nemzeti eredmények a XXVI. nyári olimpiai játékokon From Wikipedia, the free encyclopedia
Svédország az egyesült államokbeli Atlantában megrendezett 1996. évi nyári olimpiai játékok egyik részt vevő nemzete volt. Az országot az olimpián 22 sportágban 177 sportoló képviselte, akik összesen 8 érmet szereztek.
Svédország az olimpiai játékokon | |||||
Svédország zászlaja | |||||
NOB-országkód: SWE | |||||
OOB | Svéd Olimpiai Bizottság | ||||
Honlap | Hivatalos honlap | ||||
1996. évi nyári olimpiai játékok Atlanta | |||||
Versenyzők | 177 fő 22 sportágban | ||||
Zászlóvivő | |||||
Nyitóünnepség | Jan-Ove Waldner | ||||
Érmek 29. helyezés |
| ||||
Svédország az olimpiai játékokon | |||||
Nyári olimpiai játékok: | |||||
Téli olimpiai játékok: | |||||
Nem hivatalos olimpiai játékok:
|
Érem | Versenyző | Sportág | Versenyszám |
---|---|---|---|
Arany | Ludmila Engquist | Atlétika | Női 100 m gát |
Arany | Agneta Andersson Susanne Wiberg-Gunnarsson | Kajak-kenu | Női kajak kettes 500 m |
Ezüst | Magnus Petersson | Íjászat | Férfi egyéni |
Ezüst | Nemzeti válogatott Andreas Larsson Erik Hajas Johan Pettersson Magnus Andersson Magnus Wislander Martin Frändesjö Mats Olsson Ola Lindgren Per Carlén Pierre Thorsson Robert Andersson Robert Hedin Staffan Olsson Stefan Lövgren Tomas Sivertsson Tomas Svensson | Kézilabda | Férfi |
Ezüst | Christer Wallin Anders Holmertz Lars Frölander Anders Lyrbring | Úszás | Férfi 4 × 200 m gyorsváltó |
Ezüst | Hans Wallén Bobby Lohse | Vitorlázás | Csillaghajó |
Bronz | Mikael Ljungberg | Birkózás | Kötöttfogás, 100 kg |
Bronz | Agneta Andersson Ingela Ericsson Anna Olsson Susanne Rosenqvist | Kajak-kenu | Női kajak négyes 500 m |
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Jan-Ove Waldner | Egyes | D csoport Isaac Opoku (GHA) |
1. | Johnny Huang (CAN) 15–21, 21–17, 16–21, 17–21 |
kiesett | 9. | ||
Jörgen Persson | K csoport Kim Szonghü (PRK) |
2. | kiesett | 17. | ||||
Peter Karlsson | L csoport Jim Butler (USA) |
2. | kiesett | 17. | ||||
Jan-Ove Waldner Jörgen Persson |
Páros | B csoport Chile (CHI) |
1. | Dél-Korea (KOR) I Csholszung ( ) Ju Namgju ( ) 12–21, 17–21, 10–21 |
kiesett | 5. | ||
Peter Karlsson Thomas von Scheele |
C csoport Franciaország (FRA) |
3. | kiesett | 17. |
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Marie Svensson | Egyes | A csoport Lisa Lomas (GBR) |
2. | kiesett | 17. | |||
Åsa Svensson | L csoport Ju Dzsihje ( ) (KOR) |
3. | kiesett | 33. | ||||
Åsa Svensson Pernilla Pettersson |
Páros | C csoport Észak-Korea (PRK) |
3. | kiesett | 17. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Peter Karlsson | 100 m | 10,35 | 3. | 32. | 10,24 | 5. | 16.* | kiesett | ||||
Patrik Strenius | 10,48 | 7. | 49.*** | kiesett | ||||||||
Torbjörn Eriksson | 10,49 | 4. | 53.* | kiesett | ||||||||
200 m | 20,77 | 2. | 28. | 20,83 | 6. | 28. | kiesett | |||||
Lars Hedner | 20,97 | 5. | 48. | kiesett | ||||||||
Anders Szalkai | Maraton | 2:24:27 | 64. | |||||||||
Claes Albihn | 110 m gát | 13,79 | 5. | 34. | kiesett | |||||||
