1988 m. Tiesos taurė – 42-asis Tiesos taurės turnyras. Taurę laimėjo Klaipėdos „Sirijus“.[1]
Daugiau informacijos Sezonas, Laikotarpis ...
Uždaryti
Varžybos vyko 3 etapais:
- I etapo varžybose dalyvavo miestų ir rajonų gamyklų, įmonių, kolūkių, mokymo įstaigų ir organizacijų kūno kultūros kolektyvai;
- II etape (iki liepos 16 d.) prie jų prisijungė I lygos 36 komandos;
- III etape stipriausios iš jų susirungė su aukščiausiosios lygos komandomis.[2] Etapas vyko nuo liepos 23 d.[3] iki rugpjūčio 13 d.
Norą dalyvauti turnyre išreiškė 272 komandos.
Rajonų etapas
KAPSUKO MIESTAS – kovojo 15 komandų, nugalėjo „Sūduva“.[4]
Daugiau informacijos Kapsuko PTM-79, 7 – 1 ...
1988 Ketvirtfinalis |
Kapsuko PTM-79 |
7 – 1 |
Kapsuko „Automatai“ |
|
|
|
|
Uždaryti
Daugiau informacijos Kapsuko PTM-79-2, 2 – 1 ...
1988 Ketvirtfinalis |
Kapsuko PTM-79-2 |
2 – 1 |
Kapsuko „Keramzitas“ |
|
|
|
|
Uždaryti
Daugiau informacijos Kapsuko „Sūduva“, + ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Kapsuko PTM-79, 3 – 0 ...
1988 Pusfinalis |
Kapsuko PTM-79 |
3 – 0 |
Kapsuko PTM-79-2 |
|
|
|
|
Uždaryti
Daugiau informacijos Kapsuko „Sūduva“, 6 – 2 ...
Uždaryti
KAUNO MIESTAS – tarp iškritusių komandų buvo Kauno „Politechnika“.
Zonų etapas
Duomenys negausūs.
Daugiau informacijos Kėdainių „Varpa“, 4 – 0 ...
1988 ? etapas |
Kėdainių „Varpa“ |
4 – 0 |
Kapsuko PTM-79 |
|
|
|
|
Uždaryti
Daugiau informacijos Vilniaus „Panerys“, 3 – 0 ...
Uždaryti
Respublikinis etapas
1/64 finalo
Daugiau informacijos Vilniaus „Motoras“, 3 – 2 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Klaipėdos „Sirijus“, 2 – 0 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Utenos „Utenis“, 3 – 1 ...
Uždaryti
1/32 finalo
Daugiau informacijos Utenos „Utenis“, 3 – 0 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Alytaus „Snaigė“, 2 – 1 ...
Uždaryti
Šešioliktfinalis
Turnyre turėjo žaisti Kybartų „Lokomotyvas“, tačiau jį prieš pat varžybas pakeitė Vilkaviškio „Širvinta“.
Daugiau informacijos Jurbarko „Gegužės 1-oji“, 2 – 8 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Panevėžio „Ekranas-2“, 2 – 5 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Alytaus „Snaigė“, – : + ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Aukštelkų Černiachovskio kolūkis, 1 – 5 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Telšių „Mastis“, 1 – 3 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Klaipėdos „Sirijus“, 5 – 0 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Vilkaviškio „Širvinta“, + : – ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Vilniaus „Kibirkštis“, 0 – 4 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Anykščių „Už taiką-2“, 1 – 2 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Anykščių „Už taiką“, 0 – 3 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Vilniaus „Neris“, 0 – 1 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Kretingos „Minija“, 0 – 2 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Perlojos komanda, 0 – 1 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Vilniaus „Panerys“, 2 – 1 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Utenos „Utenis“, 1 – 1 (baud. 4–3) ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Plungės „Kooperatininkas“, 1 – 2 ...
Uždaryti
Aštuntfinalis
Daugiau informacijos Tauragės „Tauras“, 3 – 2 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Kapsuko „Sūduva“, 0 – 0 (baud. 1–4) ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Šiaulių „Statybininkas“, 1 – 2 (prat.) ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Vilkaviškio „Širvinta“, 0 – 1 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Kauno „Banga“, 2 – 0 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Kauno „Kelininkas“, 1 – 1 (baud. 3–2) ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Vilniaus SRT, 4 – 1 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Utenos „Utenis“, 1 – 2 ...
Uždaryti
Ketvirtfinalis
Daugiau informacijos Tauragės „Tauras“, 0 – 1 (prat.) ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Klaipėdos „Sirijus“, 1 – 0 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Kauno „Banga“, 0 – 2 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Vilniaus SRT, 1 – 0 ...
Uždaryti
Pusfinalis
Daugiau informacijos Panevėžio „Ekranas“, 0 – 4 ...
Uždaryti
Daugiau informacijos Kauno „Kelininkas“, 2 – 1 (prat.) ...
Uždaryti