nemzeti eredmények a XXVIII. nyári olimpiai játékokon From Wikipedia, the free encyclopedia
Nagy-Britannia és Észak-Írország a görögországi Athénban megrendezett 2004. évi nyári olimpiai játékok egyik részt vevő nemzete volt. Az országot az olimpián 24 sportágban 264 sportoló képviselte, akik összesen 30 érmet szereztek.
Nagy-Britannia az olimpiai játékokon | |||||
Nagy-Britannia zászlaja | |||||
NOB-országkód: GBR | |||||
OOB | Brit Olimpiai Szövetség | ||||
Honlap | Hivatalos honlap | ||||
2004. évi nyári olimpiai játékok Athén | |||||
Versenyzők | 264 fő 24 sportágban | ||||
Zászlóvivő | |||||
Nyitóünnepség | Kate Howey | ||||
Záróünnepség | Kelly Holmes | ||||
Érmek 10. helyezés |
| ||||
Nyári olimpiai játékok: | |||||
Téli olimpiai játékok: | |||||
Nem hivatalos olimpiai játékok:
|
Érem | Versenyző | Sportág | Versenyszám |
---|---|---|---|
Arany | Kelly Holmes | Atlétika | Női 800 m |
Arany | Kelly Holmes | Atlétika | Női 1500 m |
Arany | Jason Gardener Darren Campbell Marlon Devonish Mark Lewis-Francis | Atlétika | Férfi 4 × 100 m váltó |
Arany | Steve Williams James Cracknell Ed Coode Matthew Pinsent | Evezés | Férfi kormányos nélküli négyes |
Arany | Bradley Wiggins | Kerékpározás | Férfi egyéni üldözőverseny |
Arany | Chris Hoy | Kerékpározás | Férfi egyéni időfutam |
Arany | Leslie Law | Lovaglás | Lovastusa, egyéni |
Arany | Ben Ainslie | Vitorlázás | Férfi finn dingi |
Arany | Shirley Robertson Sarah Webb Sarah Ayton | Vitorlázás | Női yngling |
Ezüst | Katherine Grainger Cath Bishop | Evezés | Női kormányos nélküli kettes |
Ezüst | Alison Mowbray Debbie Flood Frances Houghton Rebecca Romero | Evezés | Női négypárevezős |
Ezüst | Campbell Walsh | Kajak-kenu | Kajak egyes szlalom |
Ezüst | Steve Cummings Rob Hayles Paul Manning Bradley Wiggins Chris Newton Bryan Steel | Kerékpározás | Férfi csapat üldözőverseny |
Ezüst | Jeanette Brakewell William Fox-Pitt Pippa Funnell Leslie Law Mary Thomson-King | Lovaglás | Lovastusa, csapat |
Ezüst | Leon Taylor Peter Waterfield | Műugrás | Férfi szinkron toronyugrás |
Ezüst | Amir Khan | Ökölvívás | Könnyűsúly |
Ezüst | Nathan Robertson Gail Emms | Tollaslabda | Vegyes páros |
Ezüst | Nick Rogers Joe Glanfield | Vitorlázás | Férfi 470-es osztály |
Bronz | Kelly Sotherton | Atlétika | Női hétpróba |
Bronz | Sarah Winckless Elise Laverick | Evezés | Női kétpárevezős |
Bronz | Alison Williamson | Íjászat | Női egyéni |
Bronz | Ian Wynne | Kajak-kenu | Férfi kajak egyes 500 m |
Bronz | Helen Reeves | Kajak-kenu | Női szlalom kajak egyes |
Bronz | Rob Hayles Bradley Wiggins | Kerékpározás | Férfi madison |
Bronz | Pippa Funnell | Lovaglás | Lovastusa, egyéni |
Bronz | Georgina Harland | Öttusa | Női egyéni |
Bronz | David Davies | Úszás | Férfi 1500 m gyors |
Bronz | Steve Parry | Úszás | Férfi 200 m pillangó |
Bronz | Nick Dempsey | Vitorlázás | Férfi szörfvitorlázás |
Bronz | Chris Draper Simon Hiscocks | Vitorlázás | Könnyű 49-es dingi |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Mark Lewis-Francis | 100 m | 10,13 | 1. | 8. | 10,12 | 2. | 9.** | 10,28 | 5. | 11.** | kiesett | |
Jason Gardener | 10,15 | 2. | 9.** | 10,15 | 2. | 12.** | 10,12 | 5. | 8. | kiesett | ||
Darren Campbell | 10,35 | 4. | 36.* | kiesett | ||||||||
200 m | 20,72 | 4. | 25.** | 20,59 | 4. | 16. | 20,89 | 8. | 15.* | kiesett | ||
Chris Lambert | nem ért célba | kiesett | ||||||||||
Christian Malcolm | 20,62 | 2. | 16. | 20,56 | 5. | 15. | 20,77 | 7. | 12. | kiesett | ||
Tim Benjamin | 400 m | 45,69 | 3. | 20. | 46,28 | 8. | 22. | kiesett | ||||
Daniel Caines | 46,15 | 4. | 30. | kiesett | ||||||||
Malachi Davis | 46,28 | 5. | 35. | kiesett | ||||||||
Ricky Soos | 800 m | 1:45,70 | 2. | 9. | 1:46,74 | 6. | 16. | kiesett | ||||