Sven Nylander | 400 m gát | 49,54 | 2. | 22. | 48,21 | 2. | 3. | 47,98 | 4. | |||
Peter Karlsson Torbjörn Mårtensson Lars Hedner Patrik Strenius Torbjörn Eriksson |
4 × 100 m váltó | 39,02 | 2. | 9. | 38,63 | 3. | 7. | 38,67 | 5. | |||
Jan Staaf | 20 km gyaloglás | 1:25:30 | 30. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Mattias Sunneborn | Távolugrás | 802 cm | 10.* | 806 cm | 8. |
Kent Larsson | Súlylökés | 19,05 m | 17. | kiesett | |
Tore Gustafsson | Kalapácsvetés | 71,02 m | 30. | kiesett | |
Dag Wennlund | Gerelyhajítás | 75,24 m | 26. | kiesett |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Malin Ewerlöf | 800 m | 2:01,61 | 4. | 22. | kiesett | |||||||
1500 m | 4:09,06 | 8. | 8. | 4:13,85 | 9. | 18. | kiesett | |||||
Sara Wedlund | 5000 m | 15:20,61 | 5. | 6. | 15:22,98 | 11. | ||||||
Ludmila Engquist | 100 m gát | 12,66 | 1. | 1. | 12,47 | 1. | 1. | 12,51 | 1. | 1. | 12,58 |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Kajsa Bergqvist | Magasugrás | 190 cm | 16. | kiesett |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
*** - három másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág 2. kör |
Vigaszág 3. kör |
Vigaszág 4. kör |
Vigaszág 5. kör |
Vigaszág 6. kör |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Usama Aziz | 62 kg | Marco Sánchez (PUR) 6–5 |
Włodzimierz Zawadzki (POL) 1–3 |
Mhitar Manoukjan (ARM) 0–4 |
kiesett | 14. | |||||||
Anders Magnusson | 68 kg | Mijake Jaszusi (JPN) 2–4 |
Alekszandr Tretyjakov (RUS) 2–9 |
kiesett | 17. | ||||||||
Torbjörn Kornbakk | 74 kg | Kim Dzsinszu ( ) (KOR) 0–11 |
Nestor García (VEN) 9–1 |
Nazmi Avluca (TUR) 2–0 |
Józef Tracz (POL) 0–6 |
kiesett | 10. | ||||||
Martin Lidberg | 82 kg | Levon Gegamjan (ARM) 2–0 |
Dan Henderson (USA) 3–1 |
erőnyerő | Hamza Yerlikaya (TUR) 0–1 |
Valerij Cilenyc (BLR) 1–4 |
Az 5. helyért Gotcha Tsitsiashvili (ISR) 0–0 |
6. | |||||
Mikael Ljungberg | 100 kg | Nonomura Takasi (JPN) 10–0 |
Stipe Damjanović (CRO) 5–0 |
Heorhij Szoldadze (UKR) 5–0 |
Szjarhej Listvan (BLR) 1–2 |
Igor Grabovetchi (MDA) 5–0 |
Tejmuraz Egyiserasvili (RUS) 3–0 |
||||||
Tomas Johansson | 130 kg | Rashid Bel Aziz (MAR) 8–0 |
Juha Ahokas (FIN) 0–2 |
Shermukhammad Kuziyev (UZB) 1–1 |
Serghei Mureico (MDA) 0–3 |
A 7. helyért Szuzuki Kenicsi (JPN) 8–0 |
7. |
Versenyző | Versenyszám | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág 2. kör |
Vigaszág 3. kör |
Vigaszág 4. kör |
Vigaszág 5. kör |
Vigaszág 6. kör |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Fariborz Besarati | 48 kg | Kim Il (PRK) 2–12 |
Gheorghe Corduneanu (ROU) 3–6 |
kiesett | 14. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör |
Vigaszág negyeddöntő |
Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Ursula Myrén | Könnyűsúly | Mizogucsi Noriko (JPN) V |
kiesett | 20. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Johan Flodin Pontus Ek Fredrik Hultén Henrik Nilsson |
Négypárevezős | 6:10,39 | 3. | erőnyerő | A/B | 6:00,09 | 3. | A | 6:07,75 | 6. | 6. | |
Mattias Tichy Anders Christensson |
