A budapesti 35-ös jelzésű autóbusz a Ferihegy vasútállomás és Pestszentimre, központ között közlekedett. A viszonylatot a Budapesti Közlekedési Zrt. üzemeltette.
Gyors adatok
35-ös jelzésű autóbuszvonal |
|
Történeti adatok |
Státusz: | megszűnt |
Korábban: | 93Y (1975–1976), 193 (1977–2007) |
Első üzemnap: | 2007. július 15. |
Utolsó üzemnap: | 2008. augusztus 20. |
Üzemi adatok |
Jellege: | alapjárat |
Település: | Budapest |
Üzemeltető: | Budapesti Közlekedési Zrt. |
Járműtelep: | Dél-pesti autóbuszgarázs |
Járművek: | Ikarus 260 |
Végállomások |
Induló állomás: | Ferihegy vasútállomás |
Érkező állomás: | Pestszentimre, központ |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | 4,8 | 6,1 | Megállóhelyek (db): | 12 | 14 | Menetidő (perc): | 11 | 14 |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 4.20–23.46 | 4.20–23.46 | kedd: | 4.20–23.46 | 4.20–23.46 | szerda: | 4.20–23.46 | 4.20–23.46 | csütörtök: | 4.20–23.46 | 4.20–23.46 | péntek: | 4.20–23.46 | 4.20–23.46 | szombat: | 4.20–23.46 | 4.20–23.46 | vasárnap: | 4.20–23.46 | 4.20–23.46 |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 36+43 | 36+43 | kedd: | 36+43 | 36+43 | szerda: | 36+43 | 36+43 | csütörtök: | 36+43 | 36+43 | péntek: | 36+43 | 36+43 | szombat: | 35+34 | 35+34 | vasárnap: | 35+34 | 35+34 |
|
Kapcsolódó vonalak |
Vonalcsalád: | 135 |
Hálózat: | Budapest tömegközlekedése |
Autóbuszok: | Budapest autóbuszvonal-hálózata |
menetrendi tájékoztató |
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram |
|
|
|
|
|
Ferihegy vasútállomás vá. |
|
|
|
|
|
Nyíregyháza utca (↓) / Duna utca (↑) |
|
|
Béke tér (Nagybánya utca) |
|
|
Béke tér (Királyhágó út) |
|
|
Beszterce utca |
|
|
Halomi út |
|
|
Kétújfalu utca (↓) / Tölgyesi utca (↑) |
|
|
Alacskai út |
|
|
Alacskai úti lakótelep |
|
|
Damjanich utca |
|
|
Kisfaludy utca |
|
|
Ady Endre utca |
|
|
Ady Endre utca |
|
|
Vásáros tér |
|
|
Törvény utca |
|
|
Pestszentimre, központ vá. |
|
|
|
|
Bezárás