Mike East | 1500 m | 3:37,37 | 1. | 1. | 3:36,46 | 6. | 6. | 3:36,33 | 6. | |||
John Mayock | 5000 m | 13:26,81 | 10. | 17. | kiesett | |||||||
Rob Newton | 110 m gát | 13,85 | 7. | 42. | kiesett | |||||||
Andy Turner | 13,75 | 7. | 36. | kiesett | ||||||||
Matt Douglas | 400 m gát | 49,77 | 6. | 27. | kiesett | |||||||
Chris Rawlinson | 48,94 | 3. | 14. | 50,89 | 8. | 24. | kiesett | |||||
Justin Chaston | 3000 m akadály | 8:28,35 | 5. | 22. | kiesett | |||||||
Jon Brown | Maraton | 2:12:26 | 4. | |||||||||
Matt O'Dowd | 2:22:37 | 50. | ||||||||||
Dan Robinson | 2:17:53 | 23. | ||||||||||
Jason Gardener Darren Campbell Marlon Devonish Mark Lewis-Francis | 4 × 100 m váltó | 38,53 | 2. | 5.** | 38,07 | |||||||
Tim Benjamin Sean Baldock Malachi Davis Matt Elias | 4 × 400 m váltó | 3:02,40 | 1. | 4. | 3:01,07 | 5. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Nick Buckfield | Rúdugrás | 560 cm | 21. | kiesett | |
Chris Tomlinson | Távolugrás | 823 cm | 3. | 825 cm | 5. |
Nathan Douglas | Hármasugrás | 16,84 m | 13. | kiesett | |
Phillips Idowu | 17,33 m | 4. | érvényes ugrás nélkül | ||
Emeka Udechuku | Diszkoszvetés | 58,41 m | 24. | kiesett | |
Steve Backley | Gerelyhajítás | 80,68 m | 12. | 84,13 m | 4. |
Nick Nieland | 72,79 m | 28. | kiesett |
Versenyző | Versenyszám | 100 m | Távolugrás | Súlylökés | Magasugrás | 400 m | 110 m gát | Diszkoszvetés | Rúdugrás | Gerelyhajítás | 1500 m | Végeredmény | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Idő | Pont | Idő | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Idő | Pont | Pont | Helyezés | ||
Dean Macey | Tízpróba | 10,89 | 885 | 747 cm | 927 | 15,73 m | 835 | 215 cm | 944 | 48,97 | 863 | 14,56 | 903 | 48,34 m | 836 | 440 cm | 731 | 58,46 m | 715 | 4:25,42 | 775 | 8414 | 4. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Abi Oyepitan | 100 m | 11,23 | 2. | 11.* | 11,28 | 3. | 5. | 11,18 | 5. | 8.* | kiesett | |
200 m | 22,50 | 2. | 3. | 22,79 | 2. | 7. | 22,56 | 2. | 6. | 22,87 | 7.* | |
Joice Maduaka | 23,15 | 4. | 27. | 23,30 | 5. | 23. | kiesett | |||||
Donna Fraser | 400 m | 51,19 | 2. | 11.* | 51,94 | 7. | 20. | kiesett | ||||
Lee McConnell | 51,19 | 2. | 11.* | 52,63 | 8. | 23. | kiesett | |||||
Christine Ohuruogu | 50,50 | 3. | 3. | 51,00 | 4. | 10. | kiesett | |||||
Joanne Fenn | 800 m | 2:03,72 | 3. | 25. | 2:00,60 | 5. | 15. | kiesett | ||||
Kelly Holmes | 2:00,81 | 1. | 6.* | 1:57,98 | 1. | 1.* | 1:56,38 | |||||
1500 m | 4:05,58 | 2. | 2. | 4:04,77 | 2. | 2. | 3:57,90 | |||||
Hayley Tullett | 4:07,27 | 7. | 23. | 4:08,92 | 11. | 20. | kiesett | |||||
Joanne Pavey | 4:12,50 | 13. | 35. | kiesett | ||||||||
5000 m | 14:55,45 | 3. | 3. | 14:57,87 | 5. | |||||||
Kathy Butler | 10 000 m | 31:41,13 | 12. | |||||||||
Paula Radcliffe | nem ért célba | |||||||||||
Maraton | nem ért célba | |||||||||||
Tracey Morris | 2:41:00 | 29. | ||||||||||
Liz Yelling | 2:40:13 | 25. | ||||||||||
Sarah Claxton | 100 m gát | 13,14 | 6. | 22.* | kiesett | |||||||
Donna Fraser Catherine Murphy Christine Ohuruogu Lee McConnell Helen Karagounis | 4 × 400 m váltó | 3:26,99 | 4. | 7. | 3:25,12 | 4. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Jade Johnson | Távolugrás | 671 cm | 6. | 680 cm | 6. |
Shelley Newman | Diszkoszvetés | 56,04 m | 33. | kiesett | |
Philippa Roles | 58,83 m | 18. | kiesett | ||
Lorraine Shaw | Kalapácsvetés | 64,79 m | 30. | kiesett | |
Shirley Webb | 61,60 m | 41. | kiesett | ||
Goldie Sayers | Gerelyhajítás | 59,11 m | 20. | kiesett |
* - egy másik versenyzővel azonos időt ért el
** - két másik versenyzővel azonos időt ért el
Szabadfogású
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör |
Vigaszág negyeddöntő |
Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Craig Fallon | Légsúly | Scott Fernandis (AUS) 1000-0000 | Reváz Zintirídisz (GRE) 0110-1010 | kiesett | helyezetlen | |||||||
Winston Gordon | Középsúly | Daniel Kelly (AUS) 1100-0000 | José Geraldino (DOM) 1000-0001 | Carlos Honorato (BRA) 0012-0010 | Zurab Zviadauri (GEO) 0020-1000 | Mark Huizinga (NED) 0000-1001 | 5. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör |
Vigaszág negyeddöntő |
Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Georgina Singleton | Harmatsúly | Fabiane Hukuda (BRA) 1001-0000 | Flor Velázquez (VEN) 0010-0000 | Jokoszava Juki (JPN) 0000-1001 | I Szangszim (PRK) 0011-0010 | Ilse Heylen (BEL) 0000-0011 | kiesett | 7. | |||
Sophie Cox | Könnyűsúly | Elina Nasaudrodro (FIJ) 1010-0000 | Joiliéta Bukuvála (GRE) 0001-0000 | Kje Szunhi (PRK) 0010-1010 | Natalja Juhareva (RUS) 0000-1000 | kiesett | helyezetlen | ||||
Sarah Clark | Váltósúly | Claudia Heill (AUT) 0001-1001 | Ronda Rousey (USA) 0001-1000 | kiesett | helyezetlen | ||||||
Kate Howey | Középsúly | Nasiba Surkiýewa (TKM) 1011-0001 | Catherine Roberge (CAN) 0001-0010 | kiesett | helyezetlen | ||||||
Rachel Wilding | Félnehézsúly | Esther San Miguel (ESP) 1011-0011 | Anasztaszija Matroszova (UKR) 0000-1000 | I Szojon (KOR) 0000-0001 | kiesett | helyezetlen | |||||
Karina Bryant | Nehézsúly | Daima Beltrán (CUB) 0010-0030 | Tatiana Bvegadzi (CGO) 1003-0000 | Giovanna Blanco (VEN) 0020-0111 | kiesett | helyezetlen |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Ian Lawson | Egypárevezős | 7:24,01 | 2. | 6:56,55 | 1. | A/B/C | 6:57,55 | 3. | B | 6:57,63 | 4. | 10. |
Matt Wells Matt Langridge | Kétpárevezős | 6:48,13 | 2. | A/B | 6:13,71 | 4. | B | 6:14,40 | 1. | 8. | ||
Toby Garbett Rick Dunn | Kormányos nélküli kettes | 6:58,95 | 3. | A/B | 6:25,06 | 4. | B | 6:22,04 | 1. | 7. | ||
Simon Cottle Alan Campbell Peter Gardner Peter Wells | Négypárevezős | 5:54,69 | 4. | 5:58,65 | 3. | A/B | 5:48,52 | 6. | B | 6:07,87 | 6. | 12. |
Steve Williams James Cracknell Ed Coode Matthew Pinsent | Kormányos nélküli négyes | 6:20,85 | 1. | A/B | 5:50,44 | 1. | A | 6:06,98 | 1. | |||
Mike Hennessy Tim Male Nick English Mark Hunter | Könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes | 6:05,57 | 4. | 5:58,80 | 4. | kiesett | 13. | |||||
Jonno Devlin Dan Ouseley Josh West Andrew Triggs Hodge Tom Stallard Phil Simmons Robin Bourne-Taylor Tom James Kieran West* Christian Cormack (kormányos) | Nyolcas | 5:32,26 | 4. | 5:34,37 | 3. | B | 5:55,77 | 3. | 9. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Sarah Winckless Elise Laverick | Kétpárevezős | 7:29,75 | 2. | 6:55,44 | 1. | A | 7:07,58 | 3. | ||||
Katherine Grainger Cath Bishop | Kormányos nélküli kettes | 7:34,66 | 2. | 7:06,75 | 1. | A | 7:08,66 | 2. | ||||
Helen Casey Tracy Langlands | Könnyűsúlyú kétpárevezős | 6:59,19 | 4. | 6:59,63 | 2. | A/B | 6:59,23 | 5. | B | 7:29,12 | 3. | 9. |
Alison Mowbray Debbie Flood Frances Houghton Rebecca Romero | Négypárevezős | 6:15,60 | 1. | A | 6:31,26 | 2. |
* - Tom James cseréje az előfutamban
# | Név | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kapusok | ||||||||
1 | Simon Mason | |||||||
2 | Jimi Lewis | |||||||
Mezőnyjátékosok | ||||||||
5 | Rob Moore | |||||||
6 | Craig Parnham | |||||||
7 | Niall Stott | |||||||
8 | Tom Bertram | |||||||
9 | Mark Pearn | |||||||
10 | Jimmy Wallis | |||||||
11 | Brett Garrard (CSK) | |||||||
12 | Ben Hawes | |||||||
13 | Danny Hall | |||||||
14 | Mike Johnson | |||||||
17 | Guy Fordham | |||||||
18 | Barry Middleton | |||||||
19 | Graham Dunlop | |||||||
22 | Graham Moodie | |||||||
Tartalékok | ||||||||
Vezetőedző | ||||||||
Jason Lee |