Könnyűsúlyú kétpárevezős | 7:18,87 | 5. | 6:17,84 | 1. | A/B | 6:29,17 | 1. | A | 6:34,78 | 6. | 6. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Maria Brandin | Egypárevezős | 8:00,70 | 1. | erőnyerő | A/B | 8:01,55 | 3. | A | 7:42,58 | 4. | 4. | |
Monika Knejp Kristina Knejp |
Könnyűsúlyú kétpárevezős | 7:48,13 | 3. | 7:08,68 | 2. | A/B | 7:27,01 | 6. | B | 7:12,03 | 6. | 12. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Kiemelt | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Magnus Petersson | Egyéni | 672 | 7. | Luo Hengyu (CHN) (58.) 167–161 |
Andrea Parenti (ITA) (39.) 167–165 |
Matteo Bisiani (ITA) (10.) 167–163 |
Csang Jongho ( ) (KOR) (2.) 111–108 |
O Gjomun ( ) (KOR) (3.) 112–109 |
Justin Huish (USA) (9.) 107–112 |
|
Mikael Larsson | 659 | 22. | Rob Rusnov (CAN) (43.) 167–159 |
Kim Boram ( ) (KOR) (11.) 160–166 |
kiesett | 21. | ||||
Göran Bjerendal | 646 | 40. | Macusita Takajosi (JPN) (25.) 162–163 |
kiesett | 34. | |||||
Göran Bjerendal Mikael Larsson Magnus Petersson |
Csapat | 646 | 5. | Kazahsztán (KAZ) Vagyim Sikarev Szergej Martinov Vitalij Sin (12.) 247–239 |
Ausztrália (AUS) Simon Fairweather Jackson Fear Matthew Gray (4.) 241–253 |
kiesett | 6. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Kiemelt | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Jenny Sjöwall | Egyéni | 643 | 22. | Óucsi Ai (JPN) (43.) 152–152 |
Loedmila Arzjannikova (NED) (11.) 151–160 |
kiesett | 26. | |||
Christa Bäckman | 617 | 48. | Janet Dykman (USA) (17.) 154–156 |
kiesett | 35. | |||||
Kristina Persson-Nordlander | 636 | 30. | Volha Jakusava (BLR) (35.) 151–159 |
kiesett | 43. | |||||
Christa Bäckman Kristina Persson-Nordlander Jenny Sjöwall |
Csapat | 617 | 9. | Tajvan (TPE) Lin Ya-Hua Lin Yi-Yin Yang Chun-Chi (8.) 239–227 |
Dél-Korea (KOR) Kim Dzsoszun ( ) Kim Gjonguk ( ) Jun Hjejong ( ) (1.) 226–249 |
kiesett | 7. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Tom Krantz | Kajak egyes 500 m | 1:49,695 | 8. | 23. | 1:47,815 | 7. | 14. | kiesett | ||||
Kajak egyes 1000 m | 4:03,324 | 7. | 21. | 4:10,057 | 5. | 11. | kiesett | |||||
Markus Oscarsson Staffan Malmsten |
Kajak kettes 500 m | 1:33,411 | 4. | 10. | 1:39,176 | 2. | 5. | 1:31,811 | 7. | 12. | kiesett | |
Staffan Malmsten Markus Oscarsson |
Kajak kettes 1000 m | 3:44,174 | 4. | 12. | 3:34,480 | 2. | 4. | 3:19,606 | 4. | 9. | 3:14,182 | 8. |
Paw Madsen Mattias Oscarsson Henrik Nilsson Jonas Fager |
Kajak négyes 1000 m | 3:13,809 | 4. | 7. | 3:02,202 | 2. | 5. | 2:55,908 | 6. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Susanne Wiberg-Gunnarsson | Kajak egyes 500 m | 1:52,943 | 3. | 4. | erőnyerő | 1:49,886 | 2. | 4. | 1:49,591 | 5. | ||
Agneta Andersson Susanne Wiberg-Gunnarsson |
Kajak kettes 500 m | 1:43,022 | 1. | 1. | erőnyerő | 1:43,521 | 1. | 3. | 1:39,329 | |||
Agneta Andersson Ingela Ericsson Anna Olsson Susanne Rosenqvist |
Kajak négyes 500 m | 1:39,363 | 2. | 2. | erőnyerő | 1:32,917 |
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Roger Persson | Férfi terepverseny | 2:37:17 (+0:19:39) | 21. |
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Michel Lafis | Mezőnyverseny | 4:56:44 (+2:48) | 34. |
