nemzeti eredmények a XXIII. nyári olimpiai játékokon From Wikipedia, the free encyclopedia
Románia az egyesült államokbeli Los Angelesben megrendezett 1984. évi nyári olimpiai játékok egyik részt vevő nemzete volt. Az országot az olimpián 13 sportágban 124 sportoló képviselte, akik összesen 53 érmet szereztek. Ez volt Románia történetének eddigi legsikeresebb szereplése az olimpiai játékokon.
Románia az olimpiai játékokon | |||||
Románia zászlaja | |||||
NOB-országkód: ROM | |||||
OOB | Román Olimpiai és Sportbizottság | ||||
Honlap | Hivatalos honlap | ||||
1984. évi nyári olimpiai játékok Los Angeles | |||||
Versenyzők | 124 fő 13 sportágban | ||||
Zászlóvivő | |||||
Nyitóünnepség | Corneliu Ion | ||||
Érmek 2. helyezés |
| ||||
Románia az olimpiai játékokon | |||||
Nyári olimpiai játékok: | |||||
Téli olimpiai játékok: |
Érem | Versenyző | Sportág | Versenyszám |
---|---|---|---|
Arany | Doina Beşliu-Melinte | Atlétika | Női 800 m |
Arany | Maricica Puică | Atlétika | 3000 m |
Arany | Anişoara Stanciu-Cuşmir | Atlétika | Női távolugrás |
Arany | Ion Draica | Birkózás | Kötöttfogás, 82 kg |
Arany | Vasile Andrei | Birkózás | Kötöttfogás, 100 kg |
Arany | Petru Iosub Valer Toma | Evezés | Férfi kormányos nélküli kettes |
Arany | Valeria Roşca-Răcilă | Evezés | Női egypárevezős |
Arany | Marioara Popescu-Ciobanu Elisabeta Oleniuc-Lipă | Evezés | Női kétpárevezős |
Arany | Rodica Arba-Puşcatu Horváth Ilona | Evezés | Női kormányos nélküli kettes |
Arany | Florica Lavric Maria Tănasă-Fricioiu Chira Apostol Olga Homeghi-Bularda Józsa Ibolya | Evezés | Női kormányos négyes |
Arany | Maricia Țăran Anișoara Sorohan Ioana Badea Sofia Corban-Banovici Ecaterina Oancia | Evezés | Női kormányos négypárevezős |
Arany | Ivan Patzaichin Toma Simionov | Kajak-kenu | Férfi kenu kettes 1000 m |
Arany | Agafia Orlov-Buhaev-Constantin Nastasia Nichitov-Ionescu Tecla Marinescu-Borcănea Maria Ştefan-Mihoreanu | Kajak-kenu | Női kajak négyes 500 m |
Arany | Petre Becheru | Súlyemelés | 82,5 kg |
Arany | Nicu Vlad | Súlyemelés | 90 kg |
Arany | Szabó Katalin Laura Cutina Simona Păucă Cristina Grigoraș Mihaela Stănuleț Lavinia Agache | Torna | Női csapat összetett |
Arany | Szabó Katalin | Torna | Női talaj |
Arany | Szabó Katalin | Torna | Női ugrás |
Arany | Simona Păucă | Torna | Női gerenda |
Arany | Szabó Katalin | Torna | Női gerenda |
Ezüst | Doina Beşliu-Melinte | Atlétika | Női 1500 m |
Ezüst | Valy Ionescu | Atlétika | Női távolugrás |
Ezüst | Mihaela Loghin | Atlétika | Női súlylökés |
Ezüst | Ilie Matei | Birkózás | Kötöttfogás, 90 kg |
Ezüst | Dimitrie Popescu Vasile Tomoiagă Dumitru Răducanu | Evezés | Férfi kormányos kettes |