Bejutott az elődöntőbe | |
Helyosztó az 5–8. helyért | |
Helyosztó a 9–12. helyért |
2004. augusztus 15. 20:00 |
Nagy-Britannia (GBR) | 3–1 | Egyiptom (EGY) | Játékvezetők: Henrik Ehlers (DEN), Satinder Kumar (IND) |
Middleton 18' Fordham 53' Hawes 58' |
(1–0) | S. Mohamed 37' | ||
Pearn 25' Bertram 47' |
Büntetések | Hagag 26' Amro Ibrahim 67' |
2004. augusztus 17. 8:30 |
Dél-Korea (KOR) | 3–2 | Nagy-Britannia (GBR) | Játékvezetők: Pedro Teixeira (POR), John Wright (RSA) |
I Dzsongszon 15', 68' Jo Ungon 47' |
(1–0) | Hall 45' Stott 52' | ||
Kim Gjongszok 20' Ko Dongszik 69' |
Büntetések |
2004. augusztus 19. 18:30 |
Nagy-Britannia (GBR) | 1–5 | Spanyolország (ESP) | Játékvezetők: Satinder Kumar (IND), Christian Blasch (GER) |
Middleton 57' | (0–3) | Amat 7', 38' Freixa 32', 35' Ribas 61' |
2004. augusztus 21. 20:30 |
Németország (GER) | 4–1 | Nagy-Britannia (GBR) | Játékvezetők: Jason McCracken (NZL), Sumesh Putra (CAN) |
Zeller 21', 39' Witthaus 38' Scharowsky 52' |
(1–0) | Moodie 60' | ||
Weissenborn 4' | Büntetések | Parnham 30' Stott 37' Middleton 61' |
2004. augusztus 23. 28:00 |
Pakisztán (PAK) | 8–2 | Nagy-Britannia (GBR) | Játékvezetők: Murray Grime (AUS), Ray O’Connor (IRL) |
Abbas 9', 39' Ali 35+' Nadeem 37' Butt 55', 68' Abbasi 59' Muhammad 60' |
(2–1) | Stott 5' Hall 65' | ||
Abbasi 43' | Büntetések |
2004. augusztus 25. 11:00 |
Nagy-Britannia (GBR) | 4–1 | Argentína (ARG) | Játékvezetők: Jason McCracken (NZL), Christian Blasch (GER) |
Moore 24' Bertram 35+' Hall 38' Pearn 67' |
(2–0) | Retegui 64' | ||
Middleton 3' Stott 47' |
Büntetések | Rey 31' Zylberberg 34' Orozco 47' |
2004. augusztus 27. 11:30 |
Dél-afrikai Köztársaság (RSA) | 1–1 (h. u.) | Nagy-Britannia (GBR) | Játékvezetők: David Gentles (AUS), Amarjit Singh (MAS) |
Nicol 45' | (0–0, 1–1) | Fordham 43' | ||
Innes 38' | Büntetések | Middleton 26' Moodie 63' | ||
Büntetőpárbaj: | ||||
Symons Clark Nicol Denne Fulton |
3–4 | Hawes Moodie Stott Garrard Hall |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Nagy-Britannia (GBR) | 9. |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Kiemelt | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Larry Godfrey | Egyéni | 650 | 31. | Hasan Orbay (TUR) (34.) 157-155 | Magnus Petersson (SWE) (2.) 163-162 | Viktor Ruban (UKR) (15.) 167-162 | Chen Szu-Yuan (TPE) (10.) 110-108 | Marco Galiazzo (ITA) (3.) 108-110 | Bronzmérkőzés Tim Cuddihy (AUS) (12.) 112-113 | 4. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Kiemelt | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Naomi Folkard | Egyéni | 638 | 17. | Olga Pilipova (KAZ) (48.) 139-128 | Mari Piuva (FIN) (49.) 156-151 | Pak Szonghjon (KOR) (1.) 159-171 | kiesett | 11. | ||
Helen Palmer | 594 | 61. | Ho Jing (CHN) (4.) 130-141 | kiesett | 56. | |||||
Alison Williamson | 637 | 21. | Janet Dykman (USA) (44.) 147-121 | Kavaucsi Szajoko (JPN) (53.) 154-150 | Csang Csüan-csüan (CHN) (5.) 165-161 | Ho Jing (CHN) (4.) 109-89 | Pak Szonghjon (KOR) (1.) 100-110 | Bronzmérkőzés Yuan Shu-Chi (TPE) (6.) 105-104 | ||
Naomi Folkard Helen Palmer Alison Williamson | Csapat | 1869 | 12. | India (IND) Dola Bonerdzsi Rína Kumári Szumangala Sarma (5.) 228-230 | kiesett | 12. |
Férfi
Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Lucy Hardy | Kajak egyes 500 m | 1:54,518 | 4. | 9. | 1:56,432 | 3. | 11. | 1:53,717 | 7. |
Férfi
Női
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Oliver Beckingsale | Férfi terepverseny | 2:23:15 (+8:13) | 17. |
Liam Killeen | 2:18:32 (+3:30) | 5. |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Roger Hammond | Mezőnyverseny | 5:41:56 (+0:12) | 7. |
Charly Wegelius | nem ért célba | ||
Julian Winn | nem ért célba | ||