Glenn Magnusson | 4:56:45 (+2:49) | 35. | |
Markus Andersson | 4:56:46 (+2:50) | 55. | |
Michael Andersson | nem ért célba | ||
Időfutam | nem ért célba | ||
Jan Karlsson | 1:08:52 (+0:04:47) | 18. |
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Susanne Ljungskog | Mezőnyverseny | 2:37:06 (+0:53) | 25. |
Svéd férfi kézilabdacsapat-játékoskeret | |
---|---|
|
|
Bejutott az elődöntőbe | |
Kiesett |
Csapat |
M | Gy | D | V | G+ | G– | Gk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Svédország (SWE) | 5 | 5 | 0 | 0 | 131 | 94 | +37 | 10 |
Horvátország (CRO) | 5 | 4 | 0 | 1 | 132 | 122 | +10 | 8 |
Oroszország (RUS) | 5 | 3 | 0 | 2 | 137 | 106 | +31 | 6 |
Svájc (SUI) | 5 | 2 | 0 | 3 | 126 | 115 | +11 | 4 |
Egyesült Államok (USA) | 5 | 1 | 0 | 4 | 111 | 142 | –31 | 2 |
Kuvait (KUW) | 5 | 0 | 0 | 5 | 100 | 158 | –58 | 0 |
1996. július 24. 19:00 |
Svédország (SWE) | 23–19 | Egyesült Államok (USA) | Játékvezetők: Feliksas Gedvilas, Grigorij Guterman (LTU) |
Wislander 5 | (11–9) | Heath 4 | ||
1996. július 25. 14:30 |
Svájc (SUI) | 19–26 | Svédország (SWE) | Játékvezetők: Jean Pierre Moreno, Francois Garcia (FRA) |
Baumgartner 5 | (8–14) | Hajas 6 | ||
1996. július 27. 14:30 |
Svédország (SWE) | 22–20 | Oroszország (RUS) | Játékvezetők: Silvino Gallego Santos, Victor Lamas Perez (ESP) |
M. Andersson 5 | (11–11) | Gopin, Torgovanov 5 | ||
1996. július 29. 11:45 |
Svédország (SWE) | 33–18 | Kuvait (KUW) | Játékvezetők: Peter Brussel, Anton van Dongen (NED) |
Pettersson 10 | (16–7) | el-Ali 4 | ||
1996. július 31. 14:30 |
Horvátország (CRO) | 18–27 | Svédország (SWE) | Játékvezetők: Hans Thomas, Jürgen Thomas (GER) |
Mikulić 6 | (7–10) | Hajas, Thorsson 7 | ||
1996. augusztus 2. 16:15 |
Svédország (SWE) | 25–20 | Spanyolország (ESP) | Játékvezetők: Peter Brussel, Anton van Dongen (NED) |
Thorsson 7 | (11–12) | Guijosa 5 | ||
1996. augusztus 4. 12:45 |
Svédország (SWE) | 26–27 | Horvátország (CRO) | Játékvezetők: Silvino Gallego Santos, Victor Lamas Perez (ESP) |
Thorsson 8 | (11–16) | három játékos 6 | ||
Csapat | Helyezés |
---|---|
Svédország (SWE) |
Svéd női labdarúgócsapat-játékoskeret | |
---|---|
|
|
Bejutott az elődöntőbe | |
Kiesett |
Csapat |
M | Gy | D | V | Rg | Kg | Gk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kína (CHN) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | +6 | 7 |
Egyesült Államok (USA) | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | +4 | 7 |
Svédország (SWE) | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | –1 | 3 |
Dánia (DEN) | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | –9 | 0 |
Svédország (SWE) | 0–2 | Kína (CHN) |
---|---|---|
(0–2) Jegyzőkönyv |
Si Kuj-hung ( ) 31' Csao Li-hung ( ) 32' |
Egyesült Államok (USA) | 2–1 | Svédország (SWE) |
---|---|---|
Venturini 15' MacMillan 62' |
(1–0) Jegyzőkönyv |
Overbeck 64' (öngól) |
Dánia (DEN) | 1–3 | Svédország (SWE) |
---|---|---|
Jensen 90' | (0–0) Jegyzőkönyv |
Swedberg 62' 68' Videkull 76' |
1996. július 25. 18:30 |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Svédország (SWE) | 6. |