Ezüst | Doina Șnep-Bălan Mărioara Trașcă Aurora Pleșca Aneta Mihaly Adriana Chelariu-Bazon Mihaela Armășescu Camelia Diaconescu Lucia Sauca Józsa Ibolya | Evezés | Női nyolcas |
Ezüst | Ivan Patzaichin Toma Simionov | Kajak-kenu | Férfi kenu kettes 500 m |
Ezüst | Corneliu Ion | Sportlövészet | Férfi gyorstüzelő pisztoly |
Ezüst | Gelu Radu | Súlyemelés | 60 kg |
Ezüst | Andrei Socaci | Súlyemelés | 67,5 kg |
Ezüst | Petre Dumitru | Súlyemelés | 90 kg |
Ezüst | Vasile Groapă | Súlyemelés | 100 kg |
Ezüst | Ştefan Taşnadi | Súlyemelés | 110 kg |
Ezüst | Doina Stăiculescu | Torna | Egyéni ritmikus gimnasztika |
Ezüst | Szabó Katalin | Torna | Női egyéni összetett |
Ezüst | Aurora Dan Monika Weber-Koszto Rozalia Oros Marcela Moldovan-Zsak Elisabeta Guzganu-Tufan | Vívás | Női tőr, csapat |
Bronz | Fiţa Lovin | Atlétika | Női 800 m |
Bronz | Maricica Puică | Atlétika | Női 1500 m |
Bronz | Christeana Cojocaru | Atlétika | Női 400 m gát |
Bronz | Florenţa Ţacu-Crăciunescu | Atlétika | Női diszkoszvetés |
Bronz | Ştefan Rusu | Birkózás | Kötöttfogás, 74 kg |
Bronz | Victor Dolipschi | Birkózás | Kötöttfogás, +100 kg |
Bronz | Vasile Puşcaşu | Birkózás | Szabadfogás, 100 kg |
Bronz | Mircea Frăţică | Cselgáncs | Férfi váltósúly |
Bronz | Mihai Cioc | Cselgáncs | Férfi nyílt |
Bronz | Costică Olaru | Kajak-kenu | Férfi kenu egyes 500 m |
Bronz | Nemzeti válogatott Nicolae Munteanu Marian Dumitru Boros József Maricel Voinea Vasile Stîngă George Dogărescu Gheorghe Covaciu Cornel Durău Alexandru Fölker Dumitru Berbece Neculai Vasilca Alexandru Buligan Vasile Oprea Mircea Bedivan Adrian Simion | Kézilabda | Férfi |
Bronz | Mircea Fulger | Ökölvívás | Kisváltósúly |
Bronz | Dragomir Cioroslan | Súlyemelés | 75 kg |
Bronz | Simona Păucă | Torna | Női egyéni összetett |
Bronz | Lavinia Agache | Torna | Női ugrás |
Bronz | Aneta Pătrăşcoiu | Úszás | Női 200 m hát |
Bronz | Marin Mustaţă Ioan Pop Alexandru Chiculiţă Cornel Marin Vilmoş Szabo | Vívás | Férfi kard, csapat |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | Vigaszágas kiesés | 5. helyért | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Mihai Cişmaş | 52 kg | A csoport Mijahara Acudzsi (JPN) |
4. | kiesett | 8. | ||
Niculae Zamfir | 57 kg | B csoport Patrice Mourier (FRA) |
2. | Babis Kholidis (GRE) 1–2 |
4. | ||
Constantin Uţă | 62 kg | A csoport Csang Tö-csün ( ) (CHN) |
6. | kiesett | helyezetlen | ||
Ştefan Negrişan | 68 kg | A csoport Said Souaken (MAR) |
2. | Jim Martinez (USA) kétvállas |
4. | ||
Ştefan Rusu | 74 kg | B csoport Jouko Salomäki (FIN) |
2. | Kim Jongnam ( ) (KOR) 6–1 |
|||
Ion Draica | 82 kg | A csoport Klaus Mysen (NOR) |
1. | Dimitrios Thanopoulos (GRE) 4–3 |
|||
Ilie Matei | 90 kg | B csoport Hasze Hirosi (JPN) |
1. | Steve Fraser (USA) 1–1 |
|||