Stuart Dangerfield | nem ért célba | ||
Időfutam | 1:03:00,72 (+5:28,98) | 30. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Rachel Heal | Mezőnyverseny | 3:25:42 (+1:18) | 22. |
Sara Symington | nem ért célba | ||
Nicole Cooke | 3:25:03 (+0:39) | 5. | |
Időfutam | 33:45,22 (+2:33,69) | 19. |
Sprintversenyek
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 1. forduló | Vigaszág | 2. forduló | Vigaszág | 9–12. helyért | Negyeddöntő | 5–8. helyért | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Ellenfél Győztes idő |
Ellenfelek Győztes idő |
Hely. | Ellenfél Győztes idő |
Ellenfelek Győztes idő |
Hely. | Ellenfelek Győztes idő |
Hely. | Ellenfél Győztes idő |
Ellenfelek Győztes idő |
Hely. | Ellenfél Győztes idő |
Ellenfél Győztes idő | |||
Ross Edgar | Férfi egyéni sprint | 10,381 | 6. | Barry Forde (BAR) 10,768 | Damian Zieliński (POL) 10,848 | Josiah Ng (MAS) Sean Eadie (AUS) 10,906 | 1. | Theo Bos (NED) 11,024, 10,905 | Barry Forde (BAR) Damian Zieliński (POL) Mickaël Bourgain (FRA) 11,214 | 1. | 5. | ||||||
Victoria Pendleton | Női egyéni sprint | 11,646 | 10. | Tamila Abaszova (RUS) 11,714 | Katrin Meinke (GER) Yvonne Hijgenaar (NED) 12,132 | 3. | Jennie Reed (USA) Yvonne Hijgenaar (NED) Evgenija Radanova (BUL) 12,699 | 1. | 9. | ||||||||
Chris Hoy Craig MacLean Jamie Staff Jason Queally | Férfi csapatsprint | 44,693 | 7. | Németország (GER) Jens Fiedler Stefan Nimke René Wolff 43,955 | kiesett | 5. |
Üldözőversenyek
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Ellenfél Idő |
Saját idő | Hely. | Ellenfél Idő |
Saját idő | Helyezés | ||
Rob Hayles | Férfi egyéni üldözőverseny | 4:17,930 | 4. | Volodimir Gyugya (UKR) 4:22,720 | 4:19,559 | 1. | Bronzmérkőzés Sergi Escobar (ESP) 4:17,947 | 4:22,291 | 4. |
Bradley Wiggins | 4:15,165 | 1. | Fabien Sanchez (FRA) 4:21,235 | 4:17,215 | 1. | Brad McGee (AUS) 4:20,436 | 4:16,304 | ||
Emma Davies | Női egyéni üldözőverseny | 3:35,069 | 7. | Katie Mactier (AUS) 3:28,095 | nem ért célba | 8. | kiesett | ||
Steve Cummings Rob Hayles Paul Manning Bradley Wiggins Chris Newton Bryan Steel | Férfi csapat üldözőverseny | 4:03,985 | 2. | Franciaország (FRA) Matthieu Ladagnous Anthony Langella Jérôme Neuville Fabien Sanchez nem ért célba | 3:59,866 | 1. | Ausztrália (AUS) Graeme Brown Brett Lancaster Brad McGee Luke Roberts 3:58,233 | 4:01,760 |
Időfutam
Keirin
Versenyző | Versenyszám | 1. forduló | Vigaszág | 2. forduló | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Helyezés | Helyezés | Helyezés | Helyezés | |||
Ross Edgar | Férfi keirin | 5. | 4. | kiesett | helyezetlen | |
Jamie Staff | 3. | 1. | lekörözték | nem állt rajthoz | 12. |
Pontversenyek
Versenyző | Versenyszám | Pont | Helyezés |
---|---|---|---|
Chris Newton | Férfi pontverseny | nem ért célba | |
Emma Davies | Női pontverseny | 4 | 12. |
Rob Hayles Bradley Wiggins | Férfi madison | 12 |
Díjlovaglás
Versenyző | Ló | Versenyszám | 1. kör | 2. kör | 3. kör | Végeredmény | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | |||
Richard Davison | Ballaseyr Royale | Egyéni | 68,542 | 21. | 67,351 | 22. | kiesett | |||
Carl Hester | Escapado | 70,667 | 12.* | 72,440 | 8. | 71,575 | 14. | 71,561 | 13. | |
Emma Hindle | Wie Weltmeyer | 67,500 | 28. | kiesett | ||||||
Nicola McGivern | Active Walero 18 | 66,458 | 34. | kiesett | ||||||
Richard Davison Carl Hester Emma Hindle Nicola McGivern | Ballaseyr Royale Escapado Wie Weltmeyer Active Walero 18 | Csapat | 68,903 | 7. |
Díjugratás
Versenyző | Ló | Versenyszám | Selejtező | Döntő | Végeredmény | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. kör | 2. kör | 3. kör | 1. kör | 2. kör | ||||||||||||