Versenyző | Ló | Versenyszám | 1. kör | 2. kör | 3. kör | Végeredmény | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | |||
Louise Nathhorst | Walk on Top | Egyéni | 66,28 | 21. | 73,53 | 7. | 72,73 | 9. | 212,54 | 10. |
Annette Solmell | Strauss | 66,92 | 15.* | 66,47 | 20. | kiesett | 133,39 | 19. | ||
Ulla Håkansson | Bobby | 66,64 | 18. | 66,51 | 19. | kiesett | 133,15 | 20. | ||
Tinne Wilhelmsson-Silfvén | Caprice | 61,68 | 37. | kiesett | ||||||
Annette Solmell Ulla Håkansson Louise Nathhorst Tinne Wilhelmsson-Silfvén |
lásd fentebb | Csapat | 4996 | 5. |
Versenyző | Ló | Versenyszám | Selejtező | Döntő | Végeredmény | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. kör | 2. kör | 3. kör | 1. kör | 2. kör | ||||||||||||
Bünt. | Hely. | Bünt. | Össz. | Hely. | Bünt. | Össz. | Hely. | Bünt. | Hely. | Bünt. | Hely. | Bünt. | Helyezés | |||
Peter Eriksson | Robin I Z | Egyéni | 4,00 | 14. | 8,00 | 12,00 | 22. | 4,00 | 16,00 | 16. | nem indult | kiesett | ||||
Maria Gretzer | Marcoville | 9,00 | 54. | 4,00 | 13,00 | 33. | 12,50 | 25,50 | 45. | kiesett | kiesett | |||||
Rolf-Göran Bengtsson | Paradiso | 4,00 | 14. | 4,00 | 8,00 | 9. | 20,00 | 28,00 | 46. | kiesett | kiesett | |||||
Malin Baryard-Johnsson | Corrmint | 12,50 | 64. | 12,25 | 24,75 | 57. | 4,25 | 29,00 | 48. | kiesett | kiesett | |||||
Peter Eriksson Malin Baryard-Johnsson Maria Gretzer Rolf-Göran Bengtsson |
lásd fentebb | Csapat | 16,00 | 6.** | 20,75 | 13. | 36,75 | 10. |
Versenyző | Ló | Versenyszám | Díjlovaglás | Tereplovaglás | Díjugratás | Végeredmény | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bünt. | Hely. | Bünt. | Össz. | Hely. | Bünt. | Hely. | Bünt. | Helyezés | |||
Fredrik Jönsson | Ulfung | Egyéni | 70,80 | 32. | 39,60 | 110,40 | 14. | 16,75 | 15. | 127,15 | 13. |
Linda Algotsson Paula Törnqvist Therese Olausson Dag Albert |
Lafayett Monaghan Hector T Nice n’ Easy |
Csapat | 166,80 | 10. | 158,00 | 330,00 | 8. | 15,25 | 3. | 345,25 | 7. |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
** - egy másik csapattal azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Joakim Andersson | Egyéni műugrás | 331,83 | 22. | kiesett | |||
Jimmy Sjödin | 339,93 | 20. | kiesett | ||||
Egyéni toronyugrás | 352,74 | 14. | 517,74 | 14. | kiesett |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Anna Lindberg | Egyéni műugrás | 292,02 | 2. | 512,31 | 2. | 489,81 | 8. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Stefan Ström | Papírsúly | Yosvany Aguilera (CUB) RSC |
kiesett | 17. | |||
John Hamed Larbi | Harmatsúly | Arnaldo Mesa (CUB) 5–19 |
kiesett | 17. | |||
Roger Pettersson | Nagyváltósúly | Shokhrat Kurbanov (TKM) 7–2 |
Antonio Perugino (ITA) 4–18 |
kiesett | 9. | ||
Ismael Koné | Félnehézsúly | İlham Kərimov (AZE) 22–3 |
Thomas Ulrich (GER) 9–24 |
kiesett | 9. | ||
Kwamena Turkson | Nehézsúly | Ko Jongszam ( ) (KOR) 12–8 |
Félix Savón (CUB) KO |
kiesett | 9. | ||
Attila Levin | Szupernehézsúly | erőnyerő | Jean-François Bergeron (CAN) RSC |
Volodimir Klicsko (UKR) RSC |
