîncești | 0–2 | Sivasspor | 0–1 | 0–1 |
AEL Limassol | 2–0 | Vllaznia | 1–0 | 1–0 |
Sochi | 7–2 | Keşla | 3–0 | 4–2 |
IF Elfsborg | 9–0 | Milsami Orhei | 4–0 | 5–0 |
RFS | 5–0 | Puskás Akadémia | 3–0 | 2–0 |
Dinamo Batumi | 4–2 | BATE Borisov | 0–1 | 4–1 |
Partizan | 3–0 | Dunajská Streda | 1–0 | 2–0 |
Dundalk | 4–3 | FCI Levadia | 2–2 | 2–1 |
Gżira United | 0–3 | Rijeka | 0–2 | 0–1 |
Viktoria Plzeň | 4–2 | Dynamo Brest | 2–1 | 2–1 |
Kauno Žalgiris | 1–10 | The New Saints | 0–5 | 1–5 |
Domžale | 2–1 | Honka | 1–1 | 1–0 |
CSKA Sofia | 0–0 (3–1 p) | Liepāja | 0–0 | 0–0 (pap.) |
Shkupi | 0–5 | Santa Clara | 0–3 | 0–2 |
Hibernian | 5–1 | FC Santa Coloma | 3–0 | 2–1 |
Larne | 3–2 | AGF | 2–1 | 1–1 |
Gent | 4–2 | Vålerenga | 4–0 | 0–2 |
F91 Dudelange | 0–4 | Bohemians | 0–1 | 0–3 |
Velež Mostar | 2–2 (3–2 p) | AEK Athens | 2–1 | 0–1(pap.) |
Qarabağ | 1–0 | Ashdod | 0–0 | 1–0 |
Lokomotiv Plovdiv | 1–1 (3–2 p) | Slovácko | 1–0 | 0–1(pap.) |
Ararat Yerevan | 5–7 | Śląsk Wrocław | 2–4 | 3–3 |
Laçi | 1–0 | Universitatea Craiova | 1–0 | 0–0 |
Drita | 2–3 | Feyenoord | 0–0 | 2–3 |
Basel | 5–0 | Partizani | 3–0 | 2–0 |
Pogoń Szczecin | 0–1 | Osijek | 0–0 | 0–1 |
Austria Wien | 2–3 | Breiðablik | 1–1 | 1–2 |
Olimpija Ljubljana | 1–1 (5–4 p) | Birkirkara | 1–0 | 0–1 (pap.) |
Hammarby IF | 4–1 | Maribor | 3–1 | 1–0 |
Molde | 3–2 | Servette | 3–0 | 0–2 |
Újpest | 5–2 | Vaduz | 2–1 | 3–1 |
Sūduva | 0–0 (3–4 p) | Raków Częstochowa | 0–0 | 0–0 (pap.) |
Spartak Trnava | 1–1 (4–3 p) | Sepsi OSK | 0–0 | 1–1 (pap.) |
FH | 1–6 | Rosenborg | 0–2 | 1–4 |
København | 9–1 | Torpedo-BelAZ Zhodino | 4–1 | 5–0 |
Panevėžys | 0–2 | Vojvodina | 0–1 | 0–1 |
Hajduk Split | 3–4 | Tobol | 2–0 | 1–4 (pap.) |
Aberdeen | 5–3 | BK Häcken | 5–1 | 0–2 |
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
Shamrock Rovers | bez spēles | N/A | – | – |
Teuta | 3–2 | Inter Club d'Escaldes | 0–2 | 3–0 (pap.) |
Riga | 3–0 | Shkëndija | 2–0 | 1–0 |
Dinamo Tbilisi | 2–7 | Maccabi Haifa | 1–2 | 1–5 |
HB Tórshavn | 6–0 | Budućnost Podgorica | 4–0 | 2–0 |
Linfield | 4–0 | Borac Banja Luka | 4–0 | 0–0 |
Shakhtyor Soligorsk | 1–3 | Fola Esch | 1–2 | 0–1 |
Folgore | 3–7 | Hibernians | 1–3 | 2–4 |
Prishtina | 6–5 | Connah's Quay Nomads | 4–1 | 2–4 |
Valur | 0–6 | Bodø/Glimt | 0–3 | 0–3 |
3. kvalifikācijas kārtas izloze notika 2021. gada 19. jūlijā.[5]
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
Dinamo Batumi | 2–3 | Sivasspor | 1–2 | 1–1 (pap.) |
KuPS | 5–4 | Astana | 1–1 | 4–3 |
Sochi | 3–3 (2–4 p) | Partizan | 1–1 | 2–2 (pap.) |
Śląsk Wrocław | 2–5 | Hapoel Be'er Sheva | 2–1 | 0–4 |
Santa Clara | 3–0 | Olimpija Ljubljana | 2–0 | 1–0 |
Újpest | 1–6 | Basel | 1–2 | 0–4 |
IF Elfsborg | 5–2 | Velež Mostar | 1–1 | 4–1 |