Bünt. | Hely. | Bünt. | Össz. | Hely. | Bünt. | Össz. | Hely. | Bünt. | Hely. | Bünt. | Hely. | Bünt. | Helyezés | |||
Nick Skelton | Arko III | Egyéni | 1 | 11. | 5 | 6 | 12. | 0 | 6 | 3. | 0 | 1. | 13 | 14. | 13 | 11. |
Robert Smith | Mr Springfield | 4 | 17. | 8 | 12 | 27. | 9 | 21 | 32. | 8 | 11. | 4 | 2. | 12 | 4. |
Lovastusa
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
** - két másik versenyzővel/csapattal azonos eredményt ért el
*** - négy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Tony Ali-Ally | Egyéni műugrás | 401,52 | 16. | 617,13 | 15. | kiesett | |
Mark Shipman | 396,90 | 18. | 599,88 | 18. | kiesett | ||
Leon Taylor | Egyéni toronyugrás | 433,38 | 11. | 628,47 | 9. | 663,12 | 6. |
Peter Waterfield | 474,03 | 4. | 654,54 | 6. | 669,24 | 5. | |
Tony Ali-Ally Mark Shipman | Szinkron műugrás | 334,98 | 5. | ||||
Leon Taylor Peter Waterfield | Szinkron toronyugrás | 371,52 |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Tracey Richardson | Egyéni műugrás | 209,34 | 28. | kiesett | |||
Jane Smith | 282,90 | 14. | 483,75 | 15. | kiesett | ||
Tandi Gerrard-Indergaard Jane Smith | Szinkron műugrás | 302,25 | 4. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Amir Khan | Könnyűsúly | Máriosz Kaperónisz (GRE) RSC | Dimitar Stiljanov (BUL) 37-21 | Pek Csongszop (KOR) RSC | Szerik Jeleuov (KAZ) 40-26 | Mario Kindelán (CUB) 22-30 |
RSC - a játékvezető megállította a mérkőzést
Versenyző | Versenyszám | Lövészet | Vívás | Úszás | Lovaglás | Futás | Összesen | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Pont | Hely. | Eredmény | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Idő | Hibapont | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Összes pont | Helyezés | ||
Kate Allenby | Női | 169 | 964 | 19. | 21-10 | 972 | 2.* | 2:17,41 | 1272 | 5. | 1:09,17 | 196 | 1004 | 25. | 11:14,00 | 1024 | 14. | 5236 | 8. |
Georgina Harland | 156 | 808 | 30. | 16-15 | 832 | 12.** | 2:14,60 | 1308 | 2. | 1:11,40 | 56 | 1144 | 6. | 10:17,31 | 1252 | 1. | 5344 |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
** - három másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Michael Babb | Sportpuska, fekvő | 595 | 6.*** | 696,8 | 7. |
Edward Ling | Trap | 113 | 25.* | kiesett | |
Ian Peel | 116 | 19.* | kiesett | ||
Richard Faulds | Dupla trap | 130 | 13.* | kiesett | |
Richard Brickell | Skeet | 115 | 34.** | kiesett |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Sarah Gibbins | Trap | 58 | 9.** | kiesett |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
** - két másik versenyzővel azonos eredményt ért el
*** - három másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Szakítás | Lökés | Összesen | Helyezés | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||||
Kamran Panjavi | 62 kg | érvényes kísérlet nélkül | kiesett |
Női
Versenyző | Versenyszám | Szakítás | Lökés | Összesen | Helyezés | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||||
Michaela Breeze | 58 kg | 92,5 | 10. | 120,0 | 7.* | 212,5 | 9. |
* - két másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör |
Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Paul Green | Légsúly | Satriyo Rahadhani (INA) 6-5 | Nguyễn Quốc Huân (VIE) 2-4 | kiesett | 9. | ||||
Craig Brown | Váltósúly | Daniel Trenton (AUS) 6-12 | kiesett | 11. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör |
Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Sarah Bainbridge | Váltósúly | Charmie Sobers (NED) 6-7 | kiesett | 11. | |||||
Sarah Stevenson | Nehézsúly | Adriana Carmona (VEN) 8-8 SUP | kiesett | 11. |
SUP - döntő fölény
Férfi
Versenyző | Versenyszám | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Tim Henman | Egyes | Jiří Novák (CZE) 3-6, 3-6 | kiesett | 33. |