Vasile Andrei | 100 kg | A csoport Karl-Johan Gustavsson (SWE) |
1. | Greg Gibson (USA) 12–0 |
|||
Victor Dolipschi | +100 kg | B csoport Tomas Johansson (SWE) |
2. | Refik Memišević (YUG) passzivitás |
Versenyző | Versenyszám | Vigaszágas kiesés | 5. helyért | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Ilie Matei | 90 kg | A csoport Abdul Majeed (PAK) |
8. | kiesett | helyezetlen | ||
Vasile Puşcaşu | 100 kg | A csoport Joseph Atiyeh (SYR) |
2. | Hayri Sezgin (TUR) 4–3 |
|||
Vasile Andrei | +100 kg | A csoport Bruce Baumgartner (USA) |
3. | Mamadou Sakho (SEN) feladta (sérülés) |
6. |
Versenyző | Versenyszám | Csoport | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág nyolcaddöntő |
Vigaszág negyeddöntő |
Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | ||||
Constantin Niculae | Harmatsúly | A | erőnyerő | Gerardo Padilla (MEX) GY |
Bienvenu Mbida (CGO) V |
Stephen Gawthorpe (GBR) GY |
kiesett | 7. | |||||
Mircea Frăţică | Váltósúly | B | Li Chung Tai (HKG) GY |
Paul Diop (MLI) GY |
Per Kjellin (SWE) GY |
Jorge Bonnet (PUR) GY |
Frank Wieneke (FRG) V |
Takano Hiromicu (JPN) GY |
|||||
Mihai Cioc | Nyílt | A | Juha Salonen (FIN) GY |
Mohamed Ali Rashwan (EGY) V |
Bechir Kiiari (TUN) GY |
Hszü Kuo-csing ( ) (CHN) GY |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Petru Iosub Valer Toma |
Kormányos nélküli kettes | 6:56,60 | 2. | erőnyerő | 6:53,23 | 1. | A | 6:45,39 | 1. | ||
Dimitrie Popescu Vasile Tomoiagă Dumitru Răducanu |
Kormányos kettes | 7:12,18 | 1. | erőnyerő | A | 7:11,21 | 2. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Valeria Roşca-Răcilă | Egypárevezős | 3:44,22 | 1. | erőnyerő | 3:54,55 | 1. | A | 3:40,68 | 1. | ||
Marioara Popescu-Ciobanu Elisabeta Oleniuc-Lipă |
Kétpárevezős | 3:24,28 | 1. | erőnyerő | A | 3:26,75 | 1. | ||||
Rodica Arba-Puşcatu Horváth Ilona |
Kormányos nélküli kettes | A | 3:32,60 | 1. | |||||||
Florica Lavric Maria Tănasă-Fricioiu Chira Apostol Olga Homeghi-Bularda Józsa Ibolya |
Kormányos négyes | 3:21,61 | 1. | erőnyerő | A | 3:19,30 | 1. | ||||
Maricia Ţăran Anişoara Sorohan-Minea Ioana Badea Sofia Corban-Banovici Ecaterina Oancia |
Kormányos négypárevezős | 3:15,34 | 1. | erőnyerő | A | 3:14,11 | 1. | ||||
Doina Liliana Snep-Bălan Mărioara Trașcă Aurora Pleșca Aneta Mihaly Adriana Chelariu-Bazon Mihaela Armășescu Camelia Diaconescu Lucia Sauca Józsa Ibolya |
Nyolcas | A | 3:00,87 | 2. |
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Vasile Dîba | Kajak egyes 500 m | 1:48,38 | 1. | 1. | erőnyerő | 1:49,45 | 1. | 7. | 1:48,77 | 4. | ||
Kajak egyes 1000 m | 3:57,95 | 3. | 8. | erőnyerő | 3:59,40 | 3. | 9. | 3:51,61 | 7. | |||
Nicolae Fedosei Angelin Velea |
Kajak kettes 500 m | 1:37,94 | 3. | 6. | erőnyerő | 1:36,60 | 2. | 4. | 1:35,60 | 5. | ||