kiesett | 5. |
RSC - a mérkőzésvezető megállította a mérkőzést
Versenyző | Lövészet | Úszás | Vívás | Lovaglás | Futás | Összesen | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Eredmény | Pont | Hely. | Idő | Hibapont | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Összes pont | Helyezés | |
Per-Olov Danielsson | 176 | 1048 | 16.** | 3:24,81 | 1236 | 20. | 17–14 | 850 | 11.* | 1:17,57 | 60 | 1037 | 10. | 13:07,560 | 1204 | 14. | 5375 | 10. |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
** - két másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | 1. forduló | 2. forduló | 3. forduló | 4. forduló | Reményág | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | 2. forduló | 3. forduló | 4. forduló | 5. forduló | ||||||||
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | ||
Tom Englén Fredrik Peterson |
Kuba (CUB) Francisco Álvarez Juan Miguel Rosell 3–15 |
Kanada (CAN) John Child Mark Heese 2–15 |
kiesett | 17. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Lennart Andersson | Szabadpisztoly | 538 | 42. | kiesett | |
Légpisztoly | 576 | 23.** | kiesett | ||
Ragnar Skanåker | 575 | 26.** | kiesett | ||
Szabadpisztoly | 555 | 25.** | kiesett | ||
Peter Gabrielsson | Sportpuska, fekvő | 589 | 42.**** | kiesett | |
Sportpuska, összetett | 1162 | 22.*** | kiesett |
** - két másik versenyzővel azonos eredményt ért el
*** - három másik versenyzővel azonos eredményt ért el
**** - négy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | Szakítás | Lökés | Összesen | Helyezés | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||||
André Aldenhov | 70 kg | 135,0 | 20.* | 165,0 | 21. | 300,0 | 21. |
Anders Bergström | +108 kg | 175,0 | 13.* | 220,0 | 11.* | 395,0 | 12. |
* - másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Thomas Enqvist | Egyes | Marc-Kevin Goellner (GER) 7–6, 4–6, 6–4 |
Szargisz Szargszjan (ARM) 4–6, 7–6, 6–4 |
Lijendar Pedzs (IND) 5–7, 6–7 |
kiesett | 9. | |||
Magnus Gustafsson | Ronald Agénor (HAI) 6–2, 6–4 |
Greg Rusedski (GBR) 7–6, 6–7, 3–6 |
kiesett | 17. | |||||
Jonas Björkman | Andre Agassi (USA) 6–7, 6–7 |
kiesett | 33. | ||||||
Jonas Björkman Nicklas Kulti |
Páros | Horvátország (CRO) Saša Hiršzon Goran Ivanišević 6–7, 6–7 |
kiesett | 17. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Jens Olsson | Férfi egyes | Kenneth Erichsen (GUA) 12–15, 15–6, 17–15 |
Peter Knowles (GBR) 15–11, 15–9 |
Joko Supriyanto (INA) 11–15, 12–15 |
kiesett | 9. | ||
Tomas Johansson | erőnyerő | Alan Budikusuma (INA) 5–15, 1–15 |
kiesett | 17. | ||||
Pär-Gunnar Jönsson Peter Axelsson |
Férfi páros | Németország (GER) Michael Helber Michael Keck 8–15, 13–15 |
kiesett | 17. | ||||
Margit Borg | Női egyes | Neli Negyalkova-Boteva (BUL) 11–6, 11–4 |
Jaroensiri Somhasurthai (THA) 11–3, 7–11, 11–5 |
Ye Zhaoying (CHN) 4–11, 4–11 |
kiesett | 9. | ||
Christine Magnusson | erőnyerő | Mia Audina (INA) 6–11, 1–11 |
kiesett | 17. | ||||
Catrine Bengtsson | Pornsawan Plungwech (THA) 4–11, 11–4, 6–11 |
kiesett | 33. | |||||
Margit Borg Maria Bengtsson |