Versenyző | Versenyszám | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Richard Vaughan | Férfi egyes | Marco Vasconcelos (POR) 15-5, 15-5 | Szon Szungmo (KOR) 9-15, 4-15 | kiesett | 9. | |||
Tracey Hallam | Női egyes | Juliane Schenk (GER) 11-7, 6-11, 11-9 | Camilla Martin (DEN) 11-2, 5-11, 13-10 | Mia Audina (NED) 0-11, 9-11 | kiesett | 5. | ||
Kelly Morgan | Lenny Permana (AUS) 11-5, 11-3 | Csang Ning (CHN) 6-11, 8-11 | kiesett | 9. | ||||
Anthony Clark Nathan Robertson | Férfi páros | Thaiföld (THA) Sudket Prapakamol Patapol Ngernsrisuk 15-5, 15-9 | Indonézia (INA) Hian Eng Flandy Limpele 7-15, 12-15 | kiesett | 9. | |||
Ella Tripp Joanne Goode | Női páros | Bulgária (BUL) Petya Nedelcseva Neli Negyalkova-Boteva 17-15, 17-14 | Hollandia (NED) Lotte Bruil Mia Audina 7-15, 7-15 | kiesett | 9. | |||
Gail Emms Donna Kellogg | Hongkong (HKG) Koon Louisa Li Wing Mui 15-4, 15-3 | Kína (CHN) Csao Ting-ting Vej Ji-li 15-13, 7-15, 5-15 | kiesett | 9. | ||||
Robert Blair Natalie Munt | Vegyes páros | Japán (JPN) Ócuka Tadasi Jamamoto Sizuka 13-15, 15-7, 15-13 | Indonézia (INA) Nova Widianto Vita Marissa 8-15, 12-15 | kiesett | 9. | |||
Nathan Robertson Gail Emms | Németország (GER) Björn Siegemund Nicol Pitro 15-11, 15-4 | Kína (CHN) Csen Csi-csiu Csao Ting-ting 15-8, 17-15 | Dánia (DEN) Jonas Rasmussen Rikke Olsen 15-6, 15-12 | Kína (CHN) Csang Csün Kao Ling 1-15, 15-12, 12-15 |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Helyezés | Pontszám | Helyezés | ||
Cherrelle Fennell | Talaj | 9,012 | 52. | kiesett | |
Ugrás | 9,225 | kiesett | |||
Felemás korlát | 9,087 | 56. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 27,324 | 77. | kiesett | ||
Vanessa Hobbs | Talaj | 9,087 | 44. | kiesett | |
Ugrás | 9,237 | kiesett | |||
Felemás korlát | 8,437 | 73. | kiesett | ||
Gerenda | 8,937 | 42. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 35,698 | 44. | kiesett | ||
Katy Lennon | Talaj | 9,125 | 42. | kiesett | |
Ugrás | 9,118 | 19. | kiesett | ||
Felemás korlát | 8,850 | 65. | kiesett | ||
Gerenda | 9,025 | 35. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 36,237 | 28. | 35,374 | 21. | |
Elizabeth Line | Gerenda | 8,950 | 41. | kiesett | |
Egyéni összetett | 8,950 | 96. | kiesett | ||
Beth Tweddle | Talaj | 9,300 | 30. | kiesett | |
Ugrás | 9,012 | kiesett | |||
Felemás korlát | 9,575 | 13. | kiesett | ||
Gerenda | 9,025 | 34. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 36,912 | 19. | 35,761 | 19. | |
Nicola Willis | Talaj | 9,175 | 39. | kiesett | |
Ugrás | 9,025 | kiesett | |||
Felemás korlát | 8,937 | 60. | kiesett | ||
Gerenda | 7,625 | 82. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 34,762 | 53. | kiesett | ||
Cherrelle Fennell Vanessa Hobbs Katy Lennon Elizabeth Line Beth Tweddle Nicola Willis | Csapat összetett | 145,797 | 11. | kiesett |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | Helyezés | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karika | Labda | Buzogány | Szalag | Összesen | Karika | Labda | Buzogány | Szalag | Összesen | |||||||||||||
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | |||
Hannah McKibbin | Egyéni | 20,675 | 21. | 20,800 | 21. | 19,600 | 20.* | 21,225 | 19. | 82,300 | 21. | kiesett | 21. |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Helyezés | Pontszám | Helyezés | ||
Gary Smith | Férfi | 67,2 | 7. | 40,0 | 7. |
Kirsten Lawton | Női | 60,2 | 12. | kiesett |
Versenyző | Versenyszám | 1,5 km úszás | 40 km kerékpározás | 10 km futás | Összesítés | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Helyezés | ||
Tim Don | Férfi | 18:07 | 13. | 1:01:22 | 10. | 34:35 | 32. | 1:54:42,13 | 18. |