Alexandru Dulău Ion Geantă |
Kajak kettes 1000 m | 3:35,25 | 5. | 11. | 3:41,03 | 2. | 2. | 3:29,99 | 4. | 6. | kiesett | |
Ionel Constantin Nicolae Fedosei Ionel Leţcaie Angelin Velea |
Kajak négyes 1000 m | 3:06,97 | 2. | 3. | erőnyerő | 3:08,44 | 1. | 6. | 3:04,39 | 4. | ||
Costică Olaru | Kenu egyes 500 m | 2:03,49 | 1. | 1. | erőnyerő | 2:02,62 | 1. | 4. | 1:59,86 | |||
Kenu egyes 1000 m | 4:15,36 | 2. | 3. | erőnyerő | 4:16,39 | 5. | ||||||
Ivan Patzaichin Toma Simionov |
Kenu kettes 500 m | 1:47,18 | 1. | 1. | erőnyerő | 1:45,68 | ||||||
Ivan Patzaichin Toma Simionov |
Kenu kettes 1000 m | 3:47,60 | 1. | 1. | erőnyerő | 3:40,60 |
Román férfi kézilabdacsapat-játékoskeret | |
---|---|
|
|
Bejutott a döntőbe | |
Helyosztó a bronzéremért | |
További helyosztók |
1984. július 31. 20:00 |
Románia (ROU) | 25–16 | Algéria (ALG) | |
(11–7) | ||||
1984. augusztus 2. 20:00 |
Románia (ROU) | 26–17 | Izland (ISL) | |
(16–11) | ||||
1984. augusztus 4. 20:00 |
Románia (ROU) | 23–17 | Svájc (SUI) | |
(13–9) | ||||
1984. augusztus 6. 18:30 |
Románia (ROU) | 28–22 | Japán (JPN) | |
(12–11) | ||||
1984. augusztus 8. 12:30 |
Jugoszlávia (YUG) | 19–18 | Románia (ROU) | |
(8–10) | ||||
1984. augusztus 11. 14:00 |
Románia (ROU) | 23–19 | Dánia (DEN) | |
(15–10) | ||||
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Nicolae Talpoş | Pehelysúly | erőnyerő | Meldrick Taylor (USA) 0:5 |
kiesett | 17. | |||
Viorel Ioana | Könnyűsúly | Renato Cornett (AUS) 1:4 |
kiesett | 33. | ||||
Mircea Fulger | Kisváltósúly | erőnyerő | Jean Duarte (FRA) RSC |
Stefan Sjöstrand (SWE) 5:0 |
Lotfi Belkhir (TUN) 5:0 |
Dhawee Umponmaha (THA) 0:5 |
kiesett | |
Rudel Obreja | Váltósúly | Antoine Longoudé (CAF) KO |
Mickey Hughes (GBR) 5:0 |
Mark Breland (USA) 5:0 |
kiesett | 9. | ||
Gheorghe Simion | Nagyváltósúly | An Dalho ( ) (KOR) 0:5 |
kiesett | 33. | ||||
Georgică Donici | Félnehézsúly | erőnyerő | Fine Sani Vea (TGA) 5:0 |
Ante Josipović (YUG) 0:5 |
kiesett | 5. |
RSC – a mérkőzésvezető megállította a mérkőzést
Versenyző | Versenyszám | Pont | Helyezés |
---|---|---|---|
Maria Macovei | Sportpisztoly | 577 | 8. |
Elena Macovei | 572 | 15. |
Versenyző | Versenyszám | Szakítás | Lökés | Összesen | Helyezés | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||||
Gheorghe Maftei | 56 kg | 110,0 | 5. | érvényes kísérlet nélkül | kiesett | ||
Gelu Radu | 60 kg | 125,0 | 1. | 155,0 | 2. | 280,0 | |
Mircea Tuli | 115,0 | 8. | 150,0 | 5. | 265,0 | 9. | |
Andrei Socaci | 67,5 kg | 142,5 | 1. | 170,0 | 4. | 312,5 | |
Dragomir Cioroslan | 75 kg | 147,5 | 2. | 185,0 | 3. | 332,5 | |
Petre Becheru | 82,5 kg | 155,0 | 1. | 200,0 | 1. | 355,0 | |