Kolos Kovalivka | 0–0 (1–3 p) | Shakhter Karagandy | 0–0 | 0–0 (pap.) |
Paços de Ferreira | 4–1 | Larne | 4–0 | 0–1 |
Luzern | 0–6 | Feyenoord | 0–3 | 0–3 |
Gent | 3–2 | RFS | 2–2 | 1–0 |
Hibernian | 2–5 | Rijeka | 1–1 | 1–4 |
Breiðablik | 3–5 | Aberdeen | 2–3 | 1–2 |
Trabzonspor | 4–4 (4–3 p) | Molde | 3–3 | 1–1 (pap.) |
Bohemians | 2–3 | PAOK | 2–1 | 0–2 |
The New Saints | 5–5 (1–4 p) | Viktoria Plzeň | 4–2 | 1–3 (pap.) |
Raków Częstochowa | 1–0 | Rubin Kazan | 0–0 | 1–0 (pap.) |
Lokomotiv Plovdiv | 3–5 | København | 1–1 | 2–4 |
Čukarički | 4–6 | Hammarby IF | 3–1 | 1–5 |
Tobol | 0–6 | Žilina | 0–1 | 0–5 |
CSKA Sofia | 5–3 | Osijek | 4–2 | 1–1 |
Vojvodina | 1–7 | LASK | 0–1 | 1–6 |
AEL Limassol | 1–2 | Qarabağ | 1–1 | 0–1 |
Spartak Trnava | 0–1 | Maccabi Tel Aviv | 0–0 | 0–1 |
Rosenborg | 8–2 | Domžale | 6–1 | 2–1 |
Laçi | 1–5 | Anderlecht | 0–3 | 1–2 |
Vitesse | 4–3 | Dundalk | 2–2 | 2–1 |
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
Maccabi Haifa | 7–3 | HB Tórshavn | 7–2 | 0–1 |
Linfield | 2–4 | Fola Esch | 1–2 | 1–2 |
Shamrock Rovers | 3–0 | Teuta | 1–0 | 2–0 |
Riga | 4–2 | Hibernians | 0–1 | 4–1 (a.e.t.) |
Prishtina | 2–3 | Bodø/Glimt | 2–1 | 0–2 |
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
Qarabağ | 4–1 | Aberdeen | 1–0 | 3–1 |
Basel | 4–4 (4–3 p) | Hammarby IF | 3–1 | 1–3 (pap.) |
Viktoria Plzeň | 2–3 | CSKA Sofia | 2–0 | 0–3 (pap.) |
Paços de Ferreira | 1–3 | Tottenham Hotspur | 1–0 | 0–3 |
Rennes | 5–1 | Rosenborg | 2–0 | 3–1 |
Anderlecht | 4–5 | Vitesse | 3–3 | 1–2 |
LASK | 3–1 | St Johnstone | 1–1 | 2–0 |
Shakhter Karagandy | 1–4 | Maccabi Tel Aviv | 1–2 | 0–2 |
PAOK | 3–1 | Rijeka | 1–1 | 2–0 |
KuPS | 0–4 | Union Berlin | 0–4 | 0–0 |
Feyenoord | 6–3 | IF Elfsborg | 5–0 | 1–3 |
Raków Częstochowa | 1–3 | Gent | 1–0 | 0–3 |
Sivasspor | 1–7 | København | 1–2 | 0–5 |
Santa Clara | 2–3 | Partizan | 2–1 | 0–2 |
Trabzonspor | 1–5 | Roma | 1–2 | 0–3 |
Hapoel Be'er Sheva | 1–3 | Anorthosis Famagusta | 0–0 | 1–3 |
Jablonec | 8–1 | Žilina | 5–1 | 3–0 |
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
Žalgiris | 2–3 | Bodø/Glimt | 2–2 | 0–1 |
Neftçi Baku | 3–7 | Maccabi Haifa | 3–3 | 0–4 |
Flora | 5–2 | Shamrock Rovers | 4–2 | 1–0 |
Riga | 2–4 | Lincoln Red Imps | 1–1 | 1–3 (pap.) |
Fola Esch | 2–7 | Kairat | 1–4 | 1–3 |
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija | ROM | BOD | ZOR | CSS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roma | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 11 | +7 | 13 | Kvalifikācija astotdaļfinālam | — | 2–2 | 4–0 | 5–1 | |
2 | Bodø/Glimt | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 5 | +9 | 12 | Kvalifikācija 1/16 finālam | 6–1 | — | 3–1 | 2–0 | |
3 | Zorya Luhansk | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | −6 | 7 | 0–3 | 1–1 | — | 2–0 | ||