Marc Jenkins | 18:15 | 20. | 1:08:29 | 44. | 38:03 | 43. | 2:05:33,60 | 45. | |
Andrew Johns | 18:11 | 15. | 1:00:33 | 5. | 34:51 | 33. | 1:54:15,87 | 16. | |
Julie Dibens | Női | 19:21 | 12. | 1:10:48 | 26. | 40:51 | 37. | 2:11:46,01 | 30. |
Michelle Dillon | 20:37 | 42. | 1:09:29 | 6. | 35:08 | 3. | 2:06:00,77 | 6. | |
Jodie Swallow | 18:58 | 8. | 1:13:45 | 33. | 41:37 | 41. | 2:15:06,78 | 34. |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Matthew Kidd | 100 m gyors | 49,97 | 6. | 23. | kiesett | ||||
Simon Burnett | 200 m gyors | 1:48,68 | 4. | 6. | 1:47,72 | 3. | 6. | 1:48,02 | 7. |
Adam Faulkner | 400 m gyors | 3:51,97 | 7. | 17. | kiesett | ||||
Graeme Smith | 3:52,41 | 8. | 20. | kiesett | |||||
1500 m gyors | 15:07,45 | 3. | 7. | 15:09,71 | 6. | ||||
David Davies | 14:57,03 | 1. | 1. | 14:45,95 | |||||
Gregor Tait | 100 m hát | 55,77 | 5. | 14.* | 55,31 | 5. | 12. | kiesett | |
200 m hát | 1:59,35 | 2. | 5. | 1:58,75 | 3. | 5. | 1:59,28 | 7. | |
James Goddard | 1:57,96 | 1. | 2. | 1:57,25 | 1. | 2. | 1:57,76 | 4. | |
James Gibson | 100 m mell | 1:00,99 | 2. | 5. | 1:01,07 | 2.** | 4.** | 1:01,36 | 6. |
Darren Mew | 1:00,89 | 2. | 4. | 1:00,83 | 2. | 3. | 1:01,66 | 7. | |
Chris Cook | 200 m mell | 2:14,68 | 5. | 16. | 2:15,91 | 8. | 15. | kiesett | |
Ian Edmond | 2:13,08 | 3. | 7. | kizárták | kiesett | ||||
Todd Cooper | 100 m pillangó | 53,48 | 5. | 22. | kiesett | ||||
James Hickman | 52,91 | 6. | 12. | 53,10 | 7. | 15. | kiesett | ||
Steve Parry | 200 m pillangó | 1:58,88 | 6. | 16. | 1:55,57 | 1. | 1. | 1:55,52 | |
Robin Francis | 200 m vegyes | 2:01,57 | 5. | 12. | 2:03,85 | 8. | 16. | kiesett | |
400 m vegyes | 4:18,34 | 5. | 12. | kiesett | |||||
Adrian Turner | 4:23,53 | 6. | 23. | kiesett | |||||
200 m vegyes | 2:01,73 | 7. | 13. | 2:02,06 | 8. | 15. | kiesett | ||
Simon Burnett Ross Davenport Gavin Meadows David O'Brien David Carry | 4 × 200 m gyorsváltó | 7:17,41 | 2. | 4. | 7:12,60 | 4. | |||
James Gibson James Hickman Matthew Kidd Gregor Tait | 4 × 100 m vegyes váltó | 3:36,94 | 3. | 3. | 3:37,77 | 8. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Alison Sheppard | 50 m gyors | 25,36 | 3. | 8. | 25,36 | 5. | 12. | kiesett | |
Melanie Marshall | 200 m gyors | 2:00,46 | 3. | 10. | 2:01,06 | 8. | 16. | kiesett | |
Joanne Jackson | 400 m vegyes | 4:14,89 | 6. | 21. | kiesett | ||||
Rebecca Cooke | 4:08,18 | 2. | 5. | 4:11,35 | 8. | ||||
800 m gyors | 8:28,47 | 1. | 2. | 8:29,37 | 6. | ||||
Sarah Price | 100 m hát | 1:02,17 | 4. | 13.* | 1:02,48 | 8. | 16. | kiesett | |
Katy Sexton | 1:02,01 | 3. | 12. | 1:01,96 | 6. | 13. | kiesett | ||
200 m hát | 2:13,25 | 3. | 8. | 2:12,62 | 4. | 8. | 2:12,11 | 7. | |
Karen Lee | 2:16,10 | 7. | 20. | kiesett | |||||
Kirsty Balfour | 200 m mell | 2:29,78 | 4. | 11. | 2:28,92 | 5. | 10. | kiesett | |
Georgina Lee | 100 m pillangó | 1:00,45 | 6. | 20. | kiesett | ||||
200 m pillangó | 2:10,99 | 2. | 6. | 2:10,93 | 5. | 10. | kiesett | ||
Lisa Chapman Kathryn Evans Melanie Marshall Karen Pickering Alison Sheppard | 4 × 100 m gyorsváltó | 3:41,96 | 2. | 6. | 3:40,82 | 6. | |||
Georgina Lee Melanie Marshall Caitlin McClatchey Karen Pickering Joanne Jackson | 4 × 200 m gyorsváltó | 8:01,77 | 1. | 2. | 7:59,11 | 5. | |||
Kirsty Balfour Kathryn Evans Georgina Lee Melanie Marshall Sarah Price Katy Sexton | 4 × 100 m vegyes váltó | 4:05,63 | 2. | 4. | kizárták |
* - egy másik versenyzővel azonos időt ért el
** - két másik versenyzővel azonos időt ért el
Férfi
Női
Nyílt
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Richard Kruse | Tőr, egyéni | Vang Haj-pin (CHN) 15-11 | Dan Kellner (USA) 15-14 | Andrea Cassarà (ITA) 8-15 | kiesett | 8. |
Női
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.