Nicu Vlad | 90 kg | 172,5 | 1. | 220,0 | 1. | 392,5 | |
Petre Dumitru | 165,0 | 2. | 195,0 | 3. | 360,0 | ||
Vasile Groapă | 100 kg | 165,0 | 3. | 217,5 | 1. | 382,5 | |
Tasnádi István | 110 kg | 167,5 | 3. | 212,5 | 2. | 380,0 |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Helyezés | Pontszám | Helyezés | ||
Emilian Necula | Talaj | 19,35 | 21. | kiesett | |
Ugrás | 19,40 | 47. | kiesett | ||
Korlát | 19,00 | 37. | kiesett | ||
Nyújtó | 19,15 | 51. | kiesett | ||
Gyűrű | 19,60 | 9. | 19,500 | 7. | |
Lólengés | 19,15 | 24. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 115,65 | 29. | 116,025 | 14. | |
Valentin Pîntea | Talaj | 19,60 | 9. | 19,600 | 6. |
Ugrás | 19,65 | 10. | kiesett | ||
Korlát | 19,00 | 37. | kiesett | ||
Nyújtó | 19,30 | 41. | kiesett | ||
Gyűrű | 19,50 | 15. | kiesett | ||
Lólengés | 19,05 | 30. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 116,10 | 22. | 116,000 | 15. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Helyezés | Pontszám | Helyezés | ||
Szabó Katalin | Talaj | 19,95 | 1. | 19,975 | |
Ugrás | 19,90 | 1. | 19,875 | ||
Felemás korlát | 19,20 | 13. | kiesett | ||
Gerenda | 19,70 | 2. | 19,800 | * | |
Egyéni összetett | 78,75 | 2. | 79,125 | ||
Simona Păucă | Talaj | 19,45 | 10. | kiesett | |
Ugrás | 19,45 | 15. | kiesett | ||
Felemás korlát | 19,35 | 11. | kiesett | ||
Gerenda | 19,80 | 1. | 19,800 | * | |
Egyéni összetett | 78,05 | 7. | 78,675 | ||
Laura Cutina | Talaj | 19,70 | 4. | 19,150 | 8. |
Ugrás | 19,60 | 8. | kiesett | ||
Felemás korlát | 19,65 | 4. | kiesett | ||
Gerenda | 19,45 | 8. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 78,40 | 3. | 78,300 | 5. | |
Cristina Grigoraș | Talaj | 19,50 | 7. | kiesett | |
Ugrás | 19,60 | 8. | kiesett | ||
Felemás korlát | 19,40 | 8. | kiesett | ||
Gerenda | 19,40 | 9. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 77,90 | 8. | kiesett | ||
Mihaela Stănuleț | Talaj | 19,10 | 26. | kiesett | |
Ugrás | 19,60 | 8. | kiesett | ||
Felemás korlát | 19,50 | 7. | 19,650 | 4. | |
Gerenda | 19,50 | 6. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 77,70 | 10. | kiesett | ||
Lavinia Agache | Talaj | 19,15 | 23. | kiesett | |
Ugrás | 19,80 | 3. | 19,750 | ||
Felemás korlát | 19,40 | 8. | 19,150 | 8. | |
Gerenda | 19,25 | 12. | kiesett | ||
Egyéni összetett | 77,60 | 11. | kiesett | ||
Szabó Katalin Laura Cutina Simona Păucă Cristina Grigoraș Mihaela Stănuleț Lavinia Agache |
Csapat összetett | 392,20 |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Főtábla | Vigaszág | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. kör | 2. kör | 3. kör | 1. kör | 2. kör | 1. kör | 2. kör | |||||||||
Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Kuki Péter | Tőr, egyéni | 9. csoport Khaled Al-Awadhi (KUW) |