4 | CSKA Sofia | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 | −10 | 1 | 2–3 | 0–0 | 0-1 | — |
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija | FEY | SLA | UNI | MHA | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6 | +5 | 14 | Kvalifikācija astotdaļfinālam | — | 2–1 | 3–1 | 2–1 | |
2 | Slavia Praha | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | +1 | 8 | Kvalifikācija 1/16 finālam | 2–2 | — | 3–1 | 1–0 | |
3 | Union Berlin | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | −1 | 7 | 1–2 | 1–1 | — | 3–0 | ||
4 | Maccabi Haifa | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 7 | −5 | 4 | 0–0 | 1–0 | 0–1 | — |
V | Komanda | SP | U | N | Z | GV | ZV | +/− | PTS | Kvalifikācija | COP | PAO | SLO | LIN | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | København | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 5 | +10 | 15 | Kvalifikācija astotdaļfinālam | — | 1–2 | 2–0 | 3–1 | |
2 | PAOK | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | +4 | 11 | Kvalifikācija 1/16 finālam | 1–2 | — | 1–1 | 2–0 | |
3 | Slovan Bratislava | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | +1 | 8 | 1–3 | 0–0 | — | 2–0 | ||
4 | Lincoln Red Imps | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 17 | −15 | 0 | 0–4 | 0–2 | 1–4 | — |
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
Marseille | 6–1 | Qarabağ | 3–1 | 3–0 |
PSV Eindhoven | 2–1 | Maccabi Tel Aviv | 1–0 | 1–1 |
Fenerbahçe | 4–6 | Slavia Praha | 2–3 | 2–3 |
Midtjylland | 2–2 (3–5 p) | PAOK | 1–0 | 1–2 (pap.) |
Leicester City | 7–2 | Randers | 4–1 | 3–1 |
Celtic | 1–5 | Bodø/Glimt | 1–3 | 0–2 |
Sparta Praha | 1–3 | Partizan | 0–1 | 1–2 |
Rapid Wien | 2–3 | Vitesse | 2–1 | 0–2 |
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
Marseille | 4–2 | Basel | 2–1 | 2–1 |
Leicester City | 3–2 | Rennes | 2–0 | 1–2 |
PAOK | 3–1 | Gent | 1–0 | 2–1 |
Vitesse | 1–2 | Roma | 0–1 | 1–1 |
PSV Eindhoven | 8–4 | København | 4–4 | 4–0 |
Slavia Praha | 7–5 | LASK | 4–1 | 3–4 |
Bodø/Glimt | 4–3 | AZ | 2–1 | 2–2 (pap.) |
Partizan | 3–8 | Feyenoord | 2–5 | 1–3 |
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | 2–5 | Roma | 2–1 | 0–4 |
Feyenoord | 6–4 | Slavia Praha | 3–3 | 3–1 |
Marseille | 3–1 | PAOK | 2–1 | 1–0 |
Leicester City | 2–1 | PSV Eindhoven | 0–0 | 2–1 |
Pirmā komanda | Rezultāts | Otrā komanda | 1. spēle | 2. spēle |
---|---|---|---|---|
Leicester City | 1–2 | Roma | 1–1 | 0–1 |
Feyenoord | 3–2 | Marseille | 3–2 | 0–0 |
2022. gada 25. maijs 22:00 (pēc Latvijas laika) | |||
Roma | 1:0 | Feyenoord | Arena Kombëtare, Tirāna Skatītāji: 19 597 Tiesnesis: Ištvāns Kovāčs |
Dzaniolo 32' | Pārskats |
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.