Női páros | Indonézia (INA) Eliza Nathanael Zelin Resiana 6–15, 13–15 |
kiesett | 17. | ||||
Astrid Crabo Jan-Eric Antonsson |
Vegyes páros | Mauritius (MRI) Marie-Josephe Jean-Pierre Édouard Clarisse 15–4, 15–12 |
Indonézia (INA) Minarti Timur Trikus Haryanto 5–15, 13–18 |
kiesett | 9. | |||
Catrine Bengtsson Peter Axelsson |
Nagy-Britannia (GBR) Joanne Muggeridge Chris Hunt 15–5, 15–8 |
Dél-Korea (KOR) Na Gjongmin ( ) Pak Csubong ( ) 1–15, 15–17 |
kiesett | 9. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Döntő | Helyezés | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Típus | Idő | Hely. | |||
Linda Olofsson | 50 m gyors | 25,84 | 3. | 8. | A | 25,63 | 6. | 6. |
100 m gyors | 56,56 | 7. | 15. | B | 55,83 | 2. | 10. | |
Louise Jöhncke | 200 m gyors | 2:01,13 | 3. | 11. | B | 2:01,37 | 3. | 11. |
Malin Nilsson | 2:04,39 | 8. | 24. | kiesett | ||||
Linda Olofsson Louise Jöhncke Louise Karlsson Johanna Sjöberg |
4 × 100 m gyorsváltó | 3:45,39 | 3. | 5. | A | 3:44,91 | 5. | 5. |
Louise Jöhncke Josefin Lillhage Åsa Sandlund Johanna Sjöberg |
4 × 200 m gyorsváltó | 8:13,64 | 3. | 9. | kiesett | |||
Therese Alshammar | 100 m hát | 1:03,79 | 6. | 14. | B | 1:04,15 | 8. | 16. |
Hanna Jaltner | 100 m mell | 1:10,69 | 6. | 15. | B | 1:11,41 | 8. | 16. |
Maria Östling | 1:11,58 | 8. | 23. | kiesett | ||||
200 m mell | 2:33,44 | 7. | 21. | kiesett | ||||
Lena Eriksson | 2:31,65 | 3. | 14. | B | 2:28,87 | 1. | 9. | |
Johanna Sjöberg | 100 m pillangó | 1:01,01 | 3. | 9. | B | 1:00,76 | 1. | 9. |
Louise Karlsson | 200 m vegyes | 2:16,37 | 4. | 8. | A | 2:17,25 | 8. | 8. |
Therese Alshammar Hanna Jaltner Louise Jöhncke Johanna Sjöberg |
4 × 100 m vegyes váltó | 4:10,88 | 3. | 10. | kiesett |
Versenyző | Versenyszám | Futam | Pontszám | Helyezés | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ||||
Fredrik Palm | Szörfvitorlázás | (34) | 19 | 11 | 22 | 16 | 31 | (47) | 13 | 16 | 128,0 | 19. | ||
Fredrik Lööf | Finn dingi | 8 | 3 | 1 | 6 | 14 | (19) | 11 | 11 | (15) | 3 | 57,0 | 5. | |
Marcus Westerlind Henrik Wallin |
470-es osztály | 6 | 7 | 21 | 5 | 13 | (37) | 6 | (37) | 24 | 24 | 129,0 | 18. |
Versenyző | Versenyszám | Futam | Pontszám | Helyezés | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ||||
Malin Milbourn | Europe | 5 | (19) | 13 | 13 | 14 | 4 | 10 | 9 | 3 | 11 | (16) | 82,0 | 9. |
Lena Carlsson Boel Bengtsson |
470-es osztály | 18 | 17 | 12 | 11 | 16 | 7 | 1 | (19) | 6 | (20) | 96,0 | 14. |
Versenyző | Versenyszám | Futam | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Pont | Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Magnus Holmberg Björn Alm Johan Barne |
Soling | 4 | 8 | 12 | (13) | (23) | 5 | 8 | 10 | 10 | 4 | 61 | 13. | kiesett | 13. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Vánky Péter | Párbajtőr, egyéni | erőnyerő | Imre Géza (HUN) 14–15 |
kiesett | 17. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Helena Elinder | Párbajtőr, egyéni | Minna Lehtola (FIN) 15–8 |
Valérie Barlois-Mevel-Leroux (FRA) 3–15 |
kiesett | 31. |
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.