2. | 5. csoport Nick Bell (GBR) |
3. | 3. csoport Abdel Monem El-Husseini (EGY) |
3. | Matthias Behr (FRG) 9–10 |
Robert Blaschka (AUT) 10–4 |
Philippe Omnès (FRA) 7–10 |
kiesett | 9. | |||
Marin Mustaţă | Kard, egyéni | 4. csoport Jean-Marie Banos (CAN) |
1. | 5. csoport Pierre Guichot (FRA) |
1. | 4. csoport Hans Brandstätter (AUT) |
3. | Giovanni Scalzo (ITA) 5–10 |
Jürgen Nolte (FRG) 10–6 |
Gianfranco Dalla Barba (ITA) 11–9 |
Hervé Granger-Veyron (FRA) 8–10 |
kiesett | 6. | ||
Ioan Pop | 3. csoport James Kreglo (ISV) |
2. | 6. csoport Atilio Tass (ARG) |
2. | 1. csoport John Zarno (GBR) |
4. | Pierre Guichot (FRA) 10–3 |
Marco Marin (ITA) 10–11 |
Freddy Scholz (FRG) 10–4 |
Jean-François Lamour (FRA) 6–10 |
kiesett | 8. | |||
Cornel Marin | 1. csoport Claude Marcil (CAN) |
2. | 3. csoport Claude Marcil (CAN) |
3. | 2. csoport Giovanni Scalzo (ITA) |
2. | Hervé Granger-Veyron (FRA) 4–10 |
Freddy Scholz (FRG) 9–10 |
kiesett | 13. | |||||
Marin Mustaţă Ioan Pop Alexandru Chiculiţă Cornel Marin Vilmoş Szabo |
Kard, csapat | 2. csoport Olaszország (ITA) |
2. | Egyesült Államok (USA) 9–3 |
Franciaország (FRA) 4–9 |
Bronzmérkőzés NSZK (FRG) 8–7 |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Főtábla | Vigaszág | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. kör | 2. kör | 3. kör | 1. kör | 2. kör | 1. kör | 2. kör | |||||||||
Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Hely. | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Elisabeta Guzganu-Tufan | Tőr, egyéni | 3. csoport Maekava Mijuki (JPN) |
3. | 2. csoport Lydia Czuckermann-Hatuel (ISR) |
2. | 2. csoport Fiona McIntosh (GBR) |
1. | Linda Ann Martin (GBR) 8–3 |
Laurence Modaine-Cessac (FRA) 8–4 |
Brigitte Latrille-Gaudin (FRA) 8–3 |
Luan Csü-csie ( ) (CHN) 0–8 |
Bronzmérkőzés Dorina Vaccaroni (ITA) 5–8 |
4. | ||
Aurora Dan | 2. csoport Jana Angelakis (USA) |
2. | 3. csoport Helen Smith (AUS) |
2. | 3. csoport Nili Drori (ISR) |
2. | Li Hua-hua ( ) (CHN) 8–5 |
Dorina Vaccaroni (ITA) 5–8 |
Luan Csü-csie ( ) (CHN) 7–8 |
kiesett | 9. | ||||
Marcela Moldovan-Zsak | 4. csoport Gina Faustin (HAI) |
2. | 4. csoport Jana Angelakis (USA) |
1. | 4. csoport Kerstin Palm (SWE) |
5. | kiesett | 18. | |||||||
Aurora Dan Monika Weber-Koszto Rozalia Oros Marcela Moldovan-Zsak Elisabeta Guzganu-Tufan |
Tőr, csapat | 2. csoport |
1. | erőnyerő | Franciaország (FRA) 8–7 |
NSZK (FRG) 5–9 |
Seamless Wikipedia browsing. On steroids.
Every time you click a link to Wikipedia, Wiktionary or Wikiquote in your browser's search results, it will show the modern Wikiwand interface.
Wikiwand extension is a five stars, simple, with minimum permission required to keep your browsing private, safe and